pá, Nov 14, 2014 · 19:45
NejstaršíNedávné
VVVVVV
1.25
6.50
9.00
NedávnéNejstarší
VVPVVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.5
Góly celkem
Méně 11.0
Rohy celkem
-1.5
T.N.S.
T.N.S. vs Aberystwyth Profil týmů
T.N.S.
RVVVVVVVVVNedávné
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje5/7
Aberystwyth
VRRRVVVPVVNedávné
Více než 9.5 rohůVíce9/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapKryje5/6
Udává tempoGól v 1. poločase v 10 z posledních 10
T.N.S. vs Aberystwyth Fakta o zápasu
T.N.S.
9V-1R-0P v posledních 10 zápasech, s 33 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 3.3 pro, 0.8 proti. Výhry 90%, AH výhra 71%, góly Over 50%, rohy Over 40%.
Výsledek v plném čase
Výhra 90%9
Remíza 10%1
Prohra 0%0
Góly celkem 3.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Rohy celkem 11.0
Více 40%4
Neplatné 10%1
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 71%5
Neplatné 0%0
Prohra 28%2
Aberystwyth
6V-3R-1P v posledních 10 zápasech, s 23 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.3 pro, 1.3 proti. Výhry 60%, AH výhra 83%, góly Over 50%, rohy Over 70%.
Výsledek v plném čase
Výhra 60%6
Remíza 30%3
Prohra 10%1
Góly celkem 3.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Rohy celkem 11.0
Více 70%7
Neplatné 20%2
Méně 10%1
Asijský hendikep
Výhra 83%5
Neplatné 0%0
Prohra 16%1
Poslední
| T.N.S. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Aberystwyth | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| T.N.S. | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Aberystwyth | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5
Rozložení rohůLinie 11.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 12,
Prům.: 3.75,
Sm. odch.: 1.53, Medián: 4,
Modus: 4,
Více: 58%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
T.N.S. vs Aberystwyth Časové rozložení gólů/rohů
T.N.S. vs Aberystwyth Vzájemné zápasy
T.N.S. vs Aberystwyth Zobrazit celé H2H →| T.N.S. Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Wales Premier League | 2014-08-25 | Aberystwyth |
1 - 0
1 - 1
|
T.N.S. | R | Méně |
|
|||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| T.N.S. Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Wales Premier League | 2014-11-07 | 3 Bangor City |
0 - 4
0 - 5
|
T.N.S. 1 1 | V | +1.5, +2.0 | Více |
|
||||||
| Wales Premier League | 2014-10-25 | 2 Newtown |
1 - 2
2 - 3
|
T.N.S. 2 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
||||||
| Wales Premier League | 2014-10-04 | 1 3 Airbus UK |
1 - 2
2 - 3
|
T.N.S. 1 | V | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Wales - Ligový pohár | 2014-09-23 | T.N.S. |
2 - 0
3 - 0
|
Penybont | V | -2.0, -2.5 | Méně |
|
||||||
| Wales Premier League | 2014-09-19 | Bala Town |
0 - 0
0 - 3
|
T.N.S. | V | Méně |
|
|||||||
| Wales Premier League | 2014-09-13 | 1 T.N.S. |
1 - 0
2 - 0
|
Port Talbot 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
8-2 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Wales Premier League | 2014-09-05 | Connah's Quay |
0 - 1
1 - 5
|
T.N.S. | V | +1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Wales - Ligový pohár | 2014-09-02 | T.N.S. |
1 - 0
2 - 1
|
Airbus UK | V | -1.0, -1.5 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Wales Premier League | 2014-08-29 | T.N.S. |
5 - 1
6 - 1
|
Rhyl | V | Více |
|
13-3 (16) | 9-0 (9) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | |||
| Wales Premier League | 2014-08-25 | Aberystwyth |
1 - 0
1 - 1
|
T.N.S. | R | Méně |
|
5-8 (13) | 3-7 (10) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | |||
| Wales Premier League | 2014-08-22 | T.N.S. |
1 - 0
2 - 0
|
Bangor City | V | Méně |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Aberystwyth Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Wales Premier League | 2014-11-07 | Aberystwyth |
1 - 0
4 - 2
|
Newi Cefn Druids 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Wales Premier League | 2014-10-31 | 1 3 Aberystwyth |
1 - 0
1 - 0
|
Newtown 3 | V | -0.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2014-10-24 | 1 Bala Town |
2 - 0
4 - 0
|
Aberystwyth 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2014-10-11 | 1 2 Aberystwyth |
1 - 0
2 - 1
|
Airbus UK 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Wales Premier League | 2014-09-26 | Aberystwyth |
2 - 0
4 - 0
|
Bala Town | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Wales Premier League | 2014-09-19 | Port Talbot |
2 - 1
1 - 2
|
Aberystwyth | V | 0.0 | Push | 11.0 | Více |
|
8-6 (14) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Wales Premier League | 2014-09-12 | Aberystwyth |
0 - 1
1 - 1
|
Connah's Quay | R | Méně |
|
6-6 (12) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | |||
| Wales Premier League | 2014-08-29 | Aberystwyth |
2 - 0
3 - 3
|
Bangor City | R | Více |
|
8-7 (15) | 5-5 (10) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | |||
| Wales Premier League | 2014-08-25 | Aberystwyth |
1 - 0
1 - 1
|
T.N.S. | R | Méně |
|
5-8 (13) | 3-7 (10) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | |||
| Wales Premier League | 2014-08-22 | Newi Cefn Druids |
0 - 2
0 - 5
|
Aberystwyth | V |
|
9-8 (17) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||||
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2014-07-10 | Aberystwyth |
0 - 2
0 - 5
|
Derry City | P | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2014-07-03 | Derry City |
2 - 0
4 - 0
|
Aberystwyth | P | Více |
|
15-2 (17) | 9-1 (10) | 6 (6-0) | 1 (1-0) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.25 | 6.5 | 9 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.5) | Domácí@1.675 | Hosté@2.15 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 13 - 2
Roh: 11.0 , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.5
-
3' - 1st Yellow Card - Aberystwyth -
4' - 1st Corner - T.N.S. -
10' - 2nd Corner - T.N.S. - Race to 3 Corners - T.N.S.
-
15' - 3rd Corner - T.N.S. -
17' - 1st Goal - T.N.S. -
25' - 4th Corner - Aberystwyth -
36' - 5th Corner - T.N.S. -
37' - 2nd Yellow Card - T.N.S. - Race to 5 Corners - T.N.S.
-
39' - 6th Corner - T.N.S. -
43' - 7th Corner - T.N.S. - Race to 7 Corners - T.N.S.
-
44' - 8th Corner - T.N.S. -
45' - 9th Corner - T.N.S. -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 10th Corner - Aberystwyth - Race to 9 Corners - T.N.S.
-
53' - 11th Corner - T.N.S. -
65' - 12th Corner - T.N.S. -
74' - 13th Corner - T.N.S. -
75' - 14th Corner - T.N.S. -
79' - 15th Corner - T.N.S. -
80' - 2nd Goal - Aberystwyth
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

