čt, Sep 28, 2023 · 16:00
NejstaršíNedávné
RRVPVR
1.14
6.50
15.00
NedávnéNejstarší
PPPPRP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
-2.0
US Souf U21
US Souf U21 vs MC Oran U21 Profil týmů
US Souf U21
VRPVRRVPVRNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
MC Oran U21
PPPPPRPPPPNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje2/10
Poslední
| US Souf U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| MC Oran U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| US Souf U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| MC Oran U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.35,
Sm. odch.: 1.75, Medián: 3,
Modus: 4,
Více: 59%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
US Souf U21 vs MC Oran U21 Časové rozložení gólů/rohů
US Souf U21 vs MC Oran U21 Vzájemné zápasy
US Souf U21 vs MC Oran U21 Zobrazit celé H2H →Žádná data
| US Souf U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-09-21 | 2 US Biskra U21 |
1 - 1
1 - 1
|
US Souf U21 4 | R | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-09-14 | 2 US Souf U21 |
0 - 0
2 - 0
|
CR Belouizdad U21 3 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-05-06 | 3 MO Constantine U21 |
1 - 0
1 - 0
|
US Souf U21 3 | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-04-08 | USM El Harrach U21 |
2 - 3
3 - 4
|
US Souf U21 2 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-03-04 | 2 CA Batna U21 |
0 - 0
0 - 0
|
US Souf U21 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-01-07 | IB Khemis El Khechna U21 |
0 - 0
0 - 0
|
US Souf U21 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
10-1 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-12-09 | 2 USM Annaba U21 |
1 - 1
1 - 2
|
US Souf U21 5 | V | +0.5 | Více |
|
11-4 (15) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-11-19 | 1 3 NRB Teleghma U21 |
1 - 0
2 - 1
|
US Souf U21 3 | P | +0.5 | Více |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-10-22 | 1 JS Bordj Menaïel U21 |
1 - 0
1 - 1
|
US Souf U21 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-8 (15) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-10-14 | 1 AS Ain M'lila U21 |
0 - 1
1 - 2
|
US Souf U21 4 | V | -0.5 | Více |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-10-07 | 1 ES Sour Ghozlane U21 |
0 - 1
1 - 1
|
US Souf U21 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| MC Oran U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-09-22 | 1 MC Oran U21 |
0 - 3
2 - 4
|
JS Saoura U21 2 | P | +1.0, +1.5 | Více |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-09-14 | 1 ASO Chlef U21 |
2 - 0
2 - 0
|
MC Oran U21 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-06-18 | MC Oran U21 |
0 - 3
1 - 3
|
ES Setif U21 | P | +1.5 | Více |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-06-12 | MC Oran U21 |
0 - 0
0 - 1
|
MC El Bayadh U21 1 | P | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-05-29 | 3 MC Oran U21 |
0 - 0
0 - 0
|
HB Chelghoum Laid U21 2 | R | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-05-16 | JS Kabylie U21 |
6 - 0
8 - 0
|
MC Oran U21 1 | P | -2.5, -3.0 | Více |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-04-06 | 1 2 MC Oran U21 |
1 - 1
1 - 2
|
USM Khenchela U21 4 1 | P | +1.0 | Více |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-03-30 | 3 USM Alger U21 |
2 - 0
4 - 0
|
MC Oran U21 1 | P | -3.0 | Více |
|
5-1 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-03-16 | MC Oran U21 |
0 - 0
0 - 2
|
CS Constantine U21 4 | P | +2.5, +3.0 | Méně |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-03-11 | 1 ASO Chlef U21 |
1 - 0
3 - 0
|
MC Oran U21 2 | P | -1.5 | Push |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Pohár U21 | 2023-03-07 | CR Belouizdad U21 |
1 - 0
3 - 0
|
MC Oran U21 1 | P | -2.5, -3.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-02-23 | MC Oran U21 |
0 - 0
0 - 4
|
CR Belouizdad U21 | P | +2.5 | Více |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-02-16 | 4 NC Magra U21 |
1 - 0
4 - 1
|
MC Oran U21 3 1 | P | -1.5, -2.0 | Více |
|
12-4 (16) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2023-02-09 | MC Oran U21 |
1 - 0
1 - 0
|
RC Arba U21 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
4-0 (4) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-12-23 | MC Oran U21 |
0 - 2
0 - 3
|
US Biskra U21 1 | P | +1.0 | Více |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-12-16 | 1 1 JS Saoura U21 |
2 - 1
5 - 1
|
MC Oran U21 2 | P | -3.0, -3.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-12-10 | 3 MC Oran U21 |
0 - 2
0 - 6
|
MC Alger U21 2 | P | +1.5 | Více |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-12-03 | 1 ES Setif U21 |
2 - 0
2 - 1
|
MC Oran U21 1 | P | -2.0 | Méně |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-11-12 | 2 MC El Bayadh U21 |
1 - 0
3 - 0
|
MC Oran U21 | P | -1.5, -2.0 | Push |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-11-05 | MC Oran U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Paradou AC U21 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-10-20 | 2 HB Chelghoum Laid U21 |
0 - 0
3 - 0
|
MC Oran U21 2 | P | -0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-10-13 | 5 MC Oran U21 |
1 - 0
1 - 1
|
JS Kabylie U21 1 | R | +1.0, +1.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-10-07 | 1 USM Khenchela U21 |
1 - 1
4 - 1
|
MC Oran U21 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-09-30 | 1 3 MC Oran U21 |
1 - 1
1 - 3
|
USM Alger U21 2 | P | +1.0, +1.5 | Více |
|
1-13 (14) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-09-22 | 2 CS Constantine U21 |
2 - 0
3 - 1
|
MC Oran U21 1 | P | -2.5, -3.0 | Více |
|
12-1 (13) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-09-16 | 1 MC Oran U21 |
0 - 1
1 - 1
|
ASO Chlef U21 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-09-08 | 1 CR Belouizdad U21 |
1 - 0
4 - 1
|
MC Oran U21 1 | P | -3.0 | Více |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-09-01 | MC Oran U21 |
0 - 2
0 - 4
|
NC Magra U21 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-5 (11) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-06-09 | MC Alger U21 |
2 - 0
3 - 0
|
MC Oran U21 1 | P | -1.0 | Více |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Alžírsko - Juniorská liga | 2022-06-04 | MC Oran U21 |
0 - 2
3 - 2
|
WA Tlemcen U21 1 | V | -1.0 | Více |
|
10-3 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 4 (2-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.143 | 6.5 | 15 |
| Poločas | 1.5 | 2.75 | 13 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-2.0) | Domácí@1.7 | Hosté@2.1 |
| Poločas (-0.75) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 6 - 5
Roh: , Hendikep: -2.0 , Góly: 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 4 - 1 Poločas
Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - US Souf U21 -
12' - 2nd Corner - US Souf U21 -
20' - 3rd Corner - MC Oran U21 -
20' - 1st Yellow Card - MC Oran U21 -
38' - 2nd Yellow Card - US Souf U21 - Race to 3 Corners - US Souf U21
-
41' - 4th Corner - US Souf U21 -
43' - 1st Goal - US Souf U21 -
45+3' - 5th Corner - US Souf U21 -
1-0 score at the end of First Half -
56' - 6th Corner - MC Oran U21 -
57' - 3rd Yellow Card - US Souf U21 -
57' - 7th Corner - MC Oran U21 -
63' - 4th Yellow Card - US Souf U21 -
74' - 8th Corner - US Souf U21 - Race to 5 Corners - US Souf U21
-
80' - 9th Corner - MC Oran U21 -
88' - 5th Yellow Card - US Souf U21 -
90+1' - 10th Corner - US Souf U21 -
90+5' - 11th Corner - MC Oran U21 -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

