st, Jun 29, 2022 · 17:00
NejstaršíNedávné
PVVRVV
2.10
4.00
2.55
NedávnéNejstarší
PVVVVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.25
Waldhof Mannheim
Waldhof Mannheim vs Aarau Profil týmů
Waldhof Mannheim
VVRRPVVRVVNedávnéV ráži+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje6/10
Aarau
PVPPVVVVVPNedávnéV ráži+0.8 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Waldhof Mannheim | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Aarau | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Waldhof Mannheim | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Aarau | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.23,
Sm. odch.: 2.14, Medián: 3,
Modus: 2,
Více: 40%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Waldhof Mannheim vs Aarau Časové rozložení gólů/rohů
Waldhof Mannheim vs Aarau Vzájemné zápasy
Waldhof Mannheim vs Aarau Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Waldhof Mannheim Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - Landespokal | 2022-05-21 | 1 Waldhof Mannheim |
1 - 0
3 - 0
|
FC Turkspor Mannheim 1 | V | -2.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2022-05-14 | Waldhof Mannheim |
3 - 0
7 - 0
|
TSV Havelse | V | -1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2022-05-07 | 4 Wehen SV |
1 - 1
1 - 1
|
Waldhof Mannheim 2 | R | +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2022-05-02 | 1 Waldhof Mannheim |
3 - 0
3 - 1
|
MSV Duisburg 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2022-04-23 | 2 VfL Osnabrück |
1 - 1
1 - 2
|
Waldhof Mannheim 2 | V | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2022-04-18 | 3 Waldhof Mannheim |
0 - 1
0 - 1
|
SC Freiburg II 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Německo - 3. liga | 2022-04-09 | 1 Saarbrucken |
0 - 0
0 - 0
|
Waldhof Mannheim 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2022-04-03 | 1 2 Zwickau |
0 - 1
1 - 1
|
Waldhof Mannheim | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2022-03-20 | 1 Waldhof Mannheim |
1 - 0
3 - 0
|
1860 Mnichov 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2022-03-12 | 5 Verl |
1 - 0
1 - 3
|
Waldhof Mannheim 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 4-5 (9) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2022-03-06 | 3 Waldhof Mannheim |
0 - 1
0 - 3
|
Eintracht Braunschweig 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2022-02-26 | 3 Hallescher FC |
1 - 1
1 - 2
|
Waldhof Mannheim 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Německo - 3. liga | 2022-02-20 | Waldhof Mannheim |
0 - 0
0 - 0
|
Kaiserslautern 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Německo - 3. liga | 2022-02-05 | 1 Waldhof Mannheim |
2 - 2
3 - 2
|
Viktoria 89 Berlin 3 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-3 (13) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2022-01-30 | 2 SV Meppen |
1 - 1
1 - 1
|
Waldhof Mannheim 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Německo - 3. liga | 2022-01-25 | 5 Waldhof Mannheim |
0 - 0
0 - 1
|
FC Viktoria Köln 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2022-01-22 | 2 Wurzburger Kickers |
0 - 1
1 - 2
|
Waldhof Mannheim 3 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2022-01-17 | 3 Waldhof Mannheim |
1 - 0
1 - 3
|
Borussia Dortmund II 5 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Německo - 3. liga | 2021-12-19 | 1 Magdeburg |
2 - 0
3 - 0
|
Waldhof Mannheim 4 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2021-12-11 | 1 TSV Havelse |
0 - 1
1 - 2
|
Waldhof Mannheim 3 | V | +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Německo - 3. liga | 2021-12-06 | 3 Waldhof Mannheim |
0 - 1
1 - 1
|
Wehen SV 4 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Německo - 3. liga | 2021-11-30 | 5 1860 Mnichov |
0 - 2
1 - 3
|
Waldhof Mannheim 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-9 (18) | 4-7 (11) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2021-11-26 | 2 MSV Duisburg |
1 - 2
1 - 3
|
Waldhof Mannheim 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
10-6 (16) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Německo - 3. liga | 2021-11-21 | 2 Waldhof Mannheim |
2 - 1
3 - 3
|
VfL Osnabrück 5 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Německo - 3. liga | 2021-11-06 | SC Freiburg II |
1 - 0
2 - 1
|
Waldhof Mannheim 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Německo - 3. liga | 2021-10-30 | 2 Waldhof Mannheim |
0 - 0
1 - 0
|
Saarbrucken 5 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Německo - Pohár DFB | 2021-10-27 | Waldhof Mannheim |
1 - 1
1 - 1
|
Union Berlin 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2021-10-23 | 2 Waldhof Mannheim |
0 - 0
1 - 1
|
Zwickau 4 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Německo - 3. liga | 2021-10-03 | 2 Waldhof Mannheim |
2 - 0
2 - 1
|
Verl 3 | V | -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2021-09-25 | 4 Eintracht Braunschweig |
0 - 0
0 - 0
|
Waldhof Mannheim 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Aarau Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-05-21 | 3 Aarau |
0 - 1
1 - 2
|
FC Vaduz 3 | P | -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-05-14 | 4 FC Schaffhausen |
0 - 1
0 - 1
|
Aarau 5 | V | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-05-09 | Aarau |
0 - 0
2 - 1
|
Stade Lausanne-Ouchy 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-05-06 | Yverdon Sport FC |
0 - 1
0 - 4
|
Aarau | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-04-29 | 2 Neuchatel Xamax |
0 - 2
0 - 3
|
Aarau 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-04-23 | 2 Aarau |
2 - 1
3 - 2
|
Kriens 2 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-04-18 | 3 FC Thun |
1 - 0
2 - 1
|
Aarau 2 | P | 0.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-04-08 | 3 Aarau |
0 - 2
0 - 3
|
Winterthur 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-04-01 | 4 Wil 1900 |
3 - 2
3 - 4
|
Aarau 1 | V | +0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-03-25 | Grasshoppers |
1 - 0
1 - 1
|
Aarau | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-03-19 | 2 Aarau |
0 - 1
0 - 2
|
Yverdon Sport FC 3 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-03-04 | 3 Aarau |
1 - 2
3 - 4
|
FC Schaffhausen 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-02-28 | 4 FC Vaduz |
0 - 2
0 - 2
|
Aarau 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-02-25 | 1 Aarau |
1 - 0
2 - 1
|
Wil 1900 2 | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-02-19 | 1 2 Kriens |
0 - 3
0 - 5
|
Aarau | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
4-9 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-02-05 | 3 Stade Lausanne-Ouchy |
0 - 1
2 - 5
|
Aarau 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2022-01-28 | 2 Aarau |
0 - 1
1 - 1
|
Neuchatel Xamax 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-01-22 | Aarau |
5 - 0
9 - 0
|
La Chaux-de-Fonds | V | -2.0 | Více |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Švýcarsko - Challenge League | 2021-12-17 | 2 Aarau |
1 - 0
1 - 0
|
Neuchatel Xamax 2 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2021-12-14 | 3 Kriens |
1 - 1
1 - 2
|
Aarau 3 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2021-12-03 | 1 3 Aarau |
2 - 0
2 - 0
|
Winterthur 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2021-11-27 | 2 Wil 1900 |
0 - 1
2 - 2
|
Aarau 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2021-11-19 | 1 FC Schaffhausen |
1 - 0
2 - 0
|
Aarau 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-8 (17) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2021-11-06 | 3 Aarau |
0 - 0
1 - 0
|
Yverdon Sport FC 6 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2021-10-29 | 4 FC Vaduz |
1 - 0
2 - 1
|
Aarau 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
4-11 (15) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Švýcarsko - Pohár | 2021-10-26 | 4 Aarau |
0 - 0
0 - 1
|
Lausanne Sports 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2021-10-22 | 2 Aarau |
0 - 0
0 - 2
|
FC Thun 3 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-3 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 6 (6-0) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2021-10-15 | 2 Stade Lausanne-Ouchy |
0 - 2
0 - 2
|
Aarau 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2021-10-03 | 1 Aarau |
0 - 0
0 - 0
|
Kriens 4 | R | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 7 (5-2) |
| Švýcarsko - Challenge League | 2021-09-24 | 5 Winterthur |
0 - 0
0 - 0
|
Aarau 5 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.1 | 4 | 2.55 |
| Poločas | 2.625 | 2.375 | 3.2 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 2 - 6
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 3.0
Skóre: 2 - 0 , Roh: 2 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Goal - Waldhof Mannheim -
5' - 1st Corner - Waldhof Mannheim -
16' - 1st Yellow Card - Aarau -
24' - 2nd Corner - Aarau -
29' - 3rd Corner - Waldhof Mannheim -
31' - 2nd Goal - Waldhof Mannheim -
39' - 4th Corner - Aarau -
2-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Aarau
-
50' - 5th Corner - Aarau -
75' - 6th Corner - Aarau -
86' - 7th Corner - Aarau - Race to 5 Corners - Aarau
-
86' - 8th Corner - Aarau -
2-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

