pá, Sep 21, 2018 · 21:45
NejstaršíNedávné
PRPVVV
2.37
3.40
2.50
NedávnéNejstarší
VRVPVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
0.0
Pachuca U20
Tijuana U20 vs Pachuca U20 Profil týmů
Tijuana U20
PRVPPRPVVVNedávnéZlepšení+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje4/10
Pachuca U20
PPPPVVPVRVNedávnéZlepšení+0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Tým druhého poločasuGól v 1. poločase v 9 z posledních 10
Poslední
| Tijuana U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Pachuca U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Tijuana U20 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Pachuca U20 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.25,
Sm. odch.: 1.76, Medián: 3,
Modus: 2,
Více: 53%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Tijuana U20 vs Pachuca U20 Časové rozložení gólů/rohů
Tijuana U20 vs Pachuca U20 Vzájemné zápasy
Tijuana U20 vs Pachuca U20 Zobrazit celé H2H →| Tijuana U20 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-02-14 | 1 Pachuca U20 |
0 - 0
3 - 0
|
Tijuana U20 | P | 0.0,-0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga U21 | 2017-08-25 | Tijuana U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Pachuca U20 4 | P | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga U21 | 2017-03-03 | 1 Tijuana U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Pachuca U20 1 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Mexiko - Liga U21 | 2016-09-17 | 1 Pachuca U20 |
1 - 2
4 - 3
|
Tijuana U20 4 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Mexiko - Liga U21 | 2015-07-25 | Pachuca U20 |
2 - 0
3 - 0
|
Tijuana U20 1 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Mexiko - Liga U21 | 2014-09-13 | Pachuca U20 |
1 - 2
2 - 2
|
Tijuana U20 | R | Více |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Tijuana U20 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-09-01 | 1 2 Tijuana U20 |
2 - 0
4 - 1
|
Necaxa U20 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-08-25 | Veracruz U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Tijuana U20 | V | +0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-08-22 | 1 Tijuana U20 |
2 - 0
2 - 1
|
Santos Laguna U20 1 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-08-19 | 2 Toluca U20 |
0 - 0
3 - 2
|
Tijuana U20 1 | P | 0.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-08-12 | Tijuana U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Cruz Azul U20 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-08-05 | Tijuana U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Leon U20 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-07-29 | 2 Tigres U20 |
0 - 0
2 - 0
|
Tijuana U20 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-6 (12) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-07-21 | 2 Tijuana U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Chivas Guadalajara U20 1 1 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-04-27 | 1 Tijuana U20 |
1 - 0
2 - 2
|
Toluca U20 4 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-04-21 | 1 2 Leon U20 |
2 - 0
2 - 0
|
Tijuana U20 1 | P | +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-04-13 | 1 Tijuana U20 |
1 - 1
1 - 2
|
Chivas Guadalajara U20 2 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-04-06 | 2 Tijuana U20 |
2 - 0
3 - 1
|
Atlas U20 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-9 (14) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-04-01 | 2 Veracruz U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Tijuana U20 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-03-16 | Tijuana U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Monarcas Morelia U20 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-03-02 | 2 Tijuana U20 |
1 - 1
1 - 1
|
Lobos BUAP U20 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-02-24 | 2 Club America U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Tijuana U20 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-02-17 | 3 Tijuana U20 |
0 - 0
1 - 1
|
Unam Pumas U20 3 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-02-14 | 1 Pachuca U20 |
0 - 0
3 - 0
|
Tijuana U20 | P | 0.0,-0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-02-09 | 2 Tijuana U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Queretaro U20 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-02-02 | 1 Santos Laguna U20 |
0 - 0
0 - 2
|
Tijuana U20 1 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-01-26 | 2 Tijuana U20 |
0 - 0
3 - 2
|
Puebla U20 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-01-12 | 1 Tijuana U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Necaxa U20 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 3 (3-0) | 3 (1-2) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2017-11-19 | Toluca U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Tijuana U20 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2017-11-03 | 1 Tijuana U20 |
1 - 0
1 - 0
|
Leon U20 2 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga U21 | 2017-10-17 | 1 Lobos BUAP U20 |
1 - 0
3 - 1
|
Tijuana U20 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2017-10-13 | 2 Tijuana U20 |
1 - 0
2 - 2
|
Veracruz U20 6 | R | -1.0 | Více |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2017-09-15 | 3 Tijuana U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Club America U20 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2017-09-10 | 2 Unam Pumas U20 |
0 - 0
4 - 3
|
Tijuana U20 2 | P | 0.0 | Více |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2017-08-25 | Tijuana U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Pachuca U20 4 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2017-08-22 | 2 Queretaro U20 |
1 - 1
2 - 1
|
Tijuana U20 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Pachuca U20 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-09-15 | 3 Pachuca U20 |
1 - 2
3 - 2
|
Tigres U20 1 2 | V | 0.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-09-01 | 2 Chivas Guadalajara U20 |
1 - 0
2 - 2
|
Pachuca U20 1 1 | R | -0.5 | Více |
|
||||||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-08-25 | Pachuca U20 |
0 - 0
3 - 2
|
Puebla U20 1 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-08-21 | 1 Monarcas Morelia U20 |
2 - 0
3 - 1
|
Pachuca U20 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-08-18 | Pachuca U20 |
1 - 0
1 - 0
|
Lobos BUAP U20 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-08-12 | 2 Unam Pumas U20 |
0 - 2
0 - 3
|
Pachuca U20 3 | V | -1.0 | Méně |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-08-04 | 4 Pachuca U20 |
1 - 1
1 - 2
|
Club America U20 2 | P | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-07-28 | 1 Queretaro U20 |
1 - 0
1 - 0
|
Pachuca U20 1 | P | 0.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-07-21 | 1 Pachuca U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Monterrey U20 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-8 (15) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-05-05 | 1 1 Chivas Guadalajara U20 |
1 - 0
4 - 2
|
Pachuca U20 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-05-02 | 1 1 Pachuca U20 |
2 - 2
2 - 3
|
Chivas Guadalajara U20 | P | 0.0 | Více |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-04-28 | Pachuca U20 |
0 - 3
2 - 3
|
Atlas U20 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-04-21 | 1 Queretaro U20 |
1 - 1
1 - 1
|
Pachuca U20 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-04-14 | 2 Pachuca U20 |
2 - 0
3 - 1
|
Santos Laguna U20 2 | V | 0.0 | Více |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (1-3) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-04-11 | 1 Pachuca U20 |
2 - 0
4 - 0
|
Monterrey U20 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-04-06 | 2 Puebla U20 |
0 - 0
2 - 0
|
Pachuca U20 2 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-03-04 | 1 Toluca U20 |
1 - 1
1 - 1
|
Pachuca U20 1 | R | 0.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-02-24 | Pachuca U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Leon U20 1 | V | -0.5 | Méně |
|
11-7 (18) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-02-14 | 1 Pachuca U20 |
0 - 0
3 - 0
|
Tijuana U20 | V | 0.0,-0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-02-11 | Veracruz U20 |
1 - 1
1 - 5
|
Pachuca U20 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-02-03 | Pachuca U20 |
1 - 1
4 - 1
|
Monarcas Morelia U20 3 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-6 (15) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-01-20 | 4 Pachuca U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Lobos BUAP U20 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2018-01-13 | Club America U20 |
3 - 2
6 - 3
|
Pachuca U20 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2018-01-06 | 2 Pachuca U20 |
0 - 0
2 - 0
|
Unam Pumas U20 1 1 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Mexiko - Liga U21 | 2017-11-17 | 2 Atlas U20 |
1 - 1
1 - 1
|
Pachuca U20 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2017-11-04 | Pachuca U20 |
0 - 0
1 - 1
|
Queretaro U20 2 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2017-10-29 | 1 Santos Laguna U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Pachuca U20 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga U21 | 2017-10-21 | 3 Pachuca U20 |
1 - 2
2 - 3
|
Puebla U20 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Mexiko - Liga U21 | 2017-10-18 | 1 Pachuca U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Toluca U20 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Mexiko - Liga U21 | 2017-10-14 | 2 Monterrey U20 |
0 - 1
0 - 3
|
Pachuca U20 1 | V | -0.5 | Push |
|
12-6 (18) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.37 | 3.4 | 2.5 |
| Poločas | 3 | 2.3 | 3 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.7 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 2 - 5
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 0 - 1 , Roh: 2 - 4 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
7' - 1st Corner - Pachuca U20 -
9' - 2nd Corner - Tijuana U20 -
15' - 1st Goal - Pachuca U20 -
20' - 3rd Corner - Tijuana U20 -
21' - 4th Corner - Pachuca U20 -
26' - 5th Corner - Pachuca U20 - Race to 3 Corners - Pachuca U20
-
41' - 6th Corner - Pachuca U20 -
0-1 score at the end of First Half -
49' - 1st Yellow Card - Tijuana U20 -
54' - 2nd Yellow Card - Pachuca U20 -
62' - 3rd Yellow Card - Tijuana U20 -
73' - 2nd Goal - Pachuca U20 -
77' - 7th Corner - Pachuca U20 - Race to 5 Corners - Pachuca U20
-
0-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

