US Quevilly U19 vs PSG U19 Profil týmů
US Quevilly U19 vs PSG U19 Fakta o zápasu
2V-1R-7P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 39 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 3.9 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
5V-3R-2P v posledních 10 zápasech, s 19 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.9 pro, 1.1 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
| US Quevilly U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| PSG U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| US Quevilly U19 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| PSG U19 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
US Quevilly U19 vs PSG U19 Časové rozložení gólů/rohů
US Quevilly U19 vs PSG U19 Vzájemné zápasy
US Quevilly U19 vs PSG U19 Zobrazit celé H2H →| US Quevilly U19 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Liga U19 | 2016-12-03 | 1 US Quevilly U19 |
0 - 2
0 - 4
|
PSG U19 | P | +1.5 | Více |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2016-09-04 | 3 PSG U19 |
0 - 0
3 - 1
|
US Quevilly U19 2 | P | -2.0, -2.5 | Více |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2016-01-17 | 1 PSG U19 |
3 - 1
5 - 2
|
US Quevilly U19 | P | -2.5, -3.0 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| US Quevilly U19 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Liga U19 | 2019-04-14 | 1 US Quevilly U19 |
1 - 1
2 - 1
|
US Orleans 45 U19 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-03-30 | 2 Paris FC U19 |
4 - 0
6 - 0
|
US Quevilly U19 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-03-24 | 2 US Quevilly U19 |
2 - 1
6 - 2
|
Entente SSG U19 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Francie - Pohár U19 | 2019-02-03 | Le Havre U19 |
2 - 0
6 - 1
|
US Quevilly U19 | P | -2.5, -3.0 | Více |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-01-20 | 2 US Quevilly U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Lille U19 2 | P | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2018-12-02 | 1 US Quevilly U19 |
0 - 5
1 - 9
|
Lens U19 | P | +2.5 | Více |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-10-14 | 1 Entente SSG U19 |
0 - 2
2 - 2
|
US Quevilly U19 2 1 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Francie - Liga U19 | 2018-09-23 | 1 US Quevilly U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Boulogne U19 4 | P | 0.0 | Méně |
|
11-1 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-09-09 | 1 Lille U19 |
1 - 2
4 - 2
|
US Quevilly U19 | P | -1.0, -1.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francie - Liga U19 | 2018-09-02 | 2 US Quevilly U19 |
0 - 2
1 - 4
|
Amiens SC U19 3 | P | 0.0 | Více |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-02-12 | 3 US Quevilly U19 |
3 - 1
2 - 1
|
Amiens SC U19 4 1 | V | 0.0 | Push |
|
10-7 (17) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-01-22 | 1 US Quevilly U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Rouen U19 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-12-03 | 1 US Quevilly U19 |
0 - 2
0 - 4
|
PSG U19 | P | +1.5 | Více |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-11-13 | 2 Lille U19 |
2 - 0
4 - 0
|
US Quevilly U19 2 | P | -1.5 | Více |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-10-23 | 1 2 Paris FC U19 |
0 - 0
0 - 1
|
US Quevilly U19 3 | V | -1.0 | Méně |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 4 (2-2) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-10-16 | 2 US Quevilly U19 |
1 - 2
1 - 4
|
Le Havre U19 4 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-09-25 | 1 4 Rouen U19 |
0 - 3
0 - 4
|
US Quevilly U19 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Liga U19 | 2016-09-04 | 3 PSG U19 |
0 - 0
3 - 1
|
US Quevilly U19 2 | P | -2.0, -2.5 | Více |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-05-08 | 1 Le Havre U19 |
5 - 0
5 - 0
|
US Quevilly U19 1 | P | -2.0 | Více |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-01-17 | 1 PSG U19 |
3 - 1
5 - 2
|
US Quevilly U19 | P | -2.5, -3.0 | Více |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2015-12-20 | 2 US Quevilly U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Entente SSG U19 3 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2015-08-30 | 2 US Quevilly U19 |
0 - 0
0 - 3
|
Lille U19 1 | P | +2.5 | Méně |
|
1-9 (10) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2015-03-29 | 2 US Quevilly U19 |
2 - 2
5 - 3
|
Amiens AC U19 2 | V | -1.0 | Více |
|
3-10 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| PSG U19 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Liga U19 | 2019-04-21 | 2 PSG U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Lille U19 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-03-31 | 3 PSG U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Valenciennes U19 4 | R | -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Francie - Liga U19 | 2019-03-24 | 2 Lens U19 |
2 - 2
4 - 3
|
PSG U19 2 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Juniorská liga UEFA | 2019-02-19 | Hertha Berlín U19 |
0 - 1
2 - 1
|
PSG U19 2 | P | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Liga U19 | 2019-02-03 | 1 PSG U19 |
2 - 1
4 - 1
|
Paris FC U19 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Liga U19 | 2019-01-20 | 2 Entente SSG U19 |
0 - 0
0 - 2
|
PSG U19 2 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Pohár U19 | 2019-01-13 | 1 FC Fleury 91 U19 |
0 - 0
0 - 0
|
PSG U19 1 | R | +0.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Juniorská liga UEFA | 2018-12-11 | 4 Crvena zvezda Bělehrad U19 |
0 - 0
0 - 1
|
PSG U19 2 | V | +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francie - Liga U19 | 2018-12-08 | 1 PSG U19 |
3 - 0
3 - 0
|
Le Havre U19 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Juniorská liga UEFA | 2018-11-28 | 1 PSG U19 |
1 - 1
3 - 2
|
Liverpool U19 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Francie - Liga U19 | 2018-11-18 | Lille U19 |
0 - 1
1 - 2
|
PSG U19 2 | V | -0.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-11-11 | 2 PSG U19 |
2 - 1
2 - 1
|
Amiens SC U19 | V | 0.0, -0.5 | Push | 8.0 | Více |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Juniorská liga UEFA | 2018-11-06 | 5 Neapol U19 |
0 - 2
2 - 5
|
PSG U19 2 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Juniorská liga UEFA | 2018-10-24 | 3 PSG U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Neapol U19 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Francie - Liga U19 | 2018-10-13 | 1 PSG U19 |
2 - 1
5 - 3
|
Lens U19 1 | V | 0.0 | Více |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-10-07 | 1 PSG U19 |
0 - 3
1 - 3
|
Caen U19 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Juniorská liga UEFA | 2018-10-03 | 1 PSG U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Crvena zvezda Bělehrad U19 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Francie - Liga U19 | 2018-09-23 | 1 PSG U19 |
1 - 0
1 - 1
|
US Orleans 45 U19 1 | R | -1.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Juniorská liga UEFA | 2018-09-18 | 1 Liverpool U19 |
3 - 0
5 - 2
|
PSG U19 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Liga U19 | 2018-09-15 | 2 Paris FC U19 |
0 - 1
1 - 2
|
PSG U19 1 | V | +0.5, +1.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-09-02 | 3 Le Havre U19 |
1 - 3
2 - 3
|
PSG U19 4 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-08-26 | PSG U19 |
3 - 0
4 - 0
|
USM Saran U19 1 | V | -1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Liga U19 | 2018-05-20 | PSG U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Entente SSG U19 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-10 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Francie - Liga U19 | 2018-04-29 | PSG U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Evreux FC 27 U19 1 | R | -1.0, -1.5 | Více |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-04-22 | PSG U19 |
0 - 2
1 - 4
|
Le Havre U19 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-03-25 | 2 Valenciennes U19 |
2 - 1
4 - 3
|
PSG U19 1 | P | 0.0 | Více |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-03-18 | 1 PSG U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Amiens SC U19 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 6 (2-4) |
| Francie - Liga U19 | 2018-03-11 | 2 PSG U19 |
2 - 1
2 - 3
|
Paris FC U19 | P | -0.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Juniorská liga UEFA | 2018-02-20 | 4 PSG U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Barcelona U19 4 1 | P | +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Juniorská liga UEFA | 2018-02-06 | Ajax U19 |
0 - 0
0 - 0
|
PSG U19 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 6 | 5.25 | 1.333 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+1.5) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 2 - 9
Roh: , Hendikep: +1.5 , Góly: 4.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 3 Poločas
Roh: , Hendikep: , Góly:
-
11' - 1st Corner - PSG U19 -
24' - 2nd Corner - PSG U19 - Race to 3 Corners - PSG U19
-
27' - 3rd Corner - PSG U19 -
38' - 1st Goal - US Quevilly U19 -
41' - 4th Corner - US Quevilly U19 -
1-0 score at the end of First Half -
46' - 1st Yellow Card - US Quevilly U19 -
52' - 5th Corner - PSG U19 -
68' - 6th Corner - US Quevilly U19 - Race to 5 Corners - PSG U19
-
73' - 7th Corner - PSG U19 -
73' - 8th Corner - PSG U19 -
79' - 9th Corner - PSG U19 - Race to 7 Corners - PSG U19
-
80' - 2nd Yellow Card - US Quevilly U19 -
87' - 10th Corner - PSG U19 -
90+1' - 11th Corner - PSG U19 - Race to 9 Corners - PSG U19
-
90+3' - 3rd Yellow Card - US Quevilly U19 -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

