Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
Eldense
UE Olot vs Eldense Profil týmů
UE Olot
RPPPPRRRVPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 16
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapNekryje3/8
Eldense
VPRPVRVVVVNedávnéV ráži+1.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 19
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje6/9
UE Olot vs Eldense Fakta o zápasu
UE Olot
1V-4R-5P v posledních 10 zápasech, s 5 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.5 pro, 1.2 proti. Výhry 10%, AH výhra 37%, góly Over 20%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 10%1
Remíza 40%4
Prohra 50%5
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 20%2
Neplatné 0%0
Méně 80%8
Asijský hendikep
Výhra 37%3
Neplatné 0%0
Prohra 62%5
Eldense
5V-3R-2P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.2 proti. Výhry 50%, AH výhra 66%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 30%3
Prohra 20%2
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 66%6
Neplatné 11%1
Prohra 22%2
Poslední
| UE Olot | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Eldense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| UE Olot | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Eldense | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 31,
Prům.: 2.55,
Sm. odch.: 1.96, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 39%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
UE Olot vs Eldense Časové rozložení gólů/rohů
UE Olot vs Eldense Vzájemné zápasy
UE Olot vs Eldense Zobrazit celé H2H →Žádná data
| UE Olot Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-10-24 | 3 Huracan Valencia |
0 - 0
3 - 1
|
UE Olot 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-10-18 | 2 UE Olot |
0 - 0
2 - 0
|
Valencia Mestalla 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-10-11 | 4 Atletico Baleares |
0 - 1
1 - 1
|
UE Olot 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-10-04 | 5 UE Olot |
1 - 1
1 - 1
|
Sabadell 4 | R |
|
||||||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-09-27 | 6 Badalona |
0 - 0
0 - 0
|
UE Olot 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-09-20 | 2 UE Olot |
0 - 0
0 - 1
|
Barcelona B 6 | P | 0.0 | Méně |
|
11-4 (15) | 9-3 (12) | 5 (4-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-09-13 | 1 1 Reus Deportiu |
1 - 0
3 - 0
|
UE Olot 1 | P |
|
7-6 (13) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-08-29 | 2 Villarreal B |
1 - 0
2 - 0
|
UE Olot 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-04-26 | 6 Alcoyano |
0 - 0
1 - 0
|
UE Olot 1 | P | -0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-04-19 | UE Olot |
0 - 0
0 - 0
|
Valencia Mestalla 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-04-05 | 1 2 UE Olot |
1 - 0
2 - 2
|
Atletico Baleares 4 | R | -0.5 | Více |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-03-29 | 2 Badalona |
0 - 3
0 - 4
|
UE Olot 1 | V | -0.5 | Více |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-03-15 | 3 UE Sant Andreu |
1 - 0
1 - 2
|
UE Olot 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-03-01 | 3 Elche Ilicitano |
0 - 0
0 - 0
|
UE Olot 1 1 | R | 0.0 | Méně |
|
10-4 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-02-14 | 4 Huracan Valencia |
1 - 0
1 - 0
|
UE Olot 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-02-01 | 3 Mallorca B |
0 - 0
1 - 1
|
UE Olot | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-01-17 | 2 Espanyol B |
2 - 0
2 - 3
|
UE Olot 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2014-12-20 | 4 Villarreal B |
1 - 0
1 - 0
|
UE Olot 4 1 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-2 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2014-12-14 | 1 Lleida |
0 - 1
0 - 2
|
UE Olot 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2014-11-29 | 1 5 Valencia Mestalla |
1 - 1
1 - 3
|
UE Olot 3 | V | Více |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2014-11-02 | 3 CE L'Hospitalet |
0 - 1
1 - 1
|
UE Olot 2 | R | -0.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-08-14 | UE Olot |
0 - 0
1 - 1
|
Espanyol | R | +1.0, +1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-08-08 | UE Olot |
1 - 0
1 - 0
|
Barcelona B | V | Méně |
|
2-7 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-30 | UE Olot |
1 - 0
1 - 0
|
Sabadell | V | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
1-12 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Eldense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-10-17 | 3 Espanyol B |
3 - 2
4 - 5
|
Eldense 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-10-11 | 1 Eldense |
0 - 1
2 - 1
|
Pobla Mafumet 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.0 |
|
|||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-10-04 | 3 UE Cornella |
0 - 0
0 - 1
|
Eldense 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-09-27 | 5 Eldense |
0 - 0
1 - 0
|
Olímpic de Xativa 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-09-20 | 4 Llosetense |
0 - 1
1 - 1
|
Eldense 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-09-13 | 3 Huracan Valencia |
0 - 1
0 - 2
|
Eldense 5 | V |
|
6-3 (9) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-08-30 | 5 Atletico Baleares |
0 - 0
2 - 1
|
Eldense 5 1 | P | -0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-08-22 | 2 Eldense |
1 - 1
2 - 2
|
Sabadell 4 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-08-17 | 3 Hercules |
0 - 0
1 - 0
|
Eldense 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-08-14 | 1 UCAM Murcia CF |
0 - 1
1 - 1
|
Eldense 2 1 | R | -0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-08-09 | Novelda |
0 - 0
0 - 1
|
Eldense | V | 0.0,+0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-08-07 | 2 Yeclano |
0 - 1
0 - 1
|
Eldense 2 | V | 0.0,+0.5 | Méně |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-07-29 | 2 Eldense |
0 - 1
0 - 2
|
Granada CF B 2 | P | 0.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-07-18 | Eldense |
0 - 1
0 - 2
|
Elche 1 | P | +1.0,+1.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - play-off | 2015-05-31 | 1 3 Eldense |
1 - 0
2 - 3
|
Real Aviles CF 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Španělsko - Segunda B - play-off | 2015-05-23 | 5 Real Aviles CF |
1 - 4
1 - 4
|
Eldense 2 | V |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-05-17 | Eldense |
0 - 0
0 - 0
|
Atletico Baleares | R | -1.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-05-10 | 1 Badalona |
1 - 0
2 - 0
|
Eldense 2 | P | 0.0 |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | |||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-04-26 | 3 UE Sant Andreu |
1 - 1
4 - 3
|
Eldense 2 | P | 0.0 | Více |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 4 (4-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-04-19 | 4 Eldense |
1 - 1
3 - 2
|
Gimnastic 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-04-12 | 4 Elche Ilicitano |
0 - 2
1 - 2
|
Eldense 5 | V | -0.5 | Více |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-03-28 | 4 Huracan Valencia |
0 - 0
2 - 0
|
Eldense 1 | P | -1.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-03-07 | 4 Real Zaragoza B |
2 - 0
2 - 1
|
Eldense 6 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-6 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-02-22 | 4 UE Cornella |
1 - 0
1 - 1
|
Eldense 4 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-01-25 | 1 Alcoyano |
0 - 0
0 - 0
|
Eldense | R | -0.5 | Méně |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-01-18 | 4 Eldense |
0 - 0
1 - 0
|
Valencia Mestalla 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2015-01-11 | 3 Hercules |
0 - 0
1 - 1
|
Eldense 6 | R | -1.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2014-12-14 | 3 CE L'Hospitalet |
1 - 0
2 - 0
|
Eldense 4 | P | Méně |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2014-11-23 | Eldense |
0 - 0
0 - 0
|
Elche Ilicitano | R | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | |||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2014-11-16 | Olímpic de Xativa |
0 - 1
1 - 2
|
Eldense | V | -0.5 | Více |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2 | 3.2 | 3.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 5 - 0 , Roh: 3 - 5
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
-
3' - 1st Yellow Card - Eldense -
10' - 1st Corner - Eldense -
15' - 1st Goal - UE Olot -
29' - 2nd Yellow Card - Eldense -
33' - 3rd Yellow Card - UE Olot -
34' - 2nd Corner - Eldense -
35' - 2nd Goal - UE Olot -
39' - 3rd Corner - UE Olot - Race to 3 Corners - Eldense
-
40' - 4th Corner - Eldense -
41' - 3rd Goal - UE Olot -
44' - 4th Yellow Card - Eldense -
3-0 score at the end of First Half -
48' - 5th Yellow Card - UE Olot -
54' - 5th Corner - Eldense -
62' - 6th Yellow Card - Eldense - Race to 5 Corners - Eldense
-
64' - 6th Corner - Eldense -
67' - 7th Yellow Card - Eldense -
68' - 4th Goal - UE Olot -
76' - 7th Corner - UE Olot -
80' - 8th Corner - UE Olot -
89' - 5th Goal - UE Olot -
5-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

