Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.5
Góly celkem
Méně 8.5
Rohy celkem
+1.0
Paderborn
Wolfsburg vs Paderborn Profil týmů
Wolfsburg
Hodnocení se připravuje
VVRPPPPPPPNedávnéPokles-1.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 18
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje1/10
Paderborn
Hodnocení se připravuje
VRPVVRRRPPNedávnéPokles-1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje2/10
Wolfsburg vs Paderborn Fakta o zápasu
Wolfsburg
2V-1R-7P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 23 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 2.3 proti. Výhry 20%, AH výhra 10%, góly Over 50%, rohy Over 50%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 10%1
Prohra 70%7
Góly celkem 3.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Rohy celkem 8.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 10%1
Neplatné 10%1
Prohra 80%8
Paderborn
2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 1.5 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 20%, rohy Over 80%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 40%4
Prohra 40%4
Góly celkem 3.5
Více 20%2
Neplatné 0%0
Méně 80%8
Rohy celkem 8.5
Více 80%8
Neplatné 0%0
Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 20%2
Neplatné 10%1
Prohra 70%7
Poslední
| Wolfsburg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Paderborn | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Wolfsburg | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Paderborn | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5
Rozložení rohůLinie 8.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.23,
Sm. odch.: 2.10, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 38%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Wolfsburg vs Paderborn Časové rozložení gólů/rohů
Wolfsburg vs Paderborn Vzájemné zápasy
Wolfsburg vs Paderborn Zobrazit celé H2H →| Wolfsburg Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - Bundesliga I | 2020-02-02 | 1 3 Paderborn |
1 - 2
2 - 4
|
Wolfsburg 3 | V | +0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Německo - Bundesliga I | 2019-08-31 | Wolfsburg |
0 - 1
1 - 1
|
Paderborn 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-11-15 | Wolfsburg |
1 - 1
1 - 3
|
Paderborn | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Německo - Bundesliga I | 2015-05-10 | Paderborn |
0 - 2
1 - 3
|
Wolfsburg 3 | V | +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Německo - Bundesliga I | 2014-12-14 | 4 Wolfsburg |
1 - 0
1 - 1
|
Paderborn 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Wolfsburg Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - Bundesliga I | 2021-12-17 | Bayern Mnichov |
1 - 0
4 - 0
|
Wolfsburg | P | -2.0, -2.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Německo - Bundesliga I | 2021-12-14 | 3 Wolfsburg |
1 - 1
2 - 3
|
Kolín nad Rýnem 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Německo - Bundesliga I | 2021-12-11 | 2 Wolfsburg |
0 - 1
0 - 2
|
VfB Stuttgart 2 | P | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2021-12-08 | 4 Wolfsburg |
0 - 1
1 - 3
|
Lille 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Německo - Bundesliga I | 2021-12-04 | 1 Mohuč |
2 - 0
3 - 0
|
Wolfsburg 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Německo - Bundesliga I | 2021-11-27 | 4 Wolfsburg |
1 - 1
1 - 3
|
Borussia Dortmund 1 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Champions League | 2021-11-23 | 1 Sevilla |
1 - 0
2 - 0
|
Wolfsburg 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Německo - Bundesliga I | 2021-11-20 | 4 Arminia Bielefeld |
1 - 0
2 - 2
|
Wolfsburg 1 | R | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Německo - Bundesliga I | 2021-11-06 | 2 Wolfsburg |
1 - 0
1 - 0
|
Augsburg 3 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2021-11-02 | 3 Wolfsburg |
1 - 1
2 - 1
|
FC Red Bull Salzburg 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Německo - Bundesliga I | 2021-10-30 | 3 Bayer Leverkusen |
0 - 0
0 - 2
|
Wolfsburg 2 1 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Německo - Bundesliga I | 2021-10-23 | 3 Wolfsburg |
0 - 1
0 - 2
|
SC Freiburg | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League | 2021-10-20 | 2 FC Red Bull Salzburg |
1 - 1
3 - 1
|
Wolfsburg 2 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Německo - Bundesliga I | 2021-10-16 | 3 Union Berlin |
0 - 0
2 - 0
|
Wolfsburg 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-10-06 | Wolfsburg |
3 - 0
4 - 1
|
Hamburk 1 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
4-7 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Německo - Bundesliga I | 2021-10-02 | 1 6 Wolfsburg |
1 - 2
1 - 3
|
Borussia M'gladbach 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2021-09-29 | 1 6 Wolfsburg |
0 - 0
1 - 1
|
Sevilla 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
1-11 (12) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Německo - Bundesliga I | 2021-09-25 | 2 TSG Hoffenheim |
1 - 1
3 - 1
|
Wolfsburg 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Německo - Bundesliga I | 2021-09-19 | 2 Wolfsburg |
0 - 1
1 - 1
|
Eintracht Frankfurt 6 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Německo - Bundesliga I | 2021-09-11 | 1 Greuther Fürth |
0 - 1
0 - 1
|
Wolfsburg 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Německo - Bundesliga I | 2021-08-29 | 4 Wolfsburg |
0 - 0
1 - 0
|
RB Lipsko 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-7 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Německo - Bundesliga I | 2021-08-21 | 1 Hertha Berlín |
0 - 0
1 - 2
|
Wolfsburg 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Německo - Bundesliga I | 2021-08-14 | Wolfsburg |
1 - 0
1 - 0
|
Bochum 2 1 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Pohár DFB | 2021-08-08 | 2 SC Preussen Munster |
0 - 0
1 - 1
|
Wolfsburg 3 | R | +2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2021-07-31 | 1 Wolfsburg |
1 - 0
1 - 2
|
Atlético Madrid 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
7-5 (12) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2021-07-24 | 1 Monako |
0 - 1
2 - 1
|
Wolfsburg | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2021-07-17 | 1 Lyon |
2 - 1
4 - 1
|
Wolfsburg 2 | P | -0.5 | Více | 8.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-07-14 | 1 Wolfsburg |
0 - 0
0 - 1
|
Holstein Kiel 1 | P | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-7 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-07-10 | Wolfsburg |
0 - 1
0 - 3
|
Hansa Rostock | P | -0.5 | Push |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-07-06 | Wolfsburg |
0 - 0
2 - 1
|
Erzgebirge Aue | V | -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
5-9 (14) | 5-4 (9) | 3 (3-0) | 3 (0-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Paderborn Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - Bundesliga II | 2021-12-18 | 3 Paderborn |
0 - 0
1 - 2
|
Heidenheim 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Německo - Bundesliga II | 2021-12-11 | 2 Paderborn |
0 - 0
0 - 1
|
Darmstadt 4 | P | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Německo - Bundesliga II | 2021-12-04 | 3 Sandhausen |
0 - 1
1 - 1
|
Paderborn 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Německo - Bundesliga II | 2021-11-28 | 1 Paderborn |
0 - 1
1 - 1
|
Hansa Rostock 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Německo - Bundesliga II | 2021-11-19 | 1 2 Hannover 96 |
0 - 0
0 - 0
|
Paderborn 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-11-10 | Kolín nad Rýnem |
2 - 0
4 - 0
|
Paderborn | P | -1 | Více |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Německo - Bundesliga II | 2021-11-06 | Paderborn |
0 - 0
2 - 1
|
FC Ingolstadt 1 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-10-31 | 4 Karlsruher SC |
0 - 4
2 - 4
|
Paderborn | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-10-22 | 2 Paderborn |
1 - 1
1 - 2
|
Hamburk 5 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
8-10 (18) | 4-9 (13) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-10-15 | 1 Paderborn |
0 - 1
1 - 1
|
Jahn Regensburg 3 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-10-02 | 3 Fortuna Düsseldorf |
1 - 1
2 - 3
|
Paderborn 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-09-25 | 1 4 Paderborn |
1 - 0
1 - 2
|
Holstein Kiel 2 | P | -0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
3-11 (14) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-09-19 | Erzgebirge Aue |
0 - 3
1 - 4
|
Paderborn | V | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-09-12 | 2 Paderborn |
0 - 0
0 - 1
|
Schalke 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-09-03 | 1 Gutersloh 2000 |
0 - 3
2 - 5
|
Paderborn 2 | V | +3 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-08-29 | 1 2 Dynamo Drážďany |
0 - 3
0 - 3
|
Paderborn 2 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-08-21 | 1 Paderborn |
1 - 1
3 - 1
|
St Pauli 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-08-15 | 2 Werder Brémy |
0 - 3
1 - 4
|
Paderborn 2 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Pohár DFB | 2021-08-06 | 1 Dynamo Drážďany |
0 - 0
2 - 1
|
Paderborn 5 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-07-30 | 1 Paderborn |
1 - 0
2 - 2
|
Norimberk 4 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-07-24 | 3 Heidenheim |
0 - 0
0 - 0
|
Paderborn 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-07-17 | 3 Paderborn |
1 - 0
3 - 1
|
Borussia M'gladbach 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-07-10 | Ajax |
2 - 0
4 - 1
|
Paderborn | P | -1.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-07-03 | Hannover 96 |
1 - 0
1 - 1
|
Paderborn | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-05-23 | 1 Wurzburger Kickers |
0 - 1
1 - 1
|
Paderborn 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-12 (15) | 2-10 (12) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-05-16 | 2 Paderborn |
2 - 2
2 - 4
|
Greuther Fürth | P | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-05-09 | 2 Erzgebirge Aue |
2 - 4
3 - 8
|
Paderborn 4 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-04-24 | 3 Paderborn |
0 - 0
2 - 1
|
Fortuna Düsseldorf | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-11 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 5 (0-5) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-04-21 | 2 Paderborn |
1 - 1
2 - 2
|
VfL Osnabrück 4 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Německo - Bundesliga II | 2021-04-16 | 1 Eintracht Braunschweig |
0 - 0
0 - 0
|
Paderborn 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-12 (16) | 2-7 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.6 | 4 | 4.2 |
| Poločas | 2.05 | 2.625 | 4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.0) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (8.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: 8.5 , Hendikep: -1.0 , Góly: 3.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

