lør, Sep 28, 2019 · 15:00
Ballymena Utd [6]
1 2
2 - 1
Fuld tid · HT 0-1
Cliftonville [5]
11 2
ÆldsteSeneste
VTVVVT
2.50
3.80
2.30
SenesteÆldste
VVVUVT

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.75
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
0.0
Cliftonville
Ballymena Utd
UTTUVTVVVTSenesteOpad+0.3 p/kamp, seneste 5 vs forrige 22
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målOver8/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Smider føringerVandt 4 af de seneste 10
Cliftonville
TUUUVTUVVVSenesteOpad+0.5 p/kamp, seneste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapDækker6/10
Ballymena Utd

5V-1U-4T i de seneste 10 kampe, med 18 scorede og 21 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.8 for, 2.1 imod. Sejr 50%, AH-sejr 40%, mål Over 90%, hjørne Over 0%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5 Uafgjort 10%1 Tabt 40%4
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 90%9 Annulleret 0%0 Under 10%1
Asiatisk handicap
Vundet 40%4 Annulleret 0%0 Tabt 60%6
Cliftonville

6V-2U-2T i de seneste 10 kampe, med 27 scorede og 9 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.7 for, 0.9 imod. Sejr 60%, AH-sejr 60%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 60%6 Uafgjort 20%2 Tabt 20%2
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 60%6 Annulleret 10%1 Tabt 30%3
Sidste
Ballymena Utd
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Cliftonville
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
Ballymena Utd
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Cliftonville
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Ballymena Utd Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Nordirland - NIFL Premiership 2019-04-13 1 Cliftonville
1 - 1
1 - 1
Ballymena Utd 1 U 0.0 Under
Nordirland - NIFL Premiership 2019-02-26 1 Ballymena Utd
1 - 0
2 - 1
Cliftonville 2 S -0.5 Under 10.5
Nordirland - NIFL Premiership 2018-11-17 2 Ballymena Utd
0 - 0
2 - 1
Cliftonville 2 S 0.0 Push 10.0
Nordirland - NIFL Premiership 2018-09-22 2 Cliftonville
2 - 1
3 - 2
Ballymena Utd 2 N -0.5 Over
Nordirland - NIFL Premiership 2018-05-09 1 Cliftonville
0 - 0
4 - 0
Ballymena Utd 1 1 N -0.5, -1.0 Over
Nordirland - NIFL Premiership 2018-04-03 1 1 Ballymena Utd
0 - 2
0 - 3
Cliftonville 1 N +0.5 Push 9.5 Over
2-10 (12) 0-7 (7) 2 (0-2) 2 (1-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2018-03-20 1 Cliftonville
0 - 1
1 - 2
Ballymena Utd 1 S -0.5, -1.0 Push
6-1 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nordirland - Liga Cup 2018-02-10 4 Ballymena Utd
0 - 0
3 - 1
Cliftonville 1 S 0.0 Over
4-6 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2017-11-25 1 Cliftonville
0 - 0
1 - 0
Ballymena Utd N -1.0 Under
7-2 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2017-09-02 3 Ballymena Utd
0 - 0
1 - 0
Cliftonville 4 S 0.0, +0.5 Under 10.0 Over
5-6 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 5 (0-5)
Nordirland - NIFL Premiership 2017-04-18 3 Ballymena Utd
0 - 0
4 - 1
Cliftonville 4 S 0.0, +0.5 Over 10.0 Under
3-3 (6) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2017-03-25 1 Cliftonville
1 - 1
2 - 1
Ballymena Utd 2 1 N -0.5 Over
10-2 (12) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2016-09-10 4 Ballymena Utd
0 - 1
3 - 2
Cliftonville 1 S 0.0, +0.5 Over 10.5 Under
2-7 (9) 2-4 (6) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2016-04-02 1 3 Ballymena Utd
2 - 1
2 - 2
Cliftonville 3 U +0.5, +1.0 Over 10.5 Over
4-11 (15) 3-2 (5) 1 (1-0) 7 (1-6)
Nordirland - NIFL Premiership 2015-12-05 3 Cliftonville
3 - 1
4 - 2
Ballymena Utd 6 N -1.0, -1.5 Over
6-2 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 4 (4-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Ballymena Utd Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Nordirland - NIFL Premiership 2019-09-21 Glenavon
1 - 1
3 - 1
Ballymena Utd N 0.0 Over
Nordirland - NIFL Premiership 2019-09-07 1 1 Ballymena Utd
1 - 0
4 - 0
Warrenpoint Town 2 S -1.5 Over
Nordirland - NIFL Premiership 2019-08-30 2 Carrick Rangers
0 - 0
0 - 1
Ballymena Utd 1 1 S +0.5, +1.0 Under
Nordirland - Pokal 2019-08-27 1 Ballymena Utd
0 - 0
3 - 0
Newington YC S -2.5, -3.0 Under
Nordirland - NIFL Premiership 2019-08-24 1 Ballymena Utd
0 - 0
1 - 2
Glentoran 2 N -0.5 Push 10.5
Nordirland - NIFL Premiership 2019-08-17 3 Larne
1 - 2
2 - 4
Ballymena Utd 4 S -0.5, -1.0 Over
4-3 (7) 0-3 (3) 3 (0-3) 1 (1-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-08-10 5 Dungannon Swifts
0 - 1
2 - 2
Ballymena Utd 2 U +0.5 Over
4-3 (7) 1-2 (3) 2 (0-2) 2 (2-0)
UK Friendlies 2019-07-27 Ballinamallard Utd
1 - 1
1 - 2
Ballymena Utd S +1.0, +1.5 Under
4-1 (5) 4-0 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
UEFA Europa League - Kvalifikation 2019-07-18 2 Ballymena Utd
0 - 1
0 - 4
Malmö FF 2 N +2.0, +2.5 Push 10.0 Over
4-10 (14) 2-5 (7) 4 (2-2) 4 (2-2)
UEFA Europa League - Kvalifikation 2019-07-11 Malmö FF
3 - 0
7 - 0
Ballymena Utd 2 N -3.5 Over 10.5 Over
10-1 (11) 2-0 (2) 1 (1-0) 4 (3-1)
UEFA Europa League - Kvalifikation 2019-07-04 NSI Runavik
0 - 0
0 - 0
Ballymena Utd 2 U -0.5 Under 10.0 Under
5-4 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
UEFA Europa League - Kvalifikation 2019-06-27 1 Ballymena Utd
0 - 0
2 - 0
NSI Runavik 2 S -0.5 Under 10.0 Push
8-2 (10) 5-2 (7) 2 (2-0) 2 (2-0)
UK Friendlies 2019-06-22 Ballymena Utd
1 - 1
2 - 1
Barry Town 1 S 0.0, -0.5 Push
1-2 (3) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2019-06-14 Ballymena Utd
1 - 0
1 - 0
Cardiff Met Uni S -0.5 Under
9-4 (13) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (0-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-04-27 2 Ballymena Utd
0 - 2
0 - 3
Crusaders 2 N 0.0 Push
6-4 (10) 5-0 (5) 2 (2-0) 3 (1-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-04-23 4 Ballymena Utd
2 - 1
4 - 3
Glenavon 2 S 0.0 Over 11.0 Over
5-8 (13) 1-5 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-04-20 1 Ballymena Utd
1 - 0
1 - 0
Coleraine 3 S -0.5, -1.0 Under 10.5 Over
4-7 (11) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-04-13 1 Cliftonville
1 - 1
1 - 1
Ballymena Utd 1 U 0.0 Under
3-5 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-04-05 2 Ballymena Utd
0 - 0
0 - 1
Linfield 2 N 0.0, +0.5 Under 10.5 Over
11-3 (14) 8-1 (9) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-03-23 1 Ballymena Utd
1 - 1
1 - 2
Warrenpoint Town 2 N -1.5 Under
7-3 (10) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-03-19 Ballymena Utd
4 - 0
6 - 1
Institute 1 S -1.5, -2.0 Over 10.0 Over
13-5 (18) 8-3 (11) 4 (3-1) 3 (1-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-03-16 2 Ballymena Utd
0 - 1
0 - 2
Glentoran 1 N -1.0, -1.5 Under
5-4 (9) 1-3 (4) 3 (0-3) 1 (1-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-03-09 1 1 Coleraine
0 - 2
0 - 4
Ballymena Utd 2 S 0.0, +0.5 Over 10.5 Under
5-5 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nordirland - Pokal 2019-03-02 2 Crusaders
3 - 0
3 - 0
Ballymena Utd 3 N 0.0, -0.5 Over
9-2 (11) 3-2 (5) 3 (2-1) 1 (1-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-02-26 1 Ballymena Utd
1 - 0
2 - 1
Cliftonville 2 S -0.5 Under 10.5 Over
6-10 (16) 2-5 (7) 0 (0-0) 3 (2-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-02-23 3 Linfield
0 - 0
1 - 0
Ballymena Utd 1 N -0.5 Under 10.5 Under
5-4 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nordirland - Liga Cup 2019-02-16 4 Ballymena Utd
0 - 1
0 - 1
Linfield 2 N +0.5 Under 10.5 Under
8-2 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nordirland - Pokal 2019-02-11 1 Ballymena Utd
2 - 1
4 - 1
Portadown 1 S -1.5, -2.0 Over 10.0 Over
7-4 (11) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-02-09 1 Institute
0 - 1
1 - 2
Ballymena Utd S +1.0 Push 10.0 Over
7-6 (13) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-01-26 1 Ballymena Utd
2 - 1
4 - 1
Ards 3 S -1.5, -2.0 Over 10.5 Under
2-3 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Cliftonville Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Nordirland - NIFL Premiership 2019-08-31 1 Warrenpoint Town
0 - 1
1 - 5
Cliftonville S +1.0, +1.5 Over
Nordirland - NIFL Premiership 2019-08-24 1 Carrick Rangers
0 - 0
0 - 1
Cliftonville 2 S +0.5 Under 10.0
Nordirland - NIFL Premiership 2019-08-13 Cliftonville
3 - 0
3 - 1
Glenavon S 0.0 Over
Nordirland - NIFL Premiership 2019-08-10 3 Coleraine
0 - 0
1 - 1
Cliftonville 3 U 0.0 Under
UK Friendlies 2019-07-30 Crumlin United
0 - 4
0 - 7
Cliftonville S +3.5, +4.0 Over
UEFA Europa League - Kvalifikation 2019-07-18 Haugesund
3 - 1
5 - 1
Cliftonville 5 N -1.5, -2.0 Over 10.0 Under
3-5 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
UK Friendlies 2019-07-13 St. James Swifts
0 - 1
0 - 5
Cliftonville S +0.5, +1.0 Over
4-3 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
UEFA Europa League - Kvalifikation 2019-07-04 1 Cliftonville
2 - 0
4 - 0
Barry Town 1 S -1.5 Over 9.5 Under
7-0 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
UEFA Europa League - Kvalifikation 2019-06-27 1 Barry Town
0 - 0
0 - 0
Cliftonville 1 U +0.5 Under 10.0 Under
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2019-06-22 Connah's Quay
0 - 0
1 - 0
Cliftonville N 0.0, -0.5 Under 9.0 Push
5-4 (9) 0-3 (3) 3 (0-3) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2019-06-14 Derry City
0 - 1
1 - 2
Cliftonville S -1.5 Push
1-2 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-05-11 3 Cliftonville
0 - 0
0 - 0
Glentoran 2 U -0.5, -1.0 Under 10.0 Over
9-2 (11) 1-1 (2) 2 (1-1) 4 (4-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-05-07 4 Cliftonville
1 - 2
3 - 3
Coleraine 3 U 0.0, -0.5 Over
11-2 (13) 2-2 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-04-27 2 Glenavon
3 - 0
4 - 0
Cliftonville 4 1 N 0.0, -0.5 Over 11.0 Over
6-9 (15) 5-3 (8) 2 (2-0) 1 (0-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-04-23 3 Linfield
3 - 0
5 - 1
Cliftonville 4 N 0.0, -0.5 Over 10.5 Under
3-1 (4) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-04-20 2 Cliftonville
2 - 0
2 - 0
Crusaders 1 S 0.0, +0.5 Under
4-6 (10) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-04-13 1 Cliftonville
1 - 1
1 - 1
Ballymena Utd 1 U 0.0 Under
3-5 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-04-06 2 Cliftonville
3 - 2
4 - 2
Coleraine 3 S 0.0, -0.5 Over
7-5 (12) 4-3 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-03-30 2 Cliftonville
0 - 1
2 - 1
Glentoran 5 S -0.5, -1.0 Push
5-2 (7) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-03-16 1 3 Crusaders
2 - 0
2 - 0
Cliftonville 2 N -0.5 Under 10.0 Over
5-8 (13) 4-0 (4) 1 (1-0) 7 (0-7)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-03-09 Cliftonville
0 - 0
1 - 0
Institute 1 S -1.0, -1.5 Under
6-3 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-03-02 Glenavon
0 - 1
0 - 2
Cliftonville 1 S 0.0 Under 11.0 Over
6-9 (15) 1-4 (5) 0 (0-0) 6 (3-3)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-02-26 1 Ballymena Utd
1 - 0
2 - 1
Cliftonville 2 N -0.5 Under 10.5 Over
6-10 (16) 2-5 (7) 0 (0-0) 3 (2-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-02-23 1 Warrenpoint Town
0 - 0
0 - 2
Cliftonville S +0.5 Under 10.0 Push
3-7 (10) 1-2 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-02-09 1 Cliftonville
1 - 0
1 - 0
Newry City 1 S -1.5, -2.0 Under
6-4 (10) 4-1 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-01-26 1 Cliftonville
1 - 0
1 - 1
Glenavon 1 U 0.0, -0.5 Under 10.5 Over
5-13 (18) 2-5 (7) 2 (1-1) 3 (0-3)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-01-19 Dungannon Swifts
1 - 0
3 - 1
Cliftonville 4 N 0.0, +0.5 Over
5-9 (14) 3-2 (5) 3 (1-2) 2 (0-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-01-12 2 Cliftonville
1 - 1
4 - 1
Ards 2 S -1.0, -1.5 Over
11-2 (13) 3-2 (5) 2 (2-0) 4 (4-0)
Nordirland - Pokal 2019-01-05 2 Cliftonville
0 - 1
0 - 1
Dungannon Swifts 1 N -1.0 Under
3-1 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2019-01-01 1 Coleraine
2 - 0
4 - 1
Cliftonville 2 N -0.5 Over 10.0 Push
6-4 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 2.5 3.8 2.3
Halv 3.1 2.25 3
Asiatisk handicap
Fuld (0.0) [email protected] [email protected]
Halv (0.0) [email protected] [email protected]
Mål i alt
Fuld (2.75) [email protected] [email protected]
Halv (1.0) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 1 , Hjørnespark: 1 - 11

Hjørnespark: , Handicap: 0.0 , Mål: 2.5, 3.0

3
Skud på mål
5
7
Skud forbi mål
6
80
Angreb
86
36
Farligt angreb
68
46
Boldbesiddelse %
54

Stilling: 0 - 1 , Hjørnespark: 1 - 5 Halv

Hjørnespark: , Handicap: 0.0 , Mål: 1.0

0
Skud på mål
4
4
Skud forbi mål
2
37
Angreb
43
16
Farligt angreb
32
42
Boldbesiddelse %
58
  • 8' - 1st Corner - Cliftonville
  • 9' - 1st Yellow Card - Cliftonville
  • 11' - 2nd Corner - Cliftonville
  • Race to 3 Corners - Cliftonville
  • 12' - 3rd Corner - Cliftonville
  • 14' - 2nd Yellow Card - Ballymena Utd
  • 17' - 4th Corner - Cliftonville
  • Race to 5 Corners - Cliftonville
  • 21' - 5th Corner - Cliftonville
  • 24' - 1st Goal - Cliftonville
  • 29' - 6th Corner - Ballymena Utd
  • 32' - 3rd Yellow Card - Cliftonville
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 57' - 2nd Goal - Ballymena Utd
  • 69' - 3rd Goal - Ballymena Utd
  • 76' - 7th Corner - Cliftonville
  • 82' - 8th Corner - Cliftonville
  • Race to 7 Corners - Cliftonville
  • 82' - 9th Corner - Cliftonville
  • 83' - 10th Corner - Cliftonville
  • Race to 9 Corners - Cliftonville
  • 86' - 4th Yellow Card - Ballymena Utd
  • 90+3' - 11th Corner - Cliftonville
  • 90+3' - 12th Corner - Cliftonville
  • 2-1 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer