pá, May 21, 2021 · 14:00
NejstaršíNedávné
VVRVVP
3.25
3.30
2.05
NedávnéNejstarší
VPRVRV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.5
Góly celkem
Méně 9.0
Rohy celkem
+0.25
Tishreen
Tishreen vs Al Kuwait SC Profil týmů
Tishreen
VVVVVVRVVPNedávnéPokles-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje4/10
Al Kuwait SC
VVPVVRVRPVNedávnéStabilní-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Tishreen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Al Kuwait SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Tishreen | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Al Kuwait SC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 9.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.05,
Sm. odch.: 1.73, Medián: 3,
Modus: 2,
Více: 55%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Tishreen vs Al Kuwait SC Časové rozložení gólů/rohů
Tishreen vs Al Kuwait SC Vzájemné zápasy
Tishreen vs Al Kuwait SC Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Tishreen Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Sýrie - Divize 1 | 2021-05-09 | 2 Al Karamah |
0 - 1
2 - 1
|
Tishreen 5 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-04-29 | 1 Tishreen |
2 - 0
2 - 1
|
Al Taliya | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-04-24 | 2 Harjaleh |
0 - 0
0 - 1
|
Tishreen 2 | V | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-04-14 | 1 5 Tishreen |
0 - 0
1 - 1
|
Al-Jaish Damascus 5 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-04-10 | 4 Al Ittihad Aleppo |
0 - 1
0 - 1
|
Tishreen 2 | V | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-03-17 | 1 Tishreen |
0 - 1
3 - 1
|
Jableh SC 2 | V | -1.5 | Více |
|
9-4 (13) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-03-12 | 1 Tishreen |
1 - 1
3 - 1
|
Al Wathba SC 2 | V | -1.0 | Více |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-03-05 | 4 Al-Shorta Damascus |
1 - 1
1 - 2
|
Tishreen | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 2 (2-0) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-02-27 | 1 Tishreen |
0 - 0
3 - 0
|
Al Wahda Damascus 2 | V | -0.5 | Více |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-02-22 | 2 Al Horiyah |
1 - 2
1 - 3
|
Tishreen 1 | V | +1.0 | Více |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-02-17 | 3 Tishreen |
0 - 0
1 - 0
|
Al Futowa 4 | V | -2.0, -2.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-02-10 | 4 Al Sahel Tartous |
0 - 0
0 - 0
|
Tishreen 2 | R | +1.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-02-05 | 6 Tishreen |
0 - 1
0 - 1
|
Hutteen 5 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Sýrie - Pohár | 2021-01-27 | 1 2 Tishreen |
0 - 0
0 - 1
|
Al-Jaish Damascus 2 | P |
|
1-9 (10) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-01-22 | 3 Tishreen |
1 - 0
1 - 0
|
Al Karamah 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-01-16 | 3 Al Taliya SC |
0 - 1
1 - 1
|
Tishreen | R | +0.5, +1.0 | Push |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sýrie - Pohár | 2021-01-12 | 3 Al Nawras |
0 - 3
0 - 10
|
Tishreen | V | +4.5 | Více |
|
1-17 (18) | 0-10 (10) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-01-08 | Tishreen |
2 - 0
2 - 1
|
Harjaleh 3 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2021-01-02 | 2 Al-Jaish Damascus |
1 - 0
1 - 1
|
Tishreen 2 | R | 0.0 | Push |
|
7-7 (14) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2020-12-26 | 3 Tishreen |
0 - 0
0 - 0
|
Al Ittihad Aleppo 1 | R | -1.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2020-12-18 | 1 5 Jableh SC |
1 - 0
1 - 3
|
Tishreen 2 | V | +0.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 4 (0-4) | 1 (1-0) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2020-12-12 | 3 Al Wathba SC |
0 - 2
1 - 2
|
Tishreen 3 | V | 0.0 | Více |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2020-12-04 | 3 Tishreen |
0 - 0
1 - 0
|
Al-Shorta Damascus 3 | V | -1.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2020-11-28 | 4 Al Wahda Damascus |
0 - 0
2 - 0
|
Tishreen 3 | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2020-11-23 | 3 Tishreen |
1 - 0
3 - 0
|
Al Horiyah 5 1 | V | -2.0 | Push |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2020-11-06 | 6 Al Futowa |
0 - 1
0 - 2
|
Tishreen 2 | V | +1.5, +2.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2020-10-30 | 2 Tishreen |
2 - 0
3 - 0
|
Al Sahel Tartous 2 | V | -2.0 | Push |
|
3-8 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 6 (1-5) | ||
| Sýrie - Divize 1 | 2020-10-21 | 1 3 Hutteen |
0 - 0
0 - 2
|
Tishreen 6 1 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Sýrie - Superpohár | 2020-10-14 | 1 2 Tishreen |
1 - 1
1 - 2
|
Al Wahda Damascus 5 2 | P | -0.5 | Více |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Sýrie - Pohár | 2020-10-02 | 3 Tishreen |
2 - 0
2 - 0
|
Al Karamah 4 1 | V |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Al Kuwait SC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kuvajt - Liga | 2021-05-17 | Al Kuwait SC |
3 - 1
5 - 1
|
Al Salmiyah SC | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Kuvajt - Liga | 2021-05-11 | 1 Al Kuwait SC |
0 - 2
1 - 3
|
Al Qadsia SC 3 | P | 0.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Kuvajt - Liga | 2021-05-07 | Al Shabab SC |
0 - 1
1 - 1
|
Al Kuwait SC | R | +1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kuvajt - Liga | 2021-05-03 | 2 Al Kuwait SC |
1 - 0
3 - 0
|
Kazma SC 1 | V | -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Kuvajt - Liga | 2021-04-29 | 1 Al Kuwait SC |
1 - 1
1 - 1
|
Al Fahaheel SC 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Kuvajt - Liga | 2021-04-23 | 1 Khaitan |
1 - 1
1 - 5
|
Al Kuwait SC 4 | V | +1.5, +2.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Kuvajt - Liga | 2021-04-19 | 4 Al Kuwait SC |
1 - 1
3 - 2
|
Al Sahel SC 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kuvajt - Liga | 2021-04-13 | 3 Al Arabi SC |
0 - 0
1 - 0
|
Al Kuwait SC 2 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-10 (16) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Kuvajt - Liga | 2021-03-18 | 3 Al Salmiyah SC |
0 - 0
0 - 1
|
Al Kuwait SC 2 | V | +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Kuvajt - Liga | 2021-03-13 | 2 Al Kuwait SC |
2 - 1
2 - 1
|
Al Naser SC 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Kuvajt - Liga | 2021-03-08 | 3 Al Qadsia SC |
0 - 1
1 - 1
|
Al Kuwait SC 2 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kuvajt - Liga | 2021-03-04 | 2 Al Kuwait SC |
1 - 0
4 - 1
|
Al Shabab SC 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 8.5 | Více |
|
8-2 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kuvajt - Liga | 2021-02-27 | 2 Kazma SC |
0 - 1
1 - 1
|
Al Kuwait SC 1 | R | +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Kuvajt - Liga | 2021-02-22 | 2 Al Fahaheel SC |
1 - 0
3 - 3
|
Al Kuwait SC 3 | R | +1.0, +1.5 | Více |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Kuvajt - Liga | 2021-02-04 | 1 Al Kuwait SC |
0 - 0
0 - 0
|
Khaitan 3 | R | -2.0, -2.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
10-5 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Kuvajt - Liga | 2021-01-31 | 1 5 Al Sahel SC |
1 - 1
2 - 3
|
Al Kuwait SC 3 | V | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Kuvajt - Liga | 2021-01-23 | 3 Al Kuwait SC |
1 - 0
1 - 1
|
Al Arabi SC 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kuvajt - Pohár korunního prince | 2021-01-12 | 3 Al Kuwait SC |
0 - 1
1 - 1
|
Al Qadsia SC 2 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Kuvajt - Pohár korunního prince | 2021-01-08 | 1 1 Burgan SC |
0 - 2
0 - 2
|
Al Kuwait SC 3 | V | +1.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Kuvajt - Pohár korunního prince | 2021-01-03 | 1 Al Kuwait SC |
0 - 0
2 - 0
|
Al Sahel SC 4 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
11-4 (15) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 4 (2-2) | ||
| Kuvajt - Liga | 2020-12-26 | 1 Al Kuwait SC |
1 - 1
1 - 2
|
Burgan SC 2 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Kuvajt - Liga | 2020-12-23 | 4 Al Tadamon SC |
0 - 2
0 - 3
|
Al Kuwait SC 2 | V | +1.5 | Push | 9.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Kuvajt - Liga | 2020-12-19 | 5 Al Kuwait SC |
1 - 1
1 - 3
|
Al Arabi SC 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Kuvajt - Superpohár | 2020-12-15 | 2 Al Kuwait SC |
0 - 0
1 - 0
|
Al Arabi SC 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Kuvajt - Liga | 2020-12-11 | 1 5 Al Sahel SC |
0 - 1
0 - 1
|
Al Kuwait SC 4 | V | +1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Kuvajt - Liga | 2020-12-07 | 3 Al Jahra |
0 - 3
2 - 3
|
Al Kuwait SC 3 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Kuvajt - Liga | 2020-11-29 | 4 Al Kuwait SC |
1 - 1
1 - 2
|
Al Qadsia SC 5 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Kuvajt - Liga | 2020-11-25 | 1 4 Al Salmiyah SC |
2 - 1
3 - 2
|
Al Kuwait SC 5 | P | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Kuvajt - Liga | 2020-11-20 | 1 Yarmouk |
1 - 2
1 - 3
|
Al Kuwait SC 2 | V | +2.5, +3.0 | Více | 10.0 | Více |
|
4-10 (14) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Kuvajt - Liga | 2020-11-03 | 2 Al Kuwait SC |
0 - 1
3 - 1
|
Al Salibikhaet SC 2 | V | -2.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.25 | 3.3 | 2.05 |
| Poločas | 3.6 | 2.1 | 2.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.65 | Hosté@2.2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 3 , Roh: 5 - 5
Roh: 9.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5
Skóre: 1 - 1 , Roh: 4 - 2 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0
-
9' - 1st Corner - Al Kuwait SC -
21' - 2nd Corner - Tishreen -
23' - 1st Goal - Al Kuwait SC -
29' - 3rd Corner - Tishreen -
31' - 2nd Goal - Tishreen - Race to 3 Corners - Tishreen
-
34' - 4th Corner - Tishreen -
34' - 5th Corner - Tishreen -
39' - 6th Corner - Al Kuwait SC -
1-1 score at the end of First Half -
62' - 3rd Goal - Al Kuwait SC -
71' - 4th Goal - Tishreen -
73' - 1st Yellow Card - Tishreen -
74' - 5th Goal - Al Kuwait SC -
84' - 2nd Yellow Card - Al Kuwait SC -
90' - 3rd Yellow Card - Tishreen -
90+2' - 7th Corner - Al Kuwait SC -
90+3' - 8th Corner - Al Kuwait SC -
90+3' - 9th Corner - Al Kuwait SC - Race to 5 Corners - Al Kuwait SC
-
90+6' - 4th Yellow Card - Al Kuwait SC -
90+7' - 5th Yellow Card - Al Kuwait SC -
90+7' - 10th Corner - Tishreen -
90+8' - 6th Goal - Tishreen -
90+8' - 6th Yellow Card - Tishreen -
3-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

