ne, Apr 19, 2015 · 06:30
NejstaršíNedávné
PPPVPP
5.00
4.75
1.50
NedávnéNejstarší
VVVPVP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.75
Góly celkem
Méně 8.5
Rohy celkem
+1.25
Wanchai
Wanchai vs Citizen AA Profil týmů
Wanchai
PPPPPPPVPPNedávnéStabilní-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 11
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
Tým druhého poločasuPomalý start · inkasuje první v 9 z 10Vyhrál 1 z posledních 10Gól v 1. poločase v 7 z posledních 10
Citizen AA
PVVVPVPVVVNedávnéV ráži+0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 12
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryjeKryto 6/10
Udává tempo · vyhrává 6 z 6 zápasů, v nichž dá gól první3 výher v řaděOba skórovaly v 6 z posledních 10
Wanchai vs Citizen AA Fakta o zápasu
Wanchai
1V-0R-9P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 30 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 3.0 proti. Výhry 10%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 30%.
Výsledek v plném čase
Výhra 10%1
Remíza 0%0
Prohra 90%9
Góly celkem 3.5, 4.0
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Rohy celkem 8.5
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prohra 50%5
Citizen AA
7V-0R-3P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.0 proti. Výhry 70%, AH výhra 60%, góly Over 20%, rohy Over 70%.
Výsledek v plném čase
Výhra 70%7
Remíza 0%0
Prohra 30%3
Góly celkem 3.5, 4.0
Více 20%2
Neplatné 0%0
Méně 80%8
Rohy celkem 8.5
Více 70%7
Neplatné 0%0
Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 10%1
Prohra 30%3
Poslední
| Wanchai | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Citizen AA | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Wanchai | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Citizen AA | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5, 4.0
Rozložení rohůLinie 8.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 17,
Prům.: 2.71,
Sm. odch.: 1.60, Medián: 3,
Modus: 1,
Více: 29%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Wanchai vs Citizen AA Časové rozložení gólů/rohů
Wanchai vs Citizen AA Vzájemné zápasy
Wanchai vs Citizen AA Zobrazit celé H2H →| Wanchai Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-10-19 | 1 3 Citizen AA |
1 - 1
2 - 3
|
Wanchai 1 | V |
|
||||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Wanchai Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Hong Kong - Div. 1 | 2015-04-12 | 2 Wanchai |
0 - 3
3 - 4
|
Kwai Tsing DFA | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2015-04-05 | Yau Tsim Mong |
3 - 0
3 - 1
|
Wanchai 1 | P | -2.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2015-03-22 | 2 Tuen Mun |
0 - 0
0 - 1
|
Wanchai 4 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2015-03-08 | Kwun Tong |
1 - 0
1 - 0
|
Wanchai | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2015-03-01 | 2 Wanchai |
1 - 2
2 - 5
|
Hong Kong FC 1 | P | +3.5, +4.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2015-02-08 | 3 Wanchai |
1 - 2
2 - 4
|
Southern District 2 | P | +1.0, +1.5 | Více |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hong Kong - Div. 1 | 2015-02-01 | 1 Metro Gallery Sun Source |
0 - 0
2 - 0
|
Wanchai 1 | P | -2.0, -2.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-12-14 | 2 Wanchai |
0 - 0
0 - 1
|
Metro Gallery Sun Source 1 | P | +2.0 | Méně |
|
1-9 (10) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-11-30 | 2 Wanchai |
1 - 1
1 - 3
|
Sun Hei 1 | P | -0.5 | Více |
|
7-2 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-11-23 | 3 Wanchai |
0 - 3
0 - 7
|
Yau Tsim Mong 1 | P | +0.5 | Více |
|
4-4 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-11-16 | Southern District |
1 - 1
2 - 1
|
Wanchai 2 | P | Méně |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-11-02 | Wanchai |
0 - 0
2 - 0
|
Double Flower 2 | V |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-10-25 | 2 Hong Kong FC |
2 - 0
4 - 0
|
Wanchai 2 | P |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-10-19 | 1 3 Citizen AA |
1 - 1
2 - 3
|
Wanchai 1 | V |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-10-12 | 1 3 Wanchai |
2 - 0
4 - 0
|
Tuen Mun SA 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-10-05 | 3 Tai Chung |
0 - 0
1 - 0
|
Wanchai 3 2 | P |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Citizen AA Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Hong Kong - Div. 1 | 2015-04-05 | 1 Double Flower |
1 - 2
1 - 2
|
Citizen AA 1 | V | +1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2015-03-29 | Citizen AA |
1 - 0
1 - 0
|
Hong Kong FC 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2015-03-22 | 1 Citizen AA |
2 - 0
2 - 1
|
Kwun Tong 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2015-03-14 | 4 Lucky Mile |
0 - 0
3 - 1
|
Citizen AA 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2015-03-08 | Citizen AA |
0 - 0
1 - 0
|
Sun Hei | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Hongkong - Pohár | 2015-02-28 | South China AA |
1 - 0
1 - 0
|
Citizen AA | P | -2.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-0 (12) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Hongkong - Pohár | 2015-01-25 | 1 4 Yau Tsim Mong |
0 - 1
0 - 1
|
Citizen AA 1 | V | -0.5 | Méně |
|
10-4 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Hongkong - Pohár | 2015-01-18 | 2 Southern District |
0 - 0
1 - 2
|
Citizen AA 5 | V | -0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Hongkong - Pohár | 2014-12-28 | 3 Citizen AA |
0 - 0
4 - 1
|
Hong Kong FC 2 2 | V | +1.0 | Více |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-12-14 | 1 Southern District |
1 - 0
2 - 1
|
Citizen AA 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 5 (5-0) | ||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-12-07 | Citizen AA |
0 - 1
1 - 1
|
Lucky Mile 2 | R | -1.0 | Méně |
|
11-4 (15) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-11-29 | 2 Hong Kong FC |
1 - 0
1 - 0
|
Citizen AA 4 | P | Méně |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-11-23 | 1 Citizen AA |
2 - 0
4 - 0
|
Double Flower 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-10-26 | 3 Citizen AA |
0 - 0
1 - 0
|
Tai Chung | V |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-10-19 | 1 3 Citizen AA |
1 - 1
2 - 3
|
Wanchai 1 | P |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-10-05 | 2 Shatin |
2 - 0
3 - 3
|
Citizen AA 1 | R |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Hong Kong - Div. 1 | 2014-09-28 | 2 Citizen AA |
1 - 0
1 - 1
|
Metro Gallery Sun Source 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-6 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 5 | 4.75 | 1.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+1.25) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (8.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.75) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 3 , Roh: 4 - 5
Roh: 8.5 , Hendikep: +1.0, +1.5 , Góly: 3.5, 4.0
-
2' - 1st Corner - Citizen AA -
10' - 1st Goal - Citizen AA -
15' - 2nd Corner - Citizen AA - Race to 3 Corners - Citizen AA
-
39' - 3rd Corner - Citizen AA -
41' - 4th Corner - Wanchai -
45+1' - 2nd Goal - Wanchai -
45+3' - 5th Corner - Wanchai -
1-1 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - Citizen AA -
56' - 7th Corner - Wanchai - Race to 5 Corners - Citizen AA
-
59' - 8th Corner - Citizen AA -
63' - 3rd Goal - Citizen AA -
80' - 9th Corner - Wanchai -
80' - 4th Goal - Citizen AA -
1-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

