ne, Aug 4, 2019 · 19:30
0 - 0
Celý zápas · Pol. 0-0
Peralada
2 2
NejstaršíNedávné
RVVVRV
1.50
3.80
6.50
NedávnéNejstarší
PPPPPP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.25
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
-0.75
UE Sant Andreu
UE Sant Andreu
VVRVRVVVRVNedávnéV ráži+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje8/10
Peralada
VRRRVPPPPPNedávnéPokles-1.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje2/10
UE Sant Andreu

7V-3R-0P v posledních 10 zápasech, s 23 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.3 pro, 0.9 proti. Výhry 70%, AH výhra 80%, góly Over 60%, rohy Over 30%.

Výsledek v plném čase
Výhra 70%7 Remíza 30%3 Prohra 0%0
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Rohy celkem 10.0
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 80%8 Neplatné 10%1 Prohra 10%1
Peralada

1V-2R-7P v posledních 10 zápasech, s 5 vstřelenými a 19 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.5 pro, 1.9 proti. Výhry 10%, AH výhra 20%, góly Over 40%, rohy Over 40%.

Výsledek v plném čase
Výhra 10%1 Remíza 20%2 Prohra 70%7
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Rohy celkem 10.0
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 0%0 Prohra 80%8
Poslední
UE Sant Andreu
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Peralada
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
UE Sant Andreu
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Peralada
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

UE Sant Andreu Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2016-10-12 2 UE Sant Andreu
0 - 1
0 - 2
Peralada 2 P 0.0 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2015-10-18 1 3 UE Sant Andreu
0 - 0
0 - 4
Peralada 3 P -0.5, -1.0 Více 8.5
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
UE Sant Andreu Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Španělsko - Copa de Catalunya 2019-05-01 4 Vilafranca
0 - 1
0 - 2
UE Sant Andreu 5 V 0.0, +0.5 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-04-28 2 UA Horta
1 - 2
3 - 3
UE Sant Andreu 5 R 0.0, -0.5 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-04-18 3 UE Sant Andreu
3 - 0
3 - 1
UE Castelldefels 2 V -1.5 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-04-13 2 UE Sant Andreu
3 - 0
3 - 0
Cerdanyola del Valles FC 2 V -1.0 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-03-31 3 UE Sant Andreu
3 - 1
3 - 2
FC Santfeliuenc 4 V -1.0 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-03-24 4 CE L'Hospitalet
0 - 1
1 - 1
UE Sant Andreu 2 R 0.0, -0.5 Méně
7-8 (15) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-03-21 1 4 UE Sants
1 - 0
1 - 2
UE Sant Andreu 2 V +0.5, +1.0 Více
6-5 (11) 5-4 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-03-16 1 Pobla Mafumet
0 - 0
1 - 1
UE Sant Andreu 2 R +0.5, +1.0 Méně
0-5 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-03-03 1 FE Grama
0 - 2
0 - 3
UE Sant Andreu 3 V +0.5 Více
4-4 (8) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-02-24 1 UE Sant Andreu
1 - 0
2 - 0
EC Granollers 4 V -0.5, -1.0 Méně
9-3 (12) 1-2 (3) 2 (0-2) 5 (4-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-02-16 3 UE Llagostera
1 - 0
1 - 2
UE Sant Andreu 5 V -0.5 Více
8-3 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-02-10 3 UE Sant Andreu
0 - 0
1 - 0
Terrassa 3 V 0.0, +0.5 Méně
5-2 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-01-27 1 UE Sant Andreu
1 - 0
3 - 1
Reus Deportiu II 3 V -0.5 Více
2-3 (5) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (0-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-01-20 1 5 Santboia
0 - 0
1 - 0
UE Sant Andreu 5 P +0.5, +1.0 Méně
3-4 (7) 2-0 (2) 2 (2-0) 2 (0-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-01-13 UE Sant Andreu
2 - 0
2 - 0
CP San Cristobal V -0.5 Méně
2-4 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2019-01-06 2 Prat
0 - 1
4 - 1
UE Sant Andreu 4 1 P -0.5 Více
2-3 (5) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2018-12-23 3 UE Figueres
0 - 1
0 - 2
UE Sant Andreu 4 V 0.0 Push
3-4 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2018-12-16 3 UE Sant Andreu
1 - 0
4 - 0
FC Martinenc 3 V -1.0, -1.5 Více
6-5 (11) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2018-12-12 1 2 UE Sant Andreu
0 - 1
1 - 2
CE L'Hospitalet 6 P 0.0 Více
5-2 (7) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2018-12-09 3 CE Europa
0 - 1
1 - 1
UE Sant Andreu 3 1 R 0.0 Méně
8-2 (10) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Španělsko - Copa del Rey 2018-12-05 2 Atlético Madrid
0 - 0
4 - 0
UE Sant Andreu 2 P -2.0, -2.5 Více 10.0 Více
8-3 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2018-12-02 6 UE Sant Andreu
0 - 0
1 - 1
UA Horta 6 1 R 0.0, -0.5 Push
6-4 (10) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2018-11-25 5 UE Castelldefels
0 - 0
1 - 0
UE Sant Andreu 3 P +0.5 Méně
2-5 (7) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Španělsko - Copa de Catalunya 2018-11-21 2 Espanyol B
1 - 1
2 - 2
UE Sant Andreu 2 R -1.0, -1.5 Více 10.0 Více
7-5 (12) 3-3 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2018-11-18 5 Cerdanyola del Valles FC
0 - 0
0 - 0
UE Sant Andreu 3 R 0.0 Méně
5-4 (9) 4-1 (5) 2 (2-0) 4 (1-3)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2018-11-11 2 UE Sant Andreu
0 - 1
1 - 2
Vilafranca 2 P -0.5, -1.0 Více
4-2 (6) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Copa de Catalunya 2018-11-07 2 UE Sant Andreu
1 - 0
1 - 0
Barcelona B 2 V +0.5, +1.0 Méně 8.5 Méně
1-4 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2018-11-04 3 FC Santfeliuenc
0 - 1
2 - 1
UE Sant Andreu 4 P +0.5 Více
4-3 (7) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (2-0)
Španělsko - Copa del Rey 2018-10-30 2 UE Sant Andreu
0 - 1
0 - 1
Atlético Madrid P +2.5 Méně 9.0 Push
1-8 (9) 0-3 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 5 2018-10-27 2 UE Sant Andreu
0 - 0
2 - 0
UE Sants 4 V -1.0 Méně
4-4 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Peralada Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-26 4 Peralada
0 - 1
0 - 2
Gimnastic 1 P +0.5 Méně
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-16 Peralada
0 - 2
0 - 6
Espanyol P +3.5, +4.0 Více
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-05-12 3 Peralada
1 - 0
2 - 3
Alcoyano 5 P 0.0, -0.5 Více
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-05-05 3 CD Castellon
0 - 1
3 - 1
Peralada 4 P -0.5 Více
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-04-27 1 5 Peralada
0 - 0
0 - 1
Hercules 6 P 0.0, +0.5 Méně
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-04-21 1 Lleida
1 - 0
2 - 0
Peralada P 0.0, -0.5 Push
3-2 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-04-14 2 Peralada
0 - 0
1 - 2
Badalona 3 P 0.0 Více
1-4 (5) 0-3 (3) 2 (0-2) 1 (0-1)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-04-07 1 4 Valencia B
0 - 0
0 - 1
Peralada 3 V -0.5 Méně
5-8 (13) 4-3 (7) 4 (2-2) 3 (0-3)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-03-31 2 Peralada
0 - 0
0 - 0
Levante B 3 1 R 0.0, -0.5 Méně
7-5 (12) 4-3 (7) 2 (2-0) 2 (2-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-03-24 6 UE Cornella
0 - 0
0 - 0
Peralada 1 R -0.5, -1.0 Méně
5-2 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-03-17 2 Peralada
0 - 0
0 - 0
Teruel 2 R -0.5 Méně
5-3 (8) 2-3 (5) 2 (0-2) 1 (1-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-03-10 2 CD Ebro
0 - 1
0 - 2
Peralada 4 V -0.5 Push
10-5 (15) 5-4 (9) 4 (4-0) 0 (0-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-03-03 7 Peralada
1 - 0
2 - 2
Espanyol B 6 1 R 0.0 Více
3-5 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-02-23 1 Villarreal B
2 - 1
3 - 3
Peralada 4 R -1.0 Více
6-2 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-02-17 Peralada
0 - 0
0 - 1
Ontinyent 3 P -0.5 Méně
6-4 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-02-10 4 Atletico Baleares
0 - 0
1 - 0
Peralada 3 P -0.5, -1.0 Méně
9-4 (13) 7-2 (9) 0 (0-0) 1 (1-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-02-03 1 Peralada
0 - 0
2 - 0
Barcelona B 4 V 0.0, +0.5 Push
2-7 (9) 0-7 (7) 2 (0-2) 2 (2-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-01-27 3 Conquense
1 - 0
1 - 0
Peralada 1 P 0.0 Méně
5-5 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-01-20 3 UE Olot
0 - 1
2 - 1
Peralada 4 P 0.0, -0.5 Více
3-1 (4) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-01-13 3 Peralada
0 - 0
2 - 0
Sabadell 3 V 0.0 Push
4-4 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2019-01-06 1 Peralada
0 - 1
2 - 1
Ejea 3 1 V 0.0, -0.5 Více
7-4 (11) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2018-12-22 3 Alcoyano
0 - 0
0 - 0
Peralada 2 1 R -0.5 Méně
3-4 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2018-12-19 2 Peralada
0 - 1
1 - 1
Valencia B 3 R 0.0 Méně
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2018-12-15 2 Peralada
2 - 1
2 - 1
CD Castellon 2 V 0.0 Více
1-5 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2018-12-09 2 Hercules
0 - 0
1 - 0
Peralada 1 P -1.0 Méně
4-2 (6) 1-0 (1) 1 (1-0) 3 (1-2)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2018-12-02 3 Peralada
0 - 1
1 - 2
Lleida 3 P +0.5 Více
3-4 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2018-11-25 1 Badalona
0 - 1
0 - 1
Peralada 1 V -0.5 Méně
5-4 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2018-11-10 3 Levante B
1 - 1
2 - 2
Peralada 3 R -0.5 Více
14-3 (17) 5-3 (8) 2 (1-1) 4 (4-0)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2018-11-04 2 Peralada
1 - 1
2 - 2
UE Cornella 7 1 R 0.0 Více
6-6 (12) 0-3 (3) 0 (0-0) 5 (2-3)
Španělsko - Segunda B - Skupina 3 2018-10-27 3 Teruel
0 - 1
0 - 1
Peralada 1 V 0.0, -0.5 Méně
4-5 (9) 3-2 (5) 3 (3-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.5 3.8 6.5
Poločas 2.1 2.1 6
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.75) Domácí@1.675 Hosté@2.15
Poločas (-0.25) Domácí@1.7 Hosté@2.1
Rohy celkem
Celý zápas (10.0) Ví[email protected] Méně@2
Poločas (5.0) Ví[email protected] Méně@1.75
Góly celkem
Celý zápas (2.25) Ví[email protected] Méně@1.925
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@1.75


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 4 - 2

Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.0, 2.5

3
Střela na branku
3
10
Střela mimo
4
142
Útok
124
88
Nebezpečný útok
74
49
Držení míče %
51

Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 2 Poločas

Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0

1
Střela na branku
2
5
Střela mimo
3
64
Útok
73
32
Nebezpečný útok
49
46
Držení míče %
54
  • 2' - 1st Corner - UE Sant Andreu
  • 13' - 2nd Corner - UE Sant Andreu
  • 25' - 1st Yellow Card - Peralada
  • 29' - 3rd Corner - Peralada
  • 43' - 4th Corner - Peralada
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 71' - 5th Corner - UE Sant Andreu
  • Race to 3 Corners - UE Sant Andreu
  • 75' - 2nd Yellow Card - UE Sant Andreu
  • 79' - 6th Corner - UE Sant Andreu
  • 81' - 3rd Yellow Card - Peralada
  • 86' - 4th Yellow Card - UE Sant Andreu
  • 88' - 5th Yellow Card - UE Sant Andreu
  • 0-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění