Wasquehal vs Feignies Aulnoye FC Indbyrdes opgør
Seneste møde
Wasquehal 0 - 2
Feignies Aulnoye FC
Wasquehal vs Feignies Aulnoye FC: indbyrdes statistik
5
Møder
0 - 0 - 5
V - U - T
6.4
Gns. hjørnespark
0%
Over 9,5 hjørnespark
2.2
Gns. mål
H2H-sejrsprocent
Wasquehal Sejr 0%0
Uafgjort 0%0
Feignies Aulnoye FC Sejr 100%5
I de seneste 5 møder mellem Wasquehal og Feignies Aulnoye FC vandt Wasquehal 0, 0 endte uafgjort, og Feignies Aulnoye FC vandt 5. Opgørene havde i gennemsnit 6.4 hjørnespark, og 0% af kampene gik over 9,5. Med Wasquehal på hjemmebane var gennemsnittet 6 hjørnespark. Gennemsnitligt antal mål pr. opgør: 2.2.
Wasquehal vs Feignies Aulnoye FC H2H-statistik opdateret 26.09.2026 19:44.
Wasquehal vs Feignies Aulnoye FC: indbyrdes historik
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frankrig - National | 09.05.2026 | Wasquehal | 0 - 2 | Feignies Aulnoye FC | 0 - 2 | 7 - 1 | 8 | T |
| Frankrig - National | 17.01.2026 | Feignies Aulnoye FC | 4 - 0 | Wasquehal | 1 - 0 | 4 - 2 | 6 | T |
| Frankrig - National | 08.03.2025 | Feignies Aulnoye FC | 1 - 0 | Wasquehal | 1 - 0 | 1 - 7 | 8 | T |
| Frankrig - National | 05.10.2024 | Wasquehal | 0 - 3 | Feignies Aulnoye FC | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 | T |
| Frankrig - National | 09.03.2024 | Wasquehal | 0 - 1 | Feignies Aulnoye FC | 0 - 1 | 6 - 3 | 9 | T |
Seneste form
Wasquehal
T
T
V
T
T
Mål scoret / kamp0.4
Mål imod / kamp2
Hjørnespark for / kamp6
Hjørnespark imod / kamp3.4
Over 2,5 mål40%
Feignies Aulnoye FC
V
T
V
U
V
Mål scoret / kamp1.4
Mål imod / kamp0.8
Hjørnespark for / kamp3.4
Hjørnespark imod / kamp4.4
Over 2,5 mål20%
Seneste 5 kampe for Wasquehal
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frankrig - National | 09.05.2026 | Wasquehal | 0 - 2 | Feignies Aulnoye FC | 0 - 2 | 7 - 1 | 8 | T |
| Frankrig - National | 25.04.2026 | Wasquehal | 0 - 2 | Beauvais | 0 - 1 | 5 - 6 | 11 | T |
| Frankrig - National | 10.04.2026 | Wasquehal | 2 - 1 | Epinal | 2 - 0 | 2 - 3 | 5 | V |
| Frankrig - National | 04.04.2026 | St Pryve St Hilaire | 4 - 0 | Wasquehal | 2 - 0 | 5 - 7 | 12 | T |
| Frankrig - National | 28.03.2026 | Wasquehal | 0 - 1 | Bieshiem | 0 - 1 | 9 - 2 | 11 | T |
Seneste 5 kampe for Feignies Aulnoye FC
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frankrig - National | 12.09.2026 | Feignies Aulnoye FC | 2 - 1 | St Pryve St Hilaire | 1 - 0 | 5 - 2 | 7 | V |
| Europa - Venskabskampe | 24.07.2026 | Feignies Aulnoye FC | 0 - 2 | Francs Borains | 0 - 0 | 2 - 4 | 6 | T |
| Europa - Venskabskampe | 22.07.2026 | Feignies Aulnoye FC | 2 - 0 | RFC Seraing | 0 - 0 | 5 - 3 | 8 | V |
| Frankrig - National | 16.05.2026 | Feignies Aulnoye FC | 1 - 1 | Haguenau | 0 - 1 | 4 - 6 | 10 | U |
| Frankrig - National | 09.05.2026 | Wasquehal | 0 - 2 | Feignies Aulnoye FC | 0 - 2 | 7 - 1 | 8 | V |
Kampe for Wasquehal
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Kampe for Feignies Aulnoye FC
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Flere opgør med Wasquehal og Feignies Aulnoye FC
- Wasquehal vs Beauvais Indbyrdes opgør
- Wasquehal vs Epinal Indbyrdes opgør
- St Pryve St Hilaire vs Wasquehal Indbyrdes opgør
- Wasquehal vs Bieshiem Indbyrdes opgør
- Feignies Aulnoye FC vs St Pryve St Hilaire Indbyrdes opgør
- Feignies Aulnoye FC vs Francs Borains Indbyrdes opgør
- Feignies Aulnoye FC vs RFC Seraing Indbyrdes opgør
- Feignies Aulnoye FC vs Haguenau Indbyrdes opgør