VVV Statistiky a výsledky rohů
Nizozemsko - Eredivisie
Série a forma Všechny série
Trendy Posledních 20
4 gólů na zápas
10.6 rohů na zápas
4.2 karet na zápas
Profil týmů Nizozemsko - Eerste Divisie · Síla v porovnání s 23 týmy ligy, posledních 365 dní
Vzorce
1. poločas vs 2. poločas
| V R P | Rozdíl skóre / zápas | |
|---|---|---|
| 1. poločas | 6V 1R 3P | +0.1 |
| 2. poločas | 8V 2R 0P | +1.1 |
Tým druhého poločasu · lepší po přestávce
První gól a obraty
- Dal gól první v 6 z 10 · poté 6V 0R 0P
- Inkasoval první v 4 z 10 · poté 1V 0R 3P
- Bod nebo výhra po inkasovaném prvním gólu: 1 z 4
- Vedl, ale nevyhrál: 0 z 7
Udává tempo · vyhrává 6 z 6 zápasů, v nichž dá gól první
Doma / Venku Odemknout s VIP Posledních 20
Přihlásit se
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Hendikep | Roh | Linie rohů | Rohy V/M | Góly celkem | Góly V/M | Nebezpečný útok | Živé události | Analýza | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11/24 15:45 | Konec | 2 VVV | 2 - 1 | FC Twente 1 | 0.0 |
2 - 5
(1-4)
|
10.0
|
Méně |
2.75
|
Více |
34 - 38
-
|
|
|||
| 11/09 19:45 | Konec | 2 Heracles | 6 - 1 | VVV 2 | -1.0 |
9 - 1
(5-1)
|
10.0
|
Push |
3.0
|
Více |
58 - 21
-
|
|
|||
| 11/03 13:30 | Konec | 1 2 VVV | 0 - 3 | Feyenoord 1 | +1.0 |
2 - 5
(2-2)
|
10.5
|
Méně |
3.25
|
Méně |
56 - 42
-
|
|
|||
| 10/30 18:45 | Konec | 1 RKSV Groene Ster | 2 - 2 | VVV 1 | +1.5 |
2 - 6
(1-5)
|
11.0
|
Méně |
3.25
|
Více |
66 - 107
-
|
|
|||
| 10/26 19:16 | Konec | 1 Fortuna Sittard | 4 - 1 | VVV 3 | -0.25 |
1 - 13
(0-4)
|
10.5
|
Více |
3.0
|
Více |
24 - 56
-
|
|
|||
| 10/19 19:45 | Konec | 2 VVV | 0 - 4 | Vitesse | +0.75 |
6 - 3
(4-1)
|
10.5
|
Méně |
2.75
|
Více |
53 - 27
-
|
|
|||
| 10/06 15:45 | Konec | PSV | 4 - 1 | VVV 1 | -2.25 |
5 - 5
(1-2)
|
10.5
|
Méně |
3.75
|
Více |
36 - 19
-
|
|
|||
| 09/28 17:30 | Konec | 2 VVV | 0 - 3 | Heerenveen 1 | +0.5 |
10 - 4
(3-2)
|
10.0
|
Více |
2.75
|
Více |
59 - 45
-
|
|
|||
| 09/21 18:45 | Konec | 1 Willem II | 1 - 0 | VVV 1 | -0.75 |
8 - 2
(5-0)
|
10.0
|
Push |
2.5
|
Méně |
90 - 64
-
|
|
|||
| 09/14 18:45 | Konec | 1 VVV | 2 - 1 | FC Groningen | +0.25 |
5 - 13
(0-6)
|
9.5
|
Více |
2.25
|
Více |
40 - 66
-
|
|
|||
| 08/31 19:45 | Konec | 3 ADO Den Haag | 1 - 0 | VVV 3 1 | -0.5 |
1 - 6
(1-1)
|
10.5
|
Méně |
3.0
|
Méně |
33 - 42
-
|
|
|||
| 08/25 13:30 | Konec | FC Utrecht | 1 - 2 | VVV 3 | -1.5 |
13 - 2
(5-1)
|
10.0
|
Více |
3.25
|
Méně |
92 - 23
-
|
|
|||
| 08/17 17:30 | Konec | 2 VVV | 1 - 4 | Ajax 2 | +2.5 |
3 - 13
(0-5)
|
10.5
|
Více |
4.0
|
Více |
27 - 82
-
|
|
|||
| 08/09 19:00 | Konec | 2 Sparta Rotterdam | 4 - 1 | VVV 2 | -0.75 |
2 - 4
(2-2)
|
10.0
|
Méně |
2.75
|
Více |
52 - 28
-
|
|
|||
| 08/03 19:45 | Konec | 2 VVV | 3 - 1 | RKC 3 | -0.5 |
2 - 3
(1-3)
|
10.5
|
Méně |
3.0
|
Více |
37 - 52
-
|
|
|||
| 07/27 14:00 | Konec | VVV | 0 - 1 | Panathinaikos | 0.0 |
2 - 1
(2-1)
|
8.0
|
Méně |
3.0
|
Méně |
46 - 26
-
|
|
|||
| 07/20 15:00 | Konec | VVV | 2 - 0 | FC Eindhoven 1 | -1.0 |
9 - 8
(4-3)
|
8.5
|
Více |
4.0
|
Méně |
78 - 78
-
|
|
|||
| 07/16 18:00 | Konec | 2 SV Straelen | 1 - 2 | VVV | +1.75 |
3 - 6
(3-4)
|
|
4.0
|
Méně |
42 - 63
-
|
|
||||
| 07/13 14:30 | Konec | 2 Wolfsburg | 2 - 2 | VVV 1 | -1.5 |
4 - 0
(2-0)
|
9.0
|
Méně |
3.5
|
Více |
57 - 41
-
|
|
|||
| 07/05 17:30 | Konec | VVV | 3 - 3 | Sint-Truidense | 0.0 |
2 - 8
(0-6)
|
9.0
|
Více |
3.25
|
Více |
52 - 75
-
|
|
|||
| 05/15 18:30 | Konec | VVV | 1 - 3 | Vitesse | +0.75 |
1 - 7
(0-4)
|
10.5
|
Méně |
3.25
|
Více |
33 - 52
-
|
|
|||
| 05/12 13:30 | Konec | PEC Zwolle | 2 - 4 | VVV 1 | -0.75 |
5 - 3
(3-2)
|
10.5
|
Méně |
3.0
|
Více |
42 - 27
-
|
|
|||
| 04/23 18:45 | Konec | Heerenveen | 2 - 2 | VVV 1 | -0.5 |
1 - 4
(0-3)
|
10.0
|
Méně |
3.25
|
Více |
47 - 28
-
|
|
|||
| 04/20 19:45 | Konec | VVV | 4 - 1 | De Graafschap 1 | -0.25 |
3 - 7
(3-2)
|
10.0
|
Push |
2.75
|
Více |
27 - 42
-
|
|
|||
| 04/13 19:45 | Konec | 2 Fortuna Sittard | 1 - 1 | VVV 1 | -0.25 |
5 - 10
(5-5)
|
10.5
|
Více |
2.75
|
Méně |
20 - 64
-
|
|
|||
| 04/07 13:30 | Konec | VVV | 0 - 3 | Feyenoord 2 | +1.5 |
6 - 3
(3-0)
|
10.5
|
Méně |
3.25
|
Méně |
38 - 45
-
|
|
|||
| 04/03 17:30 | Konec | VVV | 2 - 6 | FC Utrecht | +0.5 |
2 - 5
(1-2)
|
10.0
|
Méně |
2.75
|
Více |
25 - 30
-
|
|
|||
| 03/31 11:15 | Konec | 1 2 NAC | 1 - 1 | VVV 3 | -0.25 |
6 - 6
(3-1)
|
10.0
|
Více |
2.5
|
Méně |
44 - 38
-
|
|
|||
| 03/17 11:15 | Konec | VVV | 0 - 1 | PSV | +1.75 |
4 - 8
(1-4)
|
10.0
|
Více |
3.25
|
Méně |
33 - 90
-
|
|
|||
| 03/09 17:30 | Konec | 3 VVV | 1 - 0 | Excelsior 4 | -0.25 |
7 - 5
(6-2)
|
11.0
|
Více |
2.75
|
Méně |
52 - 31
-
|
|
|||

