søn, Oct 18, 2026 · 14:00
ÆldsteSeneste
TVUTUT
3.00
3.10
2.15
SenesteÆldste
TUVUTU
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.25
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
+0.25
Arconatese
Arconatese vs Varese Holdprofil
Arconatese
VTUTSeneste
Over 9.5 hjørnesparkLige2/4
Over 2.5 målLige2/4
Asiatisk handicapDækker6/10
81Samlet
VareseItalien - Serie D · Styrke i forhold til 176 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeHjørnespark vundetSvaghedAktuel form
TVTVUTUVUTSenesteNedad-0.6 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapLige5/10
Førte ved pausen uden at vinde i 2 af sidste 103+ kort 10/109+ hjørnespark 8/101H 4+ hjørnespark 8/10
Faldende odds: Arconatese: odds falder 3.60 → 3.00−16.7%
Arconatese vs Varese Kampfakta
Arconatese
2V-4U-4T i de seneste 10 kampe, med 13 scorede og 19 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.3 for, 1.9 imod. Sejr 20%, AH-sejr 60%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 20%2
Uafgjort 40%4
Tabt 40%4
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 60%6
Annulleret 0%0
Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 60%6
Annulleret 10%1
Tabt 30%3
Varese
3V-3U-4T i de seneste 10 kampe, med 15 scorede og 17 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.5 for, 1.7 imod. Sejr 30%, AH-sejr 50%, mål Over 50%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 30%3
Uafgjort 30%3
Tabt 40%4
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 50%5
Annulleret 0%0
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 50%5
Annulleret 0%0
Tabt 50%5
Sidste
| Arconatese | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Varese | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Arconatese | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Varese | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0, 2.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 38,
Gns.: 2.63,
Std.afv.: 1.81, Median: 2,
Typetal: 2,
Over: 42%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Arconatese vs Varese Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Arconatese vs Varese Indbyrdes opgør
Arconatese vs Varese Se fuld H2H →| Arconatese Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Italien - Serie D | 2022-10-29 | 1 3 Varese |
1 - 1
1 - 3
|
Arconatese 4 | S | 0.0 | Over |
|
||||||
| Italien - Serie D | 2021-05-05 | 1 4 Arconatese |
0 - 0
0 - 0
|
Varese 2 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Italien - Serie D | 2021-01-06 | 1 Varese |
0 - 0
1 - 2
|
Arconatese 3 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 |
|
|||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Arconatese Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Italien - Serie D | 2026-10-11 | 1 USD Castellanzese |
0 - 0
1 - 0
|
Arconatese 2 | N | -1.0 | Under |
|
||||||
| Italien - Serie D | 2026-09-27 | 2 Pavia |
0 - 1
1 - 1
|
Arconatese 3 | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
||||||
| Italien - Serie D | 2026-09-16 | Pistoiese |
2 - 0
5 - 0
|
Arconatese 1 1 | N | -1.0, -1.5 | Over |
|
||||||
| Europa - Venskabskampe | 2026-08-13 | Arconatese |
1 - 2
2 - 2
|
AC Leon Monza Brianza | U | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Italien - Eccellenza | 2025-10-08 | AC Magenta 1945 |
1 - 3
1 - 3
|
Arconatese 3 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Italien - Serie D | 2025-04-17 | 1 Sangiuliano City FC |
2 - 0
3 - 0
|
Arconatese 4 | N | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Italien - Serie D | 2025-04-13 | 2 Arconatese |
1 - 1
4 - 2
|
ASD Fanfulla 4 | S | -0.5 | Over |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Serie D | 2025-03-30 | 4 AC Magenta 1945 |
0 - 1
1 - 1
|
Arconatese 2 1 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Serie D | 2025-03-23 | 3 Arconatese |
0 - 0
0 - 1
|
Sondrio Calcio 1 | N | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
9-4 (13) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 4 (4-0) |
| Italien - Serie D | 2025-03-09 | 1 USD Castellanzese |
1 - 2
2 - 2
|
Arconatese | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
8-4 (12) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 6 (2-4) | ||
| Italien - Serie D | 2025-03-02 | 3 Arconatese |
0 - 0
0 - 0
|
USD Casatese 1 | U | +0.5 | Under |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Italien - Serie D | 2025-02-16 | 1 Arconatese |
0 - 0
0 - 0
|
AC Vigasio 4 | U | 0.0 | Under |
|
6-5 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Italien - Serie D | 2025-02-09 | 1 Club Milano |
0 - 0
0 - 1
|
Arconatese 5 | S | -0.5 | Under |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Serie D | 2025-01-29 | 1 3 Pro Sesto |
0 - 0
1 - 1
|
Arconatese 1 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italien - Serie D | 2025-01-25 | 4 Arconatese |
1 - 3
2 - 4
|
A.C. Ospitaletto 2 | N | +1.5 | Over |
|
11-6 (17) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Italien - Serie D | 2025-01-19 | 1 Desenzano Calvina |
0 - 0
0 - 0
|
Arconatese 1 | U | -2.0 | Under |
|
14-2 (16) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 4 (4-0) | ||
| Italien - Serie D | 2025-01-15 | 1 Arconatese |
0 - 0
0 - 1
|
US Folgore Caratese | N | +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Italien - Serie D | 2025-01-05 | 1 1 Arconatese |
0 - 1
0 - 1
|
A.C.D. Sant'Angelo 4 | N | +0.5, +1.0 | Under |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Italien - Serie D | 2024-12-15 | 2 AC Chievo Verona |
0 - 0
2 - 0
|
Arconatese 3 | N | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Italien - Serie D | 2024-11-24 | 3 Arconatese |
0 - 0
0 - 2
|
Pro Palazzo 2 | N | +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
1-8 (9) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italien - Serie D | 2024-11-17 | 5 Arconatese |
0 - 0
1 - 0
|
AC Magenta 1945 2 1 | S | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italien - Serie D | 2024-11-03 | 1 2 Arconatese |
1 - 1
1 - 2
|
USD Castellanzese 2 | N | 0.0 | Over |
|
6-7 (13) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Italien - Serie D | 2024-10-23 | 1 Arconatese |
1 - 0
3 - 3
|
Ciliverghe Mazzano 1 | U | 0.0, +0.5 | Over |
|
10-5 (15) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Serie D | 2024-10-02 | 2 1 Arconatese |
0 - 2
0 - 3
|
Pro Sesto 1 | N | +0.5, +1.0 | Over | 8.5 | Under |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italien - Serie D | 2024-09-29 | 2 A.C. Ospitaletto |
1 - 0
4 - 0
|
Arconatese 3 1 | N | -1.0 | Over |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Italien - Serie D | 2024-09-22 | 1 4 Arconatese |
0 - 2
1 - 4
|
Desenzano Calvina 2 | N | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
3-8 (11) | 1-7 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italien - Serie D | 2024-09-18 | 1 US Folgore Caratese |
0 - 0
1 - 0
|
Arconatese 2 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italien - Serie D | 2024-09-15 | 3 Arconatese |
0 - 1
0 - 1
|
ASD Varesina 2 | N | 0.0 | Under | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Italien - Serie D | 2024-09-08 | 1 2 A.C.D. Sant'Angelo |
2 - 0
4 - 1
|
Arconatese 3 | N | +0.5 | Over |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Italien - Serie D | 2024-04-28 | 2 Desenzano Calvina |
0 - 1
1 - 1
|
Arconatese | U | -0.5 | Under |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Varese Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Italien - Serie D - Pokal | 2026-10-07 | 2 Varese |
0 - 2
2 - 5
|
Pro Patria 2 | N | +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Italien - Serie D | 2026-09-27 | 3 Varese |
1 - 0
1 - 1
|
Lentigione | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| Italien - Serie D | 2026-09-20 | 2 Pontedera |
0 - 1
0 - 3
|
Varese 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Italien - Serie D | 2026-09-16 | 2 Cittadella Vis Modena |
0 - 0
0 - 0
|
Varese 2 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Italien - Serie D | 2026-09-12 | 1 Varese |
0 - 0
0 - 2
|
Pro Sesto 2 | N | 0.0 | Under |
|
||||||
| Italien - Serie D | 2026-09-06 | 5 Tropical Coriano |
0 - 1
1 - 1
|
Varese 2 | U | +0.5 | Under |
|
6-5 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Italien - Serie D - Pokal | 2026-08-30 | 1 1 Solbiatese Calcio 1911 |
0 - 1
0 - 2
|
Varese 4 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Serie D | 2026-05-17 | 2 Ligorna |
3 - 0
5 - 3
|
Varese 4 | N | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Italien - Serie D - Playoff | 2026-05-09 | 2 Biellesse |
0 - 1
1 - 2
|
Varese 3 | S | -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italien - Serie D | 2026-04-02 | 1 Varese |
0 - 1
1 - 2
|
Valenzana 2 | N | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Italien - Serie D | 2026-03-29 | 2 Sanremese |
0 - 0
0 - 0
|
Varese 4 | U | 0.0 | Under |
|
1-9 (10) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 2 (0-2) | ||
| Italien - Serie D | 2026-03-22 | 1 Varese |
0 - 1
2 - 2
|
ASDC Gozzano 2 | U | -0.5 | Over |
|
6-4 (10) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Serie D | 2026-03-15 | 1 Asti |
0 - 1
0 - 1
|
Varese 1 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Serie D | 2026-03-01 | 2 Varese |
0 - 0
1 - 0
|
FC Vado 3 | S | +0.5 | Under | 8.0 | Over |
|
6-5 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Italien - Serie D | 2026-02-22 | 3 NovaRomentino |
3 - 0
3 - 1
|
Varese 3 | N | +0.5, +1.0 | Over |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Italien - Serie D | 2026-02-15 | 6 Varese |
1 - 2
1 - 3
|
Ligorna 2 | N | 0.0 | Over |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Serie D | 2026-02-08 | 2 Biellesse |
0 - 0
0 - 0
|
Varese 4 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Italien - Serie D | 2026-02-01 | 1 Varese |
2 - 0
3 - 0
|
Club Milano 2 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Italien - Serie D | 2026-01-11 | 1 Chisola |
0 - 1
3 - 4
|
Varese 4 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Serie D | 2026-01-04 | 1 Varese |
1 - 1
1 - 1
|
ASD Imperia 2 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Italien - Serie D | 2025-12-21 | 2 Varese |
0 - 0
1 - 0
|
Lavagnese 2 | S | -0.5 | Under |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Italien - Serie D | 2025-12-14 | 1 1 ACSD Saluzzo |
0 - 0
1 - 1
|
Varese 5 | U | 0.0 | Under |
|
5-8 (13) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Italien - Serie D | 2025-11-30 | 2 Varese |
0 - 1
1 - 1
|
Celle Varazze FBC 2 | U | -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
13-0 (13) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Italien - Serie D | 2025-11-23 | 2 Valenzana |
0 - 1
0 - 2
|
Varese 2 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Italien - Serie D | 2025-11-16 | 1 2 Varese |
1 - 1
3 - 2
|
Sanremese 4 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
10-7 (17) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Italien - Serie D | 2025-11-02 | 2 Varese |
0 - 2
0 - 2
|
Asti 1 | N | -0.5 | Under |
|
9-4 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Italien - Serie D | 2025-10-19 | 1 4 Varese |
1 - 0
1 - 0
|
NovaRomentino 4 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
8-5 (13) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Serie D | 2025-10-12 | 2 Ligorna |
1 - 0
4 - 0
|
Varese 1 | N | 0.0 | Over | 8.5 | Over |
|
14-1 (15) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 3 (3-0) |
| Italien - Serie D | 2025-10-05 | 1 Varese |
0 - 0
0 - 1
|
Biellesse 2 | N | -0.5 | Under | 8.0 | Over |
|
7-7 (14) | 3-6 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Italien - Serie D | 2025-09-28 | 2 Club Milano |
0 - 1
1 - 2
|
Varese 1 | S | +0.5, +1.0 | Over | 8.5 | Under |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 3 | 3.1 | 2.15 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.0) | Over@2 | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 2.0, 2.5
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

