Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.0
Mål i alt
Under 10.0
Hjørnespark i alt
+0.25
Lugo
Albacete vs Lugo Holdprofil
Albacete
VTVVUUTUTTSenesteNedad-0.8 p/kamp, seneste 5 vs forrige 17
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapFejlerDækket 4/10
Smider føringer · vinder ikke 3 af 6 kampe hvor holdet førte3 kampe uden at scoreMål i 1. halvleg i 8 af de seneste 10
Lugo
TUTVUVTTUUSenesteStabil-0.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapFejlerDækket 3/10
Smider føringer · vinder ikke 3 af 5 kampe hvor holdet førte2 uafgjorte i trækVandt 2 af de seneste 10
Albacete vs Lugo Kampfakta
Albacete
3V-3U-4T i de seneste 10 kampe, med 10 scorede og 14 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.0 for, 1.4 imod. Sejr 30%, AH-sejr 40%, mål Over 40%, hjørne Over 40%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 30%3
Uafgjort 30%3
Tabt 40%4
Mål i alt 2.0
Over 40%4
Annulleret 40%4
Under 20%2
Hjørnespark i alt 10.0
Over 40%4
Annulleret 10%1
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 40%4
Annulleret 10%1
Tabt 50%5
Lugo
2V-4U-4T i de seneste 10 kampe, med 12 scorede og 14 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.2 for, 1.4 imod. Sejr 20%, AH-sejr 30%, mål Over 40%, hjørne Over 20%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 20%2
Uafgjort 40%4
Tabt 40%4
Mål i alt 2.0
Over 40%4
Annulleret 10%1
Under 50%5
Hjørnespark i alt 10.0
Over 20%2
Annulleret 30%3
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 30%3
Annulleret 10%1
Tabt 60%6
Sidste
| Albacete | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Lugo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Albacete | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Lugo | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0
HjørnesparkfordelingLinje 10.0
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 30,
Gns.: 2.33,
Std.afv.: 2.61, Median: 1,
Typetal: 1,
Over: 43%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Albacete vs Lugo Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Albacete vs Lugo Indbyrdes opgør
Albacete vs Lugo Se fuld H2H →Ingen data
| Albacete Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Spanien - Segunda Division | 2015-01-03 | 4 Mallorca |
1 - 0
2 - 0
|
Albacete 4 | N | -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-12-21 | 2 Albacete |
0 - 1
0 - 2
|
Llagostera 3 | N | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Spanien - Copa del Rey | 2014-12-17 | 3 Levante |
0 - 0
0 - 0
|
Albacete 2 | U | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-12-14 | 1 CD Alaves |
1 - 1
2 - 1
|
Albacete 2 | N | -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-12-08 | 1 Albacete |
1 - 1
2 - 2
|
Real Zaragoza 2 1 | U | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Spanien - Copa del Rey | 2014-12-05 | 4 Albacete |
1 - 0
1 - 1
|
Levante 3 | U | 0.0 | Push | 10.5 | Over |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-11-30 | 2 Barcelona B |
1 - 0
1 - 2
|
Albacete 1 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-11-23 | Albacete |
1 - 0
2 - 0
|
Osasuna | S | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-11-16 | Rec de Huelva |
2 - 1
4 - 1
|
Albacete | N | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-11-08 | 4 Albacete |
0 - 0
1 - 0
|
Leganes 3 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
8-5 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-11-01 | 3 Las Palmas |
1 - 0
2 - 1
|
Albacete 3 | N | -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-10-26 | 1 Albacete |
1 - 3
3 - 4
|
Valladolid 2 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-10-18 | 2 Mirandes |
1 - 2
3 - 2
|
Albacete 3 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 4 (2-2) |
| Spanien - Copa del Rey | 2014-10-14 | 1 Albacete |
1 - 0
2 - 1
|
Rec de Huelva 4 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-10-11 | 1 Albacete |
0 - 1
0 - 1
|
Girona 1 | N | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
7-8 (15) | 7-3 (10) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-10-05 | 3 Sabadell |
2 - 0
6 - 1
|
Albacete 1 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
4-7 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-09-29 | 4 Ponferradina |
1 - 0
1 - 0
|
Albacete 5 | N | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-09-21 | Albacete |
0 - 1
0 - 1
|
Numancia | N | Under | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Spanien - Segunda Division | 2014-09-14 | 4 Real Betis |
0 - 0
0 - 1
|
Albacete 2 | S | -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Spanien - Copa del Rey | 2014-09-10 | 3 Albacete |
1 - 0
1 - 0
|
Real Zaragoza 2 1 | S | 0.0 | Under | 10.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-09-06 | Albacete |
1 - 0
1 - 1
|
Sporting Gijon 2 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-08-30 | Tenerife |
0 - 1
1 - 1
|
Albacete | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2014-08-16 | Hercules |
0 - 0
1 - 0
|
Albacete | N | Under |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Europa - Venskabskampe | 2014-08-13 | Albacete |
0 - 1
1 - 2
|
Almeria | N | Over |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | |||
| Europa - Venskabskampe | 2014-08-09 | Albacete |
1 - 0
2 - 0
|
Levante | S | Under |
|
5-12 (17) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | |||
| Europa - Venskabskampe | 2014-08-06 | Alcoyano |
0 - 1
0 - 2
|
Albacete | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2014-08-02 | Albacete |
2 - 1
2 - 2
|
Elche | U | +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2014-07-30 | Albacete |
1 - 2
2 - 2
|
Granada | U | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Lugo Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Spanien - Segunda Division | 2015-01-04 | 3 Lugo |
0 - 0
0 - 0
|
Ponferradina 5 | U | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-12-20 | 3 Numancia |
1 - 1
6 - 6
|
Lugo 2 | U | -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-12-13 | 2 Lugo |
0 - 0
0 - 1
|
Real Betis 4 | N | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-12-07 | 1 4 Sporting Gijon |
1 - 1
2 - 1
|
Lugo 2 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-11-30 | 1 5 Lugo |
0 - 0
1 - 0
|
Tenerife 5 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-11-16 | Lugo |
0 - 0
0 - 0
|
Racing Santander | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-11-09 | Lugo |
1 - 0
2 - 1
|
Sabadell 2 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-11-01 | 1 Mallorca |
0 - 0
2 - 1
|
Lugo 5 | N | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-10-26 | 3 Lugo |
0 - 0
1 - 1
|
Llagostera 2 | U | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-10-18 | 5 CD Alaves |
0 - 0
1 - 0
|
Lugo 5 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Spanien - Copa del Rey | 2014-10-15 | 2 Real Betis |
0 - 0
0 - 0
|
Lugo 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
6-6 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-10-12 | 3 Lugo |
1 - 2
3 - 3
|
Real Zaragoza 3 | U | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-10-04 | 2 Barcelona B |
0 - 0
0 - 1
|
Lugo 2 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
13-2 (15) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 5 (5-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-09-27 | 4 Lugo |
2 - 2
4 - 3
|
Osasuna 3 | S | 0.0 | Over | 10.5 | Under |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-09-20 | Rec de Huelva |
0 - 0
0 - 0
|
Lugo | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-09-14 | 3 Lugo |
0 - 0
0 - 0
|
Leganes 4 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spanien - Copa del Rey | 2014-09-11 | 2 Lugo |
0 - 0
1 - 0
|
Alcorcon 5 1 | S | +0.5 |
|
4-4 (8) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Spanien - Segunda Division | 2014-09-07 | 2 Las Palmas |
0 - 0
3 - 0
|
Lugo 2 | N | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-08-30 | Lugo |
0 - 0
1 - 0
|
Valladolid | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
7-7 (14) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Spanien - Segunda Division | 2014-08-24 | Mirandes |
0 - 0
0 - 0
|
Lugo | U | Under |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Europa - Venskabskampe | 2014-08-02 | Sporting Gijon |
0 - 2
2 - 2
|
Lugo | U | Over |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | |||
| Spanien - Segunda Division | 2014-06-07 | Lugo |
0 - 0
1 - 0
|
Mirandes | S |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-05-10 | Alcorcon |
0 - 0
1 - 0
|
Lugo | N |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | (-) | (-) | ||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-05-03 | Lugo |
0 - 2
2 - 2
|
Deportivo A Coruna | U |
|
8-5 (13) | 3-5 (8) | (-) | (-) | ||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-04-13 | Murcia |
0 - 0
3 - 0
|
Lugo | N |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | (-) | (-) | ||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-03-30 | Sabadell |
1 - 0
1 - 0
|
Lugo | N |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | (-) | (-) | ||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-03-02 | Las Palmas |
0 - 0
0 - 0
|
Lugo | U |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | (-) | (-) | ||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-02-23 | Lugo |
1 - 1
1 - 2
|
Tenerife | N |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | (-) | (-) | ||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-02-16 | Girona |
2 - 0
6 - 0
|
Lugo | N |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | (-) | (-) | ||||
| Spanien - Segunda Division | 2014-01-12 | Mirandes |
0 - 0
2 - 0
|
Lugo | N |
|
5-8 (13) | 0-1 (1) | (-) | (-) | ||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2.3 | 3.1 | 3.3 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.0) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 3 - 0 , Hjørnespark: 6 - 4
Hjørnespark: 10.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 2.0
-
1' - 1st Goal - Albacete -
17' - 1st Corner - Albacete -
28' - 2nd Corner - Albacete - Race to 3 Corners - Albacete
-
32' - 3rd Corner - Albacete -
36' - 4th Corner - Lugo -
39' - 1st Yellow Card - Lugo -
43' - 5th Corner - Lugo -
1-0 score at the end of First Half -
48' - 2nd Yellow Card - Albacete -
51' - 6th Corner - Albacete - Race to 5 Corners - Albacete
-
51' - 7th Corner - Albacete -
60' - 3rd Yellow Card - Albacete -
64' - 8th Corner - Lugo -
71' - 9th Corner - Albacete -
75' - 2nd Goal - Albacete -
79' - 10th Corner - Lugo -
80' - 4th Yellow Card - Albacete -
83' - 5th Yellow Card - Albacete -
85' - 6th Yellow Card - Lugo -
87' - 7th Yellow Card - Lugo -
88' - 3rd Goal - Albacete -
90+1' - 8th Yellow Card - Albacete -
3-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

