Sutton Utd vs Walsall Profil týmů
Sutton Utd vs Walsall Fakta o zápasu
1V-2R-7P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 23 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 2.3 proti. Výhry 10%, AH výhra 20%, góly Over 60%, rohy Over 30%.
3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 1.7 proti. Výhry 30%, AH výhra 30%, góly Over 60%, rohy Over 50%.
| Sutton Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Walsall | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Sutton Utd | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Walsall | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Sutton Utd vs Walsall Časové rozložení gólů/rohů
Sutton Utd vs Walsall Vzájemné zápasy
Sutton Utd vs Walsall Zobrazit celé H2H →| Sutton Utd Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2023-04-01 | 2 Walsall |
0 - 1
1 - 1
|
Sutton Utd 2 | R | 0.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2022-10-22 | 1 Sutton Utd |
0 - 0
1 - 1
|
Walsall 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2022-03-12 | 1 Walsall |
1 - 0
1 - 0
|
Sutton Utd 3 | P | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-10-30 | Sutton Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Walsall 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Sutton Utd Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2023-10-03 | 1 Sutton Utd |
0 - 0
0 - 2
|
Salford City 3 | P | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2023-09-30 | 1 Crawley Town |
1 - 0
3 - 0
|
Sutton Utd 3 | P | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - Pohár EFL | 2023-09-26 | 1 Port Vale |
0 - 0
2 - 1
|
Sutton Utd 4 | P | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2023-09-23 | Sutton Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Milton Keynes Dons 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2023-09-19 | 3 Sutton Utd |
0 - 1
2 - 2
|
Aston Villa U21 1 | R | -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2023-09-16 | 3 Accrington Stanley |
1 - 0
4 - 1
|
Sutton Utd 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2023-09-09 | 1 Swindon |
3 - 2
5 - 3
|
Sutton Utd 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2023-09-02 | 1 Sutton Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Forest Green 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Pohár EFL | 2023-08-29 | 2 Wycombe |
0 - 1
0 - 1
|
Sutton Utd 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2023-08-26 | 1 Newport County |
0 - 0
3 - 1
|
Sutton Utd 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2023-08-19 | 2 Sutton Utd |
0 - 0
0 - 3
|
AFC Wimbledon 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2023-08-15 | 2 Sutton Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Gillingham 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2023-08-12 | Barrow |
0 - 1
2 - 1
|
Sutton Utd 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - Pohár EFL | 2023-08-08 | Sutton Utd |
1 - 1
2 - 2
|
Cambridge Utd | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2023-08-05 | 3 Sutton Utd |
2 - 0
5 - 1
|
Notts County 3 1 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2023-07-29 | Sutton Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Aldershot | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2023-07-25 | 2 Woking |
1 - 0
2 - 0
|
Sutton Utd 1 | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2023-07-22 | Farnborough |
0 - 0
1 - 1
|
Sutton Utd | R | +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-2 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| UK Friendlies | 2023-07-18 | Sutton Utd |
0 - 1
0 - 3
|
Millwall | P | +0.5, +1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2023-07-15 | Sutton Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Reading | V | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2023-07-11 | 1 Havant and W |
1 - 1
2 - 3
|
Sutton Utd | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| England League 2 | 2023-05-08 | Sutton Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Carlisle 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2023-04-29 | 2 Rochdale |
2 - 1
4 - 1
|
Sutton Utd 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2023-04-22 | Colchester |
3 - 1
4 - 1
|
Sutton Utd 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2023-04-18 | 3 Sutton Utd |
1 - 1
1 - 2
|
Northampton 2 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2023-04-15 | 1 Sutton Utd |
0 - 2
0 - 2
|
Leyton Orient 2 | P | 0.0, +0.5 | Push | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2023-04-10 | 2 Bradford |
1 - 0
3 - 1
|
Sutton Utd 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2023-04-07 | 2 Sutton Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Stockport 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2023-04-01 | 2 Walsall |
0 - 1
1 - 1
|
Sutton Utd 2 | R | 0.0 | Push | 9.5 | Více |
|
5-10 (15) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2023-03-25 | 1 Mansfield |
0 - 0
0 - 0
|
Sutton Utd 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Walsall Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2023-10-03 | 3 Walsall |
0 - 0
0 - 0
|
Milton Keynes Dons 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2023-09-30 | 1 Bradford |
1 - 2
1 - 3
|
Walsall 4 | V | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2023-09-23 | 1 Walsall |
0 - 1
1 - 3
|
AFC Wimbledon 2 | P | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2023-09-16 | 2 Swindon |
1 - 0
2 - 0
|
Walsall 3 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2023-09-09 | 2 Salford City |
1 - 0
1 - 2
|
Walsall 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2023-09-02 | 4 Walsall |
0 - 0
1 - 0
|
Colchester 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| England League 2 | 2023-08-26 | 1 3 Walsall |
0 - 0
1 - 1
|
Grimsby 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-10 (18) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - EFL Trophy | 2023-08-22 | 2 Walsall |
1 - 2
2 - 3
|
Brighton U21 2 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2023-08-19 | 1 Crewe |
0 - 2
2 - 2
|
Walsall 1 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 5 (4-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2023-08-15 | 1 Wrexham |
2 - 1
4 - 2
|
Walsall 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2023-08-12 | 3 Walsall |
1 - 0
2 - 1
|
Stockport 5 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
4-11 (15) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 5 (1-4) |
| Anglie - Pohár EFL | 2023-08-08 | Blackburn |
2 - 2
4 - 3
|
Walsall 1 | P | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2023-08-05 | 6 Morecambe |
1 - 1
2 - 1
|
Walsall 4 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2023-07-29 | Solihull Moors |
0 - 0
0 - 3
|
Walsall | V | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2023-07-21 | Walsall |
0 - 1
1 - 1
|
Rochdale | R | -0.5 | Méně |
|
10-6 (16) | 4-6 (10) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2023-07-15 | Walsall |
1 - 1
1 - 1
|
Aston Villa | R | +1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2023-07-11 | Leamington |
1 - 3
1 - 4
|
Walsall | V | +1.0, +1.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2023-05-08 | Walsall |
0 - 0
2 - 1
|
Doncaster 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| England League 2 | 2023-04-29 | 1 Crawley Town |
0 - 0
0 - 0
|
Walsall 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2023-04-22 | 3 Walsall |
0 - 1
2 - 3
|
Salford City 1 1 | P | +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2023-04-18 | Harrogate Town |
1 - 0
3 - 0
|
Walsall | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2023-04-15 | 2 Crewe |
2 - 0
2 - 0
|
Walsall 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2023-04-10 | 1 1 Walsall |
0 - 0
0 - 0
|
Carlisle 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2023-04-07 | Rochdale |
2 - 1
4 - 2
|
Walsall 2 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2023-04-01 | 2 Walsall |
0 - 1
1 - 1
|
Sutton Utd 2 | R | 0.0 | Push | 9.5 | Více |
|
5-10 (15) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2023-03-28 | 1 AFC Wimbledon |
0 - 0
2 - 0
|
Walsall 4 | P | 0.0 | Push | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2023-03-25 | 5 Grimsby |
1 - 0
1 - 1
|
Walsall 4 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Více |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2023-03-18 | 2 Walsall |
0 - 0
2 - 0
|
Gillingham 1 | V | 0.0 | Push | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2023-03-11 | 3 Stevenage |
3 - 1
3 - 1
|
Walsall 2 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2023-03-07 | 1 Walsall |
0 - 0
0 - 0
|
Bradford 3 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.6 | 3.4 | 2.7 |
| Poločas | 3.2 | 2.1 | 3.25 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.825 | Hosté@2.025 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 0 , Roh: 4 - 5
Roh: 9.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5
Skóre: 4 - 0 , Roh: 0 - 5 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
- 1' - 1st Shot Off Target - Matt (Walsall)]
-
3' - 1st Corner - Walsall - 3' - 2nd Shot Off Target - Gordon (Walsall)]
- 5' - 3rd Shot Off Target - Patrick (Sutton Utd)]
-
6' - 1st Goal - Sutton Utd - 6' - 1st Shot On Target - Patrick (Sutton Utd)]
- 9' - 1st Offside - Walsall
- 11' - 2nd Shot On Target - Johnson (Walsall)]
-
12' - 2nd Goal - Sutton Utd - 12' - 3rd Shot On Target - Smith (Sutton Utd)]
- 14' - 4th Shot Off Target - Coley (Sutton Utd)]
-
19' - 2nd Corner - Walsall - 19' - 5th Shot Off Target - Johnson (Walsall)]
-
27' - 3rd Goal - Sutton Utd -
37' - 4th Goal - Sutton Utd - 37' - 4th Shot On Target - Smith (Sutton Utd)]
- 37' - 1st Assist - Kizzi (Sutton Utd)]
-
39' - 3rd Corner - Walsall - Race to 3 Corners - Walsall
- 39' - 6th Shot Off Target - McEntee (Walsall)]
- 19' - 7th Shot Off Target - Knowles (Walsall)]
-
45' - 4th Corner - Walsall -
45' - 5th Corner - Walsall - Race to 5 Corners - Walsall
- 19' - 8th Shot Off Target - Riley (Walsall)]
-
4-0 score at the end of First Half - 19' - 5th Shot On Target - Matt (Walsall)]
- 42' - 6th Shot On Target - Gordon (Walsall)]
- 42' - 9th Shot Off Target - Johnson (Walsall)]
- 42' - 2nd Offside - Walsall
- 37' - 10th Shot Off Target - Smith (Sutton Utd)]
- 27' - 11th Shot Off Target - Smith (Sutton Utd)]
- 46' - 3rd Offside - Sutton Utd
- 46' ~ Substitution ~ Hutchinson ~ Matt ~(Walsall)
- 48' - 7th Shot On Target - Knowles (Walsall)]
- 49' - 12th Shot Off Target - Gordon (Walsall)]
-
54' - 6th Corner - Sutton Utd -
55' - 7th Corner - Sutton Utd - 54' - 13th Shot Off Target - Patrick (Sutton Utd)]
- 63' ~ Substitution ~ James-Taylor ~ Knowles ~(Walsall)
-
71' - 8th Corner - Sutton Utd - 71' - 8th Shot On Target - O'Brien (Sutton Utd)]
- 70' - 14th Shot Off Target - Smith (Sutton Utd)]
- 72' - 9th Shot On Target - Sowunmi (Sutton Utd)]
-
79' - 9th Corner - Sutton Utd - 75' ~ Substitution ~ Angol ~ O'Brien ~(Sutton Utd)
- 77' ~ Substitution ~ Griffiths ~ Daniels ~(Walsall)
- 76' ~ Substitution ~ Tierney ~ Johnson ~(Walsall)
- 85' ~ Substitution ~ Jackson ~ Hart ~(Sutton Utd)
- 86' ~ Substitution ~ Beautyman ~ Coley ~(Sutton Utd)
- 89' - 4th Offside - Walsall
- 47' - 15th Shot Off Target - Stirk (Walsall)]
- 87' ~ Substitution ~ Pereira ~ Patrick ~(Sutton Utd)
- 88' ~ Substitution ~ Kasimu ~ Smith ~(Sutton Utd)
-
4-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

