VIFK vs JBK Fakta o zápasu
2V-2R-6P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.8 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 20%, rohy Over 50%.
9V-1R-0P v posledních 10 zápasech, s 38 vstřelenými a 7 inkasovanými góly. Průměr gólů: 3.8 pro, 0.7 proti. Výhry 90%, AH výhra 66%, góly Over 80%, rohy Over 10%.
Fotbalové predikce: Góly Under 3.25, Rohy Over 10.0, JBK +0.5 (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
| VIFK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| JBK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| VIFK | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| JBK | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Celkem– zápasů | Hosté– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
VIFK vs JBK Časové rozložení gólů/rohů
VIFK vs JBK Vzájemné zápasy
VIFK vs JBK Zobrazit celé H2H →Žádná data
| VIFK Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2017-05-13 | 2 VIFK |
1 - 0
2 - 0
|
TP-47 4 1 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2017-04-29 | 1 VIFK |
1 - 1
1 - 1
|
JS Hercules 5 | R | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-09-25 | 4 VIFK |
0 - 1
1 - 2
|
JS Hercules 4 | P | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-09-11 | 1 VIFK |
0 - 1
1 - 2
|
AC Kajaani | P | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-09-03 | 4 MuSa |
1 - 1
2 - 1
|
VIFK 4 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-08-20 | 1 VIFK |
0 - 1
0 - 2
|
OPS-JP 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-08-14 | 3 TP-47 |
2 - 0
2 - 0
|
VIFK 1 | P | -0.5 | Méně |
|
4-10 (14) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-07-17 | 2 VIFK |
0 - 2
0 - 2
|
Narpes Kraft 2 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
15-2 (17) | 10-1 (11) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-07-10 | 1 VIFK |
1 - 1
2 - 2
|
GBK | R | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-07-03 | 2 JS Hercules |
3 - 1
3 - 5
|
VIFK 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-06-18 | 4 VIFK |
0 - 1
0 - 3
|
MuSa | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-06-12 | VIFK |
2 - 0
5 - 0
|
FC Santa Claus 1 | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-06-03 | 2 3 OPS-JP |
3 - 1
4 - 3
|
VIFK 4 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
14-3 (17) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-05-28 | 3 VIFK |
0 - 1
1 - 2
|
TP-47 5 | P | -0.5 | Méně |
|
7-5 (12) | 6-3 (9) | 4 (4-0) | 3 (1-2) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-05-14 | 2 VIFK |
2 - 1
2 - 1
|
PPT 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Push |
|
5-3 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2016-05-05 | VIFK |
1 - 0
5 - 1
|
Virkia 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-04-28 | 1 TPV |
0 - 0
0 - 1
|
VIFK | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
10-0 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-10-17 | 1 FC Haka |
2 - 2
7 - 4
|
VIFK 3 1 | P | -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-10-10 | 3 VIFK |
0 - 3
2 - 4
|
PS Kemi 1 | P | +1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-10-03 | TPS |
2 - 1
3 - 1
|
VIFK | P | -2.0 | Více |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-09-27 | 2 VIFK |
0 - 1
1 - 2
|
FC Jazz 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
7-6 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-09-19 | 1 JJK |
1 - 0
5 - 0
|
VIFK 3 | P | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-09-12 | 2 AC Oulu |
1 - 0
1 - 0
|
VIFK 2 | P | -1.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-09-05 | 2 VIFK |
0 - 0
1 - 0
|
MP 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-10 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-08-29 | 1 PK-35 |
0 - 0
4 - 0
|
VIFK 1 | P | -1.5, -2.0 | Více |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-08-22 | 1 3 VIFK |
1 - 1
1 - 1
|
EIF 1 | R | 0.0 | Méně |
|
2-8 (10) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-08-16 | 4 VIFK |
0 - 1
1 - 1
|
FC Haka 1 | R | +1.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-08-02 | 3 VIFK |
1 - 2
1 - 5
|
TPS 1 | P | +1.0 | Více |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-07-24 | 2 FC Jazz |
2 - 0
5 - 1
|
VIFK 5 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-07-20 | 3 VIFK |
1 - 0
1 - 2
|
JJK 1 | P | +1.0 | Více |
|
11-9 (20) | 5-5 (10) | 4 (1-3) | 3 (2-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| JBK Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2017-04-29 | JBK |
3 - 0
4 - 0
|
PK-37 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Finsko - Kolmonen | 2016-09-10 | 1 JBK |
2 - 1
4 - 1
|
HBK 2 | V | -4.0 | Méně |
|
||||||
| Finsko - Kolmonen | 2016-09-07 | 1 KPV Akatemia |
0 - 1
2 - 2
|
JBK 3 | R | +1.5, +2.0 | Více |
|
||||||
| Finsko - Kolmonen | 2016-08-31 | JBK |
1 - 0
5 - 0
|
FC Jukola 2 | V | -1.5, -2.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Finsko - Kolmonen | 2016-08-25 | Esse IK |
0 - 1
1 - 3
|
JBK 1 | V | Více |
|
|||||||
| Finsko - Kolmonen | 2016-08-20 | 1 JBK |
2 - 1
6 - 1
|
Norrvalla FF 2 | V | -2.5 | Více |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finsko - Kolmonen | 2016-08-05 | 2 JBK |
1 - 0
2 - 0
|
SJK II 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Kolmonen | 2016-07-26 | 1 JBK |
3 - 1
4 - 1
|
KPS 3 1 | V | -2.0, -2.5 | Více |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finsko - Kolmonen | 2016-06-29 | 1 VPS-J |
0 - 0
0 - 1
|
JBK 2 | V | +1.0 | Méně |
|
2-9 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Kolmonen | 2016-06-14 | 2 JBK |
3 - 0
7 - 1
|
KPV Akatemia 1 | V | -2.5 | Více |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Kolmonen | 2016-06-07 | FC Jukola |
0 - 1
0 - 2
|
JBK 1 | V | +0.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Kolmonen | 2016-05-15 | 1 SJK II |
0 - 1
0 - 2
|
JBK 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Finsko - Pohár | 2016-03-12 | 1 1 JBK |
0 - 2
1 - 5
|
AC Kajaani 1 | P | +1.0 | Více |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-09-25 | JBK |
0 - 1
1 - 1
|
GBK 2 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-08-31 | 2 SJK II |
0 - 1
0 - 3
|
JBK 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
10-4 (14) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-08-22 | KPV |
2 - 0
5 - 0
|
JBK | P | -1.5, -2.0 | Více |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-08-16 | 1 JBK |
2 - 0
6 - 1
|
OPS-JP 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (0-4) | ||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-08-08 | 3 FC Kiisto |
0 - 0
1 - 1
|
JBK 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-08-05 | 1 JBK |
0 - 2
2 - 4
|
YPA | P | +0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-08-01 | 1 GBK |
0 - 1
1 - 2
|
JBK 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
12-3 (15) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-07-18 | 1 FC Santa Claus |
4 - 0
4 - 1
|
JBK 2 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-6 (13) | 2-6 (8) | 5 (2-3) | 3 (3-0) |
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-07-11 | 3 TP-47 |
0 - 0
0 - 0
|
JBK | R | -1.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-06-27 | 1 2 JBK |
0 - 0
1 - 3
|
KPV 4 1 | P | +1.0, +1.5 | Více |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (1-3) | ||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-06-23 | OPS-JP |
0 - 0
4 - 0
|
JBK | P | -1.0, -1.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-06-17 | 2 JBK |
0 - 0
0 - 0
|
FC Kiisto 2 | R |
|
6-8 (14) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-06-06 | JBK |
0 - 0
0 - 1
|
GBK 3 | P | +0.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-05-17 | 1 2 JBK |
0 - 0
2 - 0
|
TP-47 2 | V | +0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-05-13 | 1 SJK II |
2 - 0
3 - 1
|
JBK 4 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-05-10 | 1 KPV |
2 - 0
2 - 0
|
JBK 3 1 | P |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Finsko - Kakkonen Pohjoinen | 2015-05-02 | 1 JBK |
0 - 2
1 - 2
|
OPS-JP 4 | P | +0.5 | Více |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.15 | 4 | 2.6 |
| Poločas | 2.62 | 2.4 | 3.1 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@2.2 | Hosté@1.65 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 7 - 9
Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 0 - 1 , Roh: 5 - 3 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
1' - 1st Corner - JBK -
2' - 1st Goal - JBK -
6' - 2nd Corner - VIFK -
7' - 3rd Corner - VIFK -
8' - 4th Corner - VIFK -
10' - 5th Corner - JBK -
10' - 6th Corner - JBK -
11' - 7th Corner - VIFK -
18' - 8th Corner - VIFK -
39' - Red Card - VIFK - 0-1: First Half Score
-
53' - 2nd Goal - VIFK -
56' - 9th Corner - JBK -
57' - 10th Corner - JBK -
57' - 11th Corner - JBK -
61' - 12th Corner - VIFK -
63' - 13th Corner - JBK -
64' - 14th Corner - JBK -
68' - 1st Yellow Card - VIFK -
83' - 2nd Yellow Card - VIFK -
84' - 15th Corner - JBK -
86' - 3rd Yellow Card - JBK -
90+3' - 4th Yellow Card - JBK -
90+3' - 16th Corner - VIFK - 1-1: Second Half Score
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

