Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
0.0
Welling
Weymouth vs Welling Profil týmů
Weymouth
RRRPPPPPRPNedávnéPokles-0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje3/10
Welling
RVPPPVPPPVNedávnéZlepšení+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Weymouth | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Welling | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Weymouth | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Welling | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.70,
Sm. odch.: 1.75, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Weymouth vs Welling Časové rozložení gólů/rohů
Weymouth vs Welling Vzájemné zápasy
Weymouth vs Welling Zobrazit celé H2H →| Weymouth Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-07 | 4 Welling |
1 - 0
2 - 1
|
Weymouth 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2024-04-13 | 4 Welling |
0 - 0
0 - 0
|
Weymouth 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2023-11-04 | 3 Weymouth |
1 - 0
1 - 1
|
Welling 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - National League - Jih | 2023-03-18 | 2 Weymouth |
0 - 0
2 - 1
|
Welling 4 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2022-11-26 | 1 4 Welling |
1 - 1
1 - 2
|
Weymouth 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2022-10-01 | 1 Weymouth |
2 - 0
3 - 0
|
Welling 3 | V | 0.0 | Více |
|
7-6 (13) | 6-3 (9) | 4 (1-3) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2020-01-04 | 2 Welling |
0 - 1
1 - 3
|
Weymouth 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2019-09-07 | Weymouth |
0 - 0
1 - 0
|
Welling 1 1 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Weymouth Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-28 | 1 Hampton & Richmond |
0 - 0
2 - 0
|
Weymouth 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-25 | 1 3 Weymouth |
0 - 0
1 - 1
|
Enfield Town 1 1 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-21 | 1 Weymouth |
0 - 1
0 - 1
|
Maidstone Utd | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-18 | 1 Worthing |
1 - 0
1 - 0
|
Weymouth 2 | P | -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-11 | 2 Weymouth |
1 - 2
2 - 3
|
Dorking 4 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-07 | 4 Welling |
1 - 0
2 - 1
|
Weymouth 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - FA Trophy | 2025-01-04 | 2 Weymouth |
0 - 0
1 - 2
|
Boreham Wood 1 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-01 | 1 Salisbury |
0 - 0
0 - 0
|
Weymouth 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-12-26 | 3 Weymouth |
0 - 1
2 - 2
|
Torquay 3 | R | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-12-21 | 2 Chelmsford |
0 - 0
0 - 0
|
Weymouth 1 | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-12-14 | 2 Hemel Hempstead |
0 - 0
3 - 0
|
Weymouth 4 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2024-12-10 | Yeovil |
1 - 1
1 - 2
|
Weymouth 2 | V | -1.0 | Více |
|
12-2 (14) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-11-30 | 1 Weymouth |
0 - 0
0 - 1
|
Tonbridge Angels 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-11-26 | 1 1 Weymouth |
0 - 2
1 - 4
|
Truro City 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-11-23 | Hornchurch FC |
1 - 0
1 - 0
|
Weymouth 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2024-11-16 | 1 Weston Super Mare |
1 - 2
2 - 3
|
Weymouth 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
12-4 (16) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 6 (5-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-11-09 | 2 Weymouth |
0 - 0
1 - 1
|
St Albans 2 | R | 0.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-11-05 | 2 Weston Super Mare |
0 - 0
1 - 1
|
Weymouth 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-11-02 | 4 Aveley |
0 - 1
0 - 1
|
Weymouth 4 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-10-26 | 2 Weymouth |
0 - 0
1 - 1
|
Farnborough 2 | R | +0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-10-22 | 3 Bath City |
0 - 0
1 - 1
|
Weymouth 4 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2024-10-12 | 2 Forest Green |
1 - 0
2 - 0
|
Weymouth 2 | P | -1.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-10-05 | 3 Enfield Town |
0 - 0
1 - 0
|
Weymouth 1 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-09-21 | 2 Weymouth |
0 - 1
1 - 1
|
Worthing 3 | R | +0.5 | Méně |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-09-07 | Dorking |
0 - 0
1 - 2
|
Weymouth 5 | V | -1.0 | Více |
|
17-3 (20) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-09-03 | 1 Weymouth |
0 - 0
0 - 1
|
Hampton & Richmond 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
11-4 (15) | 7-3 (10) | 6 (5-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-08-31 | 1 Slough |
0 - 0
1 - 0
|
Weymouth 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-0 (12) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-08-26 | 3 Weymouth |
0 - 0
0 - 1
|
Eastbourne Borough 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-08-24 | 1 Boreham Wood |
1 - 0
3 - 0
|
Weymouth 1 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-8 (19) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-08-20 | 3 Weymouth |
0 - 1
0 - 2
|
Chippenham Town 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Welling Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-25 | 4 Weston Super Mare |
1 - 2
1 - 4
|
Welling 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-18 | Welling |
0 - 0
0 - 1
|
Boreham Wood 2 | P | +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-14 | 2 Welling |
2 - 1
2 - 3
|
Hampton & Richmond 4 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-11 | 1 Torquay |
1 - 0
3 - 1
|
Welling 3 | P | -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-07 | 4 Welling |
1 - 0
2 - 1
|
Weymouth 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Jih | 2025-01-01 | 3 Maidstone Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Welling 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
13-4 (17) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-12-26 | Welling |
0 - 0
0 - 1
|
Chelmsford 4 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-12-21 | 2 Salisbury |
1 - 0
3 - 1
|
Welling 2 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-12-14 | 2 Welling |
1 - 0
1 - 0
|
Bath City 1 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-11-29 | 1 1 Aveley |
0 - 0
1 - 1
|
Welling 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-7 (18) | 9-3 (12) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-11-26 | 1 3 Welling |
2 - 0
2 - 2
|
Tonbridge Angels | R | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-7 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-11-23 | 1 2 Slough |
0 - 2
2 - 3
|
Welling 6 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 5 (2-3) |
| Anglie - FA Trophy | 2024-11-16 | 3 Welling |
0 - 1
1 - 2
|
Havant and W 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-11-09 | 1 3 Welling |
1 - 2
1 - 2
|
Truro City 2 | P | +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-11-05 | 2 Eastbourne Borough |
0 - 1
4 - 1
|
Welling 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
12-4 (16) | 9-3 (12) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-11-02 | 3 Welling |
0 - 3
0 - 4
|
Chippenham Town 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-10-26 | 2 Dorking |
1 - 0
2 - 1
|
Welling | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-10-22 | 1 4 Welling |
1 - 0
1 - 0
|
Enfield Town 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-10-12 | 1 Welling |
0 - 1
0 - 1
|
Eastbourne Borough 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 6 (4-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-10-08 | 3 Worthing |
0 - 0
1 - 0
|
Welling | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-10-05 | 6 Welling |
1 - 2
1 - 3
|
Weston Super Mare 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-09-21 | 1 Boreham Wood |
3 - 0
6 - 0
|
Welling 2 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglie - National League - Jih | 2024-09-07 | 4 Welling |
0 - 0
2 - 0
|
Torquay | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-09-02 | 2 Hemel Hempstead |
1 - 0
4 - 2
|
Welling | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-08-31 | 1 2 Welling |
0 - 1
1 - 3
|
Chesham 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-08-26 | 1 Hornchurch FC |
0 - 0
0 - 0
|
Welling 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-08-24 | 4 Welling |
3 - 1
4 - 1
|
Farnborough 2 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-08-17 | 1 Bath City |
1 - 0
1 - 0
|
Welling 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Jih | 2024-08-10 | Welling |
0 - 0
1 - 0
|
Aveley | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2024-08-03 | 1 Welling |
0 - 3
0 - 3
|
Sutton Utd 2 | P | +0.5, +1.0 | Push | 9.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.35 | 3.25 | 2.6 |
| Poločas | 3.2 | 2 | 3.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.075 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 5 - 1 , Roh: 4 - 6
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 2 - 1 , Roh: 1 - 5 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
6' - 1st Corner - Welling -
17' - 2nd Corner - Welling -
20' - 3rd Corner - Weymouth -
20' - 1st Goal - Weymouth - Race to 3 Corners - Welling
-
26' - 4th Corner - Welling -
30' - 2nd Goal - Weymouth -
32' - 3rd Goal - Welling -
36' - 5th Corner - Welling - Race to 5 Corners - Welling
-
39' - 6th Corner - Welling -
2-1 score at the end of First Half -
57' - 4th Goal - Weymouth -
63' - 7th Corner - Weymouth -
68' - 1st Yellow Card - Weymouth -
72' - 5th Goal - Weymouth -
76' - 6th Goal - Weymouth -
80' - 2nd Yellow Card - Weymouth -
81' - 8th Corner - Welling -
83' - 3rd Yellow Card - Weymouth -
90+1' - 9th Corner - Weymouth -
90+4' - 10th Corner - Weymouth -
5-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

