Connah's Quay Statistiky a výsledky rohů
Wales Premier League
Série a forma Všechny série
Trendy Posledních 20
2.7 gólů na zápas
9 rohů na zápas
4 karet na zápas
Profil týmů Wales Premier League · Síla v porovnání s 18 týmy ligy, posledních 365 dní
Vzorce
1. poločas vs 2. poločas
| V R P | Rozdíl skóre / zápas | |
|---|---|---|
| 1. poločas | 5V 4R 1P | +0.6 |
| 2. poločas | 7V 2R 1P | +1.1 |
Vyrovnané poločasy · podobné v obou poločasech
První gól a obraty
- Dal gól první v 7 z 9 · poté 6V 0R 1P
- Inkasoval první v 2 z 9 · poté 1V 1R 0P
- Bod nebo výhra po inkasovaném prvním gólu: 2 z 2
- Vedl, ale nevyhrál: 1 z 8
Udává tempo · vyhrává 6 z 7 zápasů, v nichž dá gól první
Doma / Venku Odemknout s VIP Posledních 20
Přihlásit se
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Hendikep | Roh | Linie rohů | Rohy V/M | Góly celkem | Góly V/M | Nebezpečný útok | Živé události | Analýza | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/25 19:45 | Konec | Aberystwyth | 1 - 1 | Connah's Quay 6 | +1.25 |
6 - 5
(2-3)
|
9.0
|
Více |
3.0
|
Méně |
33 - 48
-
|
|
|||
| 10/19 14:30 | Konec | 1 Cardiff Met Uni | 0 - 1 | Connah's Quay 4 | +0.25 |
4 - 5
(1-5)
|
9.0
|
Push |
2.75
|
Méně |
56 - 87
-
|
|
|||
| 10/15 19:45 | Konec | Connah's Quay | 4 - 2 | Caernarfon | -0.75 |
6 - 8
(5-3)
|
9.5
|
Více |
2.75
|
Více |
102 - 109
-
|
|
|||
| 10/12 17:15 | Konec | Partick | 2 - 0 | Connah's Quay | -0.5 |
6 - 3
(5-1)
|
10.5
|
Méně |
2.75
|
Méně |
62 - 49
-
|
|
|||
| 10/05 14:30 | Konec | 5 Carmarthen | 1 - 2 | Connah's Quay 4 |
2 - 3
(1-0)
|
9.5
|
Méně |
2.5
|
Více |
67 - 86
-
|
|
||||
| 09/29 14:30 | Konec | 1 Connah's Quay | 3 - 1 | Penybont 1 | -1.5 |
5 - 2
(4-2)
|
9.0
|
Méně |
3.0
|
Více |
121 - 79
-
|
|
|||
| 09/25 19:45 | Konec | 1 Guilsfield | 1 - 1 | Connah's Quay 2 | +1.75 |
6 - 11
(4-6)
|
|
3.5
|
Méně |
57 - 68
-
|
|
||||
| 09/20 20:00 | Newtown | 0 - 0 | Connah's Quay | +0.5 |
0 - 0
|
|
2.75
|
-
|
|||||||
| 09/13 19:45 | Konec | 1 2 Connah's Quay | 4 - 1 | Aberystwyth 3 | -1.5 |
3 - 3
(2-0)
|
9.0
|
Méně |
3.0
|
Více |
100 - 83
-
|
|
|||
| 09/10 19:45 | Konec | 3 Connah's Quay | 1 - 0 | Cefn Druids 2 | -1.5 |
5 - 3
(3-1)
|
10.0
|
Méně |
3.0
|
Méně |
84 - 45
-
|
|
|||
| 09/07 17:15 | Konec | 3 Connah's Quay | 1 - 0 | Cove Rangers 1 | -0.5 |
6 - 1
(2-0)
|
10.0
|
Méně |
2.75
|
Méně |
64 - 58
-
|
|
|||
| 08/30 19:45 | Konec | 1 Bala Town | 0 - 1 | Connah's Quay 2 | +0.25 |
7 - 5
(5-4)
|
9.0
|
Více |
3.0
|
Méně |
60 - 54
-
|
|
|||
| 08/26 14:30 | Konec | Connah's Quay | 1 - 1 | Carmarthen | -1.75 |
7 - 5
(5-4)
|
10.0
|
Více |
3.25
|
Méně |
76 - 58
-
|
|
|||
| 08/23 19:45 | Konec | 3 Caernarfon | 0 - 0 | Connah's Quay 1 | +0.75 |
4 - 6
(3-0)
|
|
3.0
|
Méně |
35 - 33
-
|
|
||||
| 08/17 14:30 | Konec | Connah's Quay | 1 - 1 | Cardiff Met Uni 2 | -1.0 |
12 - 2
(5-1)
|
9.0
|
Více |
2.75
|
Méně |
99 - 53
-
|
|
|||
| 08/10 14:30 | Konec | 1 Rhyl | 0 - 2 | Connah's Quay 3 | +1.0 |
2 - 13
(1-6)
|
|
2.75
|
Méně |
27 - 72
-
|
|
||||
| 08/01 20:00 | Konec | Partizan Bělehrad | 3 - 0 | Connah's Quay 2 | -2.75 |
4 - 0
(3-0)
|
10.5
|
Méně |
3.5
|
Méně |
69 - 9
-
|
|
|||
| 07/25 18:30 | Konec | 3 Connah's Quay | 0 - 1 | Partizan Bělehrad 2 | +1.75 |
4 - 10
(2-6)
|
9.5
|
Více |
2.5
|
Méně |
34 - 78
-
|
|
|||
| 07/18 19:45 | Konec | 1 1 Kilmarnock | 0 - 2 | Connah's Quay 5 1 | -1.75 |
7 - 4
(4-2)
|
10.0
|
Více |
3.0
|
Méně |
47 - 15
-
|
|
|||
| 07/11 19:00 | Konec | 3 Connah's Quay | 1 - 2 | Kilmarnock | +1.25 |
1 - 10
(1-6)
|
9.5
|
Více |
2.5
|
Více |
10 - 28
-
|
|
|||
| 06/22 14:00 | Konec | Connah's Quay | 1 - 0 | Cliftonville | -0.25 |
5 - 4
(0-3)
|
9.0
|
Push |
2.75
|
Méně |
34 - 56
-
|
|
|||
| 05/05 14:45 | Konec | 1 3 Connah's Quay | 0 - 3 | T.N.S. 1 | +1.0 |
11 - 2
(3-1)
|
|
3.0
|
Push |
77 - 42
-
|
|
||||
| 04/26 19:45 | Konec | 2 T.N.S. | 1 - 0 | Connah's Quay 1 | -1.5 |
3 - 6
(1-4)
|
9.0
|
Push |
3.25
|
Méně |
70 - 59
-
|
|
|||
| 04/20 14:30 | Konec | 2 Connah's Quay | 1 - 1 | Barry Town 2 | -1.25 |
8 - 3
(3-0)
|
9.5
|
Více |
3.0
|
Méně |
86 - 51
-
|
|
|||
| 04/12 19:45 | Konec | 1 2 Bala Town | 1 - 4 | Connah's Quay 1 | +1.0 |
3 - 8
(2-5)
|
9.0
|
Více |
3.25
|
Více |
53 - 74
-
|
|
|||
| 04/05 19:45 | Konec | Caernarfon | 1 - 0 | Connah's Quay 2 | +0.5 |
3 - 2
(2-2)
|
9.5
|
Méně |
3.25
|
Méně |
64 - 88
-
|
|
|||
| 03/31 12:30 | Konec | 1 Cardiff Met Uni | 0 - 3 | Connah's Quay 1 | +0.75 |
4 - 3
(1-1)
|
9.5
|
Méně |
2.75
|
Více |
94 - 66
-
|
|
|||
| 03/23 16:30 | Konec | 2 Connah's Quay | 1 - 3 | Ross County 1 | +1.0 |
7 - 8
(4-2)
|
|
2.75
|
Více |
29 - 38
-
|
|
||||
| 03/15 19:45 | Konec | 1 Connah's Quay | 2 - 0 | Newtown | -1.25 |
8 - 0
(6-0)
|
9.0
|
Méně |
3.0
|
Méně |
81 - 43
-
|
|
|||
| 03/09 17:15 | Konec | 1 2 Connah's Quay | 0 - 2 | T.N.S. 2 | +0.25 |
8 - 3
(2-2)
|
9.0
|
Více |
2.75
|
Méně |
67 - 47
-
|
|
|||

