Buriram United Statistiky a výsledky rohů
Mistrovství klubů ASEAN
Série a forma Všechny série
Trendy Posledních 20
1.9 gólů na zápas
9.8 rohů na zápas
6 karet na zápas
Profil týmů Thajsko - Premier League · Síla v porovnání s 17 týmy ligy, posledních 365 dní
Vzorce
1. poločas vs 2. poločas
| V R P | Rozdíl skóre / zápas | |
|---|---|---|
| 1. poločas | 4V 6R 0P | +0.6 |
| 2. poločas | 2V 5R 3P | -0.1 |
Rychlý start · lepší před přestávkou
První gól a obraty
- Dal gól první v 4 z 10 · poté 3V 1R 0P
- Inkasoval první v 4 z 10 · poté 2V 1R 1P
- Bod nebo výhra po inkasovaném prvním gólu: 3 z 4
- Vedl, ale nevyhrál: 1 z 6
Tým obratů · bere body v 3 z 4 zápasů po inkasovaném prvním gólu
Doma / Venku Odemknout s VIP Posledních 20
Přihlásit se
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Hendikep | Roh | Linie rohů | Rohy V/M | Góly celkem | Góly V/M | Nebezpečný útok | Živé události | Analýza | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/24 13:00 | Konec | 3 BG Pathum United | 2 - 2 | Buriram United 2 | +0.75 |
1 - 5
(0-2)
|
9.5
|
Méně |
2.75
|
Více |
24 - 33
-
|
|
|||
| 09/21 13:00 | Konec | 1 Bangkok United | 1 - 2 | Buriram United 2 | +0.25 |
0 - 3
(0-3)
|
10.0
|
Méně |
3.0
|
Push |
33 - 29
-
|
|
|||
| 09/16 13:15 | Konec | 4 Buriram United | 2 - 1 | Johor Darul Takzim 1 | 0.0 |
8 - 4
(5-2)
|
9.0
|
Více |
2.5
|
Více |
37 - 36
-
|
|
|||
| 09/12 13:00 | Konec | 1 Buriram United | 2 - 0 | Prachuap FC 1 | -1.75 |
5 - 9
(2-4)
|
10.0
|
Více |
3.5
|
Méně |
74 - 27
-
|
|
|||
| 08/31 12:00 | Konec | 1 4 Chiangrai Utd | 1 - 2 | Buriram United 3 | +1.25 |
3 - 5
(1-4)
|
9.0
|
Méně |
3.0
|
Push |
26 - 31
-
|
|
|||
| 08/24 13:00 | Konec | Buriram United | 5 - 1 | Uthai Thani FC 1 | -2.0 |
7 - 2
(5-1)
|
|
3.5
|
Více |
46 - 23
-
|
|
||||
| 08/20 13:00 | Konec | Buriram United | 1 - 1 | Selangor 5 | -1.25 |
15 - 6
(3-4)
|
9.5
|
Více |
3.0
|
Méně |
68 - 35
-
|
|
|||
| 08/16 13:00 | Konec | 3 Lamphun Warrior FC | 2 - 3 | Buriram United | +1.25 |
4 - 8
(3-4)
|
9.5
|
Více |
2.75
|
Více |
52 - 66
-
|
|
|||
| 08/10 12:00 | Konec | Buriram United | 1 - 1 | Rayong FC 3 | -1.0 |
6 - 3
(2-0)
|
8.5
|
Více |
3.5
|
Méně |
137 - 69
-
|
|
|||
| 08/02 12:00 | Konec | Buriram United | 4 - 1 | Shan Utd 1 | -3.0 |
7 - 1
(3-0)
|
|
4.0
|
Více |
55 - 26
-
|
|
||||
| 07/27 12:00 | Konec | 1 Ayutthaya United | 0 - 3 | Buriram United 3 | +1.75 |
2 - 4
(1-1)
|
9.0
|
Méně |
3.25
|
Méně |
80 - 99
-
|
|
|||
| 07/19 12:00 | HT ' | Buriram United | 1 - 1 | BG Pathum United 1 | -1.25 (-0.75) |
5 - 2
(5-2)
|
8.5 (9.5)
|
3.25
|
9 - 7
-
|
|
|||||
| 05/31 12:46 | Konec | 1 5 Lamphun Warrior FC | 0 - 2 | Buriram United 5 | +1.25 |
4 - 5
(1-0)
|
9.5
|
Méně |
3.5
|
Méně |
23 - 49
-
|
|
|||
| 05/24 12:00 | Konec | Muang Thong United | 2 - 3 | Buriram United 4 | +0.75 |
3 - 4
(1-4)
|
9.5
|
Méně |
3.0
|
Více |
71 - 56
-
|
|
|||
| 05/21 13:30 | Konec | 3 Buriram United | 2 - 2 | Cong An Ha Noi 6 | -0.75 |
9 - 2
(6-1)
|
10.5
|
Více |
3.0
|
Více |
63 - 34
-
|
|
|||
| 05/18 13:00 | Konec | Nong Bua Pitchaya | 0 - 7 | Buriram United 1 | +2.25 |
1 - 5
(1-3)
|
9.5
|
Méně |
3.75
|
Více |
35 - 49
-
|
|
|||
| 05/14 13:30 | Konec | 2 Cong An Ha Noi | 2 - 2 | Buriram United 3 | +0.25 |
6 - 6
(3-2)
|
9.0
|
Více |
2.5
|
Více |
72 - 79
-
|
|
|||
| 05/10 13:00 | Konec | 1 Buriram United | 3 - 0 | BG Pathum United | -1.0 |
3 - 6
(1-2)
|
9.5
|
Méně |
2.75
|
Více |
52 - 19
-
|
|
|||
| 05/07 13:30 | Konec | 1 BG Pathum United | 0 - 0 | Buriram United 1 | +0.75 |
4 - 3
(3-1)
|
9.0
|
Méně |
3.25
|
Méně |
28 - 53
-
|
|
|||
| 05/03 12:00 | Konec | 1 6 Chanthaburi FC | 0 - 1 | Buriram United 1 | +2.25 |
1 - 9
(1-5)
|
|
3.5
|
Méně |
69 - 124
-
|
|
||||
| 04/30 12:00 | Konec | 3 Buriram United | 7 - 0 | Nong Bua Pitchaya 1 | -3.5 |
4 - 5
(3-1)
|
10.5
|
Méně |
4.25
|
Více |
47 - 32
-
|
|
|||
| 04/26 17:30 | Konec | Al Ahli Jeddah | 3 - 0 | Buriram United 3 | -2.5 |
5 - 4
(3-0)
|
9.5
|
Méně |
3.75
|
Méně |
45 - 25
-
|
|
|||
| 04/19 12:00 | Konec | 3 Ratchaburi FC | 3 - 2 | Buriram United 2 | +1.0 |
1 - 6
(1-2)
|
9.5
|
Méně |
3.0
|
Více |
26 - 66
-
|
|
|||
| 04/16 13:00 | Konec | 4 Bangkok United | 1 - 1 | Buriram United | +0.25 |
4 - 9
(1-5)
|
9.5
|
Více |
2.75
|
Méně |
67 - 82
-
|
|
|||
| 04/12 13:00 | Konec | 2 Buriram United | 1 - 2 | BG Pathum United 1 | -1.75 |
8 - 3
(4-1)
|
9.5
|
Více |
3.5
|
Méně |
66 - 30
-
|
|
|||
| 04/09 13:00 | Konec | Buriram United | 1 - 1 | Chiangrai Utd 4 | -2.25 |
15 - 0
(8-0)
|
9.5
|
Více |
3.5
|
Méně |
138 - 24
-
|
|
|||
| 04/06 12:00 | Konec | 3 Sukhothai FC | 1 - 2 | Buriram United 1 | +1.75 |
1 - 13
(1-6)
|
10.0
|
Více |
3.25
|
Méně |
17 - 71
-
|
|
|||
| 04/02 13:30 | Konec | 2 Buriram United | 3 - 1 | BG Pathum United | -1.0 |
4 - 3
(0-1)
|
9.0
|
Méně |
2.75
|
Více |
39 - 28
-
|
|
|||
| 03/29 11:00 | Konec | 1 Buriram United | 2 - 1 | Rayong FC | -2.5 |
9 - 1
(3-0)
|
10.5
|
Méně |
4.0
|
Méně |
66 - 18
-
|
|
|||
| 03/26 11:00 | Konec | 3 Lamphun Warrior FC | 1 - 2 | Buriram United 3 | +1.25 |
2 - 6
(0-3)
|
9.5
|
Méně |
3.0
|
Push |
44 - 74
-
|
|
|||

