Atlantis U20 vs TPV U20 Holdprofil
Atlantis U20 vs TPV U20 Kampfakta
7V-2U-1T i de seneste 10 kampe, med 28 scorede og 10 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.8 for, 1.0 imod. Sejr 70%, AH-sejr 44%, mål Over 10%, hjørne Over 50%.
4V-0U-6T i de seneste 10 kampe, med 24 scorede og 26 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.4 for, 2.6 imod. Sejr 40%, AH-sejr 40%, mål Over 40%, hjørne Over 20%.
| Atlantis U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| TPV U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Atlantis U20 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| TPV U20 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
Atlantis U20 vs TPV U20 Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Atlantis U20 vs TPV U20 Indbyrdes opgør
Atlantis U20 vs TPV U20 Se fuld H2H →Ingen data
| Atlantis U20 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - U20-liga | 2021-08-14 | 1 TPS U20 |
0 - 1
1 - 2
|
Atlantis U20 4 | S |
|
||||||||
| Finland - U20-liga | 2021-08-08 | 2 Atlantis U20 |
2 - 0
2 - 2
|
HJS U20 1 | U | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Finland - U20-liga | 2021-08-02 | KaaPo U20 |
0 - 2
0 - 4
|
Atlantis U20 | S | +2.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Finland - U20-liga | 2021-07-11 | 1 Atlantis U20 |
0 - 1
2 - 2
|
FC Lahti U20 2 | U | -1.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Finland - U20-liga | 2021-07-03 | 1 2 Atlantis U20 |
1 - 2
1 - 3
|
KuPS Kuopio U20 1 | N | -1.5 | Push |
|
||||||
| Finland - U20-liga | 2021-06-19 | 1 PPJ U20 |
0 - 1
1 - 3
|
Atlantis U20 | S | +3.0 | Push |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2021-06-12 | 1 3 Atlantis U20 |
2 - 0
2 - 0
|
IF Gnistan U20 1 | S | -1.5 | Under |
|
4-9 (13) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Finland - U20-liga | 2020-10-10 | 1 MP U20 |
0 - 3
0 - 6
|
Atlantis U20 | S | +3.0 | Over | 10.0 | Under |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Finland - U20-liga | 2020-09-27 | 3 Atlantis U20 |
2 - 0
4 - 0
|
TPS U20 1 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
5-5 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2020-09-18 | Atlantis U20 |
1 - 0
2 - 1
|
HJS U20 1 | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Finland - U20-liga | 2020-09-06 | 3 Atlantis U20 |
0 - 0
2 - 3
|
HJK Helsinki U20 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Finland - U20-liga | 2020-08-22 | 1 KuPS Kuopio U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Atlantis U20 3 | S | +1.0, +1.5 | Under |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Finland - U20-liga | 2020-08-16 | 1 Atlantis U20 |
2 - 0
3 - 1
|
Ilves U20 1 | S | +0.5 | Push | 10.0 | Under |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 5 (2-3) | 1 (1-0) |
| Finland - U20-liga | 2020-08-08 | FC Honka U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Atlantis U20 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
4-8 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Finland - U20-liga | 2020-08-01 | 3 Atlantis U20 |
2 - 0
2 - 0
|
KaPa U20 2 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2020-07-26 | 1 4 VJS Vantaa U20 |
5 - 1
5 - 3
|
Atlantis U20 3 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
0-11 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finland - U20-liga | 2020-07-19 | 1 Atlantis U20 |
3 - 0
4 - 0
|
SJK U20 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Finland - U20-liga | 2020-06-28 | 1 Atlantis U20 |
3 - 0
5 - 1
|
MP U20 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
12-3 (15) | 12-1 (13) | 5 (4-1) | 1 (0-1) |
| Finland - U20-liga | 2020-06-24 | 1 MPS U20 |
0 - 4
1 - 7
|
Atlantis U20 2 | S | +2.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Finland - U20-liga | 2020-03-08 | 4 Atlantis U20 |
0 - 1
1 - 3
|
HJK Helsinki U20 2 | N | 0.0, +0.5 | Over |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2020-03-01 | 1 1 PK-35 Vantaa U20 |
0 - 1
0 - 3
|
Atlantis U20 2 | S | +2.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Finland - U20-liga | 2020-02-23 | 3 Atlantis U20 |
2 - 1
2 - 2
|
KaPa U20 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Finland - U20-liga | 2020-02-09 | IF Gnistan U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Atlantis U20 3 | S | 0.0,-0.5 | Under |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Finland - U20-liga | 2020-01-31 | Atlantis U20 |
1 - 2
1 - 5
|
VJS Vantaa U20 1 1 | N | -1.5 | Over |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2019-09-28 | 2 VJS Vantaa U20 |
0 - 2
2 - 5
|
Atlantis U20 | S | +1.0, +1.5 | Over |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland - U20-liga | 2019-09-22 | Atlantis U20 |
0 - 0
2 - 0
|
TPS U20 3 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland - U20-liga | 2019-09-08 | 1 3 Atlantis U20 |
1 - 1
2 - 3
|
KaaPo U20 5 | N | -1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Finland - U20-liga | 2019-08-31 | 2 HJK Helsinki U20 |
0 - 1
1 - 3
|
Atlantis U20 4 | S | +1.5, +2.0 | Over | 10.0 | Over |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Finland - U20-liga | 2019-08-25 | Atlantis U20 |
3 - 0
4 - 0
|
SJK U20 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finland - U20-liga | 2019-08-17 | 3 Ilves U20 |
1 - 2
1 - 2
|
Atlantis U20 1 | S | 0.0 | Push | 10.0 | Under |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| TPV U20 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - U20-liga | 2021-08-15 | TPV U20 |
0 - 2
0 - 4
|
KuPS Kuopio U20 | N | +2 | Over |
|
||||||
| Finland - U20-liga | 2021-08-08 | 2 PPJ U20 |
1 - 0
5 - 2
|
TPV U20 2 | N | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Finland - U20-liga | 2021-07-31 | 2 TPV U20 |
0 - 2
1 - 3
|
IF Gnistan U20 3 | N | +2.0 | Push |
|
||||||
| Finland - U20-liga | 2021-07-11 | 1 PK-35 Vantaa U20 |
1 - 1
2 - 1
|
TPV U20 2 | N | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Finland - U20-liga | 2021-07-03 | 6 TPV U20 |
1 - 0
1 - 2
|
FC Haka U20 4 | N | +1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Finland - U20-liga | 2020-08-16 | 1 TPV U20 |
4 - 1
5 - 1
|
LoPa U20 2 | S | -2.5,-3.0 | Over |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2020-07-18 | 3 TPV U20 |
0 - 0
2 - 1
|
KaaPo U20 4 | S | -1 | Under |
|
7-8 (15) | 4-5 (9) | 4 (2-2) | 4 (2-2) | ||
| Finland - U20-liga | 2019-10-05 | 1 AIFK U20 |
1 - 0
1 - 2
|
TPV U20 3 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2019-09-21 | 3 TPV U20 |
4 - 1
9 - 2
|
MuSa U20 4 | S | +0.5, +1.0 | Over |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Finland - U20-liga | 2019-08-25 | FC Jazz U20 |
3 - 0
5 - 1
|
TPV U20 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2019-07-30 | TPS/2 U20 |
4 - 0
5 - 0
|
TPV U20 | N | -3.0 | Over |
|
13-1 (14) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland - U20-liga | 2019-07-28 | 1 3 TPV U20 |
0 - 2
0 - 6
|
HJS U20 | N | -1.5, -2.0 | Over |
|
0-9 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| Finland - U20-liga | 2019-06-15 | NJS U20 |
2 - 0
4 - 0
|
TPV U20 2 | N | -1.5 | Under |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2019-05-20 | Inter Turku U20 |
1 - 0
3 - 0
|
TPV U20 3 1 | N | -1.5 | Under |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (5-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2019-02-20 | Ilves U20 |
4 - 0
11 - 0
|
TPV U20 | N | -1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
15-1 (16) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finland - U20-liga | 2019-02-03 | 1 TPV U20 |
0 - 1
1 - 2
|
FC Espoo U20 1 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
2-17 (19) | 1-10 (11) | 2 (0-2) | 5 (1-4) | ||
| Finland - U20-liga | 2018-04-02 | 4 TPS U20 |
1 - 1
3 - 1
|
TPV U20 | N | -1.5, -2.0 | Push |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland - U20-liga | 2018-03-18 | 1 4 TPV U20 |
2 - 1
2 - 1
|
FC Lahti Academy U20 1 | S | +1.0, +1.5 | Under |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2018-02-11 | KuPS Kuopio U20 |
0 - 0
2 - 0
|
TPV U20 2 | N | -1.0, -1.5 | Under |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2018-01-28 | 2 FC Lahti Academy U20 |
1 - 1
1 - 2
|
TPV U20 | S | 0.0 | Under |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Finland - U20-liga | 2017-04-01 | 3 KuPS Kuopio U20 |
1 - 1
4 - 3
|
TPV U20 1 | N | -0.5 | Over |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland - U20-liga | 2017-01-29 | 1 VPS Vaasa U20 |
0 - 0
0 - 0
|
TPV U20 1 | U | -1.0 | Under |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland - U20-liga | 2016-03-25 | 1 KuPS Kuopio U20 |
2 - 1
6 - 1
|
TPV U20 3 | N | -2.0 | Over |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.083 | 10 | 15 |
| Halv | 1.444 | 4 | 6.5 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-2.5) | [email protected] | Ude@2 |
| Halv (-1.25) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (11.5) | Over@2 | [email protected] |
| Halv (5.5) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (4.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (2.0) | [email protected] | [email protected] |
Status: Fuld tid , Stilling: 6 - 0 , Hjørnespark: 7 - 1
Hjørnespark: 11.5 , Handicap: -2.5 , Mål: 4.5, 5.0
Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 3 - 0 Halv
Hjørnespark: 5.5 , Handicap: -1.0, -1.5 , Mål: 2.0
-
2' - 1st Goal - Atlantis U20 -
17' - 2nd Goal - Atlantis U20 -
24' - 1st Yellow Card - TPV U20 -
25' - 1st Corner - Atlantis U20 -
31' - 2nd Corner - Atlantis U20 - Race to 3 Corners - Atlantis U20
-
42' - 3rd Corner - Atlantis U20 -
2-0 score at the end of First Half -
47' - 4th Corner - Atlantis U20 -
54' - 3rd Goal - Atlantis U20 -
61' - 5th Corner - Atlantis U20 - Race to 5 Corners - Atlantis U20
-
66' - 4th Goal - Atlantis U20 -
69' - 6th Corner - TPV U20 -
71' - 5th Goal - Atlantis U20 -
74' - 6th Goal - Atlantis U20 -
78' - 2nd Yellow Card - TPV U20 -
85' - 7th Corner - Atlantis U20 -
89' - 8th Corner - Atlantis U20 - Race to 7 Corners - Atlantis U20
-
6-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

