Fluminense RJ vs Ypiranga RS Indbyrdes opgør
Seneste møde
Fluminense RJ 1 - 1
Ypiranga RS
Fluminense RJ vs Ypiranga RS: indbyrdes statistik
1
Møder
0 - 1 - 0
V - U - T
15
Gns. hjørnespark
100%
Over 9,5 hjørnespark
2
Gns. mål
H2H-sejrsprocent
Fluminense RJ Sejr 0%0
Uafgjort 100%1
Ypiranga RS Sejr 0%0
I de seneste 1 møder mellem Fluminense RJ og Ypiranga RS vandt Fluminense RJ 0, 1 endte uafgjort, og Ypiranga RS vandt 0. Opgørene havde i gennemsnit 15 hjørnespark, og 100% af kampene gik over 9,5. Med Fluminense RJ på hjemmebane var gennemsnittet 15 hjørnespark. Gennemsnitligt antal mål pr. opgør: 2.
Fluminense RJ vs Ypiranga RS H2H-statistik opdateret 26.09.2026 13:50.
Fluminense RJ vs Ypiranga RS: indbyrdes historik
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa do Brasil | 07.07.2016 | Fluminense RJ | 1 - 1 | Ypiranga RS | 0 - 1 | 8 - 7 | 15 | U |
Seneste form
Fluminense RJ
U
V
U
T
V
Mål scoret / kamp1.6
Mål imod / kamp1
Hjørnespark for / kamp5
Hjørnespark imod / kamp6.2
Over 2,5 mål40%
Ypiranga RS
U
V
U
V
V
Mål scoret / kamp2
Mål imod / kamp1
Hjørnespark for / kamp2.8
Hjørnespark imod / kamp7.8
Over 2,5 mål60%
Seneste 5 kampe for Fluminense RJ
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa do Brasil | 07.07.2016 | Fluminense RJ | 1 - 1 | Ypiranga RS | 0 - 1 | 8 - 7 | 15 | U |
| Copa do Brasil | 13.05.2016 | Fluminense RJ | 3 - 0 | Ferroviaria SP | 3 - 0 | 3 - 5 | 8 | V |
| Copa do Brasil | 04.05.2016 | Ferroviaria SP | 3 - 3 | Fluminense RJ | 2 - 2 | 6 - 1 | 7 | U |
| Brasilien - Coarioca | 25.04.2016 | Fluminense RJ | 0 - 1 | Botafogo | 0 - 0 | 4 - 10 | 14 | T |
| Brasilien - Primeira Liga | 21.04.2016 | Fluminense RJ | 1 - 0 | Atletico Paranaense | 0 - 0 | 9 - 3 | 12 | V |
Seneste 5 kampe for Ypiranga RS
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasilien - Serie C | 29.08.2026 | Amazonas | 2 - 2 | Ypiranga RS | 0 - 1 | 14 - 0 | 14 | U |
| Brasilien - Serie C | 23.08.2026 | Ypiranga RS | 1 - 0 | Ferroviaria | 0 - 0 | 5 - 3 | 8 | V |
| Brasilien - Serie C | 18.08.2026 | Guarani | 2 - 2 | Ypiranga RS | 1 - 0 | 15 - 2 | 17 | U |
| Brasilien - Serie C | 09.08.2026 | Ypiranga RS | 4 - 1 | Floresta | 3 - 0 | 4 - 4 | 8 | V |
| Brasilien - Serie C | 26.07.2026 | Ypiranga RS | 1 - 0 | Barra SC | 0 - 0 | 3 - 3 | 6 | V |
Kampe for Fluminense RJ
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Kampe for Ypiranga RS
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Flere opgør med Fluminense RJ og Ypiranga RS
- Fluminense RJ vs Ferroviaria SP Indbyrdes opgør
- Fluminense RJ vs Botafogo Indbyrdes opgør
- Fluminense RJ vs Atletico Paranaense Indbyrdes opgør
- Amazonas vs Ypiranga RS Indbyrdes opgør
- Ypiranga RS vs Ferroviaria Indbyrdes opgør
- Guarani vs Ypiranga RS Indbyrdes opgør
- Ypiranga RS vs Floresta Indbyrdes opgør
- Ypiranga RS vs Barra SC Indbyrdes opgør