so, Jan 20, 2024 · 19:00
NejstaršíNedávné
RPVVVP
1.62
3.60
4.50
NedávnéNejstarší
VPPVPR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.25
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
-0.75
Vitoria ES
Vitoria ES vs Estrela do Norte Profil týmů
Vitoria ES
PVPPRPVVVPNedávnéStabilní+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Estrela do Norte
VPPVRPVPPVNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| Vitoria ES | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Estrela do Norte | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Vitoria ES | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Estrela do Norte | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 32,
Prům.: 2.25,
Sm. odch.: 1.56, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 38%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Vitoria ES vs Estrela do Norte Časové rozložení gólů/rohů
Vitoria ES vs Estrela do Norte Vzájemné zápasy
Vitoria ES vs Estrela do Norte Zobrazit celé H2H →| Vitoria ES Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-03-26 | 3 Vitoria ES |
0 - 2
1 - 2
|
Estrela do Norte 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-03-20 | 3 Estrela do Norte |
0 - 1
1 - 2
|
Vitoria ES 6 | V | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-02-06 | 5 Estrela do Norte |
0 - 1
1 - 3
|
Vitoria ES 4 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Zápasy | 2022-07-23 | Vitoria ES |
1 - 0
1 - 1
|
Estrela do Norte 1 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Zápasy | 2022-07-16 | 2 Estrela do Norte |
0 - 1
0 - 2
|
Vitoria ES 3 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Zápasy | 2022-06-25 | 3 Vitoria ES |
2 - 0
2 - 0
|
Estrela do Norte 5 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2022-04-07 | 4 Estrela do Norte |
0 - 3
1 - 4
|
Vitoria ES 1 | V | -0.5 | Více |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2022-04-02 | 1 Vitoria ES |
1 - 0
2 - 0
|
Estrela do Norte 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 5 (2-3) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2022-03-12 | 2 Vitoria ES |
3 - 2
4 - 2
|
Estrela do Norte 3 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2020-02-12 | 1 3 Estrela do Norte |
0 - 0
1 - 2
|
Vitoria ES 2 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Vitoria ES Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie D | 2023-08-05 | 6 Ceilandia |
2 - 0
3 - 0
|
Vitoria ES 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie D | 2023-07-30 | 4 Vitoria ES |
1 - 0
1 - 0
|
Ceilandia 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie D | 2023-07-15 | 1 Vitoria ES |
0 - 1
3 - 1
|
Santo Andre 5 1 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Serie D | 2023-07-09 | 2 Vitoria ES |
1 - 0
2 - 0
|
Real Noroeste 4 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie D | 2023-07-04 | 3 Democrata GV |
0 - 1
4 - 2
|
Vitoria ES 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Serie D | 2023-06-24 | 2 Athletic Club MG |
0 - 0
0 - 0
|
Vitoria ES 3 | R | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie D | 2023-06-17 | 1 Vitoria ES |
0 - 1
0 - 1
|
Portuguesa RJ 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie D | 2023-06-14 | 4 Nova Iguacu |
2 - 0
3 - 2
|
Vitoria ES 5 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie D | 2023-06-10 | 4 Vitoria ES |
0 - 1
3 - 2
|
Nova Iguacu 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
12-5 (17) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie D | 2023-06-08 | 1 4 Portuguesa RJ |
3 - 1
3 - 2
|
Vitoria ES 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie D | 2023-06-03 | 1 Vitoria ES |
0 - 2
1 - 2
|
Athletic Club MG 4 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Serie D | 2023-05-27 | 5 Vitoria ES |
1 - 0
3 - 1
|
Democrata GV 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
8-7 (15) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie D | 2023-05-20 | 6 Real Noroeste ES |
0 - 0
0 - 2
|
Vitoria ES 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Serie D | 2023-05-13 | 3 Santo Andre |
1 - 0
1 - 0
|
Vitoria ES 3 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie D | 2023-05-06 | 5 Vitoria ES |
0 - 0
1 - 1
|
Resende 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-04-08 | 1 Vitoria ES |
0 - 0
2 - 0
|
Nova Venecia 1 1 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-5 (16) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-04-01 | 3 Nova Venecia |
1 - 0
3 - 1
|
Vitoria ES 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
11-7 (18) | 5-5 (10) | 4 (2-2) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-03-26 | 3 Vitoria ES |
0 - 2
1 - 2
|
Estrela do Norte 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-03-20 | 3 Estrela do Norte |
0 - 1
1 - 2
|
Vitoria ES 6 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-03-04 | 1 Vitoria ES |
2 - 0
2 - 0
|
Real Noroeste 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-02-26 | 1 Vitoria ES |
0 - 0
0 - 1
|
Rio Branco ES 5 | P | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-1 (13) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2023-02-24 | 6 Vitoria ES |
0 - 0
0 - 1
|
Remo 6 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-4 (7) | 5 (2-3) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-02-16 | 4 Nova Venecia |
2 - 1
2 - 1
|
Vitoria ES 4 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-02-12 | 2 Vitoria ES |
1 - 2
2 - 2
|
Serra 5 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-6 (14) | 7-4 (11) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-02-06 | 5 Estrela do Norte |
0 - 1
1 - 3
|
Vitoria ES 4 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-02-02 | 4 Vitoria ES |
1 - 0
2 - 1
|
Vilavelhense 3 | V | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-01-25 | 3 Porto Vitoria |
0 - 2
1 - 3
|
Vitoria ES 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-01-21 | 2 Vitoria ES |
1 - 0
2 - 0
|
Desportiva Ferroviaria 6 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-07-30 | 4 Rio Branco AC |
0 - 1
1 - 1
|
Vitoria ES 4 | R | 0.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2022-07-23 | Vitoria ES |
1 - 0
1 - 1
|
Estrela do Norte 1 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-7 (15) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Estrela do Norte Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-03-26 | 3 Vitoria ES |
0 - 2
1 - 2
|
Estrela do Norte 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-03-20 | 3 Estrela do Norte |
0 - 1
1 - 2
|
Vitoria ES 6 | P | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-03-11 | 1 2 Real Noroeste |
1 - 0
3 - 2
|
Estrela do Norte 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-03-06 | 1 Estrela do Norte |
0 - 0
1 - 0
|
Vilavelhense 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-02-23 | Porto Vitoria |
0 - 0
1 - 0
|
Estrela do Norte 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-02-16 | Estrela do Norte |
0 - 0
1 - 1
|
Desportiva Ferroviaria 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-02-09 | 3 CA Itapemirim |
0 - 0
0 - 2
|
Estrela do Norte 1 1 | V | +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-02-06 | 5 Estrela do Norte |
0 - 1
1 - 3
|
Vitoria ES 4 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-01-31 | 3 Rio Branco ES |
1 - 0
2 - 1
|
Estrela do Norte 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-01-26 | 4 Estrela do Norte |
1 - 0
1 - 0
|
Nova Venecia FC | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2023-01-19 | 1 Serra |
1 - 0
1 - 0
|
Estrela do Norte 2 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-07-23 | Vitoria ES |
1 - 0
1 - 1
|
Estrela do Norte 1 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-7 (15) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-07-16 | 2 Estrela do Norte |
0 - 1
0 - 2
|
Vitoria ES 3 | P | 0.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2022-07-09 | 2 Desportiva Ferroviaria |
0 - 0
0 - 0
|
Estrela do Norte 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-07-04 | 4 Estrela do Norte |
0 - 0
0 - 0
|
Desportiva Ferroviaria 4 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-06-25 | 3 Vitoria ES |
2 - 0
2 - 0
|
Estrela do Norte 5 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-06-18 | Estrela do Norte |
0 - 0
0 - 1
|
Pinheiros 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-06-04 | 5 Estrela do Norte |
0 - 0
1 - 0
|
Vilavelhense 4 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-05-28 | 2 Aster Brasil FC |
1 - 1
1 - 2
|
Estrela do Norte 1 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2022-05-26 | 3 Estrela do Norte |
1 - 0
1 - 0
|
Nova Venecia FC 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Zápasy | 2022-05-17 | 2 Gremio Esportivo Laranjeiras |
0 - 0
0 - 5
|
Estrela do Norte 1 | V | +2.0 | Více |
|
2-10 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2022-04-07 | 4 Estrela do Norte |
0 - 3
1 - 4
|
Vitoria ES 1 | P | -0.5 | Více |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2022-04-02 | 1 Vitoria ES |
1 - 0
2 - 0
|
Estrela do Norte 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 5 (2-3) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2022-03-26 | 1 2 Estrela do Norte |
1 - 0
1 - 1
|
Real Noroeste ES 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
4-8 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2022-03-19 | 4 Desportiva Ferroviaria |
0 - 0
0 - 0
|
Estrela do Norte 4 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2022-03-12 | 2 Vitoria ES |
3 - 2
4 - 2
|
Estrela do Norte 3 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2022-03-07 | 2 Estrela do Norte |
0 - 1
1 - 2
|
Nova Venecia FC 2 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2022-02-25 | 2 Vilavelhense |
0 - 1
0 - 4
|
Estrela do Norte 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
12-3 (15) | 7-2 (9) | 6 (6-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2022-02-21 | 1 Estrela do Norte |
1 - 0
3 - 0
|
CTE Colatina 3 | V | -2.5 | Méně | 13.0 | Méně |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Capixaba | 2022-02-13 | 3 Rio Branco VN |
0 - 1
1 - 1
|
Estrela do Norte 8 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.615 | 3.6 | 4.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 5 - 3
Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 1 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: , Góly:
-
6' - 1st Corner - Vitoria ES -
17' - 1st Yellow Card - Estrela do Norte -
19' - 2nd Corner - Vitoria ES -
40' - 3rd Corner - Estrela do Norte -
42' - 4th Corner - Vitoria ES - Race to 3 Corners - Vitoria ES
-
43' - 1st Goal - Vitoria ES -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 2nd Yellow Card - Estrela do Norte -
49' - 5th Corner - Vitoria ES -
56' - 6th Corner - Vitoria ES - Race to 5 Corners - Vitoria ES
-
57' - 7th Corner - Estrela do Norte -
58' - 2nd Goal - Vitoria ES -
64' - 3rd Yellow Card - Estrela do Norte -
68' - 4th Yellow Card - Vitoria ES -
89' - 8th Corner - Estrela do Norte -
2-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

