Gambia Armed Force vs Colley Stars Indbyrdes opgør
Seneste møde
Gambia Armed Force 0 - 0
Colley Stars
Gambia Armed Force vs Colley Stars: indbyrdes statistik
2
Møder
0 - 2 - 0
V - U - T
3.5
Gns. hjørnespark
0%
Over 9,5 hjørnespark
1
Gns. mål
H2H-sejrsprocent
Gambia Armed Force Sejr 0%0
Uafgjort 100%2
Colley Stars Sejr 0%0
I de seneste 2 møder mellem Gambia Armed Force og Colley Stars vandt Gambia Armed Force 0, 2 endte uafgjort, og Colley Stars vandt 0. Opgørene havde i gennemsnit 3.5 hjørnespark, og 0% af kampene gik over 9,5. Med Gambia Armed Force på hjemmebane var gennemsnittet 2 hjørnespark. Gennemsnitligt antal mål pr. opgør: 1.
Gambia Armed Force vs Colley Stars H2H-statistik opdateret 26.09.2026 23:04.
Gambia Armed Force vs Colley Stars: indbyrdes historik
Seneste form
Gambia Armed Force
T
V
U
V
U
Mål scoret / kamp1.2
Mål imod / kamp1
Hjørnespark for / kamp3.4
Hjørnespark imod / kamp3.4
Over 2,5 mål40%
Colley Stars
V
T
U
U
U
Mål scoret / kamp0.6
Mål imod / kamp0.6
Hjørnespark for / kamp7.4
Hjørnespark imod / kamp3.6
Over 2,5 mål0%
Seneste 5 kampe for Gambia Armed Force
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gambia - 2. division | 12.06.2026 | RS Tallinding | 2 - 0 | Gambia Armed Force | 1 - 0 | 2 - 5 | 7 | T |
| Gambia - 2. division | 08.06.2026 | Gambia Armed Force | 3 - 1 | Marimoo | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 | V |
| Gambia - 2. division | 10.04.2026 | Gambia Armed Force | 0 - 0 | Colley Stars | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 | U |
| Gambia - 2. division | 02.04.2026 | Elite United | 1 - 2 | Gambia Armed Force | 0 - 2 | 9 - 4 | 13 | V |
| Gambia - FF Cup | 29.03.2026 | Sibanor United | 1 - 1 | Gambia Armed Force | 0 - 0 | 3 - 7 | 10 | U |
Seneste 5 kampe for Colley Stars
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gambia - 2. division | 13.06.2026 | Wagadu FC | 0 - 1 | Colley Stars | 0 - 0 | 6 - 2 | 8 | V |
| Gambia - 2. division | 08.06.2026 | Colley Stars | 0 - 1 | Banjul United | 0 - 1 | 12 - 1 | 13 | T |
| Gambia - 2. division | 03.06.2026 | Wallidan FC | 0 - 0 | Colley Stars | 0 - 0 | 4 - 6 | 10 | U |
| Gambia - 2. division | 30.05.2026 | Colley Stars | 1 - 1 | Unique Global FC | 0 - 0 | 9 - 4 | 13 | U |
| Gambia - 2. division | 15.05.2026 | Colley Stars | 1 - 1 | Sibanor United | 1 - 1 | 8 - 3 | 11 | U |
Kampe for Gambia Armed Force
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Kampe for Colley Stars
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Flere opgør med Gambia Armed Force og Colley Stars
- RS Tallinding vs Gambia Armed Force Indbyrdes opgør
- Gambia Armed Force vs Marimoo Indbyrdes opgør
- Elite United vs Gambia Armed Force Indbyrdes opgør
- Sibanor United vs Gambia Armed Force Indbyrdes opgør
- Wagadu FC vs Colley Stars Indbyrdes opgør
- Colley Stars vs Banjul United Indbyrdes opgør
- Wallidan FC vs Colley Stars Indbyrdes opgør
- Colley Stars vs Unique Global FC Indbyrdes opgør
- Colley Stars vs Sibanor United Indbyrdes opgør