ne, Aug 30, 2020 · 19:45
UCD
7 1
1 - 3
Celý zápas · Pol. 1-1
NejstaršíNedávné
VPRVRP
6.50
4.00
1.45
NedávnéNejstarší
VVPVVP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
+1.0
UCD
UCD
PVVRVPRVRPNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje6/10
Sligo Rovers
PPPPPVVPVVNedávnéV ráži+1.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 18
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
UCD

4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 19 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.9 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 30%3 Prohra 30%3
Góly celkem 3.0
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 0%0 Prohra 40%4
Sligo Rovers

5V-0R-5P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.4 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 20%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 50%5 Remíza 0%0 Prohra 50%5
Góly celkem 3.0
Více 20%2 Neplatné 30%3 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prohra 50%5
Poslední
UCD
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Sligo Rovers
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
UCD
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Sligo Rovers
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

UCD Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Irsko - Premier Division 2019-09-20 3 UCD
0 - 2
0 - 2
Sligo Rovers 1 1 P +0.5, +1.0 Méně
Irsko - FAI Cup 2019-09-07 1 Sligo Rovers
2 - 0
4 - 0
UCD 2 P -1.5, -2.0 Více
Irsko - Premier Division 2019-07-01 Sligo Rovers
3 - 1
5 - 1
UCD 1 P -1.0 Více
Irsko - Premier Division 2019-04-29 UCD
0 - 0
0 - 2
Sligo Rovers 4 P 0.0 Méně
Irsko - Premier Division 2019-03-09 1 Sligo Rovers
1 - 0
1 - 0
UCD 1 P -0.5 Méně 9.5
Irsko - Premier Division 2014-10-04 Sligo Rovers
1 - 0
4 - 0
UCD 1 P -1.5 Více 10.0 Méně
5-3 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2014-07-13 UCD
1 - 1
1 - 0
Sligo Rovers V +1.0, +1.5 Méně 10.0 Méně
1-8 (9) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
UCD Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Irsko - Leinster - Senior League 2020-08-26 3 Greystones
2 - 0
2 - 0
UCD 3 1 P +0.5 Méně
Irsko - Leinster - Senior League 2020-08-12 Kilnamanagh AFC
1 - 1
2 - 2
UCD R -0.5,-1.0 Více
Irsko - Leinster - Senior League 2020-07-29 2 UCD
0 - 0
2 - 0
Home Farm FC 3 V +0.5, +1.0 Méně
Irsko - Leinster - Senior League 2020-07-19 UCD
0 - 1
1 - 1
St Patricks CY FC 1 R +0.5, +1.0 Méně
Irsko - 1. divize 2020-03-06 3 Drogheda United
4 - 0
5 - 1
UCD 2 P -1.0 Více
Irsko - 1. divize 2020-02-28 1 UCD
0 - 0
1 - 0
Cobh Ramblers V -0.5 Méně
2-9 (11) 1-5 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Irsko - 1. divize 2020-02-21 3 Wexford FC
0 - 1
1 - 1
UCD 2 R 0.0, +0.5 Méně
7-3 (10) 5-2 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2020-01-17 Dundalk
3 - 1
7 - 1
UCD P -2.0, -2.5 Více
5-3 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Irsko - Leinster - Senior League 2020-01-12 1 UCD
2 - 0
2 - 0
Glebe North FC 1 V 0.0, -0.5 Méně
7-9 (16) 2-6 (8) 4 (1-3) 2 (1-1)
Irsko - Leinster - Senior League 2020-01-11 1 4 Colepark United
0 - 3
1 - 5
UCD 1 V +1.0 Více
3-6 (9) 1-5 (6) 4 (1-3) 2 (1-1)
Irsko - FAI Intermediate Cup 2019-10-30 1 4 Wayside Celtic
2 - 0
2 - 0
UCD 5 1 P -0.5 Méně
4-2 (6) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2019-10-25 2 Waterford FC
2 - 1
4 - 2
UCD 2 P -1.5 Více
4-6 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Irsko - Premier Division 2019-10-18 UCD
0 - 2
0 - 3
Shamrock Rovers 1 P +1.5, +2.0 Push
1-7 (8) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2019-10-11 2 Cork City
1 - 0
3 - 2
UCD 4 1 P -1.5 Více
3-4 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2019-10-04 2 Finn Harps
0 - 0
0 - 0
UCD 1 R -1.0 Méně
8-3 (11) 5-0 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Republic of Ireland Leinster Senior Cup 2019-09-30 1 Athlone Town
1 - 2
3 - 2
UCD 1 P +1.0, +1.5 Více
2-3 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2019-09-20 3 UCD
0 - 2
0 - 2
Sligo Rovers 1 1 P +0.5, +1.0 Méně
4-4 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2019-09-13 St Patrick's Athletic
0 - 0
0 - 0
UCD 1 R -1.5, -2.0 Méně
3-2 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Irsko - FAI Cup 2019-09-07 1 Sligo Rovers
2 - 0
4 - 0
UCD 2 P -1.5, -2.0 Více
6-2 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irsko - Leinster - Senior League 2019-09-04 2 St Patricks CY FC
0 - 0
1 - 0
UCD 1 P -0.5, -1.0 Méně
7-3 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Irsko - Premier Division 2019-08-30 1 UCD
0 - 2
0 - 5
Dundalk P +2.5 Více
1-10 (11) 0-7 (7) 1 (0-1) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2019-08-26 3 Dundalk
3 - 0
3 - 0
UCD P -3.0 Méně
10-1 (11) 4-1 (5) 2 (2-0) 4 (4-0)
Irsko - FAI Cup 2019-08-23 1 2 UCD
2 - 0
3 - 1
St Patricks 3 V +1.5 Více
4-13 (17) 3-6 (9) 3 (1-2) 3 (0-3)
Irsko - Premier Division 2019-08-16 1 Bohemians Dublin
2 - 0
10 - 1
UCD 1 P -1.5, -2.0 Více
7-3 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Irsko - FAI Cup 2019-08-11 UCD
0 - 1
5 - 2
Letterkenny Rovers 3 V -2.0 Více
9-0 (9) 5-0 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2019-08-02 1 2 UCD
1 - 1
1 - 3
Derry City 1 P +1.5 Více
0-7 (7) 0-5 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2019-07-26 UCD
0 - 1
1 - 2
Waterford FC 3 P +1.0 Více
3-6 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2019-07-21 Shamrock Rovers
4 - 0
7 - 0
UCD 1 P -2.5, -3.0 Více
7-4 (11) 2-3 (5) 3 (0-3) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2019-07-15 4 UCD
1 - 0
1 - 0
Bohemians Dublin 2 V +1.5 Méně
4-6 (10) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2019-07-12 1 Derry City
0 - 0
0 - 0
UCD 2 R -2.0, -2.5 Méně
3-1 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Sligo Rovers Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Irsko - Premier Division 2020-08-22 5 Sligo Rovers
1 - 0
3 - 1
Dundalk 3 V +0.5, +1.0 Více
Irsko - Premier Division 2020-08-18 3 Sligo Rovers
0 - 1
2 - 1
Waterford FC 4 V 0.0 Více
Irsko - Premier Division 2020-08-14 3 Cork City
1 - 0
3 - 0
Sligo Rovers 1 P 0.0, +0.5 Více
Irsko - Premier Division 2020-08-08 3 Sligo Rovers
1 - 0
2 - 1
Shelbourne 1 V 0.0 Více
Irsko - Premier Division 2020-07-31 2 Derry City
0 - 1
0 - 2
Sligo Rovers 3 V -0.5, -1.0 Méně
Irsko - Premier Division 2020-03-07 Sligo Rovers
1 - 1
2 - 3
Shamrock Rovers 1 P +1.5 Více
2-8 (10) 0-6 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2020-02-24 2 Bohemians Dublin
1 - 0
2 - 0
Sligo Rovers 4 P -1.0 Méně
3-5 (8) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (1-2)
Irsko - Premier Division 2020-02-21 2 Sligo Rovers
0 - 2
0 - 2
St Patrick's Athletic 2 1 P 0.0, +0.5 Push
4-3 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Irsko - Premier Division 2020-02-14 2 Finn Harps
0 - 0
1 - 0
Sligo Rovers 2 P 0.0 Méně
3-4 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2020-02-01 1 Athlone Town
0 - 1
0 - 1
Sligo Rovers 2 V +2.5 Méně
1-4 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2020-01-23 Drogheda United
0 - 1
1 - 2
Sligo Rovers V +0.5 Více
6-2 (8) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2020-01-18 Galway United
1 - 0
3 - 3
Sligo Rovers 1 R +1.0, +1.5 Více 8.5 Méně
4-2 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Irsko - Premier Division 2019-10-25 3 Bohemians Dublin
0 - 1
2 - 1
Sligo Rovers 6 P -0.5, -1.0 Více
3-0 (3) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2019-10-19 1 Sligo Rovers
1 - 2
1 - 2
Derry City P +1.0 Více
2-4 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2019-10-08 Waterford FC
1 - 0
2 - 0
Sligo Rovers P -0.5 Méně
8-4 (12) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Irsko - Premier Division 2019-10-05 3 Sligo Rovers
0 - 0
0 - 0
Shamrock Rovers 1 R +1.0 Méně
6-7 (13) 5-4 (9) 4 (1-3) 2 (1-1)
Irsko - FAI Cup 2019-09-29 4 Sligo Rovers
0 - 0
0 - 1
Dundalk 3 P +1.0, +1.5 Méně
4-5 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2019-09-20 3 UCD
0 - 2
0 - 2
Sligo Rovers 1 1 V +0.5, +1.0 Méně
4-4 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2019-09-13 2 Sligo Rovers
3 - 0
3 - 1
Finn Harps 3 V 0.0, -0.5 Více
5-6 (11) 4-3 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irsko - FAI Cup 2019-09-07 1 Sligo Rovers
2 - 0
4 - 0
UCD 2 V -1.5, -2.0 Více
6-2 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2019-09-02 3 Sligo Rovers
0 - 1
0 - 2
Dundalk P +1.5 Méně
4-6 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Irsko - Premier Division 2019-08-30 Cork City
1 - 2
2 - 4
Sligo Rovers 3 V -0.5 Více
9-5 (14) 4-4 (8) 3 (2-1) 2 (2-0)
Irsko - FAI Cup 2019-08-24 1 1 Sligo Rovers
3 - 2
6 - 2
Limerick 3 3 V -2.5, -3.0 Více
9-0 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2019-08-16 2 St Patrick's Athletic
0 - 1
2 - 1
Sligo Rovers 4 P -0.5, -1.0 Více
8-1 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Irsko - FAI Cup 2019-08-09 3 Glebe North FC
0 - 2
0 - 8
Sligo Rovers 2 V +3.5 Více
2-7 (9) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2019-07-27 Sligo Rovers
1 - 1
1 - 1
Bohemians Dublin R 0.0, +0.5 Méně
4-2 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Irsko - Premier Division 2019-07-19 1 Derry City
1 - 0
3 - 0
Sligo Rovers 5 P -0.5, -1.0 Více
2-1 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2019-07-13 1 1 Sligo Rovers
0 - 0
0 - 0
Waterford FC 1 R 0.0, -0.5 Méně
5-9 (14) 3-5 (8) 4 (1-3) 2 (0-2)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-08 Sligo Rovers
0 - 0
1 - 0
Accrington Stanley V +0.5 Méně 9.5 Více
2-9 (11) 2-4 (6) 2 (1-1) 3 (0-3)
Irsko - Premier Division 2019-07-05 Shamrock Rovers
0 - 0
0 - 0
Sligo Rovers 3 R -1.0, -1.5 Méně
14-0 (14) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 6.5 4 1.45
Poločas 5.5 2.375 2
Asijský hendikep
Celý zápas (+1.0) Domácí@2.025 Hosté@1.825
Poločas (+0.5) Domácí@1.775 Hosté@2.025
Góly celkem
Celý zápas (3.0) Více@2 Méně@1.85
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.75


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 3 , Roh: 7 - 4

Roh: , Hendikep: +1.0 , Góly: 3.0

3
Střela na branku
7
4
Střela mimo
9
73
Útok
77
37
Nebezpečný útok
41
49
Držení míče %
51

Skóre: 1 - 1 , Roh: 6 - 3 Poločas

Roh: , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.0, 1.5

2
Střela na branku
4
0
Střela mimo
5
37
Útok
36
22
Nebezpečný útok
19
47
Držení míče %
53
  • 5' - 1st Corner - UCD
  • 6' - 2nd Corner - UCD
  • Race to 3 Corners - UCD
  • 7' - 3rd Corner - UCD
  • 7' - 1st Goal - UCD
  • 15' - 4th Corner - Sligo Rovers
  • 16' - 2nd Goal - Sligo Rovers
  • 17' - 5th Corner - Sligo Rovers
  • 23' - 1st Yellow Card - Sligo Rovers
  • 24' - 6th Corner - UCD
  • 44' - 7th Corner - Sligo Rovers
  • 45' - 8th Corner - UCD
  • Race to 5 Corners - UCD
  • 45+2' - 9th Corner - UCD
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 52' - 10th Corner - Sligo Rovers
  • 58' - 2nd Yellow Card - UCD
  • 66' - 3rd Goal - Sligo Rovers
  • 80' - 4th Goal - Sligo Rovers
  • 83' - 11th Corner - UCD
  • Race to 7 Corners - UCD
  • 84' - 3rd Yellow Card - Sligo Rovers
  • 90+4' - 4th Yellow Card - Sligo Rovers
  • 1-3 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění