Tottenham vs Olympiakos Profil týmů
Tottenham vs Olympiakos Fakta o zápasu
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.8 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 30%.
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 1.1 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 20%, rohy Over 60%.
| Tottenham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Olympiakos | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Tottenham | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Olympiakos | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Tottenham vs Olympiakos Časové rozložení gólů/rohů
Tottenham vs Olympiakos Vzájemné zápasy
Tottenham vs Olympiakos Zobrazit celé H2H →| Tottenham Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2019-09-18 | 1 Olympiakos |
1 - 2
2 - 2
|
Tottenham 1 | R | +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Tottenham Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League | 2019-11-23 | 3 West Ham |
0 - 2
2 - 3
|
Tottenham 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League | 2019-11-09 | 2 Tottenham |
0 - 0
1 - 1
|
Sheff Utd 2 | R | -1.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2019-11-06 | 1 Crvena Zvezda Bělehrad |
0 - 1
0 - 4
|
Tottenham 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League | 2019-11-03 | 1 Everton |
0 - 0
1 - 1
|
Tottenham 2 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League | 2019-10-27 | 3 Liverpool |
0 - 1
2 - 1
|
Tottenham 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2019-10-22 | Tottenham |
3 - 0
5 - 0
|
Crvena Zvezda Bělehrad 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League | 2019-10-19 | 4 Tottenham |
0 - 1
1 - 1
|
Watford 3 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-2 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Premier League | 2019-10-05 | 2 Brighton |
2 - 0
3 - 0
|
Tottenham 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2019-10-01 | 2 Tottenham |
1 - 2
2 - 7
|
Bayern Mnichov 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League | 2019-09-28 | 1 1 Tottenham |
2 - 1
2 - 1
|
Southampton 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Pohár EFL | 2019-09-24 | 1 Colchester |
0 - 0
0 - 0
|
Tottenham | R | +1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League | 2019-09-21 | 1 Leicester |
0 - 1
2 - 1
|
Tottenham 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2019-09-18 | 1 Olympiakos |
1 - 2
2 - 2
|
Tottenham 1 | R | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - Premier League | 2019-09-14 | 4 Tottenham |
4 - 0
4 - 0
|
Crystal Palace 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League | 2019-09-01 | 3 Arsenal |
1 - 2
2 - 2
|
Tottenham 5 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
11-6 (17) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League | 2019-08-25 | 2 Tottenham |
0 - 1
0 - 1
|
Newcastle 2 | P | -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Anglie - Premier League | 2019-08-17 | 1 Man City |
2 - 1
2 - 2
|
Tottenham | R | -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
13-2 (15) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Premier League | 2019-08-10 | 1 Tottenham |
0 - 1
3 - 1
|
Aston Villa | V | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Více |
|
14-0 (14) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-08-04 | Tottenham |
1 - 1
1 - 1
|
Inter Milán 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-07-31 | Bayern Mnichov |
0 - 1
2 - 2
|
Tottenham 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-07-30 | 1 Real Madrid |
0 - 1
0 - 1
|
Tottenham 1 | V | 0.0,-0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-8 (16) | 5-6 (11) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-07-25 | 2 Tottenham |
0 - 1
1 - 2
|
Man Utd 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-07-21 | Juventus |
0 - 1
2 - 3
|
Tottenham 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2019-06-01 | Tottenham |
0 - 1
0 - 2
|
Liverpool | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-9 (17) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 5 (3-2) |
| Anglie - Premier League | 2019-05-12 | Tottenham |
1 - 0
2 - 2
|
Everton 2 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2019-05-08 | 3 Ajax |
2 - 0
2 - 3
|
Tottenham 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-9 (15) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - Premier League | 2019-05-04 | 1 Bournemouth |
0 - 0
1 - 0
|
Tottenham 5 2 | P | +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-6 (16) | 3-4 (7) | 4 (3-1) | 5 (3-2) |
| UEFA Champions League | 2019-04-30 | Tottenham |
0 - 1
0 - 1
|
Ajax 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League | 2019-04-27 | Tottenham |
0 - 0
0 - 1
|
West Ham 2 | P | -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - Premier League | 2019-04-23 | 1 Tottenham |
0 - 0
1 - 0
|
Brighton 2 | V | -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Olympiakos Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Řecko - Superliga 1 | 2019-11-23 | 1 Panionios |
0 - 0
1 - 1
|
Olympiakos 1 | R | +2.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Řecko - Superliga 1 | 2019-11-10 | 1 1 Olympiakos |
0 - 0
2 - 0
|
Atromitos Athinon 4 | V | -2.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2019-11-06 | Bayern Mnichov |
0 - 0
2 - 0
|
Olympiakos | P | -2.0, -2.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Řecko - Superliga 1 | 2019-11-02 | 2 Xanthi |
0 - 0
0 - 0
|
Olympiakos 3 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Řecko - Superliga 1 | 2019-10-27 | 2 Olympiakos |
1 - 0
2 - 0
|
AEK Atény 3 | V | -1.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2019-10-22 | 2 Olympiakos |
1 - 1
2 - 3
|
Bayern Mnichov 2 | P | +1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 6 (3-3) |
| Řecko - Superliga 1 | 2019-10-19 | 2 Olympiakos |
1 - 1
2 - 1
|
OFI Crete 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Řecko - Superliga 1 | 2019-10-06 | 4 Aris Salonika |
1 - 2
1 - 2
|
Olympiakos 5 | V | +0.5, +1.0 | Více | 8.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2019-10-01 | 5 Crvena Zvezda Bělehrad |
0 - 1
3 - 1
|
Olympiakos 2 1 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Řecko - Superliga 1 | 2019-09-28 | Olympiakos |
0 - 0
2 - 0
|
Lamia 2 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Řecko - Superliga 1 | 2019-09-22 | 4 Panathinaikos |
0 - 1
1 - 1
|
Olympiakos 2 | R | +1.0 | Méně | 8.0 | Push |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2019-09-18 | 1 Olympiakos |
1 - 2
2 - 2
|
Tottenham 1 | R | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Řecko - Superliga 1 | 2019-09-14 | 2 Olympiakos |
1 - 0
5 - 0
|
Volos NFC 4 1 | V | -2.0, -2.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Řecko - Superliga 1 | 2019-09-01 | 2 Larissa |
0 - 1
0 - 1
|
Olympiakos 2 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2019-08-27 | 4 Krasnodar |
1 - 1
1 - 2
|
Olympiakos | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Řecko - Superliga 1 | 2019-08-24 | Olympiakos |
1 - 0
1 - 0
|
Asteras Tripolis | V | -1.5, -2.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2019-08-21 | 1 Olympiakos |
1 - 0
4 - 0
|
Krasnodar | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2019-08-13 | 2 Olympiakos |
0 - 0
2 - 0
|
Istanbul Basaksehir 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2019-08-07 | 1 5 Istanbul Basaksehir |
0 - 0
0 - 1
|
Olympiakos 3 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
11-1 (12) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2019-07-30 | 1 Olympiakos |
0 - 0
4 - 0
|
Viktoria Plzeň 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2019-07-23 | 1 Viktoria Plzeň |
0 - 0
0 - 0
|
Olympiakos 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-16 | 1 Olympiakos |
3 - 0
3 - 0
|
Nottm Forest 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-10 | Olympiakos |
0 - 0
1 - 1
|
Hamburk 1 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-08 | Olympiakos |
1 - 1
1 - 1
|
Dynamo Kyjev | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-05 | 1 2 Jagiellonia Bialystok |
0 - 3
0 - 5
|
Olympiakos 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 8.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-03 | 3 Lechia Gdańsk |
0 - 0
1 - 1
|
Olympiakos 3 | R | +0.5 | Méně | 8.0 | Více |
|
6-4 (10) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-06-29 | 3 Hapoel Beer Sheva |
1 - 1
2 - 2
|
Olympiakos 3 | R | +0.5 | Více |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-06-28 | 1 Pogon Štětín |
1 - 0
1 - 1
|
Olympiakos 1 | R | +1.5 | Méně |
|
3-11 (14) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-06-19 | 1 Olympiakos |
2 - 1
3 - 2
|
Viitorul Constanta 3 | V | -1.5 | Více |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Řecko - Superliga 1 | 2019-05-05 | 2 Larissa |
0 - 1
0 - 3
|
Olympiakos 2 | V | +1.0, +1.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.3 | 5.25 | 10 |
| Poločas | 1.667 | 2.75 | 8.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.5) | Domácí@2.01 | Hosté@1.92 |
| Poločas (-0.75) | Domácí@2.05 | Hosté@1.8 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 2 , Roh: 4 - 4
Roh: 10.0 , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.0
Skóre: 1 - 2 , Roh: 3 - 2 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
6' - 1st Goal - Olympiakos -
14' - 1st Corner - Tottenham -
18' - 2nd Corner - Olympiakos -
19' - 3rd Corner - Olympiakos -
19' - 2nd Goal - Olympiakos -
29' - 4th Corner - Tottenham - 29' Substitution - Eriksen for Dier - Tottenham
-
39' - 1st Yellow Card - Olympiakos -
45+1' - 3rd Goal - Tottenham - Race to 3 Corners - Tottenham
-
45+3' - 5th Corner - Tottenham -
1-2 score at the end of First Half -
50' - 4th Goal - Tottenham -
59' - 6th Corner - Olympiakos - 61' Substitution - Sissoko for Lucas Moura - Tottenham
-
61' - 2nd Yellow Card - Tottenham -
66' - 7th Corner - Tottenham -
68' - 3rd Yellow Card - Olympiakos -
71' - 4th Yellow Card - Olympiakos -
73' - 5th Goal - Tottenham - 76' Substitution - Valbuena for Bouchalakis - Olympiakos
-
75' - 5th Yellow Card - Olympiakos -
77' - 6th Goal - Tottenham - 78' Substitution - Randjelovic for Daniel Podence - Olympiakos
- 82' Substitution - Ndombele for Alli - Tottenham
- 85' Substitution - Guerrero for El Arabi - Olympiakos
-
88' - 8th Corner - Olympiakos -
4-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

