so, Oct 17, 2026 · 13:45
NejstaršíNedávné
PPRPPP
4.00
3.25
1.80
NedávnéNejstarší
VRRVVR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.5
Cannes
Villefranche vs Cannes Profil týmů
52Celkem
VillefrancheFrancie - League 3 · Síla v porovnání s 21 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaRohy získanéSlabá stránkaObrana
RPVPPPRPPPNedávnéPokles-0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/10
90Celkem
CannesFrancie - League 3 · Síla v porovnání s 21 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaObranaSlabá stránkaÚtok
VVRRRVVRRVNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje7/10
Tým druhého poločasuČisté konto v 6 z posledních 10
Villefranche vs Cannes Fakta o zápasu
Villefranche
1V-2R-7P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 24 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 2.4 proti. Výhry 10%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 10%1
Remíza 20%2
Prohra 70%7
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 30%3
Neplatné 0%0
Prohra 70%7
Cannes
4V-6R-0P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 0.9 proti. Výhry 40%, AH výhra 70%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 60%6
Prohra 0%0
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 70%7
Neplatné 0%0
Prohra 30%3
Poslední
| Villefranche | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Cannes | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Villefranche | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Cannes | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.68,
Sm. odch.: 1.77, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Villefranche vs Cannes Časové rozložení gólů/rohů
Villefranche vs Cannes Vzájemné zápasy
Villefranche vs Cannes Zobrazit celé H2H →| Villefranche Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Pohár | 2024-10-12 | 2 Cannes |
1 - 0
2 - 1
|
Villefranche 1 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Villefranche Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - League 3 | 2026-10-03 | 1 Amiens |
0 - 0
3 - 0
|
Villefranche 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2026-09-26 | 1 Villefranche |
1 - 1
1 - 2
|
Versailles 4 | P | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2026-09-19 | 2 Le Puy |
3 - 1
4 - 1
|
Villefranche 1 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2026-09-12 | 4 Villefranche |
0 - 0
0 - 0
|
La Roche VF 5 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2026-09-05 | 3 FC Fleury 91 |
3 - 0
6 - 1
|
Villefranche 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2026-08-29 | 3 Villefranche |
0 - 0
0 - 2
|
Rouen 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2026-08-20 | 2 Concarneau |
1 - 0
2 - 0
|
Villefranche 3 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Francie - League 3 | 2026-08-14 | 4 Villefranche |
2 - 0
2 - 0
|
Paris 13 Atletico 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Francie - League 3 | 2026-08-07 | 1 Bourg-Peronnas |
1 - 0
3 - 2
|
Villefranche 2 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francie - League 3 | 2026-05-15 | Concarneau |
1 - 1
2 - 2
|
Villefranche 2 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-7 (9) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Francie - League 3 | 2026-05-02 | 3 Bourg-Peronnas |
0 - 0
1 - 0
|
Villefranche 3 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-11 (18) | 5-6 (11) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2026-04-24 | 1 Caen |
2 - 0
3 - 0
|
Villefranche 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - League 3 | 2026-04-17 | 1 Villefranche |
2 - 0
3 - 1
|
Paris 13 Atletico 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
3-7 (10) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Francie - League 3 | 2026-04-10 | 2 Stade Briochin |
0 - 0
0 - 0
|
Villefranche 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-3 (15) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Francie - League 3 | 2026-04-03 | 1 1 Villefranche |
2 - 0
2 - 1
|
Rouen 4 | V | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
4-11 (15) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Francie - League 3 | 2026-03-20 | 1 Villefranche |
0 - 3
2 - 3
|
Le Puy 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Francie - League 3 | 2026-03-13 | 4 Chateauroux |
0 - 0
0 - 1
|
Villefranche 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francie - League 3 | 2026-03-06 | 1 2 Villefranche |
2 - 1
2 - 3
|
Valenciennes 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Francie - League 3 | 2026-02-27 | 3 Sochaux |
2 - 0
2 - 1
|
Villefranche 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Francie - League 3 | 2026-02-20 | Villefranche |
0 - 1
1 - 2
|
Dijon | P | +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2026-02-13 | 4 FC Fleury 91 |
0 - 0
2 - 2
|
Villefranche 3 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
8-6 (14) | 7-5 (12) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Francie - League 3 | 2026-02-06 | 1 Villefranche |
0 - 0
1 - 0
|
Versailles 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Francie - League 3 | 2026-01-30 | 2 US Quevilly |
0 - 1
1 - 2
|
Villefranche 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 5 (3-2) | 2 (2-0) |
| Francie - League 3 | 2026-01-23 | 1 3 Villefranche |
1 - 1
2 - 1
|
Aubagne Air Bel 2 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-9 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Francie - League 3 | 2025-12-12 | 2 Villefranche |
0 - 0
0 - 1
|
Bourg-Peronnas 4 | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Francie - League 3 | 2025-12-05 | 1 Villefranche |
1 - 1
1 - 1
|
Caen 5 | R | +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francie - League 3 | 2025-11-21 | 1 Paris 13 Atletico |
0 - 0
1 - 0
|
Villefranche 2 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2025-11-07 | 3 Villefranche |
1 - 1
3 - 1
|
Stade Briochin | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Francie - League 3 | 2025-11-01 | 2 Rouen |
1 - 1
2 - 1
|
Villefranche 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Francie - League 3 | 2025-10-21 | 1 Villefranche |
1 - 1
1 - 2
|
US Orleans 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-6 (13) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Cannes Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - League 3 | 2026-10-03 | 3 Cannes |
1 - 1
3 - 1
|
US Quevilly 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2026-09-26 | 3 US Orleans |
0 - 0
0 - 0
|
Cannes 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2026-09-10 | 1 1 Cannes |
0 - 0
0 - 0
|
Amiens 3 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2026-09-05 | 2 Versailles |
0 - 1
0 - 3
|
Cannes 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2026-08-29 | 2 Cannes |
1 - 0
2 - 0
|
Le Puy | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2026-08-20 | 1 La Roche VF |
1 - 0
1 - 1
|
Cannes | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Francie - League 3 | 2026-08-14 | Cannes |
0 - 1
1 - 1
|
FC Fleury 91 2 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Francie - League 3 | 2026-08-07 | 1 Rouen |
0 - 0
0 - 0
|
Cannes 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2026-07-26 | 1 Cannes |
0 - 2
3 - 3
|
Roma 2 1 | R | +2.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-07-22 | 1 Montpellier |
2 - 2
3 - 4
|
Cannes 2 | V | -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
9-4 (13) | 8-1 (9) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Francie - Championnat National | 2026-05-16 | 2 Cannes |
0 - 0
2 - 0
|
US Lusitanos Saint-Maur 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Francie - Championnat National | 2026-05-09 | Rousset-Ste Victoire |
0 - 1
1 - 3
|
Cannes | V | +2.0, +2.5 | Více |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Francie - Championnat National | 2026-05-01 | 1 Cannes |
1 - 1
2 - 1
|
GOAL FC 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Francie - Championnat National | 2026-04-17 | 2 Cannes |
1 - 0
3 - 0
|
Creteil 1 1 | V | -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Francie - Championnat National | 2026-04-11 | 4 Grasse |
1 - 1
1 - 3
|
Cannes 3 | V | +0.5 | Více |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Championnat National | 2026-04-03 | 2 Cannes |
0 - 0
1 - 0
|
FC 93 Bobigny | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Championnat National | 2026-03-28 | 1 Sporting Club Toulon |
3 - 2
4 - 2
|
Cannes 1 | P | +0.5 | Více |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2026-03-21 | Cannes |
3 - 0
4 - 0
|
Frejus | V | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Championnat National | 2026-03-14 | 3 Rumilly Vallieres |
1 - 1
1 - 1
|
Cannes 3 1 | R | 0.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Francie - Championnat National | 2026-03-06 | 1 1 Cannes |
0 - 1
3 - 1
|
Limonest 5 | V | -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francie - Championnat National | 2026-02-14 | 1 2 Cannes |
1 - 1
2 - 1
|
Andrezieux 6 1 | V | -1.0 | Více |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2026-02-06 | 2 Cannes |
0 - 1
3 - 2
|
Saint Priest 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
10-4 (14) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 5 (2-3) | ||
| Francie - Championnat National | 2026-01-17 | 1 Cannes |
1 - 0
3 - 0
|
Rousset-Ste Victoire 1 | V | -2.0 | Méně |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2025-12-13 | 2 Cannes |
0 - 0
0 - 0
|
Nimes 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-3 (14) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 4 (4-0) |
| Francie - Championnat National | 2025-12-05 | 1 Creteil |
0 - 0
0 - 0
|
Cannes 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francie - Championnat National | 2025-11-22 | 1 Cannes |
0 - 0
3 - 1
|
Grasse | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Pohár | 2025-11-14 | 1 Cannes |
1 - 2
1 - 2
|
Annecy 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Francie - Championnat National | 2025-11-07 | 2 FC 93 Bobigny |
0 - 1
0 - 1
|
Cannes 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 5 (3-2) | ||
| Francie - Championnat National | 2025-11-01 | 1 Cannes |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting Club Toulon 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Francie - Championnat National | 2025-10-03 | 2 Cannes |
0 - 2
0 - 3
|
Rumilly Vallieres 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 4 | 3.25 | 1.8 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.5) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: +0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

