Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
0.0
RKC
VVV vs RKC Profil týmů
VVV
PPPPPPPPPPNedávnéPokles-1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje0/10
RKC
VVRPPVPPPPNedávnéStabilní-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| VVV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| RKC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| VVV | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| RKC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.73,
Sm. odch.: 1.43, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
VVV vs RKC Časové rozložení gólů/rohů
VVV vs RKC Vzájemné zápasy
VVV vs RKC Zobrazit celé H2H →| VVV Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-12-05 | 3 RKC |
1 - 1
3 - 2
|
VVV 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-01-25 | 2 RKC |
1 - 0
1 - 2
|
VVV 3 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2019-08-03 | 2 VVV |
0 - 1
3 - 1
|
RKC 3 | V | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2017-04-14 | 2 RKC |
0 - 1
1 - 2
|
VVV 1 | V | +1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2016-11-28 | VVV |
1 - 0
4 - 0
|
RKC 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2016-03-14 | 1 VVV |
1 - 2
4 - 3
|
RKC 2 | V | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-11-06 | 1 RKC |
1 - 1
2 - 1
|
VVV 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-04-06 | 1 RKC |
0 - 0
0 - 0
|
VVV 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-10-25 | VVV |
0 - 0
0 - 0
|
RKC 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| VVV Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-05-01 | 1 Heracles |
2 - 0
4 - 0
|
VVV 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-24 | 2 Sparta Rotterdam |
1 - 0
2 - 0
|
VVV 4 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-11 | 1 VVV |
0 - 1
0 - 2
|
PSV | P | +2.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-03 | VVV |
0 - 0
0 - 1
|
FC Groningen 2 1 | P | +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-03-21 | 1 PEC Zwolle |
0 - 0
2 - 1
|
VVV 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-03-14 | 3 VVV |
0 - 1
1 - 3
|
Fortuna Sittard 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-03-09 | VVV |
0 - 0
0 - 1
|
Sparta Rotterdam 1 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (0-5) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-03-06 | Feyenoord |
3 - 0
6 - 0
|
VVV | P | -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 5 (5-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2021-03-02 | 1 Vitesse |
0 - 0
2 - 0
|
VVV 1 | P | -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-02-27 | Vitesse |
1 - 1
4 - 1
|
VVV | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-02-20 | 1 VVV |
1 - 1
1 - 4
|
AZ 1 | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
2-12 (14) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2021-02-17 | 1 NEC |
0 - 1
1 - 1
|
VVV 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-02-14 | FC Utrecht |
0 - 0
3 - 1
|
VVV | P | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-30 | 2 Fortuna Sittard |
1 - 0
3 - 2
|
VVV 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-27 | VVV |
3 - 0
4 - 1
|
Vitesse 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-24 | 2 FC Twente |
0 - 0
0 - 1
|
VVV 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2021-01-21 | 1 VVV |
1 - 0
1 - 0
|
Go Ahead Eagles 4 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-17 | 2 VVV |
0 - 0
1 - 1
|
Heerenveen 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-13 | 3 ADO Den Haag |
0 - 1
1 - 4
|
VVV 3 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-10 | 1 VVV |
0 - 1
2 - 1
|
Willem II 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-12-22 | PSV |
1 - 1
4 - 1
|
VVV | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-3 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-12-19 | 2 VVV |
0 - 1
1 - 2
|
FC Twente 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2020-12-16 | 1 Almere City FC |
1 - 2
1 - 4
|
VVV | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-12-13 | VVV |
0 - 0
0 - 3
|
Feyenoord | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-12-05 | 3 RKC |
1 - 1
3 - 2
|
VVV 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-11-28 | VVV |
1 - 1
2 - 2
|
PEC Zwolle 1 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-11-21 | Willem II |
3 - 1
2 - 1
|
VVV | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-11-07 | 2 VVV |
0 - 1
3 - 2
|
Heracles 1 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-10-31 | 1 FC Groningen |
1 - 0
2 - 1
|
VVV | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2020-10-27 | VVV |
0 - 1
4 - 2
|
FC Den Bosch 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| RKC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-05-01 | 1 RKC |
1 - 1
1 - 3
|
AZ 2 | P | +1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-23 | 1 Willem II |
0 - 0
1 - 0
|
RKC 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-11 | RKC |
0 - 1
0 - 1
|
Ajax 2 | P | +2.0, +2.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-04-04 | 1 FC Emmen |
3 - 0
3 - 1
|
RKC 2 | P | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-03-20 | 1 RKC |
2 - 1
3 - 1
|
FC Groningen 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-03-13 | Sparta Rotterdam |
0 - 0
2 - 0
|
RKC | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-03-06 | 2 RKC |
0 - 1
1 - 2
|
FC Utrecht 1 | P | +1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
4-11 (15) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 6 (1-5) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-02-27 | 2 ADO Den Haag |
0 - 0
0 - 0
|
RKC 1 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-02-21 | 1 RKC |
2 - 0
3 - 0
|
Heracles 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-02-12 | RKC |
0 - 0
1 - 0
|
FC Emmen | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-02-06 | PEC Zwolle |
0 - 1
1 - 1
|
RKC | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 6 (5-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-30 | 1 Vitesse |
0 - 0
1 - 1
|
RKC 2 | R | -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-5 (16) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 8 (8-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-27 | 1 RKC |
0 - 0
1 - 2
|
Fortuna Sittard 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 5 (2-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-23 | 1 PSV |
1 - 0
2 - 0
|
RKC 1 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-17 | 1 RKC |
1 - 0
1 - 1
|
Willem II 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-14 | 1 Heerenveen |
1 - 0
1 - 1
|
RKC 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-01-09 | 1 RKC |
0 - 1
0 - 1
|
ADO Den Haag 2 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-12-22 | 3 Fortuna Sittard |
1 - 1
2 - 1
|
RKC 1 | P | -0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
8-5 (13) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 6 (3-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-12-19 | 1 RKC |
0 - 2
1 - 4
|
PSV 2 | P | +1.5, +2.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-12-12 | 2 FC Groningen |
0 - 0
2 - 0
|
RKC 2 | P | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-12-05 | 3 RKC |
1 - 1
3 - 2
|
VVV 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-11-27 | 4 FC Twente |
0 - 2
0 - 2
|
RKC | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-11-22 | RKC |
0 - 1
1 - 1
|
Heerenveen | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
16-5 (21) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 7 (5-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-11-07 | RKC |
0 - 0
0 - 2
|
Sparta Rotterdam 2 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-11-01 | 1 AZ |
1 - 0
3 - 0
|
RKC 2 | P | -2.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Pohár | 2020-10-28 | 1 RKC |
0 - 2
2 - 2
|
Cambuur Leeuwarden 2 | R | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 7-3 (10) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-10-25 | 2 RKC |
0 - 0
2 - 2
|
Feyenoord 2 | R | +1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-10-21 | 2 RKC |
0 - 0
1 - 1
|
PEC Zwolle 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-10-17 | 1 Heracles |
0 - 1
0 - 1
|
RKC 1 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-09-27 | FC Utrecht |
1 - 0
3 - 1
|
RKC | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.375 | 3.5 | 2.9 |
| Poločas | 3 | 2.2 | 3.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.81 | Hosté@2.09 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 3 , Roh: 6 - 4
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5
Skóre: 2 - 2 , Roh: 3 - 0 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
3' - 1st Goal - VVV -
10' - 1st Corner - VVV -
14' - 2nd Goal - RKC -
20' - 2nd Corner - VVV -
28' - 1st Yellow Card - RKC -
33' - 3rd Goal - RKC -
44' - 4th Goal - VVV - Race to 3 Corners - VVV
-
45+1' - 3rd Corner - VVV -
2-2 score at the end of First Half -
56' - 4th Corner - VVV -
59' - 2nd Yellow Card - VVV - 60' Substitution - Stokkers for Sow - RKC
-
65' - 5th Corner - VVV - Race to 5 Corners - VVV
-
69' - 6th Corner - RKC - 66' Substitution - Schmitz for Guwara - VVV
-
72' - 7th Corner - RKC - 72' Substitution - Augustijns for Tahiri - RKC
- 74' Substitution - Hunte for Janssen - VVV
- 74' Substitution - Roemer for John - VVV
-
79' - 5th Goal - VVV -
84' - 6th Goal - RKC -
86' - 8th Corner - RKC - 86' Substitution - Arias for Machach - VVV
-
89' - 9th Corner - VVV - 87' Substitution - Daneels for Ngonge - RKC
- 88' Substitution - John for Oosting - RKC
- 88' Substitution - Mulder for Van der Venne - RKC
-
90+1' - 3rd Yellow Card - VVV -
90+3' - 10th Corner - RKC -
3-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

