Tromsø IL vs Stromsgodset Profil týmů
Tromsø IL vs Stromsgodset Fakta o zápasu
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 1.7 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 20%.
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.4 proti. Výhry 30%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 70%.
| Tromsø IL | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Stromsgodset | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Tromsø IL | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Stromsgodset | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Tromsø IL vs Stromsgodset Časové rozložení gólů/rohů
Tromsø IL vs Stromsgodset Vzájemné zápasy
Tromsø IL vs Stromsgodset Zobrazit celé H2H →| Tromsø IL Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - Eliteserien | 2021-11-07 | 1 Tromsø IL |
0 - 0
1 - 1
|
Stromsgodset | R | -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2021-05-27 | 2 Stromsgodset |
0 - 1
1 - 1
|
Tromsø IL 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-02-27 | 1 Stromsgodset |
1 - 0
1 - 0
|
Tromsø IL 4 | P | -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2019-09-22 | 2 Tromsø IL |
0 - 0
0 - 1
|
Stromsgodset 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2019-05-19 | 3 Stromsgodset |
1 - 1
3 - 1
|
Tromsø IL | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2018-09-01 | 3 Stromsgodset |
1 - 2
2 - 4
|
Tromsø IL 1 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2018-04-11 | Tromsø IL |
2 - 0
3 - 1
|
Stromsgodset 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2017-09-24 | 2 Stromsgodset |
1 - 0
2 - 1
|
Tromsø IL | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2017-05-21 | 1 Tromsø IL |
1 - 0
1 - 1
|
Stromsgodset 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-4 (15) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2016-07-17 | 3 Stromsgodset |
0 - 0
1 - 0
|
Tromsø IL 2 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2016-04-10 | 3 Tromsø IL |
1 - 0
2 - 0
|
Stromsgodset 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2015-08-02 | 1 2 Tromsø IL |
0 - 2
0 - 6
|
Stromsgodset 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2015-06-21 | 1 Stromsgodset |
1 - 0
2 - 1
|
Tromsø IL | P | -1 | Push | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Tromsø IL Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - Eliteserien | 2022-08-28 | 4 Tromsø IL |
2 - 3
4 - 3
|
Rosenborg 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2022-08-21 | 1 Valerenga |
0 - 0
1 - 0
|
Tromsø IL 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - Pohár | 2022-08-17 | 2 HamKam |
0 - 0
0 - 0
|
Tromsø IL 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - Eliteserien | 2022-08-14 | 4 Tromsø IL |
1 - 0
2 - 1
|
Kristiansund BK 1 | V | -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2022-08-07 | Lillestrom |
0 - 1
1 - 1
|
Tromsø IL 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2022-08-03 | 2 Kristiansund BK |
0 - 1
1 - 1
|
Tromsø IL 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-07-30 | Tromsø IL |
2 - 0
3 - 0
|
Sandefjord | V | -1.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-07-23 | 1 Rosenborg |
2 - 0
3 - 0
|
Tromsø IL 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-07-10 | 1 Molde |
3 - 1
5 - 1
|
Tromsø IL 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-06-26 | Sandefjord |
1 - 0
2 - 2
|
Tromsø IL 2 | R | +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-06-19 | 1 Tromsø IL |
0 - 0
1 - 1
|
Haugesund 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
12-2 (14) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-06-12 | 2 FK Jerv |
0 - 2
1 - 5
|
Tromsø IL 1 | V | 0.0 | Více |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - Eliteserien | 2022-05-29 | 1 Tromsø IL |
1 - 0
2 - 2
|
Lillestrom 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-05-22 | 1 Tromsø IL |
0 - 0
1 - 1
|
Viking FK 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-05-16 | 2 Bodo/Glimt |
0 - 0
1 - 1
|
Tromsø IL 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-05-12 | 2 Tromsø IL |
0 - 0
1 - 0
|
Valerenga | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-05-08 | 1 FK Jerv |
1 - 1
1 - 1
|
Tromsø IL 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-04-24 | Tromsø IL |
1 - 2
2 - 5
|
Sarpsborg 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
12-4 (16) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-04-18 | Aalesund |
1 - 0
2 - 2
|
Tromsø IL 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-04-10 | Tromsø IL |
1 - 1
2 - 1
|
Ham-Kam 3 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-04-03 | 2 Odd BK |
1 - 0
2 - 0
|
Tromsø IL 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-03-20 | 1 Rosenborg |
1 - 1
1 - 2
|
Tromsø IL | V | -1 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-02-25 | 1 Lillestrom |
0 - 1
1 - 1
|
Tromsø IL | R | -0.5,-1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2021-12-12 | Tromsø IL |
0 - 1
0 - 2
|
Viking FK 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2021-12-05 | 3 Sarpsborg |
0 - 1
0 - 1
|
Tromsø IL 2 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2021-11-28 | 1 Tromsø IL |
0 - 0
0 - 0
|
Stabaek 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2021-11-21 | Valerenga |
0 - 0
1 - 1
|
Tromsø IL 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2021-11-07 | 1 Tromsø IL |
0 - 0
1 - 1
|
Stromsgodset | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2021-10-30 | 3 Kristiansund BK |
1 - 1
1 - 1
|
Tromsø IL | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2021-10-27 | Tromsø IL |
0 - 0
2 - 0
|
Odd BK 1 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Stromsgodset Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - Eliteserien | 2022-08-27 | 2 Sandefjord |
0 - 0
2 - 2
|
Stromsgodset 3 | R | +0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2022-08-21 | 2 Stromsgodset |
1 - 0
6 - 0
|
FK Jerv 1 | V | -1.5 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2022-08-07 | 3 Stromsgodset |
2 - 0
3 - 1
|
Sarpsborg 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2022-07-31 | 2 Molde |
1 - 0
3 - 0
|
Stromsgodset | P | -1.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2022-07-24 | Stromsgodset |
0 - 0
1 - 1
|
Ham-Kam 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2022-07-09 | 1 Stromsgodset |
0 - 0
0 - 0
|
Odd BK 1 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-07-03 | Aalesund |
0 - 0
1 - 0
|
Stromsgodset 1 | P | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-06-26 | 3 Stromsgodset |
0 - 0
3 - 0
|
Lillestrom 4 1 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
7-8 (15) | 5-4 (9) | 6 (2-4) | 1 (0-1) |
| Norsko - Pohár | 2022-06-22 | 1 Gjovik/Lyn |
0 - 1
1 - 1
|
Stromsgodset 1 | R | +2.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
6-9 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-06-18 | 2 Sarpsborg |
4 - 1
5 - 1
|
Stromsgodset 1 | P | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
9-3 (12) | 8-2 (10) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-05-28 | 2 Stromsgodset |
1 - 1
3 - 2
|
Viking FK 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
5-8 (13) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 6 (2-4) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-05-25 | 1 Bodo/Glimt |
2 - 1
2 - 2
|
Stromsgodset | R | -1.5 | Více | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-05-22 | Stromsgodset |
3 - 0
3 - 2
|
Valerenga 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-05-16 | 3 Kristiansund BK |
0 - 2
0 - 3
|
Stromsgodset | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
12-6 (18) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-05-12 | 1 Viking FK |
0 - 0
0 - 0
|
Stromsgodset 3 | R | -1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
10-0 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-05-08 | 1 Stromsgodset |
3 - 0
3 - 0
|
Rosenborg 4 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
10-7 (17) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-04-23 | Stromsgodset |
0 - 2
0 - 5
|
Sandefjord 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
11-4 (15) | 7-3 (10) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-04-18 | 2 Haugesund |
0 - 0
0 - 1
|
Stromsgodset 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-04-10 | Stromsgodset |
1 - 0
1 - 3
|
Molde 3 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-8 (16) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Norsko - Pohár | 2022-04-06 | 1 Molde |
0 - 0
3 - 0
|
Stromsgodset 4 | P | -1.0, -1.5 | Push |
|
9-8 (17) | 5-4 (9) | 8 (4-4) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - Eliteserien | 2022-04-03 | 5 FK Jerv |
0 - 0
1 - 0
|
Stromsgodset 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-03-26 | 1 Stromsgodset |
0 - 1
1 - 2
|
Ham-Kam | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - Pohár | 2022-03-19 | 1 2 Sandnes Ulf |
0 - 1
0 - 4
|
Stromsgodset 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Pohár | 2022-03-12 | 3 Raufoss |
0 - 0
0 - 0
|
Stromsgodset 1 | R |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-02-23 | 1 Stromsgodset |
1 - 0
3 - 1
|
Raufoss | V | -1 | Push | 9.5 | Více |
|
9-6 (15) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2021-12-12 | Rosenborg |
0 - 2
2 - 2
|
Stromsgodset 4 | R | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2021-12-05 | 1 Stromsgodset |
0 - 0
0 - 0
|
Haugesund 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2021-11-27 | Lillestrom |
3 - 0
4 - 1
|
Stromsgodset 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2021-11-20 | 2 Stromsgodset |
0 - 1
1 - 2
|
Mjondalen 5 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
15-0 (15) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2021-11-07 | 1 Tromsø IL |
0 - 0
1 - 1
|
Stromsgodset | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.1 | 3.6 | 3.4 |
| Poločas | 2.625 | 2.25 | 3.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.86 | Hosté@2.04 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.15 | Hosté@1.675 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Více@2 | Méně@1.85 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 2
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 2 - 2 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
4' - 1st Corner - Tromsø IL -
7' - 1st Goal - Tromsø IL -
10' - 2nd Corner - Stromsgodset -
34' - 3rd Corner - Stromsgodset -
44' - 4th Corner - Tromsø IL -
1-0 score at the end of First Half - 63' Substitution - Nilsen for Kamanzi - Tromsø IL
- 65' Substitution - Boahene for Jack - Stromsgodset
- 65' Substitution - Host-Larsen for Tokstad - Stromsgodset
-
71' - 1st Yellow Card - Stromsgodset -
72' - 2nd Yellow Card - Stromsgodset - 71' Substitution - Tuominen for Nordas - Tromsø IL
- 71' Substitution - Hafstad for Norheim - Tromsø IL
- Race to 3 Corners - Tromsø IL
-
75' - 5th Corner - Tromsø IL -
81' - 3rd Yellow Card - Tromsø IL - 80' Substitution - Thorsen for Gulliksen - Stromsgodset
- 80' Substitution - Brunes for Friday - Stromsgodset
- 82' Substitution - Hanssen for Gunnarsson - Stromsgodset
-
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

