so, Feb 8, 2025 · 15:00
NejstaršíNedávné
VRPPPP
2.05
3.70
2.80
NedávnéNejstarší
VRVPPP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
Morpeth Town
Whitby
Hodnocení se připravuje
PVPPVRPPPPNedávnéPokles-0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 14
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje2/10
Rychlý startNeudrží vedení4 proher v řaděVyhrál 2 z posledních 10
Morpeth Town
Hodnocení se připravuje
RRVVPPPVRVNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 12
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Whitby

2V-1R-7P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 22 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 2.2 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 70%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 10%1 Prohra 70%7
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 10%1 Prohra 70%7
Morpeth Town

4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.7 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 30%3 Prohra 30%3
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 10%1 Prohra 30%3
Poslední
Whitby
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Morpeth Town
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Whitby
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Morpeth Town
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Whitby Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - Northern Premier League 2024-10-12 1 Morpeth Town
0 - 0
1 - 1
Whitby 4 R 0.0 Méně
Anglie - Northern Premier League 2022-10-18 3 Morpeth Town
0 - 1
0 - 1
Whitby 2 V -1.0 Méně 9.5
Anglie - FA Trophy 2020-10-31 2 Morpeth Town
3 - 1
3 - 1
Whitby 1 1 P 0.0, -0.5 Více
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Whitby Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - Northern Premier League 2025-01-18 1 Ashton Utd
2 - 0
5 - 0
Whitby 2 P -0.5 Více
Anglie - Northern Premier League 2024-12-07 2 Guiseley
2 - 1
3 - 1
Whitby 1 P -1.0 Více
Anglie - Northern Premier League 2024-11-12 1 Worksop Town
1 - 0
3 - 0
Whitby 2 P -1.0, -1.5 Push
Anglie - Northern Premier League 2024-11-05 3 Whitby
0 - 0
0 - 2
Gainsborough 2 P 0.0 Méně
Anglie - Northern Premier League 2024-10-12 1 Morpeth Town
0 - 0
1 - 1
Whitby 4 R 0.0 Méně
Anglie - Northern Premier League 2024-09-17 1 2 Hebburn Town
2 - 2
2 - 6
Whitby V -0.5, -1.0 Více
3-8 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2024-09-14 Whitby
1 - 1
1 - 2
Ashton Utd P 0.0 Více
1-7 (8) 1-4 (5) 4 (1-3) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2024-09-10 Whitby
1 - 0
1 - 2
Guiseley P 0.0, +0.5 Více
3-5 (8) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Anglie - Northern Premier League 2024-08-13 Matlock Town
0 - 2
0 - 2
Whitby 3 V 0.0 Méně
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2024-08-10 3 Whitby
1 - 0
1 - 2
Bamber Bridge P -0.5, -1.0 Více
2-0 (2) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2024-07-17 Whitby
1 - 0
1 - 2
York P +0.5, +1.0 Méně
9-4 (13) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Anglie - Northern Premier League 2024-04-20 2 Bamber Bridge
1 - 2
3 - 2
Whitby 1 P 0.0, +0.5 Více
3-5 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 5 (1-4)
Anglie - Northern Premier League 2024-04-13 1 1 Whitby
1 - 2
1 - 2
Radcliffe FC 1 1 P +0.5 Push
2-4 (6) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2024-04-06 1 Stafford Rangers
1 - 0
1 - 0
Whitby 1 P 0.0, +0.5 Méně
1-3 (4) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2024-03-29 Ashton Utd
2 - 1
4 - 1
Whitby 1 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
2-4 (6) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2024-03-26 3 Whitby
0 - 1
1 - 2
FC United of Manchester 3 P -0.5 Více
6-4 (10) 4-2 (6) 3 (2-1) 2 (2-0)
Anglie - Northern Premier League 2024-03-23 4 Matlock Town
0 - 4
1 - 5
Whitby 1 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2024-02-27 Whitby
0 - 0
1 - 1
Lancaster City R 0.0, -0.5 Méně
7-6 (13) 3-1 (4) 3 (2-1) 3 (1-2)
Anglie - Northern Premier League 2024-01-27 1 2 Workington
0 - 0
0 - 0
Whitby 3 R 0.0 Méně
2-6 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglie - Northern Premier League 2024-01-13 3 Warrington Rylands
1 - 0
1 - 0
Whitby P -0.5 Méně 9.5 Méně
6-2 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2024-01-01 1 Whitby
0 - 0
3 - 0
Ilkeston Town 3 V -0.5 Více
4-5 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Anglie - Northern Premier League 2023-12-19 2 Whitby
0 - 0
1 - 0
Stafford Rangers 2 V -1.0 Méně
8-4 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Anglie - Northern Premier League 2023-12-16 1 Atherton Collieries
0 - 2
2 - 3
Whitby V +0.5, +1.0 Více
1-4 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-11-28 1 Lancaster City
0 - 0
2 - 1
Whitby P 0.0, -0.5 Více
7-1 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (3-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-11-21 2 Radcliffe FC
0 - 0
0 - 1
Whitby 3 1 V -1.0 Méně
16-9 (25) 5-5 (10) 3 (1-2) 4 (4-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-11-07 2 Hyde Utd
0 - 1
1 - 2
Whitby 3 1 V -0.5, -1.0 Push 9.5 Méně
5-2 (7) 4-1 (5) 3 (3-0) 1 (1-0)
Anglie - FA Cup 2023-11-04 1 Bristol Rovers
4 - 1
7 - 2
Whitby 3 P -2.0, -2.5 Více 10.0 Méně
6-2 (8) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Anglie - Northern Premier League 2023-10-23 1 Bradford P A
0 - 1
1 - 1
Whitby 2 R 0.0, +0.5 Méně 9.0 Méně
4-4 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 4 (2-2)
Anglie - FA Cup 2023-10-17 2 Whitby
2 - 0
3 - 1
Chelmsford 1 V 0.0 Více 10.0 Méně
6-2 (8) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2023-10-14 Chelmsford
0 - 1
2 - 2
Whitby 1 R -1.0 Více
6-4 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Morpeth Town Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - Northern Premier League 2025-01-28 3 Morpeth Town
1 - 0
2 - 0
Guiseley 1 V +0.5 Méně
Anglie - Northern Premier League 2025-01-25 3 Hyde Utd
1 - 0
1 - 1
Morpeth Town 1 R 0.0, -0.5 Méně
Anglie - Northern Premier League 2025-01-14 2 Hebburn Town
0 - 2
2 - 3
Morpeth Town 4 V -0.5, -1.0 Více
Anglie - Northern Premier League 2025-01-04 2 FC United of Manchester
1 - 0
4 - 1
Morpeth Town 3 P -0.5 Více
Anglie - Northern Premier League 2024-12-14 Morpeth Town
0 - 1
1 - 4
Ashton Utd 2 P 0.0 Více
Anglie - Northern Premier League 2024-11-16 2 Morpeth Town
0 - 0
0 - 2
Lancaster City P 0.0 Méně
0-2 (2) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2024-11-05 2 Morpeth Town
1 - 0
3 - 0
Mickleover FC 3 V -0.5 Více
9-6 (15) 3-2 (5) 3 (2-1) 3 (0-3)
Anglie - Northern Premier League 2024-10-22 1 2 Worksop Town
0 - 0
0 - 2
Morpeth Town 3 V -1.5 Méně
0-8 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Anglie - Northern Premier League 2024-10-12 1 Morpeth Town
0 - 0
1 - 1
Whitby 4 R 0.0 Méně
6-5 (11) 4-3 (7) 1 (0-1) 2 (1-1)
Anglie - Northern Premier League 2024-09-17 Guiseley
2 - 2
3 - 3
Morpeth Town 3 R -1.0 Více 10.0 Více
8-4 (12) 3-2 (5) 2 (0-2) 2 (2-0)
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2024-09-14 2 Spennymoor Town
2 - 0
3 - 1
Morpeth Town 1 P -1.0 Více
8-2 (10) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2024-09-07 1 Ashton Utd
0 - 0
0 - 1
Morpeth Town V -0.5, -1.0 Méně
3-6 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2024-08-13 1 Gainsborough
1 - 0
3 - 1
Morpeth Town 2 P -0.5, -1.0 Více
3-3 (6) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2024-04-20 1 Ilkeston Town
1 - 1
3 - 2
Morpeth Town 1 P -0.5, -1.0 Více
8-2 (10) 5-2 (7) 5 (3-2) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2024-04-06 2 Marine
0 - 0
3 - 1
Morpeth Town 4 P -1.0, -1.5 Více
5-3 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2024-03-19 1 Radcliffe FC
2 - 0
4 - 1
Morpeth Town 3 P -1.5 Více 10.0 Více
13-4 (17) 10-2 (12) 3 (2-1) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2024-01-13 1 4 Gainsborough
0 - 0
0 - 2
Morpeth Town 6 1 V 0.0 Méně
5-1 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-12-30 1 1 Marske United
0 - 0
0 - 2
Morpeth Town 5 V 0.0 Méně
4-3 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2023-12-09 1 3 Workington
0 - 1
2 - 2
Morpeth Town 1 R 0.0 Více
5-1 (6) 2-0 (2) 2 (2-0) 2 (2-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-11-25 1 Hyde Utd
1 - 0
2 - 1
Morpeth Town 4 P -0.5, -1.0 Push 9.5 Méně
4-4 (8) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-11-07 1 Worksop Town
4 - 0
7 - 0
Morpeth Town 2 P -0.5, -1.0 Více
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-10-24 1 Lancaster City
1 - 1
3 - 2
Morpeth Town 3 P 0.0, -0.5 Více
5-2 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (1-1)
Anglie - Northern Premier League 2023-10-14 1 FC United of Manchester
1 - 3
2 - 5
Morpeth Town 4 V -0.5 Více
8-5 (13) 5-3 (8) 3 (1-2) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-10-03 1 Ashton Utd
2 - 0
4 - 3
Morpeth Town 2 P 0.0 Více 9.5 Více
6-9 (15) 6-3 (9) 3 (2-1) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-08-26 3 Warrington Rylands
0 - 0
2 - 0
Morpeth Town 5 P -0.5 Méně
9-0 (9) 7-0 (7) 3 (3-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-08-21 3 Bradford P A
1 - 0
2 - 0
Morpeth Town 3 P 0.0, -0.5 Méně 9.0 Push
6-3 (9) 1-3 (4) 2 (1-1) 4 (4-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-04-10 Morpeth Town
0 - 1
1 - 1
Marske United 1 R -0.5 Méně
8-4 (12) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-04-07 2 Hyde Utd
1 - 1
1 - 2
Morpeth Town 3 V -0.5, -1.0 Více 9.5 Méně
3-3 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2023-04-04 2 Bamber Bridge
1 - 0
1 - 0
Morpeth Town 3 P -0.5 Méně
4-5 (9) 3-4 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2023-03-25 Stafford Rangers
0 - 0
0 - 0
Morpeth Town 1 R 0.0, -0.5 Méně
5-3 (8) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2.05 3.7 2.8
Poločas 2.625 2.25 3.4
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.25) Domácí@1.875 Hosté@1.925
Poločas (0.0) Domácí@1.675 Hosté@2.15
Góly celkem
Celý zápas (2.75) Ví[email protected] Méně@1.9
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@2.075


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5, 3.0

0
Střela na branku
0
0
Střela mimo
0
0
Útok
0
0
Nebezpečný útok
0

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění