Nopsa vs JaPS II Indbyrdes opgør
Seneste møde
Nopsa 2 - 2
JaPS II
Nopsa vs JaPS II: indbyrdes statistik
2
Møder
0 - 2 - 0
V - U - T
7
Gns. hjørnespark
50%
Over 9,5 hjørnespark
4
Gns. mål
H2H-sejrsprocent
Nopsa Sejr 0%0
Uafgjort 100%2
JaPS II Sejr 0%0
I de seneste 2 møder mellem Nopsa og JaPS II vandt Nopsa 0, 2 endte uafgjort, og JaPS II vandt 0. Opgørene havde i gennemsnit 7 hjørnespark, og 50% af kampene gik over 9,5. Med Nopsa på hjemmebane var gennemsnittet 7 hjørnespark. Gennemsnitligt antal mål pr. opgør: 4.
Nopsa vs JaPS II H2H-statistik opdateret 24.10.2026 22:43.
Nopsa vs JaPS II: indbyrdes historik
Seneste form
Nopsa
U
T
V
T
V
Mål scoret / kamp1.8
Mål imod / kamp4.2
Hjørnespark for / kamp1.8
Hjørnespark imod / kamp9.2
Over 2,5 mål100%
JaPS II
V
V
T
V
V
Mål scoret / kamp3.4
Mål imod / kamp1.2
Hjørnespark for / kamp5.2
Hjørnespark imod / kamp4.6
Over 2,5 mål80%
Seneste 5 kampe for Nopsa
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finland - Pokal | 28.02.2022 | Nopsa | 2 - 2 | JaPS III | 2 - 1 | 1 - 4 | 5 | U |
| Finland - Kolmonen | 09.10.2020 | VJS Vantaa | 8 - 0 | Nopsa | 8 - 0 | 10 - 1 | 11 | T |
| Finland - Kolmonen | 03.10.2020 | Nopsa | 4 - 1 | FC Kuusysi | 2 - 1 | 1 - 11 | 12 | V |
| Finland - Kolmonen | 26.09.2020 | TiPS | 8 - 0 | Nopsa | 5 - 0 | 13 - 2 | 15 | T |
| Finland - Kolmonen | 11.09.2020 | FC Kontu | 2 - 3 | Nopsa | 1 - 0 | 8 - 4 | 12 | V |
Seneste 5 kampe for JaPS II
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finland - Kolmonen | 30.09.2026 | Sibbov | 0 - 1 | JaPS II | 0 - 0 | 8 - 5 | 13 | V |
| Finland - Kolmonen | 16.09.2026 | JaPS II | 9 - 1 | TiPS U21 | 5 - 0 | 9 - 3 | 12 | V |
| Finland - Kolmonen | 04.09.2026 | Ponnistus | 4 - 1 | JaPS II | 1 - 1 | 3 - 4 | 7 | T |
| Finland - Kolmonen | 27.08.2026 | JaPS II | 3 - 0 | RiPS | 2 - 0 | 5 - 7 | 12 | V |
| Finland - Kolmonen | 20.08.2026 | TuPS | 1 - 3 | JaPS II | 0 - 1 | 2 - 3 | 5 | V |
Kampe for Nopsa
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Kampe for JaPS II
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Flere opgør med Nopsa og JaPS II
- Nopsa vs JaPS III Indbyrdes opgør
- VJS Vantaa vs Nopsa Indbyrdes opgør
- Nopsa vs FC Kuusysi Indbyrdes opgør
- TiPS vs Nopsa Indbyrdes opgør
- FC Kontu vs Nopsa Indbyrdes opgør
- Sibbov vs JaPS II Indbyrdes opgør
- JaPS II vs TiPS U21 Indbyrdes opgør
- Ponnistus vs JaPS II Indbyrdes opgør
- JaPS II vs RiPS Indbyrdes opgør
- TuPS vs JaPS II Indbyrdes opgør
