Yeovil vs Hartlepool Profil týmů
Yeovil vs Hartlepool Fakta o zápasu
7V-0R-3P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.2 proti. Výhry 70%, AH výhra 60%, góly Over 70%, rohy Over 10%.
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 21 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.1 pro, 1.2 proti. Výhry 60%, AH výhra 80%, góly Over 60%, rohy Over 50%.
| Yeovil | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Hartlepool | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Yeovil | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Hartlepool | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Yeovil vs Hartlepool Časové rozložení gólů/rohů
Yeovil vs Hartlepool Vzájemné zápasy
Yeovil vs Hartlepool Zobrazit celé H2H →| Yeovil Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2021-02-20 | 2 Hartlepool |
0 - 0
2 - 1
|
Yeovil | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-11-21 | Yeovil |
1 - 3
1 - 3
|
Hartlepool | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - National League | 2020-01-18 | 1 3 Yeovil |
2 - 1
2 - 2
|
Hartlepool 2 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup | 2019-11-12 | 1 5 Yeovil |
1 - 2
1 - 4
|
Hartlepool 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2019-10-05 | Hartlepool |
0 - 0
2 - 1
|
Yeovil 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-02-04 | 1 Hartlepool |
0 - 0
1 - 1
|
Yeovil 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-09-10 | 1 Yeovil |
0 - 0
1 - 2
|
Hartlepool 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-5 (14) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2016-02-13 | 2 Hartlepool |
0 - 0
2 - 1
|
Yeovil 2 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2015-09-26 | 2 Yeovil |
1 - 1
1 - 2
|
Hartlepool 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Yeovil Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2024-08-03 | 1 Weston-Super-Mare |
0 - 0
0 - 2
|
Yeovil 1 | V | +0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2024-07-27 | 1 Farnborough |
0 - 0
1 - 2
|
Yeovil 2 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2024-07-19 | 2 Yeovil |
0 - 1
1 - 3
|
Exeter 1 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
||||||
| UK Friendlies | 2024-07-16 | Yeovil |
0 - 2
0 - 3
|
Bristol Rovers | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2024-04-20 | Dover |
0 - 2
1 - 3
|
Yeovil | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2024-04-13 | Yeovil |
2 - 1
3 - 1
|
Dartford 3 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-04-11 | 1 Truro City |
0 - 1
0 - 2
|
Yeovil 2 | V | +2.0, +2.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-04-06 | 3 Yeovil |
0 - 2
1 - 3
|
Worthing 4 | P | -0.5 | Více |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 4 (1-3) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-03-29 | 2 Yeovil |
1 - 0
3 - 0
|
Torquay 4 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-03-23 | 1 Braintree Town |
0 - 1
0 - 1
|
Yeovil 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-03-16 | 2 Slough |
0 - 0
0 - 0
|
Yeovil 3 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-03-12 | 1 Yeovil |
1 - 0
1 - 3
|
Chippenham Town 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-03-09 | 2 Yeovil |
0 - 0
0 - 1
|
Welling 6 | P | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-03-04 | 1 Aveley |
0 - 0
0 - 0
|
Yeovil 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-03-02 | 3 Farnborough |
0 - 1
1 - 3
|
Yeovil 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-02-24 | 2 Chelmsford |
0 - 0
1 - 0
|
Yeovil 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-02-20 | Yeovil |
1 - 1
2 - 1
|
Weston Super Mare 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-02-17 | 4 Yeovil |
1 - 0
1 - 0
|
Havant and W 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
6-8 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-02-10 | Tonbridge Angels |
1 - 2
2 - 4
|
Yeovil 2 | V | +0.5 | Více |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-02-03 | 2 Maidstone Utd |
2 - 0
2 - 1
|
Yeovil 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-01-30 | 2 Yeovil |
0 - 0
3 - 1
|
Slough 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-01-27 | 2 St Albans |
0 - 1
1 - 1
|
Yeovil 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-01-20 | Yeovil |
1 - 0
2 - 0
|
Hemel Hempstead 3 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-5 (15) | 9-2 (11) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-01-09 | 2 Taunton Town |
0 - 0
0 - 1
|
Yeovil 3 | V | +1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-01-06 | 4 Yeovil |
1 - 0
2 - 0
|
Bath City 5 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2023-12-26 | 3 Yeovil |
2 - 0
4 - 1
|
Taunton Town 3 1 | V | -1.0 | Více |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2023-12-23 | 4 Eastbourne Borough |
0 - 1
0 - 1
|
Yeovil 1 | V | +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2023-12-16 | 2 Yeovil |
0 - 0
0 - 0
|
Hampton & Richmond 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Anglie - National League - Jih | 2023-12-09 | 3 Dartford |
1 - 1
2 - 2
|
Yeovil | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2023-12-06 | 2 Bath City |
0 - 0
0 - 1
|
Yeovil 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Hartlepool Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2024-07-30 | 1 Hartlepool |
0 - 1
2 - 1
|
Scunthorpe 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2024-07-27 | Hartlepool |
2 - 0
3 - 0
|
Sunderland U21 | V | -1.0 | Méně |
|
||||||
| UK Friendlies | 2024-07-20 | South Shields |
0 - 5
0 - 5
|
Hartlepool | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| UK Friendlies | 2024-07-16 | Scarborough Athletic |
0 - 0
3 - 1
|
Hartlepool | P | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2024-04-20 | 1 Dorking |
1 - 3
3 - 4
|
Hartlepool | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2024-04-13 | 1 Hartlepool |
0 - 1
1 - 1
|
Dag & Red 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2024-04-09 | 2 Maidenhead Utd |
1 - 0
3 - 1
|
Hartlepool 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
14-2 (16) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2024-04-06 | 3 Hartlepool |
1 - 0
2 - 0
|
Aldershot 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2024-04-01 | 1 1 Rochdale |
0 - 0
1 - 1
|
Hartlepool 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League | 2024-03-29 | 1 Hartlepool |
0 - 0
1 - 0
|
Halifax 2 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2024-03-26 | 1 Gateshead |
1 - 1
7 - 1
|
Hartlepool | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
11-4 (15) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Anglie - National League | 2024-03-23 | 2 Eastleigh |
0 - 1
1 - 1
|
Hartlepool 1 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2024-03-16 | 3 Hartlepool |
0 - 0
0 - 0
|
Southend 2 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Anglie - National League | 2024-03-02 | 2 Hartlepool |
0 - 2
1 - 2
|
Barnet 2 | P | +0.5 | Push | 11.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2024-02-24 | Solihull Moors |
1 - 0
2 - 1
|
Hartlepool 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2024-02-20 | 3 Hartlepool |
0 - 1
3 - 2
|
Altrincham 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League | 2024-02-17 | 4 Hartlepool |
1 - 1
3 - 1
|
Boreham Wood 1 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-7 (16) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2024-02-10 | 1 Woking |
0 - 1
1 - 1
|
Hartlepool 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2024-02-03 | 2 Bromley |
1 - 1
1 - 2
|
Hartlepool 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2024-01-27 | 1 Hartlepool |
0 - 0
2 - 1
|
York 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2024-01-23 | 1 Hartlepool |
0 - 0
0 - 1
|
Kidderminster 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2024-01-20 | 1 Ebbsfleet United |
0 - 0
0 - 1
|
Hartlepool 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2024-01-13 | 1 2 Hartlepool |
0 - 0
0 - 0
|
Hampton & Richmond 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League | 2024-01-09 | AFC Fylde |
2 - 0
2 - 1
|
Hartlepool 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2024-01-06 | 1 Hartlepool |
0 - 0
2 - 1
|
Oxford City 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League | 2023-12-30 | 3 Oldham |
1 - 0
2 - 0
|
Hartlepool 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2023-12-26 | 1 Hartlepool |
1 - 2
1 - 3
|
Oldham 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2023-12-23 | Wealdstone |
3 - 2
4 - 4
|
Hartlepool 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2023-12-16 | 5 Hartlepool |
0 - 1
0 - 1
|
Chesterfield 5 | P | +1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
2-10 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2023-11-25 | 2 Hartlepool |
0 - 2
1 - 4
|
Bromley 3 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-8 (18) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.45 | 3.3 | 2.8 |
| Poločas | 3.1 | 2.2 | 3.25 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 2 - 3
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 1 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
7' - 1st Yellow Card - Hartlepool -
16' - 1st Corner - Hartlepool -
28' - 2nd Yellow Card - Hartlepool -
0-0 score at the end of First Half - 56' ~ Substitution ~ Greenslade ~ Morgan ~(Yeovil)
-
65' - 1st Goal - Hartlepool -
72' - 2nd Corner - Hartlepool -
72' - 3rd Yellow Card - Hartlepool - Race to 3 Corners - Hartlepool
-
73' - 3rd Corner - Hartlepool - 69' ~ Substitution ~ Thomas ~ Smith ~(Yeovil)
- 69' ~ Substitution ~ Sass-Davies ~ Waterfall ~(Hartlepool)
-
76' - 4th Corner - Yeovil -
77' - 4th Yellow Card - Hartlepool -
77' - 5th Corner - Yeovil - 75' ~ Substitution ~ Blu Lo-Everton ~ McGavin ~(Yeovil)
-
80' - 5th Yellow Card - Yeovil - 79' ~ Substitution ~ Mancini ~ Charman ~(Hartlepool)
- 84' ~ Substitution ~ Pearson ~ Nouble ~(Yeovil)
- 89' ~ Substitution ~ Stephenson ~ Campbell ~(Hartlepool)
-
90+4' - 6th Yellow Card - Yeovil -
90+7' - 7th Yellow Card - Hartlepool - 90+4' ~ Substitution ~ Onariase ~ Dodds ~(Hartlepool)
-
0-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

