ne, Jul 3, 2022 · 16:00
2 - 0
Celý zápas · Pol. 1-0
Metta/LU
9 1
NejstaršíNedávné
PPVPVP
3.10
3.25
2.10
NedávnéNejstarší
PPPRPP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
Tukums 2000
Tukums 2000
PPVRPPVPVPNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
Metta/LU
PVPPPPRPPPNedávnéPokles-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryjeKryto 4/10
Rychlý startNeudrží vedení · nevyhrává 3 z 4 zápasů, v nichž vedl3 proher v řaděVyhrál 1 z posledních 10
Tukums 2000

3V-1R-6P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.6 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 30%3 Remíza 10%1 Prohra 60%6
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prohra 50%5
Metta/LU

1V-1R-8P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 26 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 2.6 proti. Výhry 10%, AH výhra 40%, góly Over 70%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 10%1 Remíza 10%1 Prohra 80%8
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prohra 60%6
Poslední
Tukums 2000
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Metta/LU
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Tukums 2000
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Metta/LU
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Tukums 2000 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-06 Metta/LU
2 - 1
3 - 2
Tukums 2000 P -0.5 Více
Lotyšsko - Virsliga 2022-03-19 1 Tukums 2000
2 - 2
2 - 2
Metta/LU 2 R 0.0 Více
Lotyšsko - Virsliga 2020-10-25 3 Tukums 2000
0 - 1
3 - 1
Metta/LU 1 V 0.0, +0.5 Více
Lotyšsko - Virsliga 2020-08-11 Metta/LU
0 - 0
2 - 0
Tukums 2000 P -0.5, -1.0 Méně
Lotyšsko - Virsliga 2020-07-03 1 Tukums 2000
0 - 3
1 - 3
Metta/LU 1 P +1.0 Více
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Tukums 2000 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Lotyšsko - Virsliga 2022-06-26 3 Tukums 2000
0 - 1
0 - 1
BFC Daugavpils 3 P +0.5, +1.0 Méně
Lotyšsko - Virsliga 2022-06-22 3 FK Liepaja
1 - 0
1 - 2
Tukums 2000 3 V -2.5 Méně
Lotyšsko - Virsliga 2022-06-18 3 Tukums 2000
0 - 1
0 - 1
Riga FC 5 P +2.5 Méně
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-29 3 FK Spartaks
0 - 2
1 - 3
Tukums 2000 3 V -0.5, -1.0 Více
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-24 Tukums 2000
0 - 1
0 - 3
Valmiera FC P +2.5, +3.0 Méně
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-19 1 1 Rigas FS
2 - 0
3 - 0
Tukums 2000 1 P -3.0, -3.5 Méně
8-1 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-14 Tukums 2000
0 - 1
1 - 1
SK Super Nova 4 R -0.5 Méně
9-5 (14) 3-2 (5) 1 (0-1) 3 (1-2)
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-10 2 Tukums 2000
1 - 0
2 - 1
FK Auda 3 1 V +1.5 Více
2-8 (10) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-06 Metta/LU
2 - 1
3 - 2
Tukums 2000 P -0.5 Více
4-7 (11) 2-4 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-30 3 Tukums 2000
0 - 0
0 - 1
BFC Daugavpils 3 P +0.5 Méně
6-7 (13) 3-6 (9) 3 (1-2) 3 (2-1)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-23 Riga FC
0 - 0
1 - 0
Tukums 2000 3 P -3.0, -3.5 Méně
8-0 (8) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-19 4 Tukums 2000
0 - 1
1 - 4
FK Liepaja 1 P +2.5 Více
1-8 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-15 Valmiera FC
1 - 0
3 - 0
Tukums 2000 1 P -2.0 Push
6-0 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-11 4 Tukums 2000
0 - 7
0 - 10
Rigas FS 1 P +1.5 Více
3-6 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-07 3 SK Super Nova
0 - 1
0 - 1
Tukums 2000 1 V +0.5 Méně
8-6 (14) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-02 3 FK Auda
0 - 0
1 - 0
Tukums 2000 2 P -1.0, -1.5 Méně
10-1 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Lotyšsko - Virsliga 2022-03-19 1 Tukums 2000
2 - 2
2 - 2
Metta/LU 2 R 0.0 Více
3-7 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Lotyšsko - 1. Liga 2021-10-16 2 FK Smiltene/BJSS
1 - 4
1 - 6
Tukums 2000 V
4-7 (11) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Lotyšsko - 1. Liga 2021-10-09 3 SC Grobinas
0 - 1
0 - 3
Tukums 2000 1 V +0.5 Push
3-5 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Lotyšsko - 1. Liga 2021-09-18 3 FK Auda
1 - 1
1 - 1
Tukums 2000 1 R -1.0,-1.5 Méně
7-4 (11) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Lotyšsko - 1. Liga 2021-09-04 1 1 Tukums 2000
0 - 1
0 - 2
FK Dinamo Riga 1 P -0.5 Méně
8-7 (15) 5-1 (6) 1 (0-1) 3 (1-2)
Lotyšsko - 1. Liga 2021-08-28 4 FK Rezekne/BJSS
2 - 0
4 - 1
Tukums 2000 2 P +1.5 Více
4-5 (9) 2-4 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Lotyšsko - 1. Liga 2021-08-25 Albatroz SC/FS Jelgava
0 - 0
0 - 1
Tukums 2000 4 V 0.0, +0.5 Méně
5-4 (9) 2-2 (4) 3 (2-1) 1 (1-0)
Lotyšsko - Pohár 2021-08-08 3 Tukums 2000
0 - 1
1 - 3
Riga FC 2 P +2.5,+3.0 Více
2-18 (20) 0-8 (8) 4 (0-4) 3 (1-2)
Lotyšsko - Pohár 2021-07-31 FK Limbazi
0 - 0
0 - 2
Tukums 2000 1 V +2.5 Méně
2-11 (13) 1-3 (4) 0 (0-0) 4 (0-4)
Lotyšsko - Virsliga 2020-11-26 1 FK Liepaja
2 - 0
5 - 0
Tukums 2000 P -1.5 Více
8-1 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Lotyšsko - Virsliga 2020-11-07 2 Tukums 2000
0 - 2
0 - 2
Riga FC 2 P +2.0, +2.5 Méně
2-8 (10) 0-8 (8) 0 (0-0) 0 (0-0)
Lotyšsko - Virsliga 2020-11-01 1 2 FK Spartaks
1 - 0
2 - 4
Tukums 2000 3 V -1.5, -2.0 Více
7-10 (17) 4-5 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Lotyšsko - Virsliga 2020-10-25 3 Tukums 2000
0 - 1
3 - 1
Metta/LU 1 V 0.0, +0.5 Více
7-4 (11) 3-3 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Lotyšsko - Pohár 2020-10-21 1 Valmiera FC
0 - 0
1 - 0
Tukums 2000 1 P -1.5, -2.0 Méně
8-2 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Metta/LU Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Lotyšsko - Virsliga 2022-06-27 1 Metta/LU
0 - 1
0 - 2
FK Auda 2 P +0.5, +1.0 Méně
Lotyšsko - Virsliga 2022-06-21 2 FK Spartaks
1 - 2
4 - 2
Metta/LU 2 P 0.0, -0.5 Více
Lotyšsko - Virsliga 2022-06-17 1 Metta/LU
1 - 0
2 - 3
BFC Daugavpils 3 P 0.0, +0.5 Více
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-28 Metta/LU
1 - 1
1 - 1
SK Super Nova 3 R -0.5, -1.0 Méně
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-23 3 Metta/LU
1 - 3
1 - 4
Riga FC 1 P +2.0 Více
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-19 2 FK Liepaja
0 - 0
1 - 0
Metta/LU 3 P -2.0 Méně
10-2 (12) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-15 3 Metta/LU
0 - 2
0 - 3
Valmiera FC P +2.0 Push
3-7 (10) 3-3 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-11 Rigas FS
2 - 0
3 - 1
Metta/LU 3 P -2.5, -3.0 Více
12-6 (18) 5-3 (8) 0 (0-0) 4 (4-0)
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-06 Metta/LU
2 - 1
3 - 2
Tukums 2000 V -0.5 Více
4-7 (11) 2-4 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Lotyšsko - Virsliga 2022-05-02 3 FK Auda
1 - 1
3 - 2
Metta/LU 4 P -1.0, -1.5 Více
8-2 (10) 6-0 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-28 SK Super Nova
0 - 0
0 - 1
Metta/LU 2 V +0.5 Méně
10-4 (14) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-24 2 BFC Daugavpils
1 - 0
2 - 0
Metta/LU 3 1 P -0.5 Méně
5-4 (9) 5-1 (6) 3 (3-0) 2 (0-2)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-20 Metta/LU
1 - 0
2 - 0
FK Spartaks 1 V 0.0 Méně
3-5 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-14 1 Riga FC
2 - 0
4 - 0
Metta/LU 1 1 P -2.5 Více
14-3 (17) 6-1 (7) 1 (1-0) 4 (2-2)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-10 1 Metta/LU
1 - 2
1 - 5
FK Liepaja 1 P +1.0, +1.5 Více
1-11 (12) 1-5 (6) 2 (1-1) 4 (0-4)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-06 1 2 Valmiera FC
1 - 1
1 - 1
Metta/LU 4 R -1.5, -2.0 Méně
7-4 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
Lotyšsko - Virsliga 2022-04-02 4 Metta/LU
1 - 1
1 - 1
Rigas FS 4 R +1.5 Méně
1-4 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2022-03-26 JK Nomme Kalju
0 - 1
0 - 1
Metta/LU 3 V -1.5,-2.0 Méně
9-2 (11) 6-2 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Lotyšsko - Virsliga 2022-03-19 1 Tukums 2000
2 - 2
2 - 2
Metta/LU 2 R 0.0 Více
3-7 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Lotyšsko - Virsliga 2022-03-13 3 Metta/LU
0 - 1
0 - 1
FK Auda 2 P +0.5 Méně
1-7 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2022-02-19 1 Paide Linnameeskond
2 - 2
5 - 3
Metta/LU 1 P -1.5,-2.0 Více
2-5 (7) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Lotyšsko - Virsliga 2021-10-31 3 Valmiera FC
1 - 0
1 - 0
Metta/LU 3 P -2.0 Méně
8-11 (19) 4-6 (10) 4 (0-4) 4 (2-2)
Lotyšsko - Virsliga 2021-10-20 2 Metta/LU
1 - 3
2 - 5
Rigas FS 1 P +1.5 Více
4-2 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (1-2)
Lotyšsko - Virsliga 2021-10-17 1 3 Riga FC
1 - 0
1 - 1
Metta/LU 2 R -1.5, -2.0 Méně
5-7 (12) 1-1 (2) 0 (0-0) 4 (1-3)
Lotyšsko - Virsliga 2021-10-02 2 Metta/LU
0 - 1
2 - 2
BFC Daugavpils 2 R +0.5 Více
4-3 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Lotyšsko - Virsliga 2021-09-26 1 FK Spartaks
0 - 0
1 - 0
Metta/LU 4 P -1.0 Méně
6-8 (14) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Lotyšsko - Virsliga 2021-09-12 5 Metta/LU
0 - 1
0 - 3
FK Liepaja 2 1 P +1.5 Push
1-4 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Lotyšsko - Virsliga 2021-08-16 3 Metta/LU
0 - 4
0 - 4
Valmiera FC P +1.0,+1.5 Více
3-7 (10) 2-5 (7) 2 (0-2) 2 (1-1)
Lotyšsko - Pohár 2021-08-08 1 FK Auda
2 - 0
3 - 1
Metta/LU 2 P +0.5 Více
2-8 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Lotyšsko - Virsliga 2021-08-01 2 Rigas FS
2 - 0
4 - 1
Metta/LU 2 P
5-2 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 3.1 3.25 2.1
Poločas 3.5 2.2 2.75
Asijský hendikep
Celý zápas (+0.25) Domácí@1.85 Hosté@1.95
Poločas (0.0) Domácí@2.1 Hosté@1.7
Góly celkem
Celý zápas (2.75) Ví[email protected] Méně@1.775
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@2


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 5 - 9

Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5, 3.0

4
Střela na branku
3
6
Střela mimo
9
63
Útok
84
27
Nebezpečný útok
38
39
Držení míče %
61

Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 4 Poločas

Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

2
Střela na branku
2
2
Střela mimo
5
34
Útok
41
12
Nebezpečný útok
21
33
Držení míče %
67
  • 12' - 1st Corner - Metta/LU
  • 16' - 2nd Corner - Tukums 2000
  • 17' - 3rd Corner - Tukums 2000
  • 18' - 4th Corner - Tukums 2000
  • Race to 3 Corners - Tukums 2000
  • 30' - 1st Goal - Tukums 2000
  • 41' - 5th Corner - Metta/LU
  • 44' - 6th Corner - Metta/LU
  • 44' - 7th Corner - Metta/LU
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 68' - 8th Corner - Metta/LU
  • Race to 5 Corners - Metta/LU
  • 68' - 9th Corner - Metta/LU
  • 70' - 1st Yellow Card - Tukums 2000
  • 72' - 10th Corner - Tukums 2000
  • 76' - 11th Corner - Tukums 2000
  • 80' - 12th Corner - Metta/LU
  • Race to 7 Corners - Metta/LU
  • 81' - 13th Corner - Metta/LU
  • 82' - 14th Corner - Metta/LU
  • Race to 9 Corners - Metta/LU
  • 82' - 2nd Yellow Card - Metta/LU
  • 88' - 3rd Yellow Card - Tukums 2000
  • 90+4' - 4th Yellow Card - Tukums 2000
  • 90+5' - 2nd Goal - Tukums 2000
  • 2-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění