so, Dec 2, 2023 · 13:00
NejstaršíNedávné
VVPVPV
1.83
4.20
3.10
NedávnéNejstarší
VPRVPP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 4.0
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
-0.5
Tottenham U21
Tottenham U21 vs Man Utd U21 Profil týmů
Tottenham U21
Hodnocení se připravuje
VVVVVVPVPVNedávnéPokles-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje7/10
Man Utd U21
Hodnocení se připravuje
PRVRPPVRPVNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Tottenham U21 vs Man Utd U21 Fakta o zápasu
Tottenham U21
8V-0R-2P v posledních 10 zápasech, s 29 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.9 pro, 1.5 proti. Výhry 80%, AH výhra 70%, góly Over 50%, rohy Over 20%.
Výsledek v plném čase
Výhra 80%8
Remíza 0%0
Prohra 20%2
Góly celkem 4.0
Více 50%5
Neplatné 20%2
Méně 30%3
Rohy celkem 9.5
Více 20%2
Neplatné 0%0
Méně 80%8
Asijský hendikep
Výhra 70%7
Neplatné 10%1
Prohra 20%2
Man Utd U21
3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 32 vstřelenými a 29 inkasovanými góly. Průměr gólů: 3.2 pro, 2.9 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 70%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 30%3
Prohra 40%4
Góly celkem 4.0
Více 60%6
Neplatné 10%1
Méně 30%3
Rohy celkem 9.5
Více 70%7
Neplatné 0%0
Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prohra 50%5
Poslední
| Tottenham U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Man Utd U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Tottenham U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Man Utd U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 4.0
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 4.28,
Sm. odch.: 2.38, Medián: 4,
Modus: ,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Tottenham U21 vs Man Utd U21 Časové rozložení gólů/rohů
Tottenham U21 vs Man Utd U21 Vzájemné zápasy
Tottenham U21 vs Man Utd U21 Zobrazit celé H2H →| Tottenham U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-28 | 2 Man Utd U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Tottenham U21 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-10-29 | 3 Tottenham U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Man Utd U21 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League U21 | 2015-03-10 | 1 Man Utd U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Tottenham U21 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Premier League U21 | 2014-09-29 | 1 Tottenham U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Man Utd U21 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Tottenham U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-11-12 | 3 Peterborough U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Tottenham U21 5 | V | +2.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2023-11-07 | 2 Cambridge Utd |
1 - 0
4 - 1
|
Tottenham U21 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-11-03 | 1 Norwich U21 |
0 - 2
3 - 4
|
Tottenham U21 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2023-10-31 | Peterborough |
1 - 1
3 - 1
|
Tottenham U21 | P | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-10-27 | 2 Sunderland U21 |
1 - 2
2 - 4
|
Tottenham U21 2 | V | +1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-10-09 | 3 Bristol City U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Tottenham U21 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-10-02 | Tottenham U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Chelsea U21 2 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-25 | 3 Stoke U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Tottenham U21 1 | V | +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2023-09-19 | 3 Colchester |
0 - 1
0 - 5
|
Tottenham U21 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-02 | 3 Tottenham U21 |
1 - 0
4 - 0
|
Blackburn U21 3 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-08-29 | 1 Tottenham U21 |
2 - 1
3 - 2
|
Sunderland U21 4 1 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-25 | 1 Derby U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Tottenham U21 3 | V | +1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-19 | 2 Tottenham U21 |
2 - 0
4 - 1
|
Newcastle U21 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-12 | 1 Man City U21 |
0 - 2
0 - 5
|
Tottenham U21 | V | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2023-07-29 | Stevenage |
2 - 0
4 - 0
|
Tottenham U21 | P | -1.0 | Více |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-05-07 | 1 3 Tottenham U21 |
1 - 0
1 - 0
|
West Ham U21 6 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-28 | 2 Man Utd U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Tottenham U21 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-24 | 1 Tottenham U21 |
2 - 0
3 - 2
|
Chelsea U21 2 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-15 | 3 Blackburn U21 |
0 - 2
3 - 2
|
Tottenham U21 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-07 | 1 Tottenham U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton U21 2 | R | -0.5 | Méně |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-03 | Tottenham U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Man City U21 2 | P | +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-03-17 | 1 Tottenham U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Leicester U21 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-03-03 | 2 Fulham U21 |
2 - 3
4 - 3
|
Tottenham U21 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-02-27 | 3 Tottenham U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Crystal Palace U21 3 | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-02-17 | 1 Everton U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Tottenham U21 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-02-11 | 2 Tottenham U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Brighton U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-01-27 | 2 Arsenal U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Tottenham U21 4 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-01-08 | 1 1 Liverpool U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Tottenham U21 1 | V | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2022-11-11 | 1 West Ham U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Tottenham U21 3 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Anglie - Premier League 2 | 2022-11-07 | 1 Chelsea U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Tottenham U21 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Man Utd U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-11-04 | 2 Man Utd U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Everton U21 3 | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2023-10-31 | 4 Salford City |
2 - 1
4 - 3
|
Man Utd U21 3 | P | +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-10-27 | 4 Fulham U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Man Utd U21 3 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-30 | 2 Blackburn U21 |
2 - 2
2 - 5
|
Man Utd U21 2 | V | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2023-09-26 | Bolton |
4 - 0
8 - 1
|
Man Utd U21 1 | P | -2.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-23 | 2 Man Utd U21 |
1 - 4
2 - 4
|
Arsenal U21 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-03 | 2 Sunderland U21 |
0 - 4
5 - 5
|
Man Utd U21 1 | R | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-26 | Man Utd U21 |
6 - 1
10 - 1
|
Stoke U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - EFL Trophy | 2023-08-22 | 1 6 Stockport |
0 - 0
1 - 1
|
Man Utd U21 1 | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-18 | 1 1 Man Utd U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Leeds U21 4 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
10-0 (10) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-14 | 2 Crystal Palace U21 |
1 - 1
3 - 2
|
Man Utd U21 5 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2023-07-30 | 1 Altrincham |
0 - 0
2 - 0
|
Man Utd U21 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-05-05 | 1 3 Man Utd U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Leicester U21 2 | R | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-28 | 2 Man Utd U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Tottenham U21 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-21 | 1 3 Brighton U21 |
2 - 2
3 - 2
|
Man Utd U21 3 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-04-17 | 1 4 Leicester U21 |
2 - 1
3 - 2
|
Man Utd U21 4 1 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-03-31 | 1 Man Utd U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Arsenal U21 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-03-19 | 1 Man City U21 |
3 - 0
6 - 0
|
Man Utd U21 1 1 | P | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-03-06 | 1 Man Utd U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Chelsea U21 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-02-24 | 2 Wolverhampton U21 |
0 - 1
2 - 2
|
Man Utd U21 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-02-11 | 1 Man Utd U21 |
2 - 1
4 - 1
|
Everton U21 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 6-3 (9) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-01-27 | 4 Man Utd U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Blackburn U21 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Turnaj juniorů | 2023-01-24 | Man Utd U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Feyenoord U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-01-20 | West Ham U21 |
2 - 0
2 - 3
|
Man Utd U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-01-14 | 2 Man Utd U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Liverpool U21 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-9 (15) | 3-5 (8) | 4 (3-1) | 4 (1-3) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-01-06 | 1 Fulham U21 |
0 - 2
1 - 2
|
Man Utd U21 1 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Turnaj juniorů | 2022-12-19 | Man Utd U21 |
0 - 0
0 - 2
|
PSV U21 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 4 (2-2) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2022-12-13 | 1 Bolton |
0 - 0
4 - 0
|
Man Utd U21 2 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2022-11-22 | 1 Wolverhampton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Man Utd U21 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-3 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Turnaj juniorů | 2022-11-11 | Man Utd U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Monako U21 2 | P | -0.5 | Méně |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.833 | 4.2 | 3.1 |
| Poločas | 2.3 | 2.875 | 3.2 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (4.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 4.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

