Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
-1.25
Wrexham
Wrexham vs Bromley Profil týmů
Wrexham
Hodnocení se připravuje
VVVVVRVVRVNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Bromley
Hodnocení se připravuje
PPPPRPRVRRNedávnéStabilní-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje2/10
Wrexham vs Bromley Fakta o zápasu
Wrexham
8V-2R-0P v posledních 10 zápasech, s 23 vstřelenými a 4 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.3 pro, 0.4 proti. Výhry 80%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 80%8
Remíza 20%2
Prohra 0%0
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 10%1
Prohra 30%3
Bromley
1V-4R-5P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 20 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 2.0 proti. Výhry 10%, AH výhra 20%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 10%1
Remíza 40%4
Prohra 50%5
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 20%2
Neplatné 10%1
Prohra 70%7
Poslední
| Wrexham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Bromley | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Wrexham | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Bromley | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.68,
Sm. odch.: 1.69, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 48%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Wrexham vs Bromley Časové rozložení gólů/rohů
Wrexham vs Bromley Vzájemné zápasy
Wrexham vs Bromley Zobrazit celé H2H →| Wrexham Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - FA Trophy | 2022-05-22 | Wrexham |
0 - 0
0 - 1
|
Bromley 1 | P | -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-03-19 | Bromley |
0 - 0
0 - 0
|
Wrexham 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-11-27 | Wrexham |
1 - 0
2 - 0
|
Bromley 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-03-27 | 1 Wrexham |
2 - 0
3 - 0
|
Bromley | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-11-28 | 1 Bromley |
1 - 0
1 - 1
|
Wrexham 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-02-22 | 1 Bromley |
0 - 1
0 - 2
|
Wrexham 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2019-11-02 | Wrexham |
0 - 0
1 - 0
|
Bromley | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2019-01-08 | 1 Bromley |
2 - 0
2 - 0
|
Wrexham 2 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2018-08-25 | 3 Wrexham |
1 - 0
2 - 2
|
Bromley 1 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2018-03-30 | 1 3 Bromley |
0 - 0
1 - 1
|
Wrexham 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2017-09-02 | 3 Wrexham |
0 - 0
2 - 0
|
Bromley 2 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Anglie - National League | 2017-04-08 | 1 Bromley |
2 - 0
4 - 3
|
Wrexham 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2016-10-22 | 1 Wrexham |
1 - 0
2 - 1
|
Bromley 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-5 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - National League | 2015-08-08 | 1 Bromley |
3 - 1
3 - 1
|
Wrexham 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Wrexham Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2022-12-10 | 6 Eastleigh |
0 - 2
0 - 2
|
Wrexham 1 | V | +1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-12-03 | 2 York |
0 - 0
1 - 1
|
Wrexham 1 | R | +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup | 2022-11-26 | 1 Wrexham |
0 - 0
4 - 1
|
Farnborough | V | -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-11-19 | 1 Wrexham |
2 - 0
2 - 0
|
Aldershot 1 | V | -2.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-11-12 | Wealdstone |
0 - 0
0 - 0
|
Wrexham | R | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-11-09 | 1 Scunthorpe |
1 - 2
1 - 3
|
Wrexham 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - FA Cup | 2022-11-06 | Wrexham |
2 - 0
3 - 0
|
Oldham 2 | V | -1.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2022-11-01 | Wrexham |
1 - 0
1 - 0
|
Maidenhead Utd | V | -1.5, -2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
15-4 (19) | 8-2 (10) | 3 (1-2) | 4 (4-0) |
| Anglie - National League | 2022-10-29 | Wrexham |
2 - 0
4 - 0
|
Altrincham | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2022-10-25 | Wrexham |
0 - 1
3 - 1
|
Halifax 1 | V | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-2 (13) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League | 2022-10-22 | 1 Boreham Wood |
1 - 0
1 - 1
|
Wrexham 1 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2022-10-18 | 1 Wrexham |
3 - 0
3 - 2
|
Blyth Spartans 3 | V | -2.0 | Více |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2022-10-15 | 1 Blyth Spartans |
0 - 0
1 - 1
|
Wrexham 2 | R | +2.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2022-10-08 | 4 Wrexham |
3 - 2
7 - 5
|
Barnet 2 | V | -2.0 | Více | 11.0 | Více |
|
11-6 (17) | 8-3 (11) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2022-10-04 | 3 Notts County |
1 - 0
1 - 0
|
Wrexham 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League | 2022-10-01 | 4 Oldham |
1 - 0
1 - 2
|
Wrexham 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2022-09-24 | Wrexham |
3 - 0
6 - 0
|
Torquay 1 | V | -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
12-8 (20) | 5-4 (9) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2022-09-17 | 1 Southend |
0 - 0
0 - 0
|
Wrexham 1 | R | +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League | 2022-09-13 | 1 Wrexham |
2 - 0
4 - 1
|
Dag & Red 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
13-4 (17) | 9-1 (10) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League | 2022-09-03 | Dorking |
0 - 3
0 - 5
|
Wrexham | V | +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2022-08-30 | Wrexham |
2 - 1
3 - 1
|
Gateshead 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Anglie - National League | 2022-08-27 | 1 1 Woking |
0 - 1
2 - 3
|
Wrexham 4 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2022-08-20 | 1 Wrexham |
3 - 0
5 - 0
|
Maidstone Utd 1 | V | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
13-1 (14) | 9-1 (10) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2022-08-16 | 1 Chesterfield |
2 - 0
2 - 0
|
Wrexham 3 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-10 (17) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 6 (3-3) |
| Anglie - National League | 2022-08-13 | 3 Yeovil |
0 - 1
1 - 1
|
Wrexham 1 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2022-08-06 | 1 Wrexham |
0 - 1
2 - 1
|
Eastleigh 3 | V | -2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2022-07-30 | Wrexham |
2 - 0
4 - 0
|
Macclesfield FC | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-07-21 | 1 Leganes |
0 - 0
2 - 0
|
Wrexham 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2022-05-28 | 2 Wrexham |
1 - 1
4 - 4
|
Grimsby 2 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
12-9 (21) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Anglie - FA Trophy | 2022-05-22 | Wrexham |
0 - 0
0 - 1
|
Bromley 1 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Bromley Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - FA Trophy | 2022-12-20 | Bath City |
0 - 2
2 - 2
|
Bromley 3 | R | 0.0 | Více |
|
||||||
| Anglie - National League | 2022-12-10 | 4 Bromley |
0 - 1
3 - 3
|
Wealdstone 3 | R | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-11-19 | 1 Dorking |
1 - 2
2 - 3
|
Bromley 5 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-11-12 | Bromley |
0 - 0
1 - 1
|
Halifax 4 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-11-09 | 4 Bromley |
0 - 0
0 - 2
|
Woking | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - National League | 2022-11-01 | Notts County |
1 - 0
1 - 1
|
Bromley 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-10 (17) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2022-10-29 | Maidenhead Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Bromley 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 5 (1-4) |
| Anglie - National League | 2022-10-25 | 3 Bromley |
0 - 0
1 - 3
|
Barnet 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
2-10 (12) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2022-10-22 | 3 Chesterfield |
1 - 0
3 - 2
|
Bromley 4 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2022-10-15 | 2 Bromley |
0 - 0
1 - 2
|
Hereford 5 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League | 2022-10-08 | Bromley |
0 - 0
1 - 1
|
Gateshead | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-5 (14) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2022-10-04 | 3 Boreham Wood |
0 - 1
0 - 2
|
Bromley 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - National League | 2022-10-01 | 1 1 Solihull Moors |
0 - 1
2 - 2
|
Bromley 6 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
12-8 (20) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 6 (5-1) |
| Anglie - National League | 2022-09-24 | Bromley |
2 - 0
3 - 0
|
Oldham 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Anglie - National League | 2022-09-17 | Bromley |
2 - 0
3 - 0
|
Maidstone Utd | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-10 (20) | 7-5 (12) | 4 (2-2) | 5 (2-3) |
| Anglie - National League | 2022-09-13 | 1 2 York |
0 - 1
2 - 1
|
Bromley 4 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2022-09-03 | Bromley |
1 - 1
2 - 1
|
Eastleigh 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Anglie - National League | 2022-08-29 | 1 1 Dag & Red |
3 - 0
4 - 1
|
Bromley 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2022-08-27 | 1 3 Bromley |
0 - 0
1 - 0
|
Scunthorpe 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2022-08-20 | 1 Aldershot |
0 - 1
0 - 1
|
Bromley 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2022-08-16 | 2 Bromley |
0 - 0
1 - 0
|
Torquay 2 1 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Anglie - National League | 2022-08-13 | 1 Bromley |
0 - 0
0 - 0
|
Altrincham 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2022-08-06 | 1 Wealdstone |
1 - 2
3 - 2
|
Bromley 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2022-07-16 | 1 Bromley |
0 - 0
0 - 0
|
Dartford | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2022-05-22 | Wrexham |
0 - 0
0 - 1
|
Bromley 1 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League | 2022-05-15 | Barnet |
1 - 1
2 - 4
|
Bromley | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-10 (17) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League | 2022-05-10 | 1 Bromley |
1 - 0
1 - 1
|
Altrincham 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2022-05-07 | 1 Bromley |
1 - 0
2 - 2
|
Dover 4 | R | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League | 2022-05-02 | 2 Solihull Moors |
1 - 0
3 - 0
|
Bromley 1 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2022-04-30 | 3 Bromley |
3 - 2
4 - 2
|
Chesterfield | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-4 (13) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.364 | 5 | 6.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 2.5, 3.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

