Aguilas vs CF Lorca Deportiva Indbyrdes opgør
Seneste møde
Aguilas 1 - 0
CF Lorca Deportiva
Aguilas vs CF Lorca Deportiva: indbyrdes statistik
15
Møder
6 - 6 - 3
V - U - T
6.2
Gns. hjørnespark
0%
Over 9,5 hjørnespark
1.5
Gns. mål
H2H-sejrsprocent
Aguilas Sejr 40%6
Uafgjort 40%6
CF Lorca Deportiva Sejr 20%3
I de seneste 15 møder mellem Aguilas og CF Lorca Deportiva vandt Aguilas 6, 6 endte uafgjort, og CF Lorca Deportiva vandt 3. Opgørene havde i gennemsnit 6.2 hjørnespark, og 0% af kampene gik over 9,5. Med Aguilas på hjemmebane var gennemsnittet 6 hjørnespark. Gennemsnitligt antal mål pr. opgør: 1.5.
Aguilas vs CF Lorca Deportiva H2H-statistik opdateret 26.09.2026 09:09.
Aguilas vs CF Lorca Deportiva: indbyrdes historik
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa - Venskabskampe | 15.08.2026 | Aguilas | 1 - 0 | CF Lorca Deportiva | 1 - 0 | 2 - 3 | 5 | V |
| Europa - Venskabskampe | 06.08.2026 | CF Lorca Deportiva | 0 - 0 | Aguilas | 0 - 0 | 1 - 5 | 6 | U |
| Spanien - Segunda Division RFEF - Gruppe 4 | 19.04.2026 | Aguilas | 2 - 0 | CF Lorca Deportiva | 0 - 0 | 7 - 1 | 8 | V |
| Spanien - Segunda Division RFEF - Gruppe 4 | 14.12.2025 | CF Lorca Deportiva | 0 - 1 | Aguilas | 0 - 0 | 5 - 3 | 8 | V |
| Europa - Venskabskampe | 15.08.2025 | Aguilas | 1 - 1 | CF Lorca Deportiva | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 | U |
| Europa - Venskabskampe | 15.08.2024 | Aguilas | 4 - 0 | CF Lorca Deportiva | 0 - 0 | 7 - 2 | 9 | V |
| Europa - Venskabskampe | 15.08.2023 | Aguilas | 1 - 1 | CF Lorca Deportiva | 1 - 1 | 2 - 4 | 6 | U |
| Spanien - Tercera - Gruppe 13 | 12.02.2023 | Aguilas | 1 - 0 | CF Lorca Deportiva | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 | V |
| Spanien - Tercera - Gruppe 13 | 15.10.2022 | CF Lorca Deportiva | 1 - 1 | Aguilas | 1 - 1 | 2 - 5 | 7 | U |
| Europa - Venskabskampe | 15.08.2022 | Aguilas | 0 - 0 | CF Lorca Deportiva | 0 - 0 | 5 - 2 | 7 | U |
| Europa - Venskabskampe | 15.08.2021 | Aguilas | 0 - 0 | CF Lorca Deportiva | 0 - 0 | 3 - 5 | 8 | U |
| Europa - Venskabskampe | 15.08.2019 | Aguilas | 1 - 3 | CF Lorca Deportiva | 1 - 2 | 2 - 2 | 4 | T |
| Spanien - Tercera - Gruppe 13 | 02.09.2018 | CF Lorca Deportiva | 0 - 1 | Aguilas | 0 - 0 | 2 - 4 | 6 | V |
| Spanien - Tercera - Gruppe 13 | 23.10.2016 | Aguilas | 0 - 1 | CF Lorca Deportiva | 0 - 1 | 3 - 2 | 5 | T |
| Europa - Venskabskampe | 15.08.2016 | Aguilas | 0 - 1 | CF Lorca Deportiva | 1 - 0 | 1 - 7 | 8 | T |
Seneste form
Aguilas
U
V
T
U
U
Mål scoret / kamp0.8
Mål imod / kamp1
Hjørnespark for / kamp5
Hjørnespark imod / kamp3
Over 2,5 mål20%
CF Lorca Deportiva
U
T
U
T
V
Mål scoret / kamp0.8
Mål imod / kamp1.2
Hjørnespark for / kamp7
Hjørnespark imod / kamp3.2
Over 2,5 mål20%
Seneste 5 kampe for Aguilas
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanien - Primera Division RFEF - Gruppe 2 | 20.09.2026 | Algeciras CF | 1 - 1 | Aguilas | 1 - 0 | 5 - 5 | 10 | U |
| Spanien - Primera Division RFEF - Gruppe 2 | 12.09.2026 | Aguilas | 1 - 0 | Real Madrid Castilla | 1 - 0 | 7 - 3 | 10 | V |
| Spanien - Primera Division RFEF - Gruppe 2 | 05.09.2026 | UE Sant Andreu | 2 - 0 | Aguilas | 1 - 0 | 3 - 2 | 5 | T |
| Spanien - Primera Division RFEF - Gruppe 2 | 30.08.2026 | Aguilas | 2 - 2 | Alcorcon | 1 - 0 | 6 - 3 | 9 | U |
| Europa - Venskabskampe | 22.08.2026 | Aguilas | 0 - 0 | Orihuela | 0 - 0 | 5 - 1 | 6 | U |
Seneste 5 kampe for CF Lorca Deportiva
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanien - Segunda Division RFEF - Gruppe 3 | 20.09.2026 | CF Lorca Deportiva | 0 - 0 | CF Intercity | 0 - 0 | 3 - 3 | 6 | U |
| Spanien - Segunda Division RFEF - Gruppe 3 | 13.09.2026 | Orihuela | 1 - 0 | CF Lorca Deportiva | 0 - 0 | 6 - 2 | 8 | T |
| Spanien - Segunda Division RFEF - Gruppe 3 | 06.09.2026 | CF Lorca Deportiva | 1 - 1 | Elche Ilicitano | 0 - 1 | 15 - 1 | 16 | U |
| Europa - Venskabskampe | 29.08.2026 | CF Lorca Deportiva | 1 - 4 | Real Murcia B | 1 - 2 | 7 - 5 | 12 | T |
| Europa - Venskabskampe | 21.08.2026 | CF Lorca Deportiva | 2 - 0 | At. Pulpileno | 1 - 0 | 8 - 1 | 9 | V |
Kampe for Aguilas
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanien - Primera Division RFEF - Gruppe 2 | 26.09.2026 | Aguilas | vs | Hercules | - | - | - |
Kampe for CF Lorca Deportiva
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Ude | Halvleg | Hjørnespark | Hjørnespark i alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanien - Segunda Division RFEF - Gruppe 3 | 27.09.2026 | CF Lorca Deportiva | vs | UD Castellonense | - | - | - |
Flere opgør med Aguilas og CF Lorca Deportiva
- Algeciras CF vs Aguilas Indbyrdes opgør
- Aguilas vs Real Madrid Castilla Indbyrdes opgør
- UE Sant Andreu vs Aguilas Indbyrdes opgør
- Aguilas vs Alcorcon Indbyrdes opgør
- Aguilas vs Orihuela Indbyrdes opgør
- CF Lorca Deportiva vs CF Intercity Indbyrdes opgør
- Orihuela vs CF Lorca Deportiva Indbyrdes opgør
- CF Lorca Deportiva vs Elche Ilicitano Indbyrdes opgør
- CF Lorca Deportiva vs Real Murcia B Indbyrdes opgør
- CF Lorca Deportiva vs At. Pulpileno Indbyrdes opgør