so, Jan 26, 2019 · 15:00
NejstaršíNedávné
PPVPVR
2.00
3.75
2.87
NedávnéNejstarší
PRVRRV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
–
Góly celkem
–
Rohy celkem
–
Asijský hendikep
Stourbridge
Hodnocení se připravuje
VRRVPPVPVRNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 19
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje4/10
Kettering
Hodnocení se připravuje
VVRPVRRVRPNedávnéPokles-0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 16
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje3/10
Stourbridge

4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 19 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0 pro, 0 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 0%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 30%3 Prohra 30%3
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 10%1 Prohra 50%5
Kettering

4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 21 vstřelenými a 19 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0 pro, 0 proti. Výhry 40%, AH výhra 30%, góly Over 0%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 40%4 Prohra 20%2
Asijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 0%0 Prohra 70%7
Poslední
Stourbridge
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Kettering
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Stourbridge
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Kettering
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Pro tento zápas není linie

Stourbridge Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - Southern Premier League Central 2018-11-20 Kettering
2 - 1
4 - 2
Stourbridge 3 P 0.0 Více
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Stourbridge Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - Southern Premier League Central 2018-12-11 2 Banbury
0 - 0
0 - 0
Stourbridge 3 R +0.5 Méně 8.5
Anglie - Southern Premier League Central 2018-11-27 2 Biggleswade Town
1 - 0
1 - 2
Stourbridge 2 V 0.0 Více
Anglie - Southern Premier League Central 2018-11-20 Kettering
2 - 1
4 - 2
Stourbridge 3 P 0.0 Více
Anglie - Southern Premier League Central 2018-11-13 Redditch
0 - 1
0 - 4
Stourbridge V 0.0 Více
Anglie - Southern League Cup 2018-11-05 1 1 Stourbridge
0 - 1
2 - 3
Cinderford Town 1 P -1.5 Více
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2018-10-20 1 Guiseley
1 - 1
3 - 1
Stourbridge 4 P -0.5, -1.0 Více 10.0 Více
5-7 (12) 3-4 (7) 0 (0-0) 3 (0-3)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-10-15 Stourbridge
1 - 0
4 - 1
Bedworth Utd 4 V -1.5 Více
10-3 (13) 6-1 (7) 1 (1-0) 3 (2-1)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-09-18 1 Alvechurch
0 - 0
0 - 0
Stourbridge R 0.0 Méně
1-9 (10) 1-6 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-08-28 1 Stourbridge
0 - 0
1 - 1
Halesowen 1 R -0.5 Méně 9.5 Více
8-6 (14) 4-4 (8) 4 (2-2) 2 (2-0)
Southern League Premier Division Central 2018-08-13 Stourbridge
3 - 0
3 - 0
Stratford Town 3 V 0.0 Více 8.5 Více
8-5 (13) 5-2 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
UK Friendlies 2018-07-31 Worcester City
1 - 2
1 - 3
Stourbridge V
1-8 (9) 1-5 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2018-07-17 Lye Town
1 - 1
1 - 1
Stourbridge R
0-4 (4) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglie - County Cup 2018-05-08 1 Hednesford
0 - 1
1 - 2
Stourbridge V +0.5 Push
7-2 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2018-04-26 2 Stourbridge
0 - 0
0 - 0
Stafford Rangers 1 R 0.0, -0.5 Méně
6-4 (10) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglie - County Cup 2018-04-18 2 Stourbridge
1 - 1
3 - 1
West Brom XI V 0.0, +0.5 Více
4-5 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (0-3)
Anglie - Northern Premier League 2018-04-16 1 Stourbridge
1 - 1
2 - 3
Workington 1 P 0.0, -0.5 Více 9.0 Více
5-6 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Anglie - Northern Premier League 2018-04-09 1 Stourbridge
1 - 0
1 - 1
Altrincham 2 R +0.5, +1.0 Méně 10.0 Více
2-9 (11) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglie - Northern Premier League 2018-03-28 2 Matlock Town
0 - 0
0 - 0
Stourbridge R 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
6-5 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Anglie - Northern Premier League 2018-03-26 1 Stourbridge
1 - 0
2 - 1
Sutton Coldfield 2 1 V -0.5, -1.0 Push 9.5 Více
5-5 (10) 3-4 (7) 3 (0-3) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2018-03-20 1 Witton Albion
0 - 0
1 - 0
Stourbridge 4 P -0.5 Méně
4-4 (8) 2-2 (4) 3 (2-1) 2 (1-1)
Anglie - Northern Premier League 2018-03-13 2 Buxton
0 - 0
1 - 1
Stourbridge 5 R 0.0, -0.5 Méně
2-6 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - Northern Premier League 2018-03-06 1 Altrincham
4 - 0
4 - 1
Stourbridge 4 P -1.0 Více
12-0 (12) 7-0 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2018-02-12 Stourbridge
1 - 1
1 - 2
Farsley Celtic 1 P 0.0, -0.5 Push 9.5 Méně
4-5 (9) 1-1 (2) 2 (1-1) 4 (3-1)
Anglie - Northern Premier League 2018-01-23 2 Ashton Utd
1 - 0
1 - 0
Stourbridge 2 P -0.5 Méně 9.0 Méně
1-5 (6) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (1-1)
Anglie - County Cup 2018-01-15 Stourbridge
2 - 1
2 - 1
Wolverhampton U23 1 V 0.0, -0.5 Více
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglie - Northern Premier League 2017-12-30 4 Marine
0 - 3
0 - 4
Stourbridge 2 V 0.0 Více
6-1 (7) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Anglie - Northern Premier League 2017-12-05 1 Nantwich Town
1 - 0
2 - 0
Stourbridge 2 P 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglie - FA Trophy 2017-11-27 1 Stourbridge
0 - 0
2 - 1
Bradford P A 1 V 0.0 Více
7-5 (12) 5-1 (6) 1 (0-1) 2 (2-0)
Anglie - FA Trophy 2017-11-25 1 Bradford P A
0 - 1
1 - 1
Stourbridge 2 R -0.5 Méně
5-5 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Anglie - Northern League Challenge Cup 2017-11-06 3 Stourbridge
0 - 4
2 - 4
Alvechurch 1 P -0.5, -1.0 Více
4-1 (5) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Kettering Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - Southern Premier League Central 2019-01-15 1 1 Kettering
1 - 0
2 - 3
Biggleswade Town 1 1 P -1.0 Více 9.0
Anglie - Southern League Cup 2019-01-08 1 Stratford Town
2 - 1
3 - 3
Kettering 1 R 0.0, +0.5 Více
Anglie - Southern Premier League Central 2019-01-01 1 Kettering
0 - 0
2 - 1
AFC Rushden & Diamonds 3 1 V -0.5 Více
Anglie - Southern League Cup 2018-12-04 1 Kettering
1 - 1
1 - 1
Barwell 3 R -0.5, -1.0 Méně
Anglie - Southern Premier League Central 2018-11-27 1 Kettering
2 - 3
4 - 4
Redditch 2 R -1.0 Více
Anglie - Southern Premier League Central 2018-11-20 Kettering
2 - 1
4 - 2
Stourbridge 3 V 0.0 Více
6-8 (14) 6-7 (13) 3 (2-1) 1 (0-1)
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2018-10-20 2 Aldershot
1 - 0
2 - 0
Kettering P -1.0 Méně 9.5 Méně
2-6 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-10-16 2 Tamworth
0 - 0
0 - 0
Kettering 1 R +0.5, +1.0 Méně 9.5 Méně
1-4 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Anglie - Southern League Cup 2018-10-02 Banbury
2 - 1
2 - 3
Kettering V 0.0, +0.5 Více
1-1 (2) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2018-09-22 Kettering
1 - 0
2 - 1
AFC Mansfield 1 V -1.0, -1.5 Push
9-5 (14) 5-1 (6) 1 (1-0) 4 (2-2)
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2018-09-09 5 Romford
0 - 0
1 - 4
Kettering 2 V +1.0 Více 10.0 Méně
0-3 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - Southern Premier League Central 2018-08-27 1 Kettering
2 - 1
5 - 1
Bedworth Utd 2 V -1.0, -1.5 Více
2-2 (4) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Southern League Premier Division Central 2018-08-14 1 Kettering
2 - 0
2 - 1
Kings Lynn Town 3 V 0.0, -0.5 Push
1-5 (6) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglie - County Cup 2018-05-10 2 Kettering
0 - 0
2 - 1
Brackley 1 V -0.5, -1.0 Více
6-4 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Anglie - Southern Premier League 2018-05-02 Slough
1 - 1
3 - 1
Kettering 2 P 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
9-6 (15) 4-1 (5) 2 (1-1) 5 (3-2)
Anglie - Southern Premier League 2018-04-24 1 Kettering
1 - 0
2 - 3
Tiverton Town P -1.0, -1.5 Více
8-1 (9) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglie - Southern Premier League 2018-04-19 Kettering
2 - 0
2 - 0
Weymouth 2 V 0.0 Méně 10.0 Méně
5-4 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Anglie - Southern Premier League 2018-04-12 1 Kings Lynn Town
0 - 0
2 - 1
Kettering 3 1 P 0.0, -0.5 Push
8-2 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Anglie - Southern Premier League 2018-03-27 2 Kettering
2 - 1
4 - 3
Dorchester 1 1 V -1.0 Více 9.5 Méně
4-2 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 4 (2-2)
Anglie - Southern Premier League 2018-03-20 2 Kettering
0 - 1
4 - 1
Royston Town 3 1 V -0.5, -1.0 Více 10.0 Push
8-2 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglie - Southern Premier League 2017-12-26 1 St Neots Town
0 - 1
2 - 4
Kettering 3 V +0.5 Více
7-7 (14) 4-3 (7) 4 (2-2) 2 (1-1)
Anglie - Southern Premier League 2017-12-19 1 4 Kettering
0 - 2
1 - 3
Hereford 1 P 0.0, -0.5 Více 9.0 Více
8-3 (11) 6-2 (8) 2 (2-0) 0 (0-0)
Anglie - Southern Premier League 2017-12-05 1 Kettering
1 - 0
4 - 1
St Ives Town 3 V -1.5, -2.0 Více 9.5 Méně
5-3 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - Southern Premier League 2017-11-28 1 Banbury
0 - 1
1 - 1
Kettering R 0.0, +0.5 Méně 9.0 Více
6-4 (10) 3-2 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglie - Southern League Cup 2017-11-14 AFC Rushden & Diamonds
2 - 1
3 - 2
Kettering P +0.5 Více
4-7 (11) 3-4 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Anglie - Southern Premier League 2017-10-31 1 Bishop's Stortford
0 - 1
0 - 2
Kettering 1 V 0.0, +0.5 Méně
7-6 (13) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Anglie - Southern Premier League 2017-10-24 1 Redditch
0 - 0
0 - 0
Kettering 5 R 0.0 Méně
8-3 (11) 3-1 (4) 2 (2-0) 3 (2-1)
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2017-10-14 2 Nantwich Town
0 - 1
1 - 1
Kettering 1 R +0.5 Méně
1-12 (13) 0-9 (9) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglie - Southern Premier League 2017-10-10 4 Biggleswade Town
0 - 0
0 - 0
Kettering 3 R +0.5 Méně 9.5 Více
1-9 (10) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglie - Southern Premier League 2017-10-07 Kettering
2 - 0
5 - 0
Merthyr Town 1 V 0.0, -0.5 Více
10-2 (12) 5-1 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2 3.75 2.87


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0

Roh: , Hendikep: , Góly:

0
Střela na branku
0
0
Střela mimo
0
0
Útok
0
0
Nebezpečný útok
0

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění