Wealdstone vs Solihull Moors Profil týmů
Wealdstone vs Solihull Moors Fakta o zápasu
1V-1R-8P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 31 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 3.1 proti. Výhry 10%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 50%.
6V-1R-3P v posledních 10 zápasech, s 19 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.9 pro, 1.2 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 50%.
| Wealdstone | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Solihull Moors | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Wealdstone | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Solihull Moors | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Wealdstone vs Solihull Moors Časové rozložení gólů/rohů
Wealdstone vs Solihull Moors Vzájemné zápasy
Wealdstone vs Solihull Moors Zobrazit celé H2H →| Wealdstone Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2021-03-30 | 2 Solihull Moors |
1 - 0
3 - 0
|
Wealdstone | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Wealdstone Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2021-05-15 | 4 Chesterfield |
0 - 0
0 - 0
|
Wealdstone 3 | R | -2.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-05-11 | 2 Wealdstone |
0 - 0
0 - 1
|
Bromley | P | +2.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-05-08 | 3 Wealdstone |
0 - 4
0 - 5
|
Dag & Red | P | +1.5, +2.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-05-03 | 1 Stockport |
0 - 0
4 - 0
|
Wealdstone 5 | P | -2.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-05-01 | 4 Wealdstone |
0 - 2
0 - 2
|
Yeovil 4 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-04-24 | 1 Aldershot |
1 - 0
2 - 0
|
Wealdstone 1 | P | -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-1 (13) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League | 2021-04-20 | 1 Wealdstone |
0 - 1
0 - 6
|
Maidenhead Utd 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
1-10 (11) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2021-04-17 | 1 Wealdstone |
0 - 3
2 - 7
|
Hartlepool 1 | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-11 (15) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2021-04-10 | 1 Boreham Wood |
0 - 0
3 - 1
|
Wealdstone 3 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2021-04-05 | 1 Wealdstone |
2 - 0
5 - 1
|
Barnet 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2021-04-02 | 2 Bromley |
1 - 2
2 - 2
|
Wealdstone 4 1 | R | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2021-03-30 | 2 Solihull Moors |
1 - 0
3 - 0
|
Wealdstone | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-10 (20) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 6 (2-4) |
| Anglie - National League | 2021-03-20 | 2 Weymouth |
1 - 0
4 - 0
|
Wealdstone 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2021-03-13 | Wealdstone |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 3 | P | +0.5,+1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Anglie - National League | 2021-03-09 | 1 Wealdstone |
2 - 0
3 - 1
|
Kings Lynn Town | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2021-03-06 | 1 4 Wealdstone |
1 - 0
1 - 2
|
Halifax 2 | P | +0.5, +1.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2021-03-02 | 1 Wealdstone |
1 - 0
1 - 0
|
Boreham Wood 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Anglie - National League | 2021-02-27 | 1 4 Wrexham |
0 - 1
4 - 1
|
Wealdstone 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2021-02-23 | 3 Wealdstone |
0 - 0
0 - 0
|
Eastleigh 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - National League | 2021-02-20 | 2 Sutton Utd |
3 - 0
4 - 1
|
Wealdstone 2 1 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2021-02-09 | 3 Torquay |
0 - 1
1 - 1
|
Wealdstone 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2021-02-06 | 2 Darlington |
2 - 1
4 - 1
|
Wealdstone 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2021-01-26 | 2 Altrincham |
1 - 0
2 - 0
|
Wealdstone 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2021-01-23 | Wealdstone |
2 - 3
3 - 4
|
Aldershot 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2021-01-18 | 1 Wealdstone |
2 - 0
3 - 1
|
Gloucester City 4 | V | -0.5 | Více |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - National League | 2021-01-09 | 1 Hartlepool |
1 - 0
3 - 1
|
Wealdstone 3 | P | -1.0 | Více |
|
7-7 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 4 (0-4) | ||
| Anglie - National League | 2020-12-26 | 2 Maidenhead Utd |
2 - 0
4 - 0
|
Wealdstone 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
1-10 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - FA Trophy | 2020-12-19 | 4 Wealdstone |
0 - 3
4 - 3
|
Eastleigh 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-8 (14) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2020-12-12 | 1 Wealdstone |
1 - 1
2 - 1
|
Weymouth 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
17-3 (20) | 10-1 (11) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2020-12-05 | 2 Barnet |
0 - 0
0 - 0
|
Wealdstone 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-9 (20) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 6 (3-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Solihull Moors Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2021-05-19 | 1 Solihull Moors |
0 - 0
1 - 0
|
Barnet 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-05-15 | 2 Solihull Moors |
1 - 0
2 - 1
|
Woking 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-05-11 | 1 Solihull Moors |
1 - 1
2 - 1
|
Weymouth | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-05-03 | Solihull Moors |
1 - 0
4 - 0
|
Altrincham 2 | V | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-05-01 | 1 Wrexham |
2 - 0
2 - 1
|
Solihull Moors 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-04-27 | 1 Yeovil |
1 - 0
3 - 0
|
Solihull Moors 3 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2021-04-24 | 1 Solihull Moors |
1 - 0
5 - 1
|
Yeovil | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2021-04-17 | 2 Dag & Red |
2 - 1
3 - 2
|
Solihull Moors 1 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2021-04-13 | 1 Solihull Moors |
0 - 1
2 - 1
|
Notts County 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2021-04-05 | 2 Solihull Moors |
0 - 0
0 - 0
|
Sutton Utd 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2021-04-02 | 1 2 Barnet |
0 - 1
0 - 2
|
Solihull Moors | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-9 (13) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2021-03-30 | 2 Solihull Moors |
1 - 0
3 - 0
|
Wealdstone | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-10 (20) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 6 (2-4) |
| Anglie - National League | 2021-03-27 | 2 5 Solihull Moors |
1 - 0
1 - 0
|
Aldershot | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2021-03-20 | 1 Bromley |
0 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Anglie - National League | 2021-03-13 | 2 Halifax |
0 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 3 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2021-03-09 | 1 1 Solihull Moors |
0 - 4
0 - 5
|
Stockport | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2021-03-06 | 3 Solihull Moors |
0 - 1
1 - 1
|
Maidenhead Utd 5 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 4-4 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2021-03-02 | Solihull Moors |
0 - 0
0 - 1
|
Dag & Red 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 9-0 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2021-02-27 | 2 Boreham Wood |
1 - 1
2 - 2
|
Solihull Moors 1 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 5 (2-3) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2021-02-23 | 3 Solihull Moors |
0 - 1
1 - 2
|
Torquay 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Anglie - National League | 2021-02-20 | 1 Weymouth |
0 - 0
0 - 0
|
Solihull Moors 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2021-02-16 | 3 Aldershot |
0 - 2
1 - 3
|
Solihull Moors 1 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
2-10 (12) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2021-02-09 | 1 Hartlepool |
1 - 0
2 - 0
|
Solihull Moors 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2021-02-06 | 1 3 Eastleigh |
1 - 0
1 - 1
|
Solihull Moors 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-13 (19) | 5-9 (14) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2021-01-27 | 2 Notts County |
0 - 0
2 - 0
|
Solihull Moors 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (1-4) |
| Anglie - National League | 2021-01-23 | Dover |
0 - 1
0 - 2
|
Solihull Moors 3 | V | +0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - FA Trophy | 2021-01-19 | 2 Aldershot |
2 - 0
3 - 2
|
Solihull Moors 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2021-01-05 | 3 Solihull Moors |
0 - 1
2 - 1
|
Chesterfield 3 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Anglie - National League | 2021-01-02 | 1 3 Chesterfield |
1 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - FA Trophy | 2020-12-19 | 3 Solihull Moors |
1 - 0
4 - 0
|
Farsley Celtic 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 6.5 | 4.5 | 1.4 |
| Poločas | 6 | 2.6 | 1.909 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+1.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Poločas (+0.5) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 4 , Roh: 2 - 12
Roh: 10.0 , Hendikep: +1.0, +1.5 , Góly: 3.0
Skóre: 0 - 2 , Roh: 1 - 6 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Solihull Moors -
14' - 2nd Corner - Solihull Moors -
15' - 1st Yellow Card - Solihull Moors -
18' - 3rd Corner - Solihull Moors - Race to 3 Corners - Solihull Moors
-
21' - 4th Corner - Solihull Moors -
21' - 1st Goal - Solihull Moors -
22' - 2nd Yellow Card - Wealdstone -
27' - 5th Corner - Wealdstone -
31' - 2nd Goal - Solihull Moors - Race to 5 Corners - Solihull Moors
-
44' - 6th Corner - Solihull Moors -
45+1' - 7th Corner - Solihull Moors -
0-2 score at the end of First Half - 47' Substitution - Gondoh for Parish - Wealdstone
-
49' - 3rd Yellow Card - Solihull Moors -
58' - 3rd Goal - Solihull Moors -
61' - 8th Corner - Wealdstone - Race to 7 Corners - Solihull Moors
-
63' - 9th Corner - Solihull Moors -
64' - 4th Yellow Card - Wealdstone -
68' - 10th Corner - Solihull Moors -
69' - 11th Corner - Solihull Moors - Race to 9 Corners - Solihull Moors
-
72' - 5th Yellow Card - Solihull Moors -
74' - 6th Yellow Card - Wealdstone -
79' - 12th Corner - Solihull Moors - 75' Substitution - Donawa for Addai - Solihull Moors
-
80' - 13th Corner - Solihull Moors -
80' - 4th Goal - Solihull Moors -
82' - 7th Yellow Card - Solihull Moors - 81' Substitution - Hancox for Sbarra - Solihull Moors
- 86' Substitution - Archer for Rooney - Solihull Moors
-
89' - 5th Goal - Wealdstone -
90' - 8th Yellow Card - Solihull Moors -
90+2' - 14th Corner - Solihull Moors - 91' Substitution - Cawley for Harbottle - Wealdstone
-
1-4 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

