Torquay vs Maidenhead Utd Profil týmů
Torquay vs Maidenhead Utd Fakta o zápasu
8V-1R-1P v posledních 10 zápasech, s 24 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.4 pro, 0.9 proti. Výhry 80%, AH výhra 70%, góly Over 30%, rohy Over 70%.
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.2 proti. Výhry 60%, AH výhra 80%, góly Over 40%, rohy Over 40%.
| Torquay | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Maidenhead Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Torquay | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Maidenhead Utd | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Torquay vs Maidenhead Utd Časové rozložení gólů/rohů
Torquay vs Maidenhead Utd Vzájemné zápasy
Torquay vs Maidenhead Utd Zobrazit celé H2H →| Torquay Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2019-08-13 | 1 Torquay |
0 - 1
0 - 2
|
Maidenhead Utd 4 | P | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2018-02-10 | 1 Maidenhead Utd |
0 - 1
1 - 2
|
Torquay | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2017-10-03 | 2 Torquay |
4 - 0
4 - 0
|
Maidenhead Utd 1 | V | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Torquay Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2020-12-05 | 1 Torquay |
2 - 1
3 - 1
|
Wrexham 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-12-01 | 2 Wealdstone |
1 - 0
1 - 2
|
Torquay 3 | V | +1.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-11-21 | Halifax |
0 - 1
1 - 2
|
Torquay | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-11-14 | 1 4 Torquay |
1 - 1
1 - 1
|
Boreham Wood 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-10-31 | 2 Hartlepool |
0 - 3
0 - 5
|
Torquay 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-10-27 | 3 Aldershot |
1 - 1
1 - 4
|
Torquay 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-10-17 | 1 Torquay |
2 - 0
2 - 0
|
Dover 1 | V | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-7 (17) | 8-5 (13) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-10-13 | Torquay |
1 - 1
2 - 1
|
Chesterfield 2 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-10-10 | 1 Bromley |
1 - 0
1 - 2
|
Torquay 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-9 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2020-10-06 | Eastleigh |
0 - 1
2 - 1
|
Torquay 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2020-10-03 | 2 Torquay |
0 - 0
1 - 0
|
Stockport 1 | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
7-10 (17) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Anglie - National League | 2020-03-07 | 1 Sutton Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Torquay 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-02-29 | Torquay |
1 - 0
2 - 0
|
Chorley | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2020-02-22 | 1 Torquay |
0 - 0
1 - 0
|
Halifax 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-7 (15) | 6-2 (8) | 5 (4-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2020-02-01 | 2 Barrow |
0 - 0
2 - 1
|
Torquay 2 | P | -1.0 | Push | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Anglie - National League | 2020-01-25 | Torquay |
0 - 0
0 - 0
|
Ebbsfleet United 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Anglie - National League | 2020-01-18 | 2 AFC Fylde |
1 - 2
2 - 3
|
Torquay 3 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2020-01-11 | Torquay |
0 - 0
1 - 2
|
Halifax 5 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
14-5 (19) | 10-2 (12) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglie - National League | 2020-01-04 | 1 Dag & Red |
0 - 0
0 - 0
|
Torquay | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2020-01-01 | 1 5 Torquay |
0 - 1
0 - 2
|
Yeovil 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2019-12-28 | 2 Torquay |
2 - 1
4 - 1
|
Woking 4 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League | 2019-12-26 | 3 Yeovil |
3 - 1
6 - 2
|
Torquay 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-1 (7) | 6-1 (7) | 6 (5-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League | 2019-12-21 | 1 2 Torquay |
0 - 1
0 - 3
|
Chesterfield 4 | P | -0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
16-3 (19) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - FA Trophy | 2019-12-14 | 2 Torquay |
2 - 0
5 - 1
|
Aldershot 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-9 (15) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - National League | 2019-12-07 | Harrogate Town |
1 - 0
2 - 1
|
Torquay 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2019-11-30 | 1 Torquay |
0 - 0
1 - 5
|
Stockport 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 3-6 (9) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2019-11-26 | 2 Eastleigh |
3 - 0
3 - 2
|
Torquay 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2019-11-23 | Chorley |
1 - 0
1 - 0
|
Torquay 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2019-11-16 | 2 Torquay |
1 - 1
1 - 2
|
Sutton Utd 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Cup | 2019-11-09 | Maidstone Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Torquay | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Maidenhead Utd Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2020-12-05 | 3 Eastleigh |
0 - 0
0 - 1
|
Maidenhead Utd 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-11-28 | 1 Altrincham |
0 - 0
2 - 0
|
Maidenhead Utd | P | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-11-21 | Maidenhead Utd |
1 - 0
2 - 2
|
Bromley | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-11-17 | 1 2 Aldershot |
0 - 0
0 - 0
|
Maidenhead Utd 2 | R | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-11-14 | 2 Chesterfield |
1 - 0
1 - 2
|
Maidenhead Utd 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-10-31 | 1 3 Maidenhead Utd |
0 - 0
3 - 1
|
Solihull Moors 4 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
1-10 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2020-10-27 | 2 Maidenhead Utd |
0 - 1
2 - 1
|
Dag & Red | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2020-10-24 | 2 Maidenhead Utd |
2 - 2
2 - 3
|
Cray Valley (PM) 3 | P | -1.5 | Více |
|
10-3 (13) | 6-2 (8) | 4 (2-2) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - National League | 2020-10-17 | 1 Notts County |
2 - 1
2 - 3
|
Maidenhead Utd 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2020-10-12 | 1 Wrexham |
0 - 1
0 - 1
|
Maidenhead Utd 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-10-10 | 2 Maidenhead Utd |
0 - 1
0 - 4
|
Hartlepool 3 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2020-10-06 | 2 Maidenhead Utd |
1 - 1
2 - 3
|
Kings Lynn Town | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-11 (15) | 3-5 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League | 2020-10-03 | 1 Sutton Utd |
2 - 0
3 - 0
|
Maidenhead Utd | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Anglie - National League | 2020-03-14 | 3 Maidenhead Utd |
1 - 0
1 - 2
|
Stockport | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-9 (16) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-03-07 | 1 Maidenhead Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Boreham Wood 4 1 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2020-02-29 | 1 Woking |
0 - 0
2 - 0
|
Maidenhead Utd 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League | 2020-02-25 | 3 Maidenhead Utd |
1 - 3
1 - 3
|
Ebbsfleet United 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League | 2020-02-22 | 2 Maidenhead Utd |
0 - 2
1 - 2
|
Aldershot 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-10 (16) | 2-6 (8) | 5 (2-3) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2020-02-01 | 2 Solihull Moors |
0 - 0
0 - 2
|
Maidenhead Utd 3 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - County Cup | 2020-01-28 | Maidenhead Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Marlow | R | +1.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Anglie - National League | 2020-01-25 | 2 Maidenhead Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Eastleigh 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 4 (0-4) |
| Anglie - FA Trophy | 2020-01-21 | 1 Maidenhead Utd |
1 - 0
1 - 3
|
Halesowen 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-01-18 | 4 Halifax |
1 - 1
5 - 2
|
Maidenhead Utd 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2020-01-11 | 1 Halesowen |
1 - 2
2 - 2
|
Maidenhead Utd 2 | R | +0.5, +1.0 | Více |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglie - National League | 2020-01-04 | 1 Harrogate Town |
0 - 0
1 - 0
|
Maidenhead Utd 4 2 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-01-01 | 2 Maidenhead Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Notts County 4 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2019-12-28 | Maidenhead Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Wrexham 2 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2019-12-26 | 1 Notts County |
3 - 0
3 - 0
|
Maidenhead Utd 2 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2019-12-21 | 3 Maidenhead Utd |
1 - 2
1 - 4
|
Barnet 4 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2019-12-14 | Maidenhead Utd |
2 - 1
4 - 2
|
Hemel Hempstead 1 | V | -0.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.45 | 4.333 | 7 |
| Poločas | 1.952 | 2.4 | 6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.25) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 8 - 5
Roh: 10.5 , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 5 - 0 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Corner - Torquay -
10' - 2nd Corner - Torquay - Race to 3 Corners - Torquay
-
11' - 3rd Corner - Torquay -
17' - 4th Corner - Torquay -
45' - 5th Corner - Torquay - Race to 5 Corners - Torquay
-
45+3' - 1st Goal - Torquay -
1-0 score at the end of First Half -
46' - 6th Corner - Torquay -
59' - 2nd Goal - Torquay -
62' - 7th Corner - Maidenhead Utd - 64' Substitution - Orsi-Dadamo for Upward - Maidenhead Utd
-
68' - 8th Corner - Maidenhead Utd -
69' - 9th Corner - Maidenhead Utd - Race to 7 Corners - Torquay
-
71' - 10th Corner - Torquay - 70' Substitution - Umerah for Wright - Torquay
-
71' - 11th Corner - Torquay - 75' Substitution - Smile for Addai - Maidenhead Utd
- 76' Substitution - Waters for Lemonheigh-Evans - Torquay
-
80' - 12th Corner - Maidenhead Utd -
82' - 13th Corner - Maidenhead Utd -
82' - 3rd Goal - Maidenhead Utd - 83' Substitution - Buse for Whitfield - Torquay
-
86' - 2nd Yellow Card - Maidenhead Utd -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

