ne, Nov 3, 2019 · 14:00
NejstaršíNedávné
VPPRRV
1.62
4.20
4.75
NedávnéNejstarší
PPRPPR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
Více 9.5
Rohy celkem
-0.75
Vendsyssel FF
Vendsyssel FF vs Nykobing Profil týmů
Vendsyssel FF
VVVRVPPRRVNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje6/10
Nykobing
PPVVRPPRPPNedávnéPokles-1.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| Vendsyssel FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Nykobing | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Vendsyssel FF | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Nykobing | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.48,
Sm. odch.: 1.48, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 63%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Vendsyssel FF vs Nykobing Časové rozložení gólů/rohů
Vendsyssel FF vs Nykobing Vzájemné zápasy
Vendsyssel FF vs Nykobing Zobrazit celé H2H →| Vendsyssel FF Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - 1. divize | 2018-05-16 | 4 Vendsyssel FF |
0 - 0
1 - 1
|
Nykobing 3 | R | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - 1. divize | 2017-09-24 | Vendsyssel FF |
3 - 1
4 - 2
|
Nykobing 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2017-03-27 | 2 Nykobing |
0 - 0
1 - 2
|
Vendsyssel FF 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2016-11-02 | Vendsyssel FF |
2 - 0
3 - 1
|
Nykobing | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2016-07-31 | 1 Nykobing |
1 - 1
3 - 2
|
Vendsyssel FF 2 | P | 0.0, +0.5 | 10.0 |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Vendsyssel FF Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - 1. divize | 2019-10-25 | 3 Kolding IF |
1 - 0
1 - 2
|
Vendsyssel FF 3 | V | +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2019-10-18 | 2 Hvidovre IF |
0 - 1
1 - 1
|
Vendsyssel FF 4 | R | +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2019-10-13 | 2 Vendsyssel FF |
0 - 0
1 - 1
|
Naestved IF 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - DBU Pokalen | 2019-10-09 | 1 Vendsyssel FF |
0 - 1
0 - 2
|
FC Nordsjaelland 1 | P | +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2019-10-06 | 2 Vejle |
0 - 0
1 - 0
|
Vendsyssel FF 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2019-09-29 | 3 Vendsyssel FF |
1 - 1
2 - 1
|
HB Køge 3 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
3-10 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-09-19 | 1 Viborg |
1 - 0
1 - 1
|
Vendsyssel FF 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-09-15 | 2 Vendsyssel FF |
2 - 0
2 - 0
|
Kolding IF 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-09-01 | 1 Vendsyssel FF |
1 - 0
1 - 0
|
Hvidovre IF 2 1 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Dánsko - DBU Pokalen | 2019-08-28 | 1 Kjellerup IF |
0 - 6
0 - 9
|
Vendsyssel FF | V | +2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-08-24 | 3 Naestved IF |
2 - 0
3 - 0
|
Vendsyssel FF 2 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-08-21 | 3 Vendsyssel FF |
0 - 1
0 - 1
|
Skive 2 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-08-18 | 3 FC Roskilde |
1 - 0
2 - 0
|
Vendsyssel FF 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-08-10 | 1 Vendsyssel FF |
0 - 2
0 - 3
|
Vejle 4 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-08-04 | Vendsyssel FF |
0 - 0
0 - 1
|
Fremad Amager 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-07-28 | 3 FC Fredericia |
1 - 0
1 - 2
|
Vendsyssel FF 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-03 | Silkeborg IF |
2 - 0
3 - 0
|
Vendsyssel FF | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-9 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-06-25 | 3 BK Hacken |
0 - 2
2 - 2
|
Vendsyssel FF 1 | R | -1.0 | Více |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Dánsko - Superligaen - play-off | 2019-06-02 | 4 Vendsyssel FF |
0 - 1
2 - 2
|
Lyngby 4 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Dánsko - Superligaen - play-off | 2019-05-30 | 3 Lyngby |
2 - 1
2 - 1
|
Vendsyssel FF 4 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Dánsko - Superligaen - play-off | 2019-05-19 | 1 AC Horsens |
1 - 0
1 - 1
|
Vendsyssel FF 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Dánsko - Superligaen - play-off | 2019-05-12 | 5 Vendsyssel FF |
0 - 0
0 - 1
|
AC Horsens 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Dánsko - Superligaen | 2019-04-26 | 1 Vendsyssel FF |
0 - 0
0 - 0
|
Randers FC | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
1-13 (14) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - Superligaen | 2019-04-22 | 2 Hobro IK |
2 - 0
3 - 2
|
Vendsyssel FF 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - Superligaen | 2019-04-17 | 4 AaB |
1 - 1
1 - 1
|
Vendsyssel FF 3 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Dánsko - Superligaen | 2019-04-13 | 2 Vendsyssel FF |
1 - 0
1 - 0
|
AaB 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - Superligaen | 2019-04-06 | 2 Randers FC |
1 - 1
1 - 1
|
Vendsyssel FF 3 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - Superligaen | 2019-03-31 | Vendsyssel FF |
1 - 1
3 - 3
|
Hobro IK | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Dánsko - Superligaen | 2019-03-17 | 1 Vendsyssel FF |
0 - 0
0 - 1
|
FC Nordsjaelland 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Dánsko - Superligaen | 2019-03-09 | 4 Vejle |
0 - 1
1 - 1
|
Vendsyssel FF 3 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Nykobing Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - 1. divize | 2019-10-20 | 1 1 Nykobing |
0 - 2
0 - 5
|
FC Fredericia 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2019-10-11 | 1 Kolding IF |
2 - 0
3 - 1
|
Nykobing | P | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2019-09-28 | Skive |
2 - 1
3 - 3
|
Nykobing 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - DBU Pokalen | 2019-09-25 | 2 HB Køge |
0 - 0
1 - 0
|
Nykobing | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2019-09-15 | 1 1 FC Roskilde |
2 - 0
3 - 1
|
Nykobing 4 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - 1. divize | 2019-09-08 | 3 FC Fredericia |
0 - 1
2 - 2
|
Nykobing 2 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Dánsko - DBU Pokalen | 2019-09-03 | 1 Ledøje-Smørum Fodbold |
1 - 2
1 - 4
|
Nykobing | V | +2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-08-30 | 3 Nykobing |
1 - 2
3 - 2
|
Kolding IF 3 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-08-25 | 1 Viborg |
2 - 0
3 - 0
|
Nykobing 1 | P | -1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-08-21 | 1 2 Nykobing |
0 - 0
0 - 1
|
Naestved IF 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-9 (17) | 2-6 (8) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-08-16 | 2 Fremad Amager |
1 - 1
2 - 3
|
Nykobing | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-08-11 | 2 Nykobing |
0 - 1
2 - 2
|
Hvidovre IF 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Dánsko - DBU Pokalen | 2019-08-07 | 1 Holbæk |
0 - 1
1 - 2
|
Nykobing 3 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-08-04 | 1 Vejle |
0 - 3
2 - 4
|
Nykobing 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-07-28 | 1 Nykobing |
2 - 0
3 - 1
|
HB Køge 2 | V | 0.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-20 | Nykobing |
1 - 0
3 - 0
|
Hvidovre IF 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-13 | 1 FC Roskilde |
0 - 0
2 - 1
|
Nykobing | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Dánsko - 1. divize | 2019-05-25 | Silkeborg IF |
1 - 0
2 - 0
|
Nykobing 1 | P | -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-05-19 | 1 Nykobing |
1 - 1
3 - 3
|
FC Helsingor 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-05-12 | 3 HB Køge |
0 - 1
1 - 3
|
Nykobing | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
9-1 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-05-08 | 1 Nykobing |
0 - 0
2 - 0
|
Hvidovre IF 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - 1. divize | 2019-05-05 | 1 Thisted FC |
0 - 0
0 - 1
|
Nykobing 2 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-04-28 | 1 Nykobing |
2 - 3
2 - 4
|
Fremad Amager 2 | P | 0.0 | Více |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 1. divize | 2019-04-21 | Lyngby |
2 - 0
3 - 0
|
Nykobing 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-04-14 | 2 Nykobing |
0 - 3
0 - 5
|
FC Roskilde 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 1. divize | 2019-04-07 | 2 Viborg |
1 - 1
2 - 2
|
Nykobing 1 1 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
11-7 (18) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-03-31 | 3 Nykobing |
0 - 1
1 - 2
|
Naestved IF 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Dánsko - 1. divize | 2019-03-24 | 2 FC Fredericia |
0 - 1
2 - 1
|
Nykobing 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 1. divize | 2019-03-17 | 4 Nykobing |
1 - 1
1 - 1
|
Lyngby 1 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Dánsko - 1. divize | 2019-03-10 | 1 Nykobing |
1 - 1
1 - 1
|
HB Køge 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.615 | 4.2 | 4.75 |
| Poločas | 2.2 | 2.5 | 4.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.825 | Hosté@2.025 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 7 - 6
Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 3.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 2 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
7' - 1st Corner - Vendsyssel FF -
25' - 1st Yellow Card - Vendsyssel FF -
27' - 2nd Corner - Nykobing -
34' - 3rd Corner - Nykobing -
37' - 2nd Yellow Card - Nykobing -
38' - 3rd Yellow Card - Vendsyssel FF -
45' - 4th Corner - Vendsyssel FF -
0-0 score at the end of First Half -
51' - 4th Yellow Card - Nykobing -
57' - 5th Corner - Nykobing - Race to 3 Corners - Nykobing
-
69' - 6th Corner - Vendsyssel FF -
70' - 7th Corner - Vendsyssel FF -
75' - 8th Corner - Nykobing - Race to 5 Corners - Vendsyssel FF
-
78' - 9th Corner - Vendsyssel FF -
81' - 5th Yellow Card - Nykobing -
82' - 6th Yellow Card - Nykobing -
89' - 10th Corner - Nykobing -
89' - 11th Corner - Nykobing -
90+1' - 12th Corner - Vendsyssel FF -
90+4' - 13th Corner - Vendsyssel FF - Race to 7 Corners - Vendsyssel FF
-
0-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

