po, Jan 1, 2018 · 15:00
NejstaršíNedávné
PRRVVP
2.50
3.40
3.00
NedávnéNejstarší
VPVPVP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
-0.25
Yeovil
Yeovil vs Crawley Town Profil týmů
Yeovil
RPVRPRRVVPNedávnéZlepšení+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje6/10
Crawley Town
RPVRPVPVPVNedávnéZlepšení+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Yeovil | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Crawley Town | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Yeovil | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Crawley Town | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.73,
Sm. odch.: 1.86, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Yeovil vs Crawley Town Časové rozložení gólů/rohů
Yeovil vs Crawley Town Vzájemné zápasy
Yeovil vs Crawley Town Zobrazit celé H2H →| Yeovil Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2017-09-02 | 4 Crawley Town |
1 - 0
2 - 0
|
Yeovil 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-01-02 | 3 Crawley Town |
2 - 0
2 - 0
|
Yeovil 4 | P | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-12-03 | 1 Yeovil |
3 - 0
5 - 0
|
Crawley Town 4 | V | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-01-23 | 2 Yeovil |
0 - 0
2 - 1
|
Crawley Town 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-09-19 | Crawley Town |
0 - 1
0 - 1
|
Yeovil | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2015-02-07 | Yeovil |
0 - 1
2 - 1
|
Crawley Town 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Cup | 2014-11-08 | Yeovil |
1 - 0
1 - 0
|
Crawley Town 2 | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2014-09-27 | Crawley Town |
0 - 0
2 - 0
|
Yeovil 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Yeovil Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2017-12-29 | 3 Morecambe |
0 - 2
4 - 3
|
Yeovil 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-12-26 | 2 Cheltenham |
0 - 0
0 - 2
|
Yeovil 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-12-23 | 3 Yeovil |
1 - 0
3 - 1
|
Exeter 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-12-16 | 3 Mansfield |
0 - 0
0 - 0
|
Yeovil 1 | R | -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup | 2017-12-12 | Yeovil |
1 - 0
1 - 1
|
Port Vale 2 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-12-09 | Yeovil |
0 - 0
0 - 2
|
Lincoln City 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - FA Cup | 2017-12-02 | 1 Port Vale |
0 - 0
1 - 1
|
Yeovil 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2017-11-28 | Yeovil |
0 - 1
2 - 1
|
Plymouth 2 | V | 0.0 | Více |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| England League 2 | 2017-11-25 | Wycombe |
2 - 1
2 - 1
|
Yeovil 3 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-11-21 | 1 Yeovil |
0 - 1
1 - 1
|
Notts County 1 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2017-11-18 | 3 Yeovil |
1 - 0
1 - 2
|
Swindon 2 | P | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-11-11 | Carlisle |
2 - 0
4 - 0
|
Yeovil 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - FA Cup | 2017-11-04 | 2 Yeovil |
1 - 0
1 - 0
|
Southend 1 | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
3-9 (12) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| England League 2 | 2017-10-28 | 2 1 Yeovil |
3 - 0
3 - 0
|
Stevenage 3 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2017-10-25 | 2 Yeovil |
1 - 1
1 - 1
|
Chelsea U21 1 | R | 0.0 | Méně |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England League 2 | 2017-10-21 | 2 Barnet |
1 - 0
1 - 1
|
Yeovil 3 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2017-10-17 | Cambridge Utd |
2 - 0
2 - 1
|
Yeovil 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2017-10-14 | 1 Yeovil |
1 - 0
2 - 0
|
Crewe | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 4 (0-4) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2017-10-07 | 2 Newport County |
1 - 0
2 - 0
|
Yeovil 2 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-09-30 | 1 Yeovil |
0 - 1
0 - 1
|
Colchester | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2017-09-26 | 2 Chesterfield |
0 - 2
2 - 3
|
Yeovil 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2017-09-23 | 5 Yeovil |
0 - 1
1 - 1
|
Port Vale 2 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
14-0 (14) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 6 (6-0) |
| England League 2 | 2017-09-16 | 1 Grimsby |
1 - 1
2 - 1
|
Yeovil 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-09-12 | 2 Yeovil |
1 - 0
2 - 2
|
Morecambe 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-09-09 | 1 Yeovil |
0 - 0
0 - 0
|
Cheltenham 2 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-09-02 | 4 Crawley Town |
1 - 0
2 - 0
|
Yeovil 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2017-08-29 | 3 Exeter |
0 - 0
1 - 3
|
Yeovil 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2017-08-26 | 3 Yeovil |
1 - 0
2 - 0
|
Coventry | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-08-19 | 2 Forest Green |
2 - 3
4 - 3
|
Yeovil 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-08-12 | 2 Yeovil |
3 - 1
3 - 2
|
Accrington Stanley 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Crawley Town Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2017-12-30 | 1 Crawley Town |
1 - 0
1 - 0
|
Stevenage 3 | V | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-12-26 | 1 Crawley Town |
0 - 1
0 - 2
|
Colchester 2 | P | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-12-23 | Accrington Stanley |
1 - 3
2 - 3
|
Crawley Town 6 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-12-16 | 2 Crewe |
2 - 0
3 - 0
|
Crawley Town 5 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-12-09 | 3 Crawley Town |
0 - 0
2 - 0
|
Mansfield 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2017-11-29 | Crawley Town |
0 - 2
1 - 3
|
Fulham U21 | P | +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
12-1 (13) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| England League 2 | 2017-11-25 | 3 Coventry |
0 - 1
1 - 1
|
Crawley Town 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-11-21 | 1 Crawley Town |
1 - 1
3 - 1
|
Exeter 5 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2017-11-18 | 3 Wycombe |
0 - 0
4 - 0
|
Crawley Town 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-11-11 | 3 Crawley Town |
0 - 0
1 - 1
|
Forest Green 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-5 (15) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - FA Cup | 2017-11-04 | 1 Wigan |
1 - 1
2 - 1
|
Crawley Town | P | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-10-28 | 2 Lincoln City |
0 - 0
0 - 0
|
Crawley Town 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-10-21 | 1 Crawley Town |
0 - 0
0 - 0
|
Luton 4 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2017-10-17 | 1 Crawley Town |
0 - 0
0 - 2
|
Chesterfield 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-10-14 | Grimsby |
0 - 0
0 - 0
|
Crawley Town 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-10-07 | 1 1 Morecambe |
0 - 1
0 - 1
|
Crawley Town 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2017-10-03 | 1 Portsmouth |
2 - 0
3 - 1
|
Crawley Town 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-09-30 | 1 4 Crawley Town |
0 - 0
0 - 1
|
Carlisle 2 2 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2017-09-26 | 2 Crawley Town |
1 - 1
1 - 2
|
Newport County 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-09-23 | 1 Barnet |
0 - 0
1 - 2
|
Crawley Town 2 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2017-09-16 | 1 Crawley Town |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2017-09-12 | Stevenage |
1 - 0
1 - 1
|
Crawley Town | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2017-09-09 | 3 Colchester |
3 - 0
3 - 1
|
Crawley Town 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2017-09-02 | 4 Crawley Town |
1 - 0
2 - 0
|
Yeovil 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2017-08-29 | 3 Crawley Town |
0 - 1
0 - 2
|
Charlton | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-08-26 | 3 Swindon |
0 - 1
0 - 3
|
Crawley Town 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2017-08-19 | 1 Crawley Town |
0 - 0
0 - 1
|
Cambridge Utd 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-2 (13) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-08-12 | Cheltenham |
1 - 0
1 - 0
|
Crawley Town 2 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Pohár EFL | 2017-08-08 | Birmingham |
3 - 0
5 - 1
|
Crawley Town 2 | P | -1.5 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-08-05 | 2 Crawley Town |
0 - 2
1 - 3
|
Port Vale 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.5 | 3.4 | 3 |
| Poločas | 3.2 | 2.05 | 3.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@2.05 | Hosté@1.8 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.7 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 3 - 9
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 1 - 1 , Roh: 2 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
6' - 1st Corner - Yeovil -
12' - 2nd Corner - Yeovil -
14' - 1st Yellow Card - Crawley Town -
15' - 2nd Yellow Card - Crawley Town -
18' - 3rd Corner - Crawley Town -
19' - 1st Goal - Yeovil -
24' - 3rd Yellow Card - Yeovil -
31' - 4th Yellow Card - Crawley Town -
32' - 5th Yellow Card - Crawley Town -
37' - Red Card - Yeovil -
38' - 6th Yellow Card - Crawley Town - 39' Substitution - Meite for Lelan - Crawley Town
-
44' - 4th Corner - Crawley Town -
44' - 2nd Goal - Crawley Town -
45+3' - Red Card - Yeovil - 45+4' Substitution - Mugabi for Khan - Yeovil
-
1-1 score at the end of First Half -
47' - 5th Corner - Crawley Town - Race to 3 Corners - Crawley Town
-
48' - 6th Corner - Crawley Town - Race to 5 Corners - Crawley Town
-
50' - 7th Corner - Crawley Town - 62' Substitution - Sanoh for Evina - Crawley Town
-
68' - 8th Corner - Crawley Town -
71' - 9th Corner - Yeovil - Race to 7 Corners - Crawley Town
-
73' - 10th Corner - Crawley Town - 74' Substitution - Verheijdt for Yorwerth - Crawley Town
- 76' Substitution - Green for Olomola - Yeovil
-
83' - 11th Corner - Crawley Town - 90+3' Substitution - Zoko for Surridge - Yeovil
-
84' - 12th Corner - Crawley Town - Race to 9 Corners - Crawley Town
-
87' - 3rd Goal - Crawley Town -
90+1' - 7th Yellow Card - Yeovil -
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

