Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Méně 11.0
Rohy celkem
+0.5
Walsall
Wycombe vs Walsall Profil týmů
Wycombe
PPRPPPPPVPNedávnéPokles-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje2/10
Walsall
VRVPPPPPPRNedávnéPokles-0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
| Wycombe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Walsall | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Wycombe | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Walsall | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 11.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.95,
Sm. odch.: 1.43, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 65%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Wycombe vs Walsall Časové rozložení gólů/rohů
Wycombe vs Walsall Vzájemné zápasy
Wycombe vs Walsall Zobrazit celé H2H →| Wycombe Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2018-10-27 | 1 Walsall |
1 - 0
3 - 2
|
Wycombe | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Wycombe Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2019-04-19 | 1 Rochdale |
0 - 0
1 - 0
|
Wycombe | P | 0.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-04-13 | 1 Southend |
0 - 0
0 - 2
|
Wycombe 2 | V | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-04-09 | 2 Wycombe |
0 - 1
0 - 1
|
Charlton 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-04-06 | Wycombe |
0 - 1
2 - 3
|
Portsmouth 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-03-30 | 2 Oxford Utd |
1 - 1
2 - 1
|
Wycombe 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-03-16 | 3 Shrewsbury |
0 - 0
2 - 1
|
Wycombe 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2019-03-12 | 1 Wycombe |
1 - 1
1 - 3
|
Accrington Stanley 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
5-13 (18) | 3-9 (12) | 6 (1-5) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2019-03-09 | 1 2 Wycombe |
1 - 0
1 - 1
|
Sunderland 3 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2019-03-02 | 2 Peterborough |
3 - 2
4 - 2
|
Wycombe 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2019-02-23 | Wycombe |
0 - 0
0 - 1
|
Gillingham 1 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2019-02-16 | 1 Barnsley |
1 - 0
2 - 1
|
Wycombe 4 1 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-6 (15) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2019-02-09 | 2 Luton |
1 - 0
3 - 0
|
Wycombe 1 | P | -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-02-02 | 2 Wycombe |
0 - 0
0 - 0
|
Bradford | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2019-01-29 | Blackpool |
0 - 1
2 - 2
|
Wycombe | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2019-01-26 | 1 Wycombe |
1 - 0
1 - 0
|
Plymouth 3 | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2019-01-19 | 3 Bristol Rovers |
0 - 0
0 - 1
|
Wycombe 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2019-01-12 | 4 Wycombe |
0 - 0
3 - 2
|
Doncaster 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2019-01-01 | 2 Wycombe |
0 - 1
0 - 2
|
Coventry | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2018-12-29 | 3 Scunthorpe |
1 - 0
1 - 0
|
Wycombe 3 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
2-10 (12) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2018-12-26 | 1 Burton Albion |
3 - 1
3 - 1
|
Wycombe 3 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2018-12-22 | Wycombe |
0 - 2
1 - 2
|
AFC Wimbledon 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2018-12-15 | 2 Gillingham |
0 - 2
2 - 2
|
Wycombe | R | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
7-10 (17) | 4-6 (10) | 5 (2-3) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2018-12-08 | Wycombe |
0 - 0
1 - 0
|
Barnsley 2 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-9 (15) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 4 (1-3) |
| England League 1 | 2018-11-27 | 2 Accrington Stanley |
1 - 0
1 - 2
|
Wycombe 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2018-11-24 | 2 Wycombe |
2 - 1
3 - 2
|
Shrewsbury | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2018-11-17 | 1 Sunderland |
0 - 0
1 - 1
|
Wycombe 1 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
13-7 (20) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 5 (4-1) |
| Anglie - FA Cup | 2018-11-10 | Luton |
1 - 0
2 - 0
|
Wycombe 2 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-7 (17) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - EFL Trophy | 2018-11-06 | 3 Wycombe |
0 - 2
0 - 3
|
Oxford Utd 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2018-11-03 | 2 Wycombe |
0 - 0
1 - 0
|
Peterborough 2 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2018-10-27 | 1 Walsall |
1 - 0
3 - 2
|
Wycombe | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Walsall Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2019-04-19 | 2 Walsall |
0 - 1
1 - 1
|
Southend 5 | R | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-04-13 | 1 Accrington Stanley |
1 - 1
2 - 1
|
Walsall 5 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-04-06 | 3 Walsall |
1 - 1
1 - 3
|
Oxford Utd 2 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-03-30 | Doncaster |
3 - 1
3 - 1
|
Walsall 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-03-23 | 1 Walsall |
0 - 0
0 - 1
|
Barnsley 3 | P | +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2019-03-16 | 3 Sunderland |
1 - 1
2 - 1
|
Walsall 2 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-03-12 | 3 Walsall |
0 - 3
2 - 3
|
Portsmouth 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2019-03-09 | 1 Walsall |
0 - 0
2 - 0
|
Fleetwood Town | V | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-03-02 | 1 Burton Albion |
0 - 0
0 - 0
|
Walsall 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-02-23 | 1 2 Walsall |
1 - 1
3 - 2
|
Bradford 2 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2019-02-16 | 1 Coventry |
2 - 0
3 - 0
|
Walsall | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2019-02-12 | 2 Walsall |
0 - 0
0 - 1
|
AFC Wimbledon 3 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2019-02-09 | 1 Blackpool |
1 - 0
2 - 0
|
Walsall 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2019-02-02 | 2 Walsall |
1 - 1
1 - 2
|
Rochdale 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| England League 1 | 2019-01-22 | 1 Plymouth |
0 - 0
2 - 1
|
Walsall 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2019-01-19 | Gillingham |
0 - 2
0 - 3
|
Walsall | V | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-01-12 | 2 Walsall |
0 - 1
1 - 2
|
Scunthorpe 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Cup | 2019-01-05 | 2 Bolton |
0 - 1
5 - 2
|
Walsall 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-01-01 | Charlton |
2 - 0
2 - 1
|
Walsall 4 | P | -0.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2018-12-29 | 2 Walsall |
1 - 0
2 - 2
|
Luton 3 | R | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2018-12-26 | 1 Walsall |
1 - 2
1 - 3
|
Bristol Rovers 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2018-12-22 | 2 Peterborough |
0 - 1
1 - 1
|
Walsall 1 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2018-12-15 | 1 Bradford |
1 - 0
4 - 0
|
Walsall 1 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Cup | 2018-12-11 | 3 Sunderland |
0 - 0
0 - 1
|
Walsall 1 | V | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2018-12-08 | 2 Walsall |
0 - 1
2 - 1
|
Coventry 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2018-12-05 | 1 Shrewsbury |
1 - 0
2 - 1
|
Walsall | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - FA Cup | 2018-12-01 | 1 Walsall |
0 - 1
1 - 1
|
Sunderland 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| England League 1 | 2018-11-27 | 1 Portsmouth |
1 - 0
2 - 0
|
Walsall 3 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2018-11-24 | 1 Walsall |
1 - 0
2 - 2
|
Sunderland 2 1 | R | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
3-14 (17) | 1-12 (13) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2018-11-17 | Fleetwood Town |
0 - 0
0 - 0
|
Walsall 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-13 (17) | 3-10 (13) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.95 | 3.75 | 4 |
| Poločas | 2.5 | 2.1 | 4.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.875 | Hosté@1.975 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.075 | Hosté@1.725 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.8 |
| Poločas (1.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 2 - 3
Roh: 11.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 2 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
13' - 1st Yellow Card - Walsall -
21' - 1st Corner - Walsall -
37' - 2nd Corner - Walsall -
0-0 score at the end of First Half -
54' - 1st Goal - Wycombe -
60' - 3rd Corner - Wycombe - 61' Substitution - Tyson for Freeman - Wycombe
- 61' Substitution - Bloomfield for Gape - Wycombe
- 62' Substitution - Cook for Oteh - Walsall
-
70' - 2nd Yellow Card - Wycombe - 70' Substitution - Ismail for Norman - Walsall
- 74' Substitution - Blackett-Taylor for Leahy - Walsall
- Race to 3 Corners - Walsall
-
81' - 4th Corner - Walsall - 85' Substitution - Cowan-Hall for Kashket - Wycombe
-
90+2' - 5th Corner - Wycombe -
90+3' - 3rd Yellow Card - Walsall -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

