pá, Apr 18, 2025 · 18:30
NejstaršíNedávné
VPVRPR
2.90
2.60
2.70
NedávnéNejstarší
VVRPPR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
0.0
US Quevilly
US Quevilly vs Rouen Profil týmů
US Quevilly
Hodnocení se připravuje
RPPPVPVRPRNedávnéPokles-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Rouen
Hodnocení se připravuje
VRPVRPPRVVNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje4/10
US Quevilly vs Rouen Fakta o zápasu
US Quevilly
2V-3R-5P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 1.3 proti. Výhry 20%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 30%3
Prohra 50%5
Góly celkem 2.0
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prohra 50%5
Rouen
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prohra 30%3
Góly celkem 2.0
Více 60%6
Neplatné 10%1
Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prohra 50%5
Poslední
| US Quevilly | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Rouen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| US Quevilly | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Rouen | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.58,
Sm. odch.: 1.72, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 61%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
US Quevilly vs Rouen Časové rozložení gólů/rohů
US Quevilly vs Rouen Vzájemné zápasy
US Quevilly vs Rouen Zobrazit celé H2H →| US Quevilly Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - League 3 | 2024-12-06 | 1 Rouen |
0 - 0
2 - 0
|
US Quevilly 2 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| US Quevilly Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - League 3 | 2025-04-11 | 1 1 Valenciennes |
0 - 0
0 - 0
|
US Quevilly 3 | R | -0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2025-04-04 | 2 US Quevilly |
0 - 1
0 - 1
|
Nimes 5 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2025-03-28 | US Orleans |
0 - 0
0 - 0
|
US Quevilly 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2025-03-22 | 4 US Quevilly |
1 - 0
1 - 0
|
Aubagne 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2025-03-14 | Nancy |
1 - 0
4 - 1
|
US Quevilly | P | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2025-03-07 | 2 US Quevilly |
1 - 0
1 - 0
|
Paris 13 Atletico 2 | V | 0.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - League 3 | 2025-02-28 | 1 Le Mans |
1 - 1
2 - 1
|
US Quevilly 2 1 | P | -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2025-02-14 | US Quevilly |
0 - 2
1 - 2
|
Chateauroux 2 1 | P | -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Francie - League 3 | 2025-02-01 | 3 US Quevilly |
0 - 1
0 - 1
|
Boulogne 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2025-01-24 | 3 Dijon |
2 - 2
3 - 3
|
US Quevilly 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2025-01-19 | 2 US Quevilly |
0 - 0
0 - 1
|
Villefranche 2 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Francie - Pohár | 2025-01-15 | 1 US Quevilly |
1 - 2
2 - 3
|
Angers | P | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
9-9 (18) | 4-5 (9) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2025-01-10 | Versailles |
0 - 1
0 - 1
|
US Quevilly 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Pohár | 2024-12-22 | 3 St Philbert de Grandlieu |
0 - 0
0 - 2
|
US Quevilly | V | +1.0, +1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2024-12-14 | 1 3 US Quevilly |
2 - 0
2 - 1
|
Concarneau 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Francie - League 3 | 2024-12-06 | 1 Rouen |
0 - 0
2 - 0
|
US Quevilly 2 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Pohár | 2024-11-30 | FC Liancourt Clermont |
0 - 1
0 - 1
|
US Quevilly 1 | V | +3.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Francie - League 3 | 2024-11-22 | 1 US Quevilly |
1 - 0
2 - 0
|
Valenciennes 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Pohár | 2024-11-15 | 2 Paris FC |
1 - 1
1 - 1
|
US Quevilly | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Francie - League 3 | 2024-11-08 | 3 Nimes |
0 - 1
0 - 2
|
US Quevilly 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - League 3 | 2024-11-02 | 2 US Quevilly |
1 - 0
1 - 1
|
US Orleans 1 | R | 0.0 | Méně | 8.0 | Více |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Francie - League 3 | 2024-10-23 | 1 3 Aubagne |
1 - 0
1 - 1
|
US Quevilly 2 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-11 (15) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2024-10-18 | 3 US Quevilly |
0 - 1
0 - 1
|
Nancy 1 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Francie - League 3 | 2024-10-04 | 3 Paris 13 Atletico |
0 - 0
0 - 1
|
US Quevilly 2 | V | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Francie - League 3 | 2024-09-27 | 1 2 US Quevilly |
0 - 1
1 - 2
|
Le Mans 2 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2024-09-13 | 4 Chateauroux |
1 - 0
4 - 3
|
US Quevilly 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Francie - League 3 | 2024-09-06 | 2 US Quevilly |
0 - 0
0 - 0
|
Bourg-Peronnas 1 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2024-08-30 | 1 Boulogne |
2 - 0
2 - 0
|
US Quevilly 3 | P | -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Francie - League 3 | 2024-08-23 | 2 US Quevilly |
1 - 0
2 - 1
|
Dijon 1 | V | 0.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2024-08-16 | 3 Sochaux |
0 - 0
2 - 0
|
US Quevilly 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Rouen Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - League 3 | 2025-04-12 | Rouen |
2 - 1
2 - 1
|
Bourg-Peronnas 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2025-04-04 | 1 2 Boulogne |
0 - 1
1 - 2
|
Rouen | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2025-03-28 | 4 Rouen |
0 - 0
0 - 0
|
Dijon 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2025-03-21 | 1 Sochaux |
0 - 1
2 - 1
|
Rouen 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2025-03-14 | 2 Rouen |
0 - 3
2 - 4
|
Villefranche 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2025-03-07 | 1 Versailles |
0 - 0
1 - 1
|
Rouen 3 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2025-02-28 | 1 1 Rouen |
4 - 1
4 - 3
|
Concarneau 5 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
2-8 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Francie - League 3 | 2025-02-21 | 2 Chateauroux |
1 - 0
1 - 0
|
Rouen 4 | P | +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-8 (12) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Francie - League 3 | 2025-02-14 | 2 Valenciennes |
0 - 0
0 - 0
|
Rouen 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 8.0 | Push |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2025-01-31 | 2 US Orleans |
0 - 1
1 - 3
|
Rouen 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2025-01-24 | 1 4 Rouen |
0 - 1
0 - 1
|
Aubagne 2 | P | -0.5 | Méně | 8.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2025-01-17 | 2 Paris 13 Atletico |
1 - 0
1 - 0
|
Rouen 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2025-01-10 | 1 Rouen |
0 - 2
2 - 2
|
Le Mans 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Více |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Francie - Pohár | 2024-12-20 | 1 3 Rouen |
0 - 1
0 - 1
|
Lille 1 | P | +1.5, +2.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-7 (11) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Francie - League 3 | 2024-12-06 | 1 Rouen |
0 - 0
2 - 0
|
US Quevilly 2 | V | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Pohár | 2024-11-30 | 1 AS Ginglin Cesson |
0 - 0
0 - 3
|
Rouen 2 | V | +1.5, +2.0 | Push |
|
0-9 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Francie - League 3 | 2024-11-22 | 1 Bourg-Peronnas |
0 - 1
0 - 1
|
Rouen 3 | V | 0.0 | Méně | 8.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2024-11-08 | 3 Rouen |
1 - 1
3 - 1
|
Boulogne | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - League 3 | 2024-11-01 | 3 Dijon |
1 - 0
1 - 0
|
Rouen 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Francie - League 3 | 2024-10-23 | 2 Rouen |
0 - 0
0 - 0
|
Sochaux 3 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Francie - League 3 | 2024-10-18 | 4 Villefranche |
1 - 1
2 - 1
|
Rouen 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2024-10-05 | 4 Rouen |
0 - 0
0 - 0
|
Versailles 4 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2024-09-27 | 3 Concarneau |
1 - 0
1 - 1
|
Rouen 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - League 3 | 2024-09-20 | 1 Rouen |
3 - 0
4 - 0
|
Chateauroux 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Francie - League 3 | 2024-09-14 | 1 Rouen |
1 - 0
1 - 1
|
Valenciennes 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2024-09-06 | 2 Nimes |
1 - 1
2 - 2
|
Rouen 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Francie - League 3 | 2024-08-30 | 3 Rouen |
0 - 0
0 - 2
|
US Orleans 5 | P | 0.0 | Push | 8.0 | Více |
|
4-7 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Francie - League 3 | 2024-08-23 | 1 2 Aubagne |
0 - 1
2 - 1
|
Rouen 4 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-08-09 | 1 Le Mans |
0 - 0
1 - 1
|
Rouen 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Francie - League 3 | 2024-05-18 | 1 3 Rouen |
0 - 2
0 - 5
|
Dijon 2 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.9 | 2.6 | 2.7 |
| Poločas | 3.5 | 1.952 | 3.25 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

