Budaorsi SC vs Mori SE Indbyrdes opgør
Seneste møde
Budaorsi SC 0 - 1
Mori SE
Budaorsi SC vs Mori SE: indbyrdes statistik
1
Møder
0 - 0 - 1
V - U - T
8
Gns. hjørnespark
0%
Over 9,5 hjørnespark
1
Gns. mål
H2H-sejrsprocent
Budaorsi SC Sejr 0%0
Uafgjort 0%0
Mori SE Sejr 100%1
I de seneste 1 møder mellem Budaorsi SC og Mori SE vandt Budaorsi SC 0, 0 endte uafgjort, og Mori SE vandt 1. Opgørene havde i gennemsnit 8 hjørnespark, og 0% af kampene gik over 9,5. Med Budaorsi SC på hjemmebane var gennemsnittet 8 hjørnespark. Gennemsnitligt antal mål pr. opgør: 1.
Budaorsi SC vs Mori SE H2H-statistik opdateret 22.09.2026 03:59.
Budaorsi SC vs Mori SE: indbyrdes historik
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ungarn - NB III | 26.03.2023 | Budaorsi SC | 0 - 1 | Mori SE | 0 - 1 | 6 - 2 | 8 | T |
Seneste form
Budaorsi SC
V
T
T
T
V
Mål scoret / kamp1.8
Mål imod / kamp2.8
Hjørnespark for / kamp4.8
Hjørnespark imod / kamp2.8
Over 2,5 mål80%
Mori SE
T
V
U
V
T
Mål scoret / kamp1.2
Mål imod / kamp1.6
Hjørnespark for / kamp4.4
Hjørnespark imod / kamp6.2
Over 2,5 mål40%
Seneste 5 kampe for Budaorsi SC
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ungarn - NB III | 19.09.2026 | Budaorsi SC | 5 - 1 | Szekszardi | 2 - 1 | 8 - 5 | 13 | V |
| Ungarn - NB III | 05.09.2026 | BFC Siofok | 4 - 1 | Budaorsi SC | 2 - 1 | 2 - 9 | 11 | T |
| Ungarn - NB III | 29.08.2026 | Budaorsi SC | 1 - 3 | Budafoki MTE | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 | T |
| Ungarn - NB III | 26.08.2026 | PEAC FC | 6 - 1 | Budaorsi SC | 2 - 1 | 1 - 3 | 4 | T |
| Ungarn - NB III | 15.08.2026 | Budaorsi SC | 1 - 0 | MTK Budapest II | 1 - 0 | 3 - 4 | 7 | V |
Seneste 5 kampe for Mori SE
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ungarn - Pokal | 24.08.2024 | Papai Perutz | 5 - 2 | Mori SE | 2 - 0 | 4 - 10 | 14 | T |
| Ungarn - Pokal | 03.08.2024 | Kiraly SZE | 0 - 1 | Mori SE | 0 - 0 | 12 - 3 | 15 | V |
| Ungarn - NB III | 12.04.2023 | Kelen SC | 0 - 0 | Mori SE | 0 - 0 | 4 - 5 | 9 | U |
| Ungarn - NB III | 26.03.2023 | Budaorsi SC | 0 - 1 | Mori SE | 0 - 1 | 6 - 2 | 8 | V |
| Ungarn - NB III | 19.03.2023 | Mori SE | 2 - 3 | ESMTK | 0 - 0 | 2 - 5 | 7 | T |
Kampe for Budaorsi SC
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Kampe for Mori SE
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Flere opgør med Budaorsi SC og Mori SE
- Budaorsi SC vs Szekszardi Indbyrdes opgør
- BFC Siofok vs Budaorsi SC Indbyrdes opgør
- Budaorsi SC vs Budafoki MTE Indbyrdes opgør
- PEAC FC vs Budaorsi SC Indbyrdes opgør
- Budaorsi SC vs MTK Budapest II Indbyrdes opgør
- Papai Perutz vs Mori SE Indbyrdes opgør
- Kiraly SZE vs Mori SE Indbyrdes opgør
- Kelen SC vs Mori SE Indbyrdes opgør
- Mori SE vs ESMTK Indbyrdes opgør