Vilaverdense vs AVS Profil týmů
Vilaverdense vs AVS Fakta o zápasu
4V-1R-5P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.6 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 20%.
6V-0R-4P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.8 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 80%, rohy Over 60%.
| Vilaverdense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| AVS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Vilaverdense | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| AVS | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Vilaverdense vs AVS Časové rozložení gólů/rohů
Vilaverdense vs AVS Vzájemné zápasy
Vilaverdense vs AVS Zobrazit celé H2H →| Vilaverdense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-09-16 | 1 AVS |
1 - 0
2 - 0
|
Vilaverdense 3 | P | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Vilaverdense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2024-02-10 | 2 Nacional |
2 - 1
3 - 2
|
Vilaverdense 2 | P | -1.0 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2024-02-02 | 5 Vilaverdense |
0 - 1
1 - 1
|
Santa Clara 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2024-01-28 | 4 UD Oliveirense |
0 - 0
0 - 1
|
Vilaverdense 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2024-01-19 | 2 Vilaverdense |
0 - 1
0 - 2
|
Academico Viseu 2 | P | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2024-01-14 | 1 Vilaverdense |
0 - 1
2 - 1
|
Feirense 2 | V | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2024-01-06 | 2 Penafiel |
2 - 0
2 - 1
|
Vilaverdense 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 6 (1-5) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-12-21 | 2 Torreense |
1 - 1
3 - 1
|
Vilaverdense 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-12-17 | 2 Vilaverdense |
1 - 0
1 - 0
|
Leixoes 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-12-10 | 2 Maritimo |
1 - 0
4 - 0
|
Vilaverdense 2 | P | -1.0, -1.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-12-01 | 3 Vilaverdense |
1 - 0
1 - 0
|
UD Leiria 2 | V | +0.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
1-10 (11) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Pohár | 2023-11-25 | Guimaraes |
2 - 0
4 - 1
|
Vilaverdense | P | -2.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-11-18 | 3 CD Mafra |
1 - 0
1 - 0
|
Vilaverdense 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-11-12 | 4 Vilaverdense |
1 - 1
1 - 2
|
Tondela 1 | P | +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-11-04 | 1 5 CF Os Belenenses |
0 - 1
0 - 2
|
Vilaverdense 6 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-10-30 | 1 Vilaverdense |
0 - 1
0 - 5
|
FC Porto B | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Portugalsko - Pohár | 2023-10-22 | 3 Vilaverdense |
0 - 0
3 - 2
|
SC Farense 1 | V | +1.5 | Více | 11.5 | Více |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-10-07 | 1 Pacos Ferreira |
0 - 0
2 - 0
|
Vilaverdense 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 12.0 | Více |
|
6-9 (15) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-09-29 | 3 Vilaverdense |
0 - 3
1 - 4
|
Benfica B 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-09-16 | 1 AVS |
1 - 0
2 - 0
|
Vilaverdense 3 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-09-03 | 4 Vilaverdense |
0 - 1
1 - 2
|
Nacional 4 | P | -0.5 | Více | 11.5 | Více |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-08-27 | 3 Santa Clara |
1 - 0
2 - 0
|
Vilaverdense 4 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-08-20 | 4 Vilaverdense |
0 - 1
1 - 2
|
UD Oliveirense 5 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-08-13 | 1 2 Academico Viseu |
0 - 0
1 - 1
|
Vilaverdense 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Ligový pohár | 2023-07-23 | 4 Vilaverdense |
0 - 2
0 - 2
|
Casa Pia 1 | P | +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga - Play-off | 2023-06-11 | 1 2 Belenenses SAD |
0 - 1
0 - 1
|
Vilaverdense 5 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga - Play-off | 2023-06-03 | 1 3 Vilaverdense |
1 - 1
1 - 1
|
Belenenses SAD 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Liga 3 | 2023-05-21 | 2 Vilaverdense |
1 - 0
2 - 1
|
Braga B 2 | V | -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 4 (1-3) |
| Portugalsko - Liga 3 | 2023-05-14 | 1 Braga B |
0 - 1
0 - 2
|
Vilaverdense 1 | V | 0.0 | Méně |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Portugalsko - Liga 3 | 2023-05-06 | 1 Vilaverdense |
1 - 0
5 - 0
|
Amora 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugalsko - Liga 3 | 2023-04-30 | 2 AD Sanjoanense |
0 - 0
0 - 0
|
Vilaverdense 5 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-11 (20) | 6-5 (11) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| AVS Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2024-02-11 | 1 2 AVS |
1 - 0
2 - 1
|
UD Leiria 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2024-02-03 | 2 Torreense |
0 - 1
2 - 1
|
AVS 4 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2024-01-28 | 4 AVS |
2 - 2
3 - 2
|
Maritimo 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2024-01-20 | 1 CF Os Belenenses |
1 - 1
1 - 3
|
AVS 1 | V | +0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2024-01-14 | 2 Tondela |
1 - 1
3 - 2
|
AVS 3 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2024-01-07 | 1 AVS |
0 - 2
1 - 3
|
Leixoes 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-12-31 | 2 CD Mafra |
0 - 2
0 - 2
|
AVS 2 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-9 (18) | 4-6 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Ligový pohár | 2023-12-21 | 1 Benfica |
2 - 1
4 - 1
|
AVS 5 | P | -2.0, -2.5 | Více | 11.0 | Více |
|
8-6 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-12-16 | 2 AVS |
1 - 0
2 - 0
|
Pacos Ferreira 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
6-6 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-12-09 | 1 FC Porto B |
0 - 1
2 - 3
|
AVS 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
11-4 (15) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-12-02 | 6 AVS |
1 - 0
1 - 0
|
Benfica B 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-11-19 | 5 AVS |
0 - 1
0 - 1
|
Nacional 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
11-8 (19) | 7-5 (12) | 4 (3-1) | 4 (3-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-11-11 | 3 Santa Clara |
0 - 1
2 - 1
|
AVS 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-11-05 | 3 AVS |
0 - 0
0 - 1
|
UD Oliveirense 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
13-2 (15) | 7-1 (8) | 5 (4-1) | 4 (3-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-10-29 | 2 Feirense |
1 - 1
1 - 2
|
AVS 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-8 (13) | 2-8 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2023-10-22 | 7 Dumiense |
1 - 0
1 - 0
|
AVS 3 | P | +2.0, +2.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
2-12 (14) | 1-7 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-10-09 | 2 AVS |
1 - 0
1 - 0
|
Penafiel 1 | V | -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
4-11 (15) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-10-01 | Academico Viseu |
0 - 0
1 - 2
|
AVS 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 7-3 (10) | 5 (4-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Ligový pohár | 2023-09-26 | 1 2 AVS |
0 - 1
1 - 2
|
FC Arouca 1 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2023-09-23 | 2 Louletano DC |
0 - 0
0 - 1
|
AVS 3 1 | V | +1.5, +2.0 | Méně |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-09-16 | 1 AVS |
1 - 0
2 - 0
|
Vilaverdense 3 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-09-02 | 2 UD Leiria |
0 - 1
1 - 2
|
AVS 7 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-08-27 | 4 AVS |
0 - 0
0 - 0
|
Torreense 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-08-18 | 5 Maritimo |
0 - 0
0 - 1
|
AVS 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2023-08-12 | 3 AVS |
1 - 0
1 - 0
|
CF Os Belenenses 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-08-05 | 1 Valladolid |
3 - 2
3 - 3
|
AVS 4 | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Portugalsko - Ligový pohár | 2023-07-28 | 3 AVS |
1 - 0
1 - 0
|
Vizela 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
9-5 (14) | 6-4 (10) | 6 (4-2) | 1 (1-0) | ||
| Portugalsko - Ligový pohár | 2023-07-22 | 1 2 AVS |
1 - 0
1 - 1
|
Chaves 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-07-15 | AVS |
0 - 0
0 - 0
|
Chaves | R | +0.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 4.2 | 3.6 | 1.727 |
| Poločas | 4.75 | 2.2 | 2.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.75) | Domácí@1.825 | Hosté@2.025 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 3 , Roh: 4 - 8
Roh: 11.0 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 2 , Roh: 1 - 4 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0
-
3' - 1st Corner - AVS -
11' - 2nd Corner - AVS -
11' - 1st Goal - AVS -
25' - 2nd Goal - AVS -
32' - 1st Yellow Card - AVS -
36' - 2nd Yellow Card - AVS -
43' - 3rd Corner - AVS - Race to 3 Corners - AVS
-
44' - 4th Corner - AVS -
45+1' - 5th Corner - Vilaverdense -
0-2 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - Vilaverdense -
53' - 3rd Goal - Vilaverdense -
58' - 7th Corner - AVS - Race to 5 Corners - AVS
-
59' - 8th Corner - AVS -
66' - 9th Corner - Vilaverdense -
73' - 3rd Yellow Card - AVS - Race to 7 Corners - AVS
-
83' - 10th Corner - AVS -
85' - 11th Corner - Vilaverdense -
89' - 4th Goal - Vilaverdense -
90+2' - 12th Corner - AVS -
90+2' - 5th Goal - AVS -
90+3' - 4th Yellow Card - AVS -
90+4' - 5th Yellow Card - AVS -
90+8' - 6th Yellow Card - Vilaverdense -
2-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

