ne, May 29, 2022 · 07:30
NejstaršíNedávné
VPVPPV
1.70
4.20
3.50
NedávnéNejstarší
RVPPPV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.75
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
+0.75
Southside Eagles
SWQ Thunder vs Southside Eagles Profil týmů
SWQ Thunder
PVVRVPVPPVNedávnéPokles-0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce10/10
Asijský handicapNekryje4/10
Southside Eagles
RVPRVPPPVRNedávnéPokles-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Poslední
| SWQ Thunder | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Southside Eagles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| SWQ Thunder | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Southside Eagles | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5, 4.0
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.58,
Sm. odch.: 2.12, Medián: 3,
Modus: 2,
Více: 45%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
SWQ Thunder vs Southside Eagles Časové rozložení gólů/rohů
SWQ Thunder vs Southside Eagles Vzájemné zápasy
SWQ Thunder vs Southside Eagles Zobrazit celé H2H →| SWQ Thunder Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-05-03 | 5 Southside Eagles |
3 - 0
4 - 2
|
SWQ Thunder 2 1 | P | +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-09-19 | 2 Southside Eagles |
0 - 0
1 - 1
|
SWQ Thunder 2 | R | +1.5,+2.0 | Méně |
|
||||||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-05-15 | SWQ Thunder |
0 - 0
2 - 0
|
Southside Eagles 1 | V | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2020-11-07 | 2 SWQ Thunder |
1 - 0
4 - 0
|
Southside Eagles 1 | V | -3.0, -3.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2020-08-30 | 3 Southside Eagles |
1 - 3
1 - 8
|
SWQ Thunder 1 | V | +1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Austrálie - přátelská utkání | 2019-01-08 | 2 SWQ Thunder |
1 - 0
1 - 2
|
Southside Eagles 3 | P | -1.5, -2.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| SWQ Thunder Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-05-26 | SWQ Thunder |
4 - 1
6 - 1
|
Ipswich Knights 2 | V | -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Austrálie - Pohár - kvalifikace | 2022-05-17 | 1 SWQ Thunder |
0 - 3
0 - 7
|
Lions FC | P | +3.0, +3.5 | Více |
|
||||||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-05-03 | 5 Southside Eagles |
3 - 0
4 - 2
|
SWQ Thunder 2 1 | P | +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-04-23 | 2 SWQ Thunder |
1 - 0
4 - 2
|
Caboolture FC 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-04-15 | 1 SWQ Thunder |
1 - 2
1 - 4
|
Rochedale Rovers | P | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Austrálie - Pohár - kvalifikace | 2022-04-06 | 1 Holland Park Hawks |
0 - 2
1 - 4
|
SWQ Thunder 1 | V | +1.5 | Více |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-04-03 | 1 SWQ Thunder |
1 - 0
2 - 2
|
Redlands United 4 | R | -0.5 | Více |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-03-26 | 2 SWQ Thunder |
1 - 1
3 - 2
|
Magpies Crusaders 1 | V | -1.0 | Více |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-03-19 | 3 SWQ Thunder |
2 - 1
3 - 2
|
Western Pride FC 3 | V | -0.5 | Více |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-10-09 | 1 Brisbane City |
0 - 1
4 - 1
|
SWQ Thunder 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-10-02 | 2 Rochedale Rovers |
0 - 2
0 - 2
|
SWQ Thunder 1 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-09-26 | Wynnum Wolves |
0 - 1
0 - 4
|
SWQ Thunder | V | +3.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-09-22 | 1 Brisbane City |
3 - 2
7 - 2
|
SWQ Thunder 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-09-19 | 2 Southside Eagles |
0 - 0
1 - 1
|
SWQ Thunder 2 | R | +1.5,+2.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-09-12 | SWQ Thunder |
0 - 1
2 - 2
|
Sunshine Coast | R | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-09-08 | SWQ Thunder |
2 - 1
6 - 3
|
Holland Park Hawks 1 | V | -2.0 | Více | 11.0 | Více |
|
13-4 (17) | 8-0 (8) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-08-28 | 2 Mitchelton FC |
1 - 2
3 - 4
|
SWQ Thunder 1 | V | +0.5 | Více |
|
10-6 (16) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-07-27 | 1 Western Pride FC |
0 - 0
1 - 2
|
SWQ Thunder | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-07-17 | 1 SWQ Thunder |
0 - 0
0 - 2
|
Rochedale Rovers 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-06-27 | Ipswich Knights |
0 - 2
1 - 3
|
SWQ Thunder | V | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-06-12 | 2 SWQ Thunder |
2 - 0
3 - 0
|
Souths United 3 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-05-29 | SWQ Thunder |
0 - 1
0 - 2
|
Mitchelton FC 4 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Austrálie - Pohár - kvalifikace | 2021-05-26 | 3 Brisbane City |
1 - 1
2 - 2
|
SWQ Thunder | R | -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-05-23 | 3 SWQ Thunder |
0 - 0
3 - 0
|
Wynnum Wolves 3 | V | -2.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-05-15 | SWQ Thunder |
0 - 0
2 - 0
|
Southside Eagles 1 | V | -1.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-05-09 | 2 Sunshine Coast |
1 - 1
1 - 2
|
SWQ Thunder 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-05-01 | 5 SWQ Thunder |
1 - 0
2 - 1
|
Western Pride FC 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-04-17 | 6 Rochedale Rovers |
2 - 1
4 - 3
|
SWQ Thunder 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-8 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-04-10 | 1 Holland Park Hawks |
2 - 2
2 - 3
|
SWQ Thunder 3 | V | +1.5, +2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-03-28 | 1 SWQ Thunder |
0 - 1
0 - 1
|
Brisbane City 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-7 (14) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Southside Eagles Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-05-07 | Southside Eagles |
0 - 0
1 - 1
|
Sunshine Coast 2 | R | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-05-03 | 5 Southside Eagles |
3 - 0
4 - 2
|
SWQ Thunder 2 1 | V | +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-04-23 | 3 Southside Eagles |
1 - 1
1 - 2
|
Magpies Crusaders 1 1 | P | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-04-17 | 1 Southside Eagles |
0 - 0
0 - 1
|
Redlands United 2 | P | +1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-04-09 | 3 Brisbane Strikers |
0 - 0
1 - 0
|
Southside Eagles 4 | P | -2 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-04-02 | 3 Southside Eagles |
0 - 0
1 - 0
|
Ipswich Knights 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-03-26 | 1 2 Rochedale Rovers |
1 - 0
3 - 3
|
Southside Eagles 2 | R | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2022-03-19 | 3 Caboolture FC |
0 - 0
2 - 1
|
Southside Eagles 5 | P | -0.5,-1.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-09-25 | 4 Souths United |
1 - 1
1 - 2
|
Southside Eagles 1 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-09-19 | 2 Southside Eagles |
0 - 0
1 - 1
|
SWQ Thunder 2 | R | +1.5,+2.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-09-11 | 2 Mitchelton FC |
2 - 0
2 - 0
|
Southside Eagles 2 1 | P | -0.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-09-08 | 4 Southside Eagles |
0 - 0
1 - 1
|
Western Pride FC 2 1 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-09-03 | 2 Brisbane City |
1 - 0
3 - 0
|
Southside Eagles 2 | P | -2.5,-3.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-08-27 | 3 Southside Eagles |
0 - 1
1 - 3
|
Ipswich Knights 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-07-23 | 1 Southside Eagles |
0 - 0
3 - 0
|
Wynnum Wolves 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-07-11 | 2 Sunshine Coast |
0 - 0
0 - 0
|
Southside Eagles 1 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-06-26 | 2 Rochedale Rovers |
1 - 1
2 - 3
|
Southside Eagles 5 | V | -2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-06-12 | 3 Southside Eagles |
3 - 1
3 - 1
|
Holland Park Hawks 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-11 (17) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-06-04 | 2 Southside Eagles |
0 - 2
0 - 2
|
Brisbane City | P | +2.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-05-29 | Ipswich Knights |
1 - 1
1 - 1
|
Southside Eagles 1 | R | -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Pohár - kvalifikace | 2021-05-25 | 1 Southside Eagles |
0 - 1
0 - 2
|
Brisbane Olympic FC 1 | P | +3.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-05-22 | 1 Southside Eagles |
0 - 1
1 - 2
|
Souths United 3 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-05-15 | SWQ Thunder |
0 - 0
2 - 0
|
Southside Eagles 1 | P | -1.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-05-07 | 3 Southside Eagles |
1 - 1
5 - 2
|
Mitchelton FC 4 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-04-30 | 1 Wynnum Wolves |
0 - 1
4 - 3
|
Southside Eagles 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Austrálie - Pohár - kvalifikace | 2021-04-25 | 3 Southside Eagles |
2 - 1
4 - 1
|
Palm Beach SC 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-04-22 | 1 Western Pride FC |
0 - 0
1 - 0
|
Southside Eagles 3 | P | -1.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Austrálie - Pohár - kvalifikace | 2021-04-14 | Southside Eagles |
1 - 1
4 - 2
|
Buderim 1 | V | -2.0 | Více |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | ||
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-04-10 | 3 Southside Eagles |
1 - 1
2 - 2
|
Sunshine Coast 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Austrálie - Queensland - Premier League | 2021-03-20 | 2 Southside Eagles |
1 - 0
2 - 2
|
Rochedale Rovers 2 | R | +1.5, +2.0 | Push | 10.5 | Více |
|
0-12 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.7 | 4.2 | 3.5 |
| Poločas | 2.1 | 2.75 | 3.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.75) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 5 - 5
Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 3.5, 4.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 2 - 1 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.5
-
9' - 1st Yellow Card - Southside Eagles -
28' - 1st Corner - SWQ Thunder -
32' - 2nd Yellow Card - Southside Eagles -
40' - 2nd Corner - SWQ Thunder -
40' - 1st Goal - SWQ Thunder -
41' - 3rd Yellow Card - Southside Eagles -
42' - 3rd Corner - Southside Eagles -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 4th Corner - Southside Eagles -
62' - 5th Corner - SWQ Thunder - Race to 3 Corners - SWQ Thunder
-
67' - 2nd Goal - SWQ Thunder -
79' - 6th Corner - Southside Eagles -
79' - 7th Corner - Southside Eagles -
83' - 8th Corner - SWQ Thunder - Race to 5 Corners - SWQ Thunder
-
84' - 9th Corner - SWQ Thunder -
86' - 10th Corner - Southside Eagles -
87' - 4th Yellow Card - Southside Eagles -
90+2' - 3rd Goal - SWQ Thunder -
3-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

