FC Red Bull Salzburg Statistiky a výsledky rohů
Rakousko - Bundesliga
Série a forma Všechny série
Trendy Posledních 20
2.8 gólů na zápas
9.4 rohů na zápas
3 karet na zápas
Profil týmů Rakousko - Bundesliga · Síla v porovnání s 14 týmy ligy, posledních 365 dní
Vzorce
1. poločas vs 2. poločas
| V R P | Rozdíl skóre / zápas | |
|---|---|---|
| 1. poločas | 4V 5R 1P | +0.7 |
| 2. poločas | 5V 4R 1P | +0.7 |
Vyrovnané poločasy · podobné v obou poločasech
První gól a obraty
- Dal gól první v 8 z 10 · poté 7V 1R 0P
- Inkasoval první v 1 z 10 · poté 0V 0R 1P
- Bod nebo výhra po inkasovaném prvním gólu: 0 z 1
- Vedl, ale nevyhrál: 1 z 8
Udává tempo · vyhrává 7 z 8 zápasů, v nichž dá gól první
Doma / Venku Odemknout s VIP Posledních 20
Přihlásit se
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Hendikep | Roh | Linie rohů | Rohy V/M | Góly celkem | Góly V/M | Nebezpečný útok | Živé události | Analýza | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/13 15:00 | Konec | SV Ried | 0 - 2 | FC Red Bull Salzburg 1 | +0.75 |
2 - 9
(1-7)
|
10.0
|
Více |
2.5
|
Méně |
33 - 92
-
|
|
|||
| 08/06 17:30 | Konec | 1 FC Red Bull Salzburg | 2 - 0 | SKN Sankt Pölten 2 | -2.0 |
6 - 3
(4-1)
|
10.0
|
Méně |
3.25
|
Méně |
68 - 29
-
|
|
|||
| 08/03 19:30 | Konec | 1 FC Red Bull Salzburg | 2 - 0 | Partizani Tirana 1 | -2.25 |
5 - 5
(4-3)
|
10.0
|
Push |
3.25
|
Méně |
72 - 41
-
|
|
|||
| 07/30 15:00 | Konec | FC Red Bull Salzburg | 1 - 1 | Wolfsberger AC 2 | -1.25 |
4 - 3
(2-2)
|
10.0
|
Méně |
2.75
|
Méně |
78 - 54
-
|
|
|||
| 07/26 19:00 | Konec | 1 1 Partizani Tirana | 0 - 1 | FC Red Bull Salzburg 4 1 | +1.25 |
7 - 5
(3-3)
|
9.0
|
Více |
2.5
|
Méně |
65 - 69
-
|
|
|||
| 07/23 17:30 | Konec | SK Sturm Graz | 3 - 1 | FC Red Bull Salzburg 1 | +0.5 |
2 - 2
(0-1)
|
9.5
|
Méně |
2.5
|
Více |
40 - 57
-
|
|
|||
| 07/19 17:00 | Konec | 3 FK Liepaja | 0 - 2 | FC Red Bull Salzburg 1 | +1.5 |
1 - 5
(0-2)
|
10.0
|
Méně |
2.75
|
Méně |
27 - 82
-
|
|
|||
| 07/19 17:00 | FK Metalurgs | 0 - 0 | FC Red Bull Salzburg | +1.5 |
0 - 0
|
10.0
|
|
-
|
|||||||
| 07/15 19:30 | Konec | 3 SK Vorwärts Steyr | 1 - 3 | FC Red Bull Salzburg | +3.0 |
1 - 6
(0-3)
|
10.0
|
Méně |
4.25
|
Méně |
57 - 119
-
|
|
|||
| 07/12 19:30 | Konec | FC Red Bull Salzburg | 1 - 0 | FK Liepaja 2 | -3.0 |
12 - 2
(5-1)
|
10.0
|
Více |
3.75
|
Méně |
69 - 14
-
|
|
|||
| 07/01 17:30 | Konec | FC Red Bull Salzburg | 3 - 1 | Young Boys | -0.25 |
4 - 3
(3-1)
|
|
3.0
|
Více |
56 - 83
-
|
|
||||
| 06/26 16:00 | Konec | 4 CS U Craiova | 0 - 0 | FC Red Bull Salzburg 3 | +1.0 |
3 - 7
(1-3)
|
10.0
|
Push |
3.0
|
Méně |
30 - 55
-
|
|
|||
| 06/21 17:30 | Konec | 1 Slavia Praha | 1 - 2 | FC Red Bull Salzburg | 0.0 |
3 - 3
(1-1)
|
10.0
|
Méně |
2.75
|
Více |
36 - 39
-
|
|
|||
| 05/19 20:31 | Konec | 2 FC Trenkwalder Admira | 0 - 5 | FC Red Bull Salzburg | +1.25 |
5 - 6
(2-3)
|
10.5
|
Více |
2.75
|
Více |
46 - 66
-
|
|
|||
| 05/15 17:33 | Konec | FC Red Bull Salzburg | 1 - 0 | Wolfsberger AC 1 | -1.25 |
7 - 2
(4-1)
|
10.5
|
Méně |
3.25
|
Méně |
63 - 60
-
|
|
|||
| 05/11 19:30 | Konec | 1 SV Grodig | 1 - 2 | FC Red Bull Salzburg 1 | +0.25 |
5 - 8
(0-4)
|
10.5
|
Více |
2.75
|
Více |
57 - 82
-
|
|
|||
| 05/07 18:30 | Konec | 1 FC Red Bull Salzburg | 1 - 1 | SK Sturm Graz | -0.75 |
2 - 4
(1-1)
|
10.0
|
Méně |
3.0
|
Méně |
81 - 61
-
|
|
|||
| 05/01 15:30 | Konec | 1 FK Austria Vídeň | 0 - 2 | FC Red Bull Salzburg 2 | +0.25 |
10 - 7
(5-5)
|
10.5
|
Více |
3.0
|
Méně |
78 - 66
-
|
|
|||
| 04/23 17:30 | Konec | SCR Altach | 1 - 3 | FC Red Bull Salzburg 3 | +1.0 |
4 - 5
(0-4)
|
10.0
|
Méně |
2.75
|
Více |
73 - 72
-
|
|
|||
| 04/20 20:30 | Konec | FC Red Bull Salzburg | 5 - 2 | FK Austria Vídeň 6 | -1.25 |
8 - 4
(3-3)
|
10.0
|
Více |
2.75
|
Více |
92 - 42
-
|
|
|||
| 04/16 16:00 | Konec | 2 FC Red Bull Salzburg | 2 - 1 | SV Ried 2 | -1.75 |
5 - 5
(3-3)
|
10.0
|
Push |
3.0
|
Push |
59 - 41
-
|
|
|||
| 04/10 16:30 | Konec | FC Red Bull Salzburg | 1 - 0 | FC Trenkwalder Admira | -1.75 |
5 - 1
(3-0)
|
10.0
|
Méně |
3.25
|
Méně |
80 - 29
-
|
|
|||
| 04/03 15:00 | Konec | 2 SK Rapid Vídeň | 1 - 1 | FC Red Bull Salzburg 2 | +0.25 |
2 - 3
(1-1)
|
10.0
|
Méně |
2.75
|
Méně |
57 - 47
-
|
|
|||
| 03/19 17:30 | Konec | 2 FC Red Bull Salzburg | 2 - 1 | SV Mattersburg | -2.0 |
5 - 4
(5-0)
|
10.5
|
Méně |
3.25
|
Méně |
91 - 69
-
|
|
|||
| 03/12 15:00 | Konec | 1 1 Wolfsberger AC | 1 - 1 | FC Red Bull Salzburg 2 | +0.75 |
4 - 6
(4-2)
|
10.5
|
Méně |
2.5
|
Méně |
82 - 96
-
|
|
|||
| 03/05 15:00 | Konec | 1 FC Red Bull Salzburg | 3 - 0 | SV Grodig 2 | -1.75 |
8 - 2
(3-1)
|
10.5
|
Méně |
3.25
|
Méně |
84 - 25
-
|
|
|||
| 03/02 19:30 | Konec | 2 SK Sturm Graz | 0 - 0 | FC Red Bull Salzburg 1 | +0.5 |
6 - 4
(3-3)
|
10.0
|
Push |
2.75
|
Méně |
70 - 79
-
|
|
|||
| 02/28 15:30 | Konec | 1 FC Red Bull Salzburg | 4 - 1 | FK Austria Vídeň 3 | -1.25 |
5 - 4
(2-3)
|
10.5
|
Méně |
2.75
|
Více |
66 - 82
-
|
|
|||
| 02/20 17:30 | Konec | 1 1 FC Red Bull Salzburg | 2 - 0 | SCR Altach 1 | -1.5 |
2 - 2
(0-2)
|
10.5
|
Méně |
3.0
|
Méně |
62 - 32
-
|
|
|||
| 02/13 15:00 | Konec | 1 SV Ried | 1 - 0 | FC Red Bull Salzburg 3 | +0.75 |
3 - 3
|
10.5
|
Méně |
2.5
|
Méně |
52 - 65
|
|
|||

