ne, Oct 5, 2025 · 15:30
2 - 4
Celý zápas · Pol. 1-0
Lugano
4 2
NejstaršíNedávné
PRPPVP
4.33
4.10
1.70
NedávnéNejstarší
VRPPPV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
-0.75
Lugano
Winterthur
RVPRPRPPVPNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryje4/10
Lugano
RPPVVPPPRVNedávnéStabilní-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje4/10
Winterthur

2V-3R-5P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 23 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 2.3 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 80%, rohy Over 40%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 30%3 Prohra 50%5
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 80%8 Neplatné 0%0 Méně 20%2
Rohy celkem 9.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 10%1 Prohra 50%5
Lugano

3V-2R-5P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 21 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 2.1 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 70%, rohy Over 40%.

Výsledek v plném čase
Výhra 30%3 Remíza 20%2 Prohra 50%5
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Rohy celkem 9.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prohra 60%6
Poslední
Winterthur
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Lugano
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Winterthur
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Lugano
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Winterthur Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Švýcarsko - Superliga 2025-03-16 Lugano
0 - 0
2 - 1
Winterthur 2 P -1.5 Push 9.5
Švýcarsko - Superliga 2025-01-25 1 Winterthur
2 - 0
2 - 3
Lugano 2 P +1.0 Více 9.5
Švýcarsko - Superliga 2024-09-29 1 Lugano
0 - 0
2 - 1
Winterthur 2 1 P -1.0, -1.5 Push 9.5
Švýcarsko - Superliga 2024-05-16 Lugano
1 - 1
4 - 2
Winterthur P -1.0 Více 9.5
Švýcarsko - Superliga 2024-04-06 1 Winterthur
0 - 0
2 - 2
Lugano 2 R 0.0, +0.5 Více 9.5
Švýcarsko - Superliga 2023-12-10 5 Lugano
1 - 0
2 - 1
Winterthur 2 P -0.5, -1.0 Push 10.0 Méně
3-6 (9) 3-5 (8) 1 (0-1) 0 (0-0)
Švýcarsko - Superliga 2023-09-30 3 Winterthur
0 - 1
2 - 3
Lugano 5 P 0.0 Více 10.0 Méně
6-2 (8) 5-2 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - Superliga 2023-05-14 1 Lugano
2 - 1
2 - 1
Winterthur 2 P -0.5, -1.0 Více 10.0 Push
6-4 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Švýcarsko - Superliga 2023-02-05 3 Winterthur
1 - 0
1 - 0
Lugano 2 1 V 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
1-9 (10) 1-5 (6) 0 (0-0) 2 (0-2)
Švýcarsko - Superliga 2022-11-13 3 Lugano
2 - 1
3 - 1
Winterthur 1 P -0.5, -1.0 Více 9.5 Méně
5-3 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Švýcarsko - Pohár 2022-11-09 Lugano
0 - 0
1 - 0
Winterthur 2 P -0.5 Méně 9.5 Více
8-3 (11) 6-1 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Švýcarsko - Superliga 2022-07-31 4 Winterthur
1 - 3
1 - 4
Lugano 1 P 0.0 Více 9.5 Méně
4-3 (7) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Švýcarsko - Pohár 2015-10-29 Winterthur
0 - 1
0 - 2
Lugano 3 P 0.0 Méně 10.0 Více
6-7 (13) 3-2 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Švýcarsko - Challenge League 2015-03-22 3 Lugano
0 - 0
3 - 0
Winterthur 2 1 P -0.5 Více 9.0 Více
3-7 (10) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Švýcarsko - Challenge League 2014-11-01 1 Winterthur
0 - 0
0 - 0
Lugano 2 R 0.0, -0.5 Méně
5-0 (5) 3-0 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Winterthur Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Švýcarsko - Superliga 2025-09-27 1 Servette
1 - 0
4 - 0
Winterthur 1 P -1.0, -1.5 Více 10.5
Švýcarsko - Pohár 2025-09-21 1 FC Schaffhausen
0 - 0
0 - 4
Winterthur 2 V +0.5 Více 10.0
Švýcarsko - Superliga 2025-09-14 1 Winterthur
1 - 3
2 - 3
FC Sion 1 P +0.5 Více 10.0
Švýcarsko - Superliga 2025-08-30 3 Winterthur
0 - 0
1 - 3
FC Curych 4 P 0.0, +0.5 Více 10.0
Švýcarsko - Superliga 2025-08-24 2 Grasshoppers
1 - 0
2 - 2
Winterthur R -0.5 Více 10.0
Švýcarsko - Superliga 2025-08-09 St Gallen
3 - 0
5 - 0
Winterthur 1 P -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
3-5 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-08-02 Winterthur
0 - 1
1 - 1
Young Boys 1 R +1.0 Méně 10.0 Méně
3-4 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Švýcarsko - Superliga 2025-07-27 2 Lausanne Sports
0 - 1
3 - 2
Winterthur 4 1 P -1.0 Více 10.0 Více
12-2 (14) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Evropa - Přátelská utkání 2025-07-16 Winterthur
3 - 1
3 - 1
FC Dietikon V -3.0, -3.5 Méně
5-1 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2025-07-12 FC Basilej
0 - 1
1 - 1
Winterthur R -1.5 Méně
5-3 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Evropa - Přátelská utkání 2025-07-09 Winterthur
2 - 0
5 - 0
SC Bruhl 1 V -1.5 Více
11-0 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-05-22 1 Winterthur
2 - 0
2 - 0
FC Sion 2 V -0.5 Méně 10.0 Více
10-2 (12) 8-1 (9) 7 (6-1) 1 (1-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-05-17 2 Winterthur
1 - 2
2 - 2
Yverdon Sport FC 4 R 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
9-3 (12) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (1-2)
Švýcarsko - Superliga 2025-05-13 FC Curych
0 - 1
4 - 1
Winterthur 1 P 0.0 Více 10.0 Více
8-7 (15) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Švýcarsko - Superliga 2025-05-10 2 St Gallen
1 - 2
1 - 4
Winterthur 3 V -0.5, -1.0 Více 10.0 Více
7-5 (12) 3-5 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-05-03 2 Winterthur
0 - 0
2 - 0
Grasshoppers V 0.0 Méně 9.5 Méně
3-6 (9) 3-3 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Švýcarsko - Superliga 2025-04-19 2 Grasshoppers
0 - 0
0 - 1
Winterthur 1 V -0.5, -1.0 Méně 10.0 Méně
4-5 (9) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Švýcarsko - Superliga 2025-04-12 1 Winterthur
0 - 0
1 - 0
Lausanne Sports V +0.5 Méně 10.0 Méně
4-4 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Švýcarsko - Superliga 2025-04-05 2 Winterthur
0 - 0
0 - 0
FC Curych 1 R +0.5 Méně 9.5 Více
7-5 (12) 5-2 (7) 3 (2-1) 1 (1-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-04-02 1 1 FC Sion
1 - 0
1 - 2
Winterthur 4 V -1.0 Více 10.0 Méně
3-5 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Švýcarsko - Superliga 2025-03-30 2 Winterthur
0 - 0
0 - 2
FC Basilej 1 P +1.0, +1.5 Méně 10.5 Méně
2-3 (5) 1-1 (2) 2 (1-1) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2025-03-21 3 SCR Altach
0 - 0
3 - 1
Winterthur 4 P 0.0, -0.5 Více 8.5 Méně
2-0 (2) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-03-16 Lugano
0 - 0
2 - 1
Winterthur 2 P -1.5 Push 9.5 Více
9-4 (13) 8-1 (9) 1 (0-1) 3 (0-3)
Švýcarsko - Superliga 2025-03-08 2 Yverdon Sport FC
1 - 1
2 - 1
Winterthur 2 1 P -0.5 Více 10.0 Méně
6-3 (9) 2-1 (3) 2 (1-1) 4 (3-1)
Švýcarsko - Superliga 2025-03-01 1 Winterthur
3 - 0
4 - 0
St Gallen 2 V +1.0 Více 10.0 Méně
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Švýcarsko - Superliga 2025-02-23 1 Servette
0 - 0
3 - 1
Winterthur 2 P -1.0, -1.5 Více 10.5 Méně
6-3 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-02-15 1 Winterthur
0 - 0
1 - 0
Young Boys 2 V +1.0, +1.5 Méně 10.5 Méně
4-6 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Švýcarsko - Superliga 2025-02-09 1 Lucerne
1 - 1
3 - 2
Winterthur 4 1 P -1.0 Více 10.5 Méně
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-02-06 Winterthur
0 - 0
0 - 2
FC Curych P +0.5 Méně 10.0 Více
2-12 (14) 1-6 (7) 1 (0-1) 2 (0-2)
Švýcarsko - Superliga 2025-02-02 2 Yverdon Sport FC
0 - 0
3 - 0
Winterthur 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
2-5 (7) 1-4 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Lugano Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Švýcarsko - Superliga 2025-09-27 1 Lugano
0 - 0
2 - 1
Grasshoppers 3 1 V -0.5, -1.0 Více 9.5
Švýcarsko - Superliga 2025-09-17 1 2 Lugano
1 - 0
1 - 1
Lausanne Sports 3 R -0.5 Méně 9.5
Švýcarsko - Superliga 2025-09-13 3 St Gallen
1 - 0
1 - 0
Lugano 3 P 0.0, -0.5 Méně 10.0
Švýcarsko - Superliga 2025-08-31 Young Boys
1 - 1
3 - 1
Lugano 2 P -0.5 Více 10.0
Švýcarsko - Pohár 2025-08-17 3 SC Cham
1 - 1
3 - 2
Lugano 4 P +2.0 Více 9.5
Konferenční liga UEFA - kvalifikace 2025-08-14 1 NK Celje
1 - 1
2 - 4
Lugano 3 V 0.0 Více 9.5 Méně
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Švýcarsko - Superliga 2025-08-10 2 Lugano
2 - 0
3 - 1
FC Basilej 3 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Push
4-6 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 3 (1-2)
Konferenční liga UEFA - kvalifikace 2025-08-07 2 Lugano
0 - 2
0 - 5
NK Celje P -1.0 Více 9.0 Méně
2-2 (4) 1-1 (2) 2 (1-1) 1 (1-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-08-03 2 FC Sion
2 - 0
4 - 0
Lugano 3 P 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
1-4 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2025-07-31 1 CFR Kluž
0 - 0
0 - 0
Lugano 4 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
1-3 (4) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-07-27 2 Lugano
1 - 0
1 - 2
FC Thun 1 P -0.5 Více 9.5 Méně
5-2 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2025-07-24 2 Lugano
0 - 0
0 - 0
CFR Kluž 2 R -0.5 Méně 9.5 Více
6-4 (10) 4-4 (8) 3 (0-3) 2 (2-0)
Evropa - Přátelská utkání 2025-07-19 Lugano
1 - 0
2 - 0
Pro Vercelli V -1.0 Méně 8.5 Více
9-2 (11) 4-2 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2025-07-18 Lugano
2 - 2
4 - 2
FC Paradiso V -1.0, -1.5 Více
4-4 (8) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (1-1)
Evropa - Přátelská utkání 2025-07-05 Lugano
1 - 1
2 - 1
FC Rapperswil-Jona 1 V -2.0 Méně 8.5 Méně
5-2 (7) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-05-24 1 Lugano
0 - 0
1 - 1
Young Boys R 0.0 Méně 10.0 Méně
3-1 (4) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-05-18 Lausanne Sports
1 - 1
1 - 1
Lugano 2 R -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
11-2 (13) 2-2 (4) 2 (0-2) 3 (3-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-05-15 1 Servette
2 - 1
4 - 1
Lugano 3 P -0.5 Více 10.0 Více
10-6 (16) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Švýcarsko - Superliga 2025-05-10 3 Lugano
1 - 1
2 - 5
FC Basilej 1 1 P 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
5-3 (8) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-05-04 1 3 Lucerne
0 - 1
0 - 2
Lugano 7 V 0.0 Méně 9.5 Více
11-3 (14) 5-2 (7) 3 (2-1) 2 (1-1)
Švýcarsko - Superliga 2025-04-21 Lausanne Sports
2 - 0
2 - 0
Lugano 2 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
5-7 (12) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Švýcarsko - Superliga 2025-04-13 Lugano
0 - 0
1 - 1
St Gallen 2 R -0.5 Méně 10.0 Více
7-9 (16) 1-6 (7) 4 (0-4) 2 (1-1)
Švýcarsko - Superliga 2025-04-06 3 FC Basilej
0 - 0
2 - 0
Lugano 2 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
3-1 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-04-01 2 Yverdon Sport FC
0 - 1
0 - 2
Lugano 1 V +0.5, +1.0 Méně 9.5 Méně
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-03-29 5 Lugano
0 - 1
0 - 2
Servette 3 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
9-5 (14) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-03-16 Lugano
0 - 0
2 - 1
Winterthur 2 V -1.5 Push 9.5 Více
9-4 (13) 8-1 (9) 1 (0-1) 3 (0-3)
Konferenční liga UEFA 2025-03-13 1 2 Lugano
3 - 1
4 - 3
NK Celje 1 V -0.5, -1.0 Více 9.0 Méně
5-1 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - Superliga 2025-03-09 4 FC Sion
1 - 0
2 - 1
Lugano 5 P 0.0, +0.5 Více 9.5 Více
4-7 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Konferenční liga UEFA 2025-03-06 2 NK Celje
1 - 0
1 - 0
Lugano 2 1 P 0.0 Méně 9.5 Více
6-5 (11) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Švýcarsko - Superliga 2025-03-02 5 Lugano
0 - 1
0 - 3
FC Curych 1 P -0.5 Více 9.5 Více
7-3 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 4.333 4.1 1.7
Poločas 4.75 2.3 2.3
Asijský hendikep
Celý zápas (+0.75) Domácí@1.9 Hosté@1.9
Poločas (+0.25) Domácí@1.95 Hosté@1.85
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Více@2 Méně@1.8
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.75
Góly celkem
Celý zápas (2.75) Ví[email protected] Méně@1.875
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.7


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 4 , Roh: 1 - 4

Roh: 9.5 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 2.5, 3.0

4
Střela na branku
15
4
Střela mimo
15
81
Útok
126
28
Nebezpečný útok
61
32
Držení míče %
68

Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 2 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0, 1.5

2
Střela na branku
8
1
Střela mimo
6
50
Útok
67
20
Nebezpečný útok
34
32
Držení míče %
68
  • 12' - 1st Corner - Lugano
  • 26' - 2nd Corner - Winterthur
  • 27' - 1st Goal - Winterthur
  • 32' - 3rd Corner - Lugano
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 46' - 2nd Goal - Winterthur
  • 2-0%Winterthur extend their lead and Early Payout is awarded
  • 47' - 4th Corner - Lugano
  • Race to 3 Corners - Lugano
  • 56' - 5th Corner - Lugano
  • 57' - 3rd Goal - Lugano
  • 59' ~ Substitution ~ Dos Santos ~ Mahmoud ~(Lugano)
  • 60' ~ Substitution ~ Zanotti ~ Marques ~(Lugano)
  • 64' - 1st Yellow Card - Winterthur
  • 64' - 4th Goal - Lugano
  • 68' - 5th Goal - Lugano
  • 68' - 2nd Yellow Card - Lugano
  • 70' - 6th Goal - Lugano
  • 2-4%Lugano extend their lead and Early Payout is awarded
  • 71' - 3rd Yellow Card - Lugano
  • 74' ~ Substitution ~ Brault-Guillard ~ Mahou ~(Lugano)
  • 77' - 4th Yellow Card - Winterthur
  • 82' - 5th Yellow Card - Winterthur
  • 2-4 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění