Middleham United FC Statistiky a výsledky rohů
Dominika - Premier League
Série a forma Všechny série
Trendy Posledních 20
4 gólů na zápas
9.1 rohů na zápas
3.4 karet na zápas
Profil týmů Dominika - Premier League · Síla v porovnání s 10 týmy ligy, posledních 365 dní
Vzorce
1. poločas vs 2. poločas
| V R P | Rozdíl skóre / zápas | |
|---|---|---|
| 1. poločas | 1V 7R 2P | -0.1 |
| 2. poločas | 6V 1R 3P | +0.1 |
Tým druhého poločasu · lepší po přestávce
První gól a obraty
- Dal gól první v 6 z 10 · poté 4V 1R 1P
- Inkasoval první v 4 z 10 · poté 0V 1R 3P
- Bod nebo výhra po inkasovaném prvním gólu: 1 z 4
- Vedl, ale nevyhrál: 2 z 6
Bez jasného vzorce · v posledních 10 nic nevyčnívá
Doma / Venku Odemknout s VIP Posledních 20
Přihlásit se
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Hendikep | Roh | Linie rohů | Rohy V/M | Góly celkem | Góly V/M | Nebezpečný útok | Živé události | Analýza | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/15 00:00 | Sagicor South East FC | 0 - 0 | Middleham United FC | -1.5 |
0 - 0
|
|
3.5
|
-
|
|||||||
| 09/10 00:00 | Portsmouth Bombers | 0 - 0 | Middleham United FC | -0.75 |
0 - 0
|
|
4.0
|
-
|
|||||||
| 09/05 22:00 | Konec | Promex Harlem United SC | 1 - 0 | Middleham United FC 4 1 | -0.25 |
8 - 5
(5-2)
|
|
3.0
|
Méně |
93 - 79
-
|
|
||||
| 08/24 00:47 | Konec | 1 Middleham United FC | 4 - 3 | We United FC 2 | +0.25 |
4 - 4
(1-4)
|
9.5
|
Méně |
4.5
|
Více |
43 - 65
-
|
|
|||
| 08/15 00:30 | Konec | 1 Middleham United FC | 2 - 2 | Mighty Avengers 4 | -0.5 |
2 - 4
(1-3)
|
|
2.75
|
Více |
82 - 50
-
|
|
||||
| 08/08 21:29 | Konec | 1 Middleham United FC | 4 - 1 | Point Michel FC 1 1 | 0.0 |
6 - 6
(1-4)
|
|
4.25
|
Více |
65 - 49
-
|
|
||||
| 07/30 00:00 | Middleham United FC | 0 - 0 | We United FC | +0.75 |
0 - 0
|
8.5
|
4.0
|
-
|
|||||||
| 07/23 00:00 | Konec | 3 Blue Waters FC | 1 - 3 | Middleham United FC | -1.25 |
2 - 15
(0-9)
|
9.0
|
Více |
4.0
|
Push |
55 - 108
-
|
|
|||
| 07/10 00:00 | Dublanc FC | 0 - 0 | Middleham United FC | -5.0 |
0 - 0
|
|
5.75
|
-
|
|||||||
| 07/05 21:00 | Konec | Middleham United FC | 1 - 0 | Mahaut Soca Strikers | +2.0 |
0 - 0
(0-0)
|
|
4.0
|
Méně |
-
-
|
|
||||
| 06/20 21:00 | Konec | 4 Middleham United FC | 1 - 1 | Portsmouth Bombers 2 | +1.0 |
3 - 3
(2-0)
|
9.0
|
Méně |
3.75
|
Méně |
59 - 65
-
|
|
|||
| 06/14 21:00 | Konec | 3 Middleham United FC | 1 - 3 | Dublanc FC 1 | +3.0 |
4 - 3
(1-2)
|
8.0
|
Méně |
4.25
|
Méně |
49 - 97
-
|
|
|||
| 06/07 00:00 | Konec | 1 Middleham United FC | 1 - 4 | Sagicor South East FC | -0.25 |
4 - 7
(1-5)
|
|
3.5
|
Více |
37 - 73
-
|
|
||||
| 06/03 00:00 | Konec | 1 Point Michel FC | 4 - 3 | Middleham United FC 1 | +1.75 |
5 - 6
(5-0)
|
|
4.25
|
Více |
-
-
|
|
||||
| 05/29 23:30 | Konec | Middleham United FC | 2 - 1 | Promex Harlem United SC 1 | -0.5 |
3 - 6
(2-5)
|
|
4.0
|
Méně |
-
-
|
|
||||
| 05/27 00:22 | Konec | 1 Mighty Avengers | 3 - 0 | Middleham United FC 1 1 | +0.25 |
5 - 3
(3-1)
|
|
2.75
|
Více |
56 - 50
-
|
|
||||
| 05/23 23:30 | Mighty Avengers | 0 - 0 | Middleham United FC | +0.5 |
0 - 0
|
|
3.0
|
-
|
|||||||
| 05/16 23:30 | Pointe Michel FC | 0 - 0 | Middleham United FC | +0.5 |
0 - 0
|
|
3.5
|
-
|
|||||||
| 05/13 00:00 | Konec | 2 Mahaut Soca Strikers | 3 - 2 | Middleham United FC 1 | -1.0 |
4 - 3
(2-1)
|
|
3.5
|
Více |
62 - 41
-
|
|
||||
| 04/26 23:30 | Mahaut Soca Strikers | 0 - 0 | Middleham United FC | -1.5 |
0 - 0
|
|
3.5
|
-
|
|||||||
| 08/26 23:30 | 67 ' | 2 1 Middleham United FC | 1 - 3 | Promex Harlem United SC | 0.0 (+0.75) |
3 - 3
(2-3)
|
|
4.25
|
-
-
|
|
|||||
| 08/17 23:30 | Konec | Dublanc FC | 9 - 2 | Middleham United FC | -1.75 |
0 - 0
(0-0)
|
|
3.5
|
Více |
-
-
|
|
||||
| 08/08 23:30 | Konec | 1 Middleham United FC | 4 - 2 | East Central FC | -0.75 |
7 - 4
(2-1)
|
|
4.25
|
Více |
73 - 41
-
|
|
||||
| 08/04 00:08 | Konec | 1 Middleham United FC | 7 - 4 | Point Michel FC 2 | -1.25 |
8 - 6
(4-2)
|
|
4.25
|
Více |
63 - 51
-
|
|
||||
| 07/20 21:00 | Konec | 1 Middleham United FC | 3 - 4 | Sagicor South East FC | +1.0 |
6 - 4
(2-0)
|
|
4.75
|
Více |
-
-
|
|
||||
| 07/14 00:30 | Konec | 4 We United FC | 3 - 0 | Middleham United FC 1 | -1.5 |
11 - 4
(7-4)
|
|
4.25
|
Méně |
73 - 52
-
|
|
||||
| 07/06 00:00 | Konec | 2 Mahaut Soca Strikers | 5 - 3 | Middleham United FC | -1.0 |
5 - 5
(4-2)
|
|
3.25
|
Více |
56 - 54
-
|
|
||||
| 06/27 23:30 | Konec | 3 Portsmouth Bombers | 5 - 0 | Middleham United FC 4 1 | 0.0 |
2 - 2
(1-1)
|
|
3.75
|
Více |
-
-
|
|
||||
| 06/22 23:30 | Konec | 1 1 Middleham United FC | 3 - 3 | DS FC 2 | -2.75 |
5 - 6
(4-2)
|
8.5
|
Více |
4.5
|
Více |
66 - 57
-
|
|
|||
| 06/15 23:30 | Konec | 1 2 Middleham United FC | 2 - 2 | Dublanc FC 2 | +2.0 |
2 - 2
(0-1)
|
|
3.25
|
Více |
44 - 63
-
|
|
||||

