North District Statistiky a výsledky rohů
Poslední
zápasy
10Zápasy
11.3Průměr rohů
3.8Průměr gólů
4Průměr karet
80%Rohy Více 9.5
70%Rohy Více 10.5
80%Góly Více 2.5
90%Góly Více 1.5
Na základě posledních 10 odehraných zápasů · Více% = úspěšnost
Nástroje:
1X2 na asijský handicap · Sken a backtest
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Hendikep | Roh | Linie rohů | Rohy V/M | Góly celkem | Góly V/M | Nebezpečný útok | Živé události | Analýza | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05/25 23:00 | Celý zápas | 1 North District | 1 - 2 | Eastern Long Lions | +0.75 |
4 - 6
(1-2)
|
10.0
|
Push |
3.25
|
Méně |
48 - 20
-
|
|
|||
| 05/18 23:00 | Celý zápas | 3 North District | 0 - 1 | Hong Kong U23 5 | -2.0 |
10 - 2
(5-2)
|
11.5
|
Více |
4.0
|
Méně |
58 - 36
-
|
|
|||
| 05/12 00:30 | Celý zápas | 1 Hong Kong FC | 1 - 0 | North District 1 | +0.5 |
2 - 3
(2-3)
|
10.0
|
Méně |
3.25
|
Méně |
41 - 29
-
|
|
|||
| 05/04 23:00 | Celý zápas | 2 North District | 0 - 4 | Lee Man FC | +2.75 |
2 - 10
(1-3)
|
11.0
|
Více |
3.75
|
Více |
52 - 83
-
|
|
|||
| 04/27 23:00 | Celý zápas | 1 North District | 0 - 1 | HK Rangers FC 1 | +0.5 |
9 - 2
(3-1)
|
9.0
|
Více |
3.75
|
Méně |
81 - 60
-
|
|
|||
| 04/20 23:00 | Celý zápas | 2 North District | 3 - 2 | Resources Capital FC 2 | -2.0 |
6 - 2
(0-2)
|
9.5
|
Méně |
3.5
|
Více |
67 - 67
-
|
|
|||
| 04/13 23:00 | Kitchee | 0 - 0 | North District | -2.0 |
0 - 0
|
10.0
|
3.75
|
-
|
|||||||
| 04/06 23:00 | Celý zápas | 4 North District | 4 - 1 | Sham Shui Po 3 | -0.75 |
4 - 2
(1-0)
|
|
3.25
|
Více |
60 - 74
-
|
|
||||
| 03/30 23:00 | Celý zápas | 2 North District | 1 - 3 | Wofoo Tai Po FC 2 | +1.0 |
11 - 6
(1-5)
|
9.5
|
Více |
2.75
|
Více |
69 - 70
-
|
|
|||
| 03/15 23:00 | Celý zápas | Southern District | 2 - 2 | North District 3 1 | -1.25 |
5 - 5
(4-1)
|
9.5
|
Více |
3.0
|
Více |
74 - 61
-
|
|
|||
| 03/09 22:00 | Celý zápas | Lee Man FC | 4 - 0 | North District 3 | -2.0 |
4 - 4
(4-1)
|
|
3.75
|
Více |
51 - 28
-
|
|
||||
| 03/06 03:00 | Celý zápas | 1 Eastern Long Lions | 1 - 0 | North District 4 | -1.0 |
8 - 0
(3-0)
|
9.0
|
Méně |
3.0
|
Méně |
75 - 45
-
|
|
|||
| 02/23 22:00 | Celý zápas | 3 HK Rangers FC | 2 - 3 | North District 6 | -0.75 |
6 - 6
(3-2)
|
9.5
|
Více |
3.25
|
Více |
38 - 28
-
|
|
|||
| 02/21 03:00 | Celý zápas | 6 Kitchee | 1 - 0 | North District 4 | -2.25 |
5 - 4
(2-2)
|
10.5
|
Méně |
3.5
|
Méně |
70 - 60
-
|
|
|||
| 02/16 22:00 | Celý zápas | 1 Wofoo Tai Po FC | 5 - 0 | North District 1 1 | -0.75 |
5 - 3
(3-2)
|
10.0
|
Méně |
2.75
|
Více |
67 - 58
-
|
|
|||
| 01/27 22:00 | Celý zápas | 1 HK Rangers FC | 5 - 0 | North District 3 | -0.5 |
3 - 4
(2-1)
|
9.5
|
Méně |
3.25
|
Více |
40 - 31
-
|
|
|||
| 01/19 22:30 | Celý zápas | 4 Kitchee | 1 - 3 | North District 3 | -2.0 |
4 - 2
(1-0)
|
|
4.25
|
Méně |
63 - 28
-
|
|
||||
| 01/12 22:00 | Celý zápas | 2 North District | 1 - 1 | HK Rangers FC 1 | +0.5 |
3 - 3
(3-0)
|
|
3.5
|
Méně |
59 - 81
-
|
|
||||
| 01/06 22:00 | Celý zápas | 1 North District | 3 - 1 | Lee Man FC 2 | +2.5 |
4 - 3
(3-0)
|
|
4.0
|
Push |
58 - 45
-
|
|
||||
| 12/23 22:00 | Celý zápas | 1 North District | 1 - 2 | Southern District 1 1 | +0.25 |
6 - 6
(3-3)
|
10.0
|
Více |
3.0
|
Push |
49 - 69
-
|
|
|||
| 12/16 22:00 | Celý zápas | 3 North District | 2 - 2 | Hong Kong FC 3 2 | -1.0 |
6 - 4
(0-2)
|
10.0
|
Push |
3.25
|
Více |
87 - 54
-
|
|
|||
| 12/02 22:00 | Celý zápas | 4 North District | 2 - 3 | Kitchee 4 | +2.5 |
6 - 6
(3-3)
|
11.0
|
Více |
3.5
|
Více |
53 - 65
-
|
|
|||
| 11/24 22:00 | Celý zápas | Hong Kong U23 | 1 - 3 | North District 3 | +1.5 |
6 - 10
(4-4)
|
|
3.5
|
Více |
55 - 71
-
|
|
||||
| 11/18 22:00 | Celý zápas | Resources Capital FC | 1 - 5 | North District 2 | +0.25 |
3 - 3
(2-1)
|
|
3.25
|
Více |
32 - 45
-
|
|
||||
| 10/20 23:00 | Celý zápas | 3 North District | 1 - 4 | Lee Man FC 2 | +2.75 |
7 - 5
(3-4)
|
10.5
|
Více |
3.5
|
Více |
23 - 53
-
|
|
|||
| 10/13 23:00 | Celý zápas | 1 Lee Man FC | 1 - 1 | North District 1 | -1.75 |
2 - 7
(1-3)
|
10.5
|
Méně |
3.25
|
Méně |
35 - 27
-
|
|
|||
| 10/08 02:00 | HK Rangers FC | 0 - 0 | North District | -1.5 |
0 - 0
|
10.0
|
3.0
|
-
|
|||||||
| 09/30 23:00 | Celý zápas | 2 Wofoo Tai Po FC | 1 - 1 | North District 2 | -0.75 |
5 - 3
(3-3)
|
|
3.0
|
Méně |
82 - 37
-
|
|
||||
| 08/19 02:30 | Celý zápas | 1 Resources Capital FC | 1 - 1 | North District 1 | 0.0 |
0 - 6
(0-2)
|
10.0
|
Méně |
3.25
|
Méně |
36 - 70
-
|
|
|||
| 04/30 04:30 | Celý zápas | 2 Eastern District | 0 - 2 | North District 1 | +0.25 |
6 - 10
(4-6)
|
9.0
|
Více |
3.5
|
Méně |
42 - 34
-
|
|
|||
